Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Johnny Depp

Πήγαινε κάτω 
+5
Μικρό νταμπίρ
Night Princess♥
Katerina Petrova
Sensitive Vampire
Dracula's Daughter
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Johnny Depp - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Johnny Depp   Johnny Depp - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 31, 2010 5:45 am

johnny σου ερχομαστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Johnny Depp - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Johnny Depp   Johnny Depp - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 24, 2011 1:23 pm

εμενα, μου αρεσε πολυ στο Sweeney Todd και στο εργοστασιο σοκολατας. 9εικες ταινιες! απο τις αγαπημενες μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Johnny Depp - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Johnny Depp   Johnny Depp - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 28, 2011 3:59 am

τελικα οντως στους πειρατες ειναι καταπληκτικος. εχει παρα πολυ πλακα :<3:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Johnny Depp - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Johnny Depp   Johnny Depp - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 28, 2011 6:45 am

Μου αρέσει ο Johnny Depp και δεν πιστεύω αυτό που πολλοί λένε (ότι είναι υπερεκτιμημένος) Τον έχω δει σε διάφορες ταινίες να υποδύεται διαφορετικούς ρόλους που δεν είχαν σχέση μεταξύ τους (με μόνη ίσως εξαίρεση τους Πειρατές) Αυτό δείχνει ότι ο άνθρωπος έχει ταλέντο και μπορεί να υποδυθεί ρόλους πολύπλοκους. Αυτή δεν είναι, άλλωστε και η πρόκληση για ένα ηθοποιό; Θα μπορούσε άνετα να ακολουθήσει την ''περπατημένη οδό'', όπως πολλοί άλλοι συνάδελφοί του και να ταυτιστεί με ένα συγκεκριμένο ρόλο ή ένα συγκεκριμένο είδος ταινιών. Για να μην το κάνει, πάει να πει ότι είναι ένα άτομο που δεν φοβάται να ρισκάρει, να πειραματιστεί και να δοκιμάσει και κάτι καινούριο Johnny Depp - Σελίδα 3 220813

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Johnny Depp - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Johnny Depp   Johnny Depp - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 28, 2011 5:16 pm

Johnny Depp - Σελίδα 3 430499
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skailer
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
skailer


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Ψαξε και θα με βρεις ;)

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Barnabas Collins ( Johnny Depp )
Atittude: Scary

Johnny Depp - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Johnny Depp   Johnny Depp - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 16, 2012 11:21 pm

Τον Τζονι τον λατρευω ειναι ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΗΘΟΠΟΙΟΣ!!!!!!!!! Johnny Depp - Σελίδα 3 986460 Εχω δει τις περισσοτερες ταινιες του και εχω ξενιχτυσει για να της δω μερικες....Εχω αφησες του στο δωματιο μου....ΑΧ ειναι ΘΕΟΣ!!!!!!!!!!! Johnny Depp - Σελίδα 3 986460 Johnny Depp - Σελίδα 3 913911 Johnny Depp - Σελίδα 3 380326 Johnny Depp - Σελίδα 3 13873 worshippy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Johnny Depp - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Johnny Depp   Johnny Depp - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17, 2012 9:41 pm

Έχω δει πολλές ταινίες του όπως όλες του Tim Burton,The ninth gate,Le chocolat,Πειρατές(μερικά),Astronaut's wife..και να σας πω την αλήθεια το υφάκι του φαίνεται ίδιο.Δεν αλλάζει.Έχει το ίδιο ύφος σε κάθε ρόλο και μου φαίνεται΄λίγο βαρετό.Καλά το ξέρω φαίνεται ότι δεν ξέρω απο θέατρο και τα σχετικά με αυτό που είπα αλλα δεν ξέρω μου φαίνεται πάντα ο ίδιος ο,τι ρόλο και να παίξει.Δεν βλέπω καμία διαφορά ως προς το ύφος κ συμπεριφορά.Μπορεί αυτό να είναι η προσωπική του σφραγίδα που χρησιμοποιεί σε κάθε ρόλο..τι να πω:P Δεν λέω ότι είναι ατάλαντος σε καμία περίπτωση απλά έκανα αυτή την παρατήρηση
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skailer
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
skailer


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Ψαξε και θα με βρεις ;)

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Barnabas Collins ( Johnny Depp )
Atittude: Scary

Johnny Depp - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Johnny Depp   Johnny Depp - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17, 2012 10:45 pm

Το οτι κραταει αυτο το ιδιο υφος στον καθε ρολο τον κανει να ξεχωριζει και τον κανει και διασκεδαστικο ας πουμε για παραδειγμα στους πειρατες με αυτο το υφος που εχει τονιζει πιο πολυ τις αστειες ατακες και σε κανει να γελας ακομα πιο πολυ ενω στον φονικο κουρεα μπορει να ειναι μιουζικαλ και δραμα/θριλερ ομως με αυτο του το στιλ σε κανει να ξεφευγεις και να γελας....αυτη ειναι η προσωπικη μου αποψη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Johnny Depp - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Johnny Depp   Johnny Depp - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18, 2012 1:44 am

Απλά παντού ανεξαρτήτως ρόλου έχει το ίδιο απλανές και ολίγον παρανοικό βλέμμα να το πω?..anyway αν το κάνει για να είναι ξεχωριστός μπράβο του!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Johnny Depp - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Johnny Depp   Johnny Depp - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Νοε 24, 2012 4:05 am

AЯianЯhod.ЬЩ.22 έγραψε:
Μου αρέσει ο Johnny Depp και δεν πιστεύω αυτό που πολλοί λένε (ότι είναι υπερεκτιμημένος) Τον έχω δει σε διάφορες ταινίες να υποδύεται διαφορετικούς ρόλους που δεν είχαν σχέση μεταξύ τους (με μόνη ίσως εξαίρεση τους Πειρατές) Αυτό δείχνει ότι ο άνθρωπος έχει ταλέντο και μπορεί να υποδυθεί ρόλους πολύπλοκους. Αυτή δεν είναι, άλλωστε και η πρόκληση για ένα ηθοποιό; Θα μπορούσε άνετα να ακολουθήσει την ''περπατημένη οδό'', όπως πολλοί άλλοι συνάδελφοί του και να ταυτιστεί με ένα συγκεκριμένο ρόλο ή ένα συγκεκριμένο είδος ταινιών. Για να μην το κάνει, πάει να πει ότι είναι ένα άτομο που δεν φοβάται να ρισκάρει, να πειραματιστεί και να δοκιμάσει και κάτι καινούριο Johnny Depp - Σελίδα 3 220813

Σπόιλερ:

Συμφωνώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Johnny Depp
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Μικρή και Μεγάλη Οθόνη-
Μετάβαση σε: