Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Όνειρα

Πήγαινε κάτω 
+33
Amaranth
gerstavros
Κρίστεν
Thana
skailer
Allison Argent
paramu8enia
Favole
KingOfDarkness
Dark Knight
lily modgomery
Lillith
toni97
Night Princess♥
Μικρό νταμπίρ
Princess of darkness
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Sensitive Vampire
ClaireReno
Catnipe
Dark Princess.
queen of damned
Raven
VampireBella
Pandora
Somnium
Katerina Petrova
Roza di
Cathy Ames
Pearl
Dark Lady
Christian Ozera
Ophelia
37 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Katerina Petrova
Dark Elf
Dark Elf
Katerina Petrova


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 5409
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : mystic fall

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: christian ozera, damon salvatore
Atittude: Noble

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 3:06 am

εγω παλι ειδα μια φορα οτι ετρεχα καπου και οτι καποιος με κυνηγουσε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pandora
Fallen
Fallen
Pandora


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 614
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2010
Ηλικία : 33

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon, Eric
Atittude: Mean

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 5:45 am

^^Αυτό το ότι με κηνυγάνε το βλέπω συνέχεια!! Άλλες φορές απλά για να μου κάνουν κακό,άλλες φορές επειδή με κατηγορούν για κάτι που δεν έκανα...κτλ..! Γενικά το κυνηγητό είναι βασικό μοτίβο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 4:45 pm

Katherine Pierce έγραψε:
Βλέπεις οτι είσαι μόνη σου εκεί;...

Ισως απο ψυχολογική άποψη να ναι κάποια ανάγκη να αισθανθείς ένταση...
Μόνη μου...
Και μάλλον αυτό που θέλω είναι κυρίως να πάω εκεί, και ένταση βέβαια γιατί τώρα τελευταία βαριέμαι σχεδόν συνέχεια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
queen of damned
Fallen
Fallen
queen of damned


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 14/08/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Θεσσαλονικη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 15, 2010 12:56 am

αυτο που ειπατε οτι δεν μπορεις να κουνηθεις και δεν μπορεις να ανοιξεις τα ματια σου συμβαινει γιατι οταν ειμαστε στον βαθυ υπνο που εκει κυριως βλεπουμε ονειρα το σωμα μας ειναι σε παραληση δηλαδη δεν μπορουμε να κουνηθουμε και αν κουνηθουμε δεν θα ειναι ευκολο.Ο πατερας μου το παθαινει συνεχεια αλλα ανοιγει τα ματια βλεπει το δωματιο κανονικα οπως ειναι ενω ειναι σκοταδι και βλεπει κατι σαν μαυρη σκια διπλα του .. Όνειρα - Σελίδα 2 168324 δεν ξερω αλλα εμενα δεν μου εχει συμβει αυτο ποτε ειναι πολυ περιεργο φαινομενο παντως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess.
Dark Elf
Dark Elf
Dark Princess.


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 598
Ημερομηνία εγγραφής : 25/09/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Ταρταρα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway,Christian Ozera,Andrian Ivashkov,Jasper Cullen & Lestat.
Atittude: Scary

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 8:43 pm

Παιδια πιστευω πολυ στα ονειρα......η μητερα μου αν δει χρυσαφικα στο ονειρο της καποιος παιθενει...αν τα φορεσει κι ολας πεθαινει καποιος κοντινος μας.....και εγω ποτε ποτε βλεπω πολυ περιεργα ονειρα που αν τα ερμηνευσω ειναι πολυ τρομακτικα και ετσι εχω σταματησει να το κανω...

Εχω δει πολλα ονειρα οτι το σκαω απο το σπιτι και με κυνηγανε και ολοι την ωρα τρεχω και στο τελος με ακουμπαει ενα χερι στην πλατη και ξυπναω...δεν το εχω ερμηνευση ποτε.....ααααααααααααα και μια φορα ειχα δει οτι με ειχαν κλεισει στισ καλογριεσ εμενα και ην κολλητη μου και βρικαμε μια περιεργη τραπουλα και κατι τετοια.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ophelia
Fallen
Fallen
Ophelia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 1372
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 159
Τόπος : House of night

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore
Atittude: Scary

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 9:25 pm

Καλόγριες; Οντως τρομακτικό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://nightcastle.board-directory.net
Catnipe
Spirit
Spirit
Catnipe


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 100
Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : on the floating shapless ocean

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Jane, Volturi (Twilight Saga)
Atittude: Scary

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10, 2010 1:20 am

έχω δει ότι κάποιος σκοτώνει μια κοπελα μετα το χορο του σχολειου καρφωνοντας της μια ομπρελα στο λαιμο... ειχα τρομαξει τοοοσο πολυ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Katerina Petrova
Dark Elf
Dark Elf
Katerina Petrova


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 5409
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : mystic fall

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: christian ozera, damon salvatore
Atittude: Noble

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10, 2010 2:15 am

εχω δει αρκετα μπερδεμενα ονειρα.....ενα τωρα το θυμαμαι πολυ αμιδρα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ClaireReno
Fallen
Fallen
ClaireReno


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 139
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Κοιτα εξω απο το παραθυρο, βλεπεις αυτο το θαμνο που κουνιεται... για κοιτα καλυτερα.. ΜΠΟΥ!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Kaname και Hanabusa
Atittude: Noble

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10, 2010 3:46 am

Eνα ονειρο που ειδα προσφατα ηταν πως ειχα γενεθλια και ειχα παρτι. Ξαφνικα χτυπαει το τηλεφωνο και οταν το σηκωνω ποιος νομιζεται οτι μου απανταει απο την αλλη γραμμη? Ο Μιτσωτακης! (φτου φτου φτου!) Και μου ευχηθηκε και να τα εκκατοστησω!
Τωρα να παω να παρω κερασματα η κολυβα...??? (ιδου η απορια!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess.
Dark Elf
Dark Elf
Dark Princess.


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 598
Ημερομηνία εγγραφής : 25/09/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Ταρταρα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway,Christian Ozera,Andrian Ivashkov,Jasper Cullen & Lestat.
Atittude: Scary

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10, 2010 2:13 pm

ClaireReno έγραψε:
Eνα ονειρο που ειδα προσφατα ηταν πως ειχα γενεθλια και ειχα παρτι. Ξαφνικα χτυπαει το τηλεφωνο και οταν το σηκωνω ποιος νομιζεται οτι μου απανταει απο την αλλη γραμμη? Ο Μιτσωτακης! (φτου φτου φτου!) Και μου ευχηθηκε και να τα εκκατοστησω!
Τωρα να παω να παρω κερασματα η κολυβα...??? (ιδου η απορια!)


Αχ αγαπη μου το θυμαμε οταν μου το ελεγες!!!!!!!!!!!!Κι ομως εισαι ακομα ζωντανει!!!!!!!!!!Φτου!Μια δουλεια του ζητησα να κανει σωστα!!!!!!!!ΛΟΛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ρε'σεις!Μολις πριν απο λιγο ειδα ενα ονειρο που ημουν υποτιθεται στη ρωσια και ημουν στον πατο της θαλασσας και περπατουσα και ανοιγα κοχυλια και εβρισκα μαργαριταρια!Πολλα πολλα μαργαριταρια!!!!!Τρεχω να το ερμηνευσω!!!! Όνειρα - Σελίδα 2 611715
Ελπιζω να μην μου βγει παλι καμια κηδεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ClaireReno
Fallen
Fallen
ClaireReno


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 139
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Κοιτα εξω απο το παραθυρο, βλεπεις αυτο το θαμνο που κουνιεται... για κοιτα καλυτερα.. ΜΠΟΥ!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Kaname και Hanabusa
Atittude: Noble

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10, 2010 5:00 pm

Dark Princess. έγραψε:


Ρε'σεις!Μολις πριν απο λιγο ειδα ενα ονειρο που ημουν υποτιθεται στη ρωσια και ημουν στον πατο της θαλασσας και περπατουσα και ανοιγα κοχυλια και εβρισκα μαργαριταρια!Πολλα πολλα μαργαριταρια!!!!!Τρεχω να το ερμηνευσω!!!! Όνειρα - Σελίδα 2 611715

Δεν χρειαζεται να το ψαξεις θα σου το ερμηνευσω εγω! Λοιπον, τα μαργαρηταρια σνμαινουν πως θα βρεις κατι πολυτιμο... το οποιο θα πρεπει να δωσεις στην κολητη σου αμεσως μολισ το βρεις! Όνειρα - Σελίδα 2 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess.
Dark Elf
Dark Elf
Dark Princess.


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 598
Ημερομηνία εγγραφής : 25/09/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Ταρταρα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway,Christian Ozera,Andrian Ivashkov,Jasper Cullen & Lestat.
Atittude: Scary

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10, 2010 5:06 pm

ClaireReno έγραψε:
Dark Princess. έγραψε:


Ρε'σεις!Μολις πριν απο λιγο ειδα ενα ονειρο που ημουν υποτιθεται στη ρωσια και ημουν στον πατο της θαλασσας και περπατουσα και ανοιγα κοχυλια και εβρισκα μαργαριταρια!Πολλα πολλα μαργαριταρια!!!!!Τρεχω να το ερμηνευσω!!!! Όνειρα - Σελίδα 2 611715

Δεν χρειαζεται να το ψαξεις θα σου το ερμηνευσω εγω! Λοιπον, τα μαργαρηταρια σνμαινουν πως θα βρεις κατι πολυτιμο... το οποιο θα πρεπει να δωσεις στην κολητη σου αμεσως μολισ το βρεις! Όνειρα - Σελίδα 2 13873

Xaxaxaxaxaxaxax Θα σου ελεγα τωρα τιποτα!!!!!!!!!! Όνειρα - Σελίδα 2 76656

Χαζο μου!!!!!!!!!!Το ερμηνευσα το ονειρο και λεει οτι θα εχω ηρεμο και ευχαριστω κλημα στο σπιτι!!!!!!!!!!1 Όνειρα - Σελίδα 2 13873 Όνειρα - Σελίδα 2 13873 Όνειρα - Σελίδα 2 986460 Επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Όνειρα - Σελίδα 2 913911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ClaireReno
Fallen
Fallen
ClaireReno


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 139
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Κοιτα εξω απο το παραθυρο, βλεπεις αυτο το θαμνο που κουνιεται... για κοιτα καλυτερα.. ΜΠΟΥ!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Kaname και Hanabusa
Atittude: Noble

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 10, 2010 5:07 pm

Τεσπα... αμα βρεις τιποτα εδω θα'μαστε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 03, 2011 1:14 am

εγω πιστευω πως στα ονειρα βλεπουμε ή αυτο που θελουμε να δουμε ή κατι επηρεασμενο απο αυτα που εγιναν την μερα. εγω συχνα βλεπω ονειρα και μετα τα ξαναβλεπω υστερα απο πολυ καιρο. ακριβως τα ιδια. και το βραδυ ειχα δει κατι με κυνηγι και καταδιωξη κτλ...
και καποιες φορες εκει που κοιμαμαι νιωθω να πεφτω και πεταγομαι κατευθειαν πανω και ξυπναω.
και μια αλλη φορα, ενα καλοκαιρι κοιμομουν στην θεια μου και οταν ξυπνησα εκλεγα και εκλεγε και αυτη. δεν ηξερα τι να πω.
και καποιες φορες εκει που κοιμαμαι ξυπναω και η καρδια μου χτυπαει σαν τρελη, ή ξυπναω πανω στο καλυτερο σημειο εντελως ξαφνικα. γαμωτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 2:25 am

Αν αυτά που βλέπεις είναι ακριβώς τα ίδια υποτίθεται ότι σημαίνει πως είναι κάποιο μήνυμα. Εγώ παλιότερα έβλεπα συνεχώς ένα διάδρομο που δε σταματούσε ποτέ με πολλές πότρες δεξιά και αριστερά και όταν έφτανα σε μια συγκεκριμένη όλα μάυριζαν.
Και τώρα τελευταία βλέπω κάθε μέρα κάτι εντελώς περίεργο. Είχα δει κι ένα πολύ ωραίο-περίεργο προχτές... Το ξαναθέεελωωωωω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 4:31 am

δεν τα βλεπω για πολυ καιρο και συνεχεια. απλα μπορει κατι που εχω δει να το ξαναδω μετα απο μηνες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 4:55 am

Να είσαι δηαλαδή σίγουρη ότι το έχεις ξαναδεί ή απλά μέσα στο όνειρο να νιώθεις ότι έχεις ξαναβρεθεί εκεί? Γιατί έχει διαφορά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 5:02 am

ειμαι απολυτως σιγουρη οτι το ειχα ξαναδει σε ονειρο πιο παλια. ακριβως το ιδιο. αλλα ηταν μια βλακεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 5:23 am

Τότε είναι και καλά μήνυμα. Όσο καιρό πριν και να το έχεις δει, δεν έχει σημασία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 5:24 am

κριμα που δεν θυμαμαι να εγινε κατι μετα. αλλα γενικα δεν εχω ''προφητικα'' ονειρα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 5:26 am

Ε, μη νομίζεις ότι είναι και το πιο συνηθισμένο να έχεις προφητικά. Το να συμβεί είναι συνήθως το σπάνιο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 5:27 am

δεν ξερω αν υπαρχουν προφητικα ονειρα. ισως καποιο προαισθημα που σε κανει να βλεπεις κατι που ισως συμβει ή που εσυ θα κανεις να συμβει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 4:45 pm

Ναι, ίσως άλλα κάποια πράγματα δεν μπορείς να τα ξέρεις. Πρόπερσι το καλοκαίρι για παράδειγμα η νονά μου είχε ονειρευτεί πως η γιαγιά μου έσπασε το πόδι της και όντως το είχε σπάσει λίγες μέρες πριν. Και αυτή πραγματικά δεν ήξερε τίποτα γιατί είχε να μιλήσει με τη μαμα μου τουλάχιστον 1 μήνα. Αυτό ήταν περίεργο και δε θα μπορούσε να έχει κάποια σχέση το ότι περίμενε πως κάτι θα συμβεί γιατί δεν είχε κανένα λόγο να πιστεύει ότι η γιαγιά μου θα πάθει κάτι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 4:54 pm

πολλες φορες η φαντασια μας μας παιζει περιεργα παιχνιδια, ε? αυτο δεν μπορει να ηταν απλη συμπτωση. εκτος και αν οντως ειχε καποιο προαισθημα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Όνειρα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα   Όνειρα - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 06, 2011 5:10 pm

Σύμπτωση μάλλον άλλα δεν παύει να είναι περίεργο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Όνειρα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 20Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Η Κρύπτη...-
Μετάβαση σε: