Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Χάρι Πότερ

Πήγαινε κάτω 
+16
N.ever give U.p
Nathaniel
Delena4ever
Raven
Lillith
Interview_With_A_Vampire
AЯianЯhod.ЬЩ.22
paramu8enia
marina forever
Night Princess♥
Katerina Petrova
Sensitive Vampire
eilin
Roza di
Dracula's Daughter
Christian Ozera
20 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 25, 2011 5:36 am

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 25, 2011 5:40 am

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 25, 2011 6:21 am

και εγώ το ίδιο παιδιά!...:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Interview_With_A_Vampire
Spirit
Spirit
Interview_With_A_Vampire


Ταύρος Αριθμός μηνυμάτων : 149
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Sweden-Uppsala

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Johen
Atittude: Mean

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 22, 2012 11:52 pm

Τα βιβλια του τα εχω διαβασει ολα .. οντως καμια σχεσει βιβλιο με την ταινια.. Βασικα προσεξα οτι λογια που επρεπε να πει ο ρον τα ελεγε η ερμιονη ειχαν κανει πολλες αλλαγες .. απο το 97 αρχιζα να να διαβαζω το πρςωτο βιβλιο ειναι απιστευτα γραμμενα σε μαγευουν ακομα ειναι μεσα στα αγαπημενα μου τα βιβλια
Με εκνευρισε που την εβδομη την ταινια την εκαναν σε 2 μερη και πολλες σκηνες δρασης της εκοψαν .
Αυτο που λατρεψα ειναι οτι σαν βιβλιο μαγειας περιεχει τα παντα μεσα απο λυκανθρπους μεχρι βαμπιρ και ξωτικα ολοι οι μυθοι και ολη η μαγεια μπηκαν σε 7 βιβλια τοσο αναλυτικα και τοσο ομορφα γραμμενα !
Περιεχει Μαγεια μυθους Μυστηρια ερευνες αγαπες διχονοια πονο ευτηχια εκμεταλευση προοδος με λιγα λογια σπανια συναντας τετοια βιβλια... !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 22, 2012 11:55 pm

δεν τα εχω διαβασει τα βιβλια αλλα με ολα αυτα που λετε θα τα διαβασω σιγουρα!!!
οι ταινιες μου αρεσαν πολυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Interview_With_A_Vampire
Spirit
Spirit
Interview_With_A_Vampire


Ταύρος Αριθμός μηνυμάτων : 149
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Sweden-Uppsala

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Johen
Atittude: Mean

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 12:13 am

Καμια σχεσει τα βιβλια με την ταινια αμα ειδες της ταινιες και διαβασεις τα βιβλια μπορει να μπερδευτεις γιατι κανουν πραγματα στην ταινια πχ ο ρον που κανονικα το εκανε ο χαρι στο βιβλιο..! ! αλλα ειναι απιστευτα βιβλια ... και ενδιαφεροντα... αμα ξεκινησεις το πρωτα φιλοσοφικη λιθος.. βαζω στοιχημα οτι δεν θα σταματησεις να διαβαζεις και τα επομενα βιβλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 4:21 am

Λάτρευα τα βιβλία όταν ήμουν μικρή. Μπορώ βασικά να πω ότι μεγάλωσα με αυτά. Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 611715

Και μου άρεσαν οι ταινίες. Ειδικά το 7 ήταν ΤΕΛΕΙΟ! Και το 3 μου άρεσε πάρα πολύ αλλά τα 7 ήταν καλύτερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Christian Ozera
Lycan
Lycan
Christian Ozera


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 397
Ημερομηνία εγγραφής : 11/05/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Mystic Falls

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Stefan Salvatore
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 4:16 pm

Interview_With_A_Vampire έγραψε:
Τα βιβλια του τα εχω διαβασει ολα .. οντως καμια σχεσει βιβλιο με την ταινια.. Βασικα προσεξα οτι λογια που επρεπε να πει ο ρον τα ελεγε η ερμιονη ειχαν κανει πολλες αλλαγες .. απο το 97 αρχιζα να να διαβαζω το πρςωτο βιβλιο ειναι απιστευτα γραμμενα σε μαγευουν ακομα ειναι μεσα στα αγαπημενα μου τα βιβλια
Με εκνευρισε που την εβδομη την ταινια την εκαναν σε 2 μερη και πολλες σκηνες δρασης της εκοψαν .
Αυτο που λατρεψα ειναι οτι σαν βιβλιο μαγειας περιεχει τα παντα μεσα απο λυκανθρπους μεχρι βαμπιρ και ξωτικα ολοι οι μυθοι και ολη η μαγεια μπηκαν σε 7 βιβλια τοσο αναλυτικα και τοσο ομορφα γραμμενα !
Περιεχει Μαγεια μυθους Μυστηρια ερευνες αγαπες διχονοια πονο ευτηχια εκμεταλευση προοδος με λιγα λογια σπανια συναντας τετοια βιβλια... !
Αυτό ακριβώς! Τη χώρισαν σε δυο μέρη για να μη παραλείψουν διάφορα και παρέλειψαν τα πιο βασικά. Δεν είναι να απορείς που δε πήρε ούτε φέτος όσκαρ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delena4ever
Fallen
Fallen
Delena4ever


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2012
Ηλικία : 29

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore
Atittude: Noble

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 28, 2012 6:24 pm

ειναι απο τα αγαπημενα μου βιβλια!!!και οι ταινιες καλες ειναι, αλλα σαν τα βιβλια καμια σχεση!!η αγαπημενη μου ταινια ειναι η 7 το δευτερο μερος, ομως. μπορει ομως να ειναι και η αγαπημενη μου, γιατι εχει μεσα και την ιστορια του σνειπ, για την οποια εχω κλαψει τοσες φορες. και εξακολουθω να καλιω. πραγματικα ηταν ενα μυθιστορημα καλυτερο απο χιλιαδες αλλα που εχω διαβασει. πραγματικα θαυμαζω τη συγγραφεα που μπορεσε και εγραψε μια τετοια ολοκληρωμενη ιστορια!!!πραγματικα μπραβο της!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Interview_With_A_Vampire
Spirit
Spirit
Interview_With_A_Vampire


Ταύρος Αριθμός μηνυμάτων : 149
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Sweden-Uppsala

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Johen
Atittude: Mean

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 1:20 am

Αυτό ακριβώς! Τη χώρισαν σε δυο μέρη για να μη παραλείψουν διάφορα και παρέλειψαν τα πιο βασικά. Δεν είναι να απορείς που δε πήρε ούτε φέτος όσκαρ.


Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 430499
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Interview_With_A_Vampire
Spirit
Spirit
Interview_With_A_Vampire


Ταύρος Αριθμός μηνυμάτων : 149
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2012
Ηλικία : 35
Τόπος : Sweden-Uppsala

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Johen
Atittude: Mean

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 1:26 am

Το μεγαλυτερο λαθος μετα απο της ολοκλιρωσεις με τα βιβλια ηταν οτι οι μανατζερ της Rowling την πιεζαν να συνεχισει και 8 Βιβλιο .. Γιατι οπως ξερουμε τελειωνει εκει που παει ο χαρι στο τρενο με την οικογενεια του οπως και ο ρον και αποχαιρετουν τα παιδια τους που πανε στο χογκουαρτς .
Αλλα επειδη δεχοταν μεγαλες πιεσεις.. Δεν θελησε να γραψει 8 Βιβλιο γυρισε και ειπε στο ΒΒC οτι το 8 βιβλιο μπορει να μην βγει σωστο με τοσο αγχος και στρες και αμα δεν βγει τοτες χαλανε αυτοματα και τα 7 καταπληκτικα βιβλια που εχω γραψει και δεν θελω να πειραξω η να καταστρεψω τετοια επιτυχια ...
Πιστευω οτι με αυτα που ειπε εχει απολυτο δικιο γιατι πολλες ταινιες η βιβλια .. που ξεκιναν καλα στην επομενη.. παιζει να βγει χαλια σαν ταινια....


Ναι οντως οταν μιλαει για την ιστορια του σνειπ σε αποροφα παρα πολλυ .
Δεν περιμενα ο σνειπ να αγαπα πραγματικα τον χαρι και να τον προσεχε.. γιατι σε ολα τα βιβλια ολο τον κινηγουσε και ολο βοηθουσε τον βολντεμορντ οστε να σκοτωσει τον χαρι..
Ενω στην πραγματικοτητα.. Βοηθουσε τον νταμπλορ (τον διευθηντη του σχολειου) ωστε να προστατεψοθν τον χαρι.. επαιζε το διπλο ταμπλο χρονια και πολλυ επιτυχημενα ! !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nathaniel
Lycan
Lycan
Nathaniel


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 800
Ημερομηνία εγγραφής : 29/04/2010
Ηλικία : 35
Τόπος : The Savage Garden

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis de Pointe du Lac
Atittude: Noble

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 1:31 am

Interview_With_A_Vampire έγραψε:
Το μεγαλυτερο λαθος μετα απο της ολοκλιρωσεις με τα βιβλια ηταν οτι οι μανατζερ της Rowling την πιεζαν να συνεχισει και 8 Βιβλιο .. Γιατι οπως ξερουμε τελειωνει εκει που παει ο χαρι στο τρενο με την οικογενεια του οπως και ο ρον και αποχαιρετουν τα παιδια τους που πανε στο χογκουαρτς .
Αλλα επειδη δεχοταν μεγαλες πιεσεις.. Δεν θελησε να γραψει 8 Βιβλιο γυρισε και ειπε στο ΒΒC οτι το 8 βιβλιο μπορει να μην βγει σωστο με τοσο αγχος και στρες και αμα δεν βγει τοτες χαλανε αυτοματα και τα 7 καταπληκτικα βιβλια που εχω γραψει και δεν θελω να πειραξω η να καταστρεψω τετοια επιτυχια ...
Πιστευω οτι με αυτα που ειπε εχει απολυτο δικιο γιατι πολλες ταινιες η βιβλια .. που ξεκιναν καλα στην επομενη.. παιζει να βγει χαλια σαν ταινια....


Ναι οντως οταν μιλαει για την ιστορια του σνειπ σε αποροφα παρα πολλυ .
Δεν περιμενα ο σνειπ να αγαπα πραγματικα τον χαρι και να τον προσεχε.. γιατι σε ολα τα βιβλια ολο τον κινηγουσε και ολο βοηθουσε τον βολντεμορντ οστε να σκοτωσει τον χαρι..
Ενω στην πραγματικοτητα.. Βοηθουσε τον νταμπλορ (τον διευθηντη του σχολειου) ωστε να προστατεψοθν τον χαρι.. επαιζε το διπλο ταμπλο χρονια και πολλυ επιτυχημενα ! !
Και μετά από αυτο το πολύ πετυχημένο spoiler ( Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 860197 ) να πω ότι τα βιβλία τα διαβασα, τις ταινίες τις είδα, όμορφη ιστορία τη βρήκα, αλλά την Ρόουλινγκ καλή συγγραφέα δεν την θεωρώ για αυτό της το βιβλίο. Ίσως αν γράψει κάτι άλλο να αξίζει, αλλά η λογοτεχνική αξία του συγκεκριμένου βιβλίου ειναι λίγο ανώτερη του μηδενός.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://talesofduskanddawn.blogspot.com/
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 9:30 pm

εμενα μου αρεσε.... οντως χωρεσε ολους τους μυθους μεσα σε 7 βιβλια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N.ever give U.p
Fallen
Fallen
N.ever give U.p


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 576
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : From another dimension

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Naruto, Zero, Kirito, Ichigo,Lelouch, Train....ktl
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 16, 2012 3:07 pm

Μου αρέσει πολύ ο Χάρη Πότερ και έχω δει όλες τις ταινίες του ίσα με 10 φορές....η αλήθεια είναι ότι στεναχωρήθηκα όταν τελείωσε...:|
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17, 2012 6:12 am

Πάντα στενοχωριόμαστε όταν ένας κύκλος κλείνει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N.ever give U.p
Fallen
Fallen
N.ever give U.p


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 576
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : From another dimension

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Naruto, Zero, Kirito, Ichigo,Lelouch, Train....ktl
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17, 2012 3:47 pm

Ναι σωστό και αυτό! Αλλά πάντα ανοίγει κάποιος άλλος, έτσι δεν λένε...Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17, 2012 6:36 pm

ναι...
αλλά πάντα θα λυσμωνείς αυτόν που κλείνει...
αχ Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 959103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N.ever give U.p
Fallen
Fallen
N.ever give U.p


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 576
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : From another dimension

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Naruto, Zero, Kirito, Ichigo,Lelouch, Train....ktl
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17, 2012 6:37 pm

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 430499 Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 959103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skailer
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
skailer


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Ψαξε και θα με βρεις ;)

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Barnabas Collins ( Johnny Depp )
Atittude: Scary

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17, 2012 11:01 pm

Παντως ειμαι τοσο παθιασμενη με τον Χαρι Ποτερ που αμα γραψει και 8 βιβλιο και αποτυχια να ειναι εγω θα το λατρεψω γιατι εχω περιεργια να δω τι θα γινουν τα παιδια των ηρωων,τις φιλιες που θα εχουν κλπ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 17, 2012 11:32 pm

μα λογικά θα είναι φίλοι μεταξύ τους.αυτό φάνηκε στο τέλος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
skailer
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
skailer


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Ψαξε και θα με βρεις ;)

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Barnabas Collins ( Johnny Depp )
Atittude: Scary

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18, 2012 4:26 am

Το ξερω αλλα με καιει η περιεργεια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18, 2012 6:15 am

γιατί δεν ρωτάς την συγγραφέα???

στο αφήνει στην φαντασία σου...
εσύ θα επιλέξεις την συνέχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N.ever give U.p
Fallen
Fallen
N.ever give U.p


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 576
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : From another dimension

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Naruto, Zero, Kirito, Ichigo,Lelouch, Train....ktl
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 18, 2012 7:25 am

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 430499
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Countess
Fallen
Fallen
Blood Countess


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : hell's gates

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Eric Northman
Atittude: Mean

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Οκτ 08, 2012 4:52 pm

απ τις καλυτερες ιστοριες ever. βασικα με τ χαρυ ποτερ μεγαλωσα..και τα βιβλια και οι ταινιες, απλα ερωτας<3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/MsSalvatoreD
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χάρι Πότερ   Χάρι Πότερ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Οκτ 09, 2012 9:48 pm

πολλά άτομα μεγάλωσαν με τις ταινίες και τα βιβλία του...
εγώ πάλι έπρεπε να πάω λύκειο για να τις δω-διαβάσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χάρι Πότερ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Μικρή και Μεγάλη Οθόνη-
Μετάβαση σε: