Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;

Πήγαινε κάτω 
+20
haroyla
Rose_ELen@.Ever
Princess of darkness
Amaranth
Μικρό νταμπίρ
blackcatgirl
Selena Night
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Raven
Dark Princess.
Sensitive Vampire
Night Princess♥
Nathaniel
Nightmare
Cathy Ames
Katerina Petrova
Pandora
eilin
Dracula's Daughter
Christian Ozera
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 5:18 pm

Εγώ νόμιζα ότι δε θα έβγαινε ποτέ συνέχεια από τον ίδιο και θα έπρεπε να αναλάβει η φαντασία μας! Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 935979
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 5:44 pm

Αν ΔΕΝ υπήρχε συνέχεια, θα ήθελα να τον δολοφονήσω τον Παολίνι μόνο και μόνο επειδή μας έκανε να περιμένουμε Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 76656
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rose_ELen@.Ever
Dark Elf
Dark Elf
Rose_ELen@.Ever


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : padou!!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 7:41 pm

και εγώ ευχαρίστως θα συνεργαζόμουν μαζί σου!! αλλά ευτιχώς θα βγει η συνέχεια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 7:46 pm

Ευτυχώς, ο Παολίνι έκανε συνέχεια και θα γλιτώσει από τον Αχέροντα Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 120947 Και ξέρεις τι θα του έλεγα αν ήμουν βαρκάρισσα, έτσι;

''Ξέχνα τον οβολό! Δώσε μου την ιστορία ΤΏΡΑ!'' Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rose_ELen@.Ever
Dark Elf
Dark Elf
Rose_ELen@.Ever


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : padou!!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 7:59 pm

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 935979 !! για περισσοτερες πληροφοριες τσεκαρετε αυτην την ιστοσελιδα
http://inheritance.wikia.com/wiki/Inheritance_(book)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 8:11 pm

AЯianЯhod.ЬЩ.22 έγραψε:
Ευτυχώς, ο Παολίνι έκανε συνέχεια και θα γλιτώσει από τον Αχέροντα Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 120947 Και ξέρεις τι θα του έλεγα αν ήμουν βαρκάρισσα, έτσι;

''Ξέχνα τον οβολό! Δώσε μου την ιστορία ΤΏΡΑ!'' Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 860197

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 441842 Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 441842 Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 441842 Να του πεις να σου δώσει ποσοστό επί των εισπράξεων να βγάλεις και κάτι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 8:36 pm

Αααααα!!!! Παολίνι, μετά από αυτά τα spoilers που διάβασα, το καλό που σου θέλω να βγουν γρήγορα τα βιβλία! Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 6513 Ακούς εκεί: μας πετάς δυο spoiler εκεί και μας αφήνεις σε αναμμένα κάρβουνα Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 871275

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 935979 Δεν το νομίζω...Πρώτα θα το διαβάσω ΌΛΟ εγώ, θα σας αφήσω να σκάσετε λίγο από την αγωνία και, αν αξίζει, θα το δώσω να το εκδώσουν...Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 860197 Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 120947 (πλάκα κάνω, εννοείται Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 220813 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 8:40 pm

Σου έχω ξαναπεί πόσο κακιά είσαι χρυσό μου? Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 935979 Εμένα όμως θα μου το δώσεις, έτσι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 8:43 pm

Σταμάτα τις κολακίες! Δεν μπορώ! Θα με κάνεις να κοκκινίσω Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 941618 :P

Χαχαχα...Εννοείται πως θα σου το δώσω Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 8:46 pm

Είδες οι κολακίες τι κάνουν όμως! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 8:50 pm

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 441842 Είδα, πως δεν είδα;;; Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 220813 'Άλλωστε, το έγκλημα, όταν γίνεται και οργανωμένο, έχει μεγαλύτερα ποσοστά επιτυχίας...Χιχιχι...vampire
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12, 2011 2:34 pm

αν δεν κανω λαθος θα βγει γυρω στον οκτωβρη το τεταρτο. αλλα δεν παιρνω και ορκο.
και επιτελους αποφασισε να δωσει ονομασια? αμην!

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12, 2011 2:39 pm

8 Νοεμβρίου έχω ακούσει ότι βγάινει!
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12, 2011 6:09 pm

Έχει δώσει ονομασία εδώ και 2-3 μήνες νομίζω...

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 12, 2011 8:27 pm

συμφωνω. ετσι και αργησει θα τον κυνηγησουμε ολες μαζι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Οκτ 10, 2011 6:20 am

εγω το πηρα αποφαση να παρω τα βιβλια του αρχοντα των δαχτυλιδιων μολις τελειωσω το spirit bound,το ονομα του ροδου και κλασσικα οπως απο αδερφες Bronte και Jane Austen
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Οκτ 10, 2011 4:56 pm

Το πρώτο του Άρχοντα το έχω στα αγγλικά Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 13873 Να τα πάρεις τα βιβλία αυτά, γιατί αξίζουν Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 220813

Εγώ θέλω να πάρω το ''Οι Εραστές του Λυκόφωτος'' που το παρήγγειλα από το Public και ήρθε μετά από σχεδόν ένα μήνα duh Επίσης, θέλω να πάρω το Succubus on Top (την συνέχεια του Vampires&Succubus στα αγγλικά) Το έχω παραγγείλει από το Public, αλλά ακόμα δεν βλέπω φως duh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 14, 2011 5:26 am

χαχαχαχαχα αργουν πολυ ε?παντα ετσι γινεται εκει αστα να πανε!ναι το αποφασισα να παρω τα βιβλια του αρχοντα αλλα σκεφτομαι και το ενδεχομενο οτι θα βαρεθω απο την περιγραφη των πολεμων!θα παρω και το Σιρμαριλιον αφου αναφερεται στα ξωτικα του αρχοντα μιας και εχω μεγαλη αδυναμια στην Arwen Undomiel!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 13, 2011 7:31 pm

^Να μας πεις εντυπώσεις όταν το διαβάσεις Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 220813

Το Succubus Dreams, το Παιχνίδι του Στέμματος (Μάρτιν) και το 4ο του Έραγκον inlove
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 13, 2011 8:28 pm

Κι εγώ θέλω να πάρω το 4ο του Έραγκον, αλλά θέλω να περιμένω να βγει ελληνικά γιατί έτσι και το πάρω αγγλικά πιστεύω δε θα καταλαβαίνω την τύφλα μου και επειδή τα προηγούμε τα είχα πάρει ελληνικά δε θα ξέρω τι είναι τι... Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 13, 2011 11:46 pm

Πράγματι, είχα προσπαθήσει να το διαβάσω στα αγγλικά και ήταν πολύ δύσκολο Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 959103

Και εγώ θα περιμένω να βγει στα ελληνικά, φυσικά, αλλά μου το έστειλε μια φίλη μου σε pdf και λέω να ρίξω και μια ματιά ^.^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Νοε 14, 2011 1:19 am

Μακάρι να το βγάλουν πάντως γιατί τώρα με την κρίση θα είναι δύσκολο. Και ειδικά τα βιβλία φαντασίας δεν τα πάνε πολύ καλά εδώ στην Ελλάδα οπότε ακόμα χειρότερα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Νοε 14, 2011 1:26 am

Κρίση ξε-κρίση, εγώ το 4ο του Έραγκον θα το πάρω, με ή χωρίς μετάφραση Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Νοε 14, 2011 1:28 am

Κι εγώ αλλά προτιμώ να το πάρω μεταφρασμένο για να καταλάβαινω τι διαβάζω Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Νοε 14, 2011 1:32 am

Δεν αντιλέγω, αλλά ακόμα και αν δεν το μεταφράσουνε, ε, δεν θα σκάσω κιόλας. Θα το διαβάσω στα english Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 4 11973
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ποιο βιβλιο περιμενετε να βγει?
» Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;
» Ποιό είναι το καλύτερο βιβλίο της σειράς Λυκόφως; (Γενική Συζήτηση)
» Με τι έχετε κολλήσει αυτόν τον καιρό;
» Ένα βιβλίο για τον απο πάνω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Γενική Λογοτεχνία-
Μετάβαση σε: