Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;

Πήγαινε κάτω 
+51
DeepBlue
Rebecca.
baby vampire
Allison Argent
Κρίστεν
Reika
N.ever give U.p
skailer
Pearl
Favole
KingOfDarkness
lily modgomery
Maraki Death
Interview_With_A_Vampire
Nephelim
Lillith
marina forever
paramu8enia
haroyla
Broken Angel
blood darkness
Rose_ELen@.Ever
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Amaranth
Μικρό νταμπίρ
blackcatgirl
Selena Night
Princess of darkness
Vampire of Fidelity
Night Princess♥
Sensitive Vampire
Nightmare
ClaireReno
Celestyn
Dark Princess.
Katerina Petrova
Roza di
Raven
Christian Ozera
Pandora
Cathy Ames
Somnium
Dracula's Daughter
~Nightfairy~
rockfreak
Nathaniel
Winter Shade
Queen maeve
eilin
Natalia
Ophelia
55 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 35, 36, 37
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Maria Taekwondo
Spirit
Spirit
Maria Taekwondo


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 23/08/2013
Ηλικία : 26
Τόπος : Dreamland

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Tris Prior
Atittude:

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 23, 2013 2:41 pm

Ο Οίκος της Νύχτας βιβλίο 1 και είναι φοβερό! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 168324 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Reika
Spirit
Spirit
Reika


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2012
Τόπος : Πάτρα

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Αυγ 23, 2013 3:07 pm

Maria Taekwondo έγραψε:
Ο Οίκος της Νύχτας βιβλίο 1 και είναι φοβερό! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 168324 
Yup, και όσο προχωράει η ιστορία θα κολλάς πολύ περισσότερο. Το 2ο και το 3ο βιβλίο της σειράς τα διάβασα μονορούφι. Ύστερα είπα να κάνω ένα διάλειμμα με κάποια άλλα βιβλία, γιατί έτσι όπως πήγαινα θα έφτανα πολύ γρήγορα στο ongoing.
Σκέφτομαι να κάνω ένα re-reading στον Οίκο της Νύχτας, να θυμηθώ τις λεπτομέρειες και να συνεχίσω την σειρά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 01, 2013 7:37 am

^Ει guuurlz! Πως την είδατε τώρα; Να αρχίσω κι εγώ το fangirling για το Bloodlines και να σκίσω τα πτυχία μου; (ακόμα δεν τα πήρα :P) Σεμνάααα! -.-' :P

Επειδή είμαι καλός άνθρωπος και δεν θα σας πω πόσο αγωνιώ να μάθω την συνέχεια στο ''Fiery heart''
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 941618 θα σας πω μόνο ότι διαβάζω την ''Πειθώ'' της Τζέιν Ώστιν Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 220813

Σπόιλερ:
 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerstavros
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
gerstavros


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 621
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο χάος

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 01, 2013 10:40 pm

Το καλοκαίρι (αντι για την εξεταστική :Ρ) διάβασα την «Απαγωγή» της Λούσι Κρίστοφερ, πάρα πολύ ωραίο κατά τη γνώμη μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 01, 2013 11:43 pm

χαχαχα χαίρομαι που αξιοποιείς τον χρόνο σου σωστά :P Argy τι έχεις να πεις για την Πειθώ; Εντελώς ντροπιασμένη έχω να εξομολογηθώ ότι δεν την έχω τελειώσει όλη έφτασα στα μισά γιατί μια βλέπω σειρές,μια διαβάζω για την εξεταστική.. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02, 2013 5:04 am

Το βιβλίο που λέει ο Σταύρος το έχει διαβάσει (νομίζω) και μια φίλη μου. Ψιλοκουλό μου φάνηκε (σόρρυ κιόλας :/)

Έχω φτάσει στα μισά πλέον (επειδή βαριέμαι να διαβάζω τα μαθήματα της σχολής, το ''ρίχνω έξω'', όπως καταλαβαίνεις :P) Μέχρι στιγμής, μου αρέσει. Θεωρώ ότι είναι καλύτερο απ' το ''Περηφάνια και προκατάληψη'' όσον αφορά τις περιγραφές και η πλοκή έχει μεγαλύτερη ''ροή'' και ''ευλυγισία'' (για τα δεδομένα, πάντα, της Ώστεν) Αυτό που μου την δίνει, ωστόσο, είναι η βαρύτητα που δίνει η Άννα στην γνώμη της φίλης της. Δεν είναι ότι την δέχεται εντελώς άκριτα, ορισμένες φορές, ωστόσο, φαίνεται να επηρεάζεται κατάφωρα από αυτήν. Λες και δεν έχει δική της γνώμη και βούληση -.-'
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΤετ Σεπ 04, 2013 4:51 am

Ναι όντως και μένα δεν μου φαίνεται να κρέμεται εντελώς απο την γνώμη της Λαίδης Ράσελ αλλά ναι, η γνώμη της παίζει μεγάλο ρόλο απο παλιά αφού μεσολάβησε η κάργια να χωρίσει την Anna απο τον Wentworth.Ευτυχώς που όλες οι ηρωίδες της Austen έχουν δυνατό χαρακτήρα και έχουμε αίσιο τέλος με happy ending.Βασικά η Πειθώ ως ένα απ τα τελευταία της έργα φαίνεται πιο ώριμο στην γραφή και μ'αρέσει η ροή του λόγου,περιγραφές(απο περιγραφές άλλο τίποτα :P ),διάλογοι αλλά όχι δεν θα συμφωνίσω το ''Περηφάνια και προκατάληψη'' είναι μακράν καλύτερο σαν story:P Αλλά αν λες για χαρακτηριστικά γραφής φυσικά και η Πειθώ είναι ολοφάνερα καλύτερη. Μπορώ να σου πω ότι η Πειθώ είναι απο τα λιγότερο αγαπημένα μου της Austen αλλά δεν γίνεται να μην το τελειώσω είναι Austen :P Τι να κάνουμε εξεταστική είναι κάπως θα περάσει..με βιβλία, με οτιδήποτε τελοσπάντων συνομωτεί στο να μην διαβάσουμε για τις εξετάσεις :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 05, 2013 5:45 am

Ασφαλώς αναφέρομαι στην γραφή της, όχι στην ιστορία αυτή καθ' αυτή. Το ''Υπερηφάνεια και προκατάληψη'' είναι μακράν το αγαπημένο μου και η ιστορία είναι αξεπέραστη (μιας και κανένας συγγραφέας δεν μπόρεσε να γράψει κάτι αντίστοιχο Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 220813) Και, παρόλο που δεν έχω διαβάσει (ακόμα) όλα της τα βιβλία, η ''Πειθώ'' μου αρέσει ακριβώς γιατί, παρά το λάθος που έκανε όταν ήταν νέα, η ζωή της έδωσε μια δεύτερη ευκαιρία ώστε να είναι τελικά με τον άνθρωπο που αγαπάει. Και ναι, μπορεί να είναι ένας έρωτας που τον βλέπεις από ένα πιο ώριμο ''πρίσμα'', παρόλα αυτά, δεν χάνει καθόλου την γοητεία του Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 611715

(Αν μπορούσα, βέβαια, να σπάσω την λαίδη Ράσελ στο ξύλο θα ήμουν απόλυτα ικανοποιημένη, αλλά εν πάση περιπτώσει :P)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Shade
Spirit
Spirit
Dark Shade


Κριός Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Χαμενος καπου στις σκεψεις μου

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 12, 2013 8:44 pm

Διάβασα το "Όλα Είναι Δυνατά" του Στίβεν Κίνγκ. Βασικά πρόκειται για συλλογή διηγημάτων , αλλά τέλος πάντων , δεν τρελάθηκα κιόλας , αλλά μερικές ιστορίες ήτανε αρκετά καλές!Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 220813 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 12, 2013 8:50 pm

Το έχω διαβάσει κι εγώ. Από τις 14 ιστορίες που έχει μέσα ζήτημα είναι να αξίζουν οι 4 :P Ελπίζω οι ''Ιστορίες του Λυκόφωτος'' να μην με απογοητεύσουν στον ίδιο βαθμό -.-'
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Shade
Spirit
Spirit
Dark Shade


Κριός Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Χαμενος καπου στις σκεψεις μου

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 12, 2013 8:58 pm

Χεχε κάπως έτσι , δυστυχώς. Μια με το deja vu ήταν ενδιαφέρουσα αλλά βαρετή , αυτή με το δωμάτιο λίγο too much , όπως κι αυτή με τον πίνακα... Μόνο αυτή με το οτοστόπ μου άρεσε πραγματικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 12, 2013 9:02 pm

Σ' αυτή με το deja vu βαρέθηκα κι εγώ λίγο, μέχρι που έδωσε την εξήγηση στο τέλος και φρίκαρα, χάρη στο ''Δωμάτιο 4'' χέζομαι επάνω μου και δεν θέλω ποτέ να κάνω επέμβαση στη ζωή μου :P και τις άλλες δυο που ανέφερες τις θυμάμαι, αλλά όχι με λεπτομέρειες. Πάντως, αυτές είναι όλες κι όλες οι ιστορίες στο βιβλίο που αξίζουν. Και είναι κρίμα Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 959103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Shade
Spirit
Spirit
Dark Shade


Κριός Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Χαμενος καπου στις σκεψεις μου

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 12, 2013 9:14 pm

ελπίζω να μη χρειαστεί να κάνεις ποτέ σου επέμβαση τότε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 13, 2013 7:59 am

Το θέμα δεν είναι να μην κάνω επέμβαση ποτέ μου. Το θέμα είναι να μην κάνω χωρίς να χρειάζομαι. Ή παρά την θέλησή μου. Γιατί ο τύπος στην εν λόγω ιστορία δεν φαινόταν να χρίζει πραγματικά ιατρικής βοήθειας 0_0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Shade
Spirit
Spirit
Dark Shade


Κριός Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Χαμενος καπου στις σκεψεις μου

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 13, 2013 1:12 pm

Ααααα αυτό εννοείς?
Γιατί υπάρχει και η ΤΡΟΜΕΡΑ ΣΠΑΝΙΑ περίπτωση , στην ολική αναισθησία ο εγκέφαλος να παραμείνει ξύπνιος , οπότε καταλαβαίνεις....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 13, 2013 6:36 pm

Δεν νομίζω ότι ήταν ολική αναισθησία από τη στιγμή που ο εγκέφαλος λειτουργούσε ακόμα. Πρέπει να ήταν σαν αυτά τα ''παραλυτικά'' σπρέι (που χρησιμοποιούν οι ληστές κυρίως στις διαρρήξεις) Εμένα, τουλάχιστον, αυτή την αίσθηση μου άφησε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Shade
Spirit
Spirit
Dark Shade


Κριός Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Χαμενος καπου στις σκεψεις μου

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 13, 2013 7:34 pm

Καλά δεν κατάλαβες τι λέω , δε μιλούσα για την ιστορία αλλά γενικά , μπορεί να συμβεί από λάθος στην αναισθησία να μείνει ξύπνιος ο εγκέφαλος και να τα αντιλαμβάνεται όλα , και τον πόνο , ο οποίος σε τέτοιες περιπτώσεις είναι ικανός να σε σκοτώσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 14, 2013 5:47 pm

Αλήθεια; 0_0 Αυτό δεν το ήξερα. Τώρα πλέον το ξέρω. Και θα πορεύομαι στην ζωή μου έχοντας συνεχώς στο νου μου αυτή την γνώση.
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 37 Icon_minitimeΔευ Νοε 04, 2013 4:18 am

Εγώ διάβασα το Σάσενκα! Σας το προτείνω.. τα πιο πολλά γεγονότα είναι αληθινά εκτός από την πρωταγωνίστρια:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 37 από 37Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 35, 36, 37
 Παρόμοια θέματα
-
» Με τι έχετε κολλήσει αυτόν τον καιρό;
» Ποιο βιβλιο περιμενετε να βγει?
» Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;
» Ένα βιβλίο για τον απο πάνω
» Το αγαπημένο σας βιβλίο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Γενική Λογοτεχνία-
Μετάβαση σε: