Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

Πήγαινε κάτω 
+6
Pandora
Katerina Petrova
Alastar
Ophelia
Raven
gliovampire
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gliovampire
Spirit
Spirit
gliovampire


Υδροχόος Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 358
Τόπος : Transylvania

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΔευ Σεπ 20, 2010 11:00 pm

Είμαι το gliovampire.Αυτό δεν είναι το αληθινό μου όνομα. Στη δική μας τη φυλή δεν δίνουμε ποτέ τα αληθινά μας ονόματα. Κάποτε, τη Χρυσή εποχή της Αυτοκρατορίας, είμασταν οι ιδανικοί κατάσκοποι. Δουλεύαμε για τη Βασίλισσα. Απ΄όταν καταργήθηκε η Αυτοκρατορία και γίναμε Δημοκρατία -Ω Κατάντια και Μιζέρια'!!- ασχολούμαστε με άλλου είδους κατασκοπίες και άλλες παράνομες δραστηριότητες. Εγώ γράφω κόμικ και φανταστικές ιστορίες. Για να προωθήσω τα βάμπιρ. Για να γνωρίσουμε πολλούς ανθρώπους και να έχουμε μεγαλύτερη επιλογή για κλεμμένο αίμα. Και για να μαζέψουμε λεφτά να φέρουμε πίσω τη Βασίλισσα.
Μερικές πληροφορίες για τον εαυτό μου
-Δεν έχω χιούμορ.
-Μισώ τα χόρτα, τις αλεπούδες, το σπανάκι και τις κόκκινες αλυσίδες.
-Αγαπημένα χρώματα: μαύρο, μωβ, σκούρο κόκκινο και λεμονί.
-Αγαπημένα βιβλία: Το πορτρέτο του Δράκουλα Γκρέυ, Το Πορτρέτο του Δράκουλα Μπλακ, Σέρλοκ Πολμς ο Σκοτεινός Δολοφόνος, Αίμα και Τιμωρία, Εφιάλτης Θερινής Νύχτας, 1001 Νύχτες.
-Αγαπημένα φιλοσοφικά δοκίμια: Σκόρδα και βάμπιρ: Αλήθεια ή μπλόφα;--Η Κοκκινοσκουφίτσα και ο Πινόκιο ήταν βάμπιρ;--Ο Λυκάνθρωπος του Μεσονυχτίου και η σχέση του με το Λόρδο Μπάυρον,...
-Αγαπημένη μουσική: Μακάβριες Μελωδίες, Μουσική για κηδείες, Ρεμπέτικα. Οι ρεμπέτες είχαν εξαιρετικές σχέσεις με τα βάμπιρ. Πολλοί απ¨αυτούς ΗΤΑΝ βάμπιρ.
-Αγαπημένη ταινία: Το βάμπιρ, η κουκουβάγια, και το Σαμιαμίθι- Αίμα και Κουκουνάρια
-Αγαπημένα κόμικ: Sandman, ο βασιλιάς των Σκοτεινών Ονείρων, Death, Fables Noirs, Lucifer.
H αγαπητή φίλη και συνεργάτης Raven με έφερε κοντά σας. Ελπίζω να με ανεχτείτε και να περάσω καλά μαζί σας.
Καλή τύχη στο κυνήγι, καλή όρεξη , πίνετε πάντα αιμα Α+, βοηθάει να γίνετε αόρατοι και γρήγοροι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gliovampire.deviantart.com/ - beware if yu enter there ,t
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΤρι Σεπ 21, 2010 12:17 am

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ 883589 αξιοσέβαστη gliovampire! Κι εγώ το ελπίζω να σε ανεχτούνε, άλλα έτσι όπως τα βλέπω από το πρώτο post μάλλον λίγο δύσκολο!
Καλά να περάσεις (όσο σε ανεχτούν, πριν αρχίσουν οι απόπειρες παλουκώματος)...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gliovampire
Spirit
Spirit
gliovampire


Υδροχόος Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 358
Τόπος : Transylvania

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΤρι Σεπ 21, 2010 1:34 am

Ευχαριστώ αγαπητή φίλη... Η αλήθεια είναι οτι έχουν αποπειραθεί πολύ συχνά να με παλουκώσουν.
Έκαναν όμως το λάθος να μιλήσουν μαζί μου πριν το παλούκωμα.
Οι περισσότεροι κατέληξαν στο τρελοκομείο.
Οι άλλοι προτίμησαν να αυτο-παλουκωθούν.
Καλό βράδυ, καλή όρεξη, προτίμησε το Α+ και αίμα από κοράκι. ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ 76656 ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ 76656 ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ 76656
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gliovampire.deviantart.com/ - beware if yu enter there ,t
Ophelia
Fallen
Fallen
Ophelia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 1372
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 159
Τόπος : House of night

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore
Atittude: Scary

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΤρι Σεπ 21, 2010 3:44 am

Καλώς ήρθες αγαπητή... Βλέπω έχεις ένα ιδιαίτερα ενδιαφέρον βιογραφικό... Ανυπομονώ να μάθουμε ακόμα περισσότερα για σένα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://nightcastle.board-directory.net
gliovampire
Spirit
Spirit
gliovampire


Υδροχόος Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 358
Τόπος : Transylvania

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΤρι Σεπ 21, 2010 2:26 pm

Ευχαριστώ Lady Katherine Pierce. Ω σίγουρα θα ακούσετε πολλά για μένα- ελπίζω να μάθω κι εγώ πολλά για σας.
Καλό ύπνο, θα τα ξαναπούμε τη νύχτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gliovampire.deviantart.com/ - beware if yu enter there ,t
Alastar
Fallen
Fallen
Alastar


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 600
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 47

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Kind

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΤρι Σεπ 21, 2010 3:56 pm

Καλώς ήρθες και από' μενα.
Θα μας δείξεις κάτι από τις ιστορίες που γράφεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://nuhterinipena.blogspot.com/
gliovampire
Spirit
Spirit
gliovampire


Υδροχόος Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 358
Τόπος : Transylvania

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΤρι Σεπ 21, 2010 5:18 pm

Σ' ευχαριστώ πολυ Alastar Vampire. Ναι, θα στείλω πράγματα που έχω γράψει πολύ σύντομα κι ελπίζω να σας αρέσουν. Να είσαι καλά, καλή σου μέρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gliovampire.deviantart.com/ - beware if yu enter there ,t
Katerina Petrova
Dark Elf
Dark Elf
Katerina Petrova


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 5409
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : mystic fall

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: christian ozera, damon salvatore
Atittude: Noble

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΤρι Σεπ 21, 2010 7:46 pm

καλως ηρθες και απο μενα...... θα συμφωνησω με την katherine για το βιογραφικο σου...... ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ 13873 ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ 883589
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pandora
Fallen
Fallen
Pandora


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 614
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2010
Ηλικία : 33

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon, Eric
Atittude: Mean

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΤρι Σεπ 21, 2010 9:28 pm

Καλώς ήρθες κ από μένα!! Μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι κίνησες σε όλους μας την περιέργεια. Ήπια όπως πρότεινες απ'το Α+ κ έχω κάτι ώρες αόρατη,στην αρχή είχε πλάκα αλλά μήπως μπορείς να με βοηθήσεις να επανέλθω?? :S
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ireena
Vampire
Vampire
Ireena


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 330
Ημερομηνία εγγραφής : 27/08/2010
Ηλικία : 191
Τόπος : Southern

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen
Atittude: Noble

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΤρι Σεπ 21, 2010 10:26 pm

μου χει και εμενα pandora... γιαυτο πινω παντα Β-.. καμια παρενεργεια και η γευση τρομερή!!
καλως ηρθες gliovampire ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ 97395
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gliovampire
Spirit
Spirit
gliovampire


Υδροχόος Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 358
Τόπος : Transylvania

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΤρι Σεπ 21, 2010 11:03 pm

@Vampire Queen: Χαίρομαι για τη γνωριμία, μου θυμίζεις τη δική μας Βασίλισσα. ΙΣΩΣ να μπορέσεις να με βοηθήσεις στο μέλλον. Όπως έγραψα στη Lady Catherine, θα μάθετε περισσότερα πράγματα για μένα και τη φυλή μου (εμείς, οι καλύτεροι, η elite, έχουμε σκορπιστεί σε διάφορα μέρη γιατί οι καινούργιοι αρχηγοί μας κυνηγούν. Καταραμένοι!!!

@Pandora:Χαίρομαι για τη γνωριμία και λυπάμαι για την παρενέργεια. Μάλλον το Α+ήταν πολύ συμπυκνωμένο γι αυτό η αορατότητα διαρκεί περισσότερο. Μπορείς να κάνεις 2 πράγματα: πιες ΛΙΓΟ 0(+ή -) δεν έχει σημασία. Η πιες αίμα δράκου αν έχεις. Προτίμησε αίμα κόκκινου δράκου (αν πιεις αίμα πράσινου δράκου θα ονειρευτείς εφιαλτικά τοπία αύριο το πρωί).
Tην επόμενη φορά πιες λιγότερο αίμα A+. Μια χρυσή κουταλιά σούπας για κάθε ώρα που θέλεις να είσαι αόρατη. Αν το πιεις κατευθείαν, μην πίνεις πάνω από 2 λεπτά.

@Ireena: Χαίρομαι για τη γνωριμία. Έχεις δίκιο, το Β είναι νοστμότατο και πολύ γευστικό. Γι αυτό το προτιμούν στις γιορτές ή μετά από νίκη εναντίον των λυκάνθρωπων. Θα πρέπει να είσαι πλούσια και μάλλον συμαντική, Ireena? Το Β είναι δύσκολο να βρεθεί. Πρέπει να είσαι τυχερός, πειρατής, ή πολύ σημαντικός. Η φυλή των Κόκκινων Βάμπιρ πουλάει αίμα Β στη μαύρη αγορά στα υπόγεια της Τρανσυλβανίας.

Σας ευχαριστώ που μου γράψατε. Κρύβομαι πολύ καιρό, είχα αρχισει να αισθάνομαι ΜΟΝΑΞΙΑ... Ίσως γι αυτό να είχα γίνει δύστροπο βάμπιρ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gliovampire.deviantart.com/ - beware if yu enter there ,t
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΤετ Σεπ 22, 2010 3:50 am

Έγινες διάσημη βλέπω, ε? Μπράβο σου (τελικά μάλλον το γλίτωσες το παλούκωμα - για την ώρα)!
Πολύ ενδιαφέροντα αυτά για το αίμα!
Το ΑΒ- τι λέει? Ειναι καλό? Και επίσης μήπως σου βρίσκεται λίγο αίμα πράσινου δράκου? Αυτά τα τοπία νομίζω ότι θα μου αρέσουν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gliovampire
Spirit
Spirit
gliovampire


Υδροχόος Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 358
Τόπος : Transylvania

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΤετ Σεπ 22, 2010 4:38 am

ΦΥΣΙΚΑ έχω αίμα πράσινου δράκου! Στη διάθεσή σου, όποτε θέλεις.
ΑΒ: Πολύ χορταστικό. Προκαλεί κόκκινα όνειρα και γαλαζοπράσινες παραισθήσεις αν το πιεις μετά τις τρεις το πρωί. Αν το ανακατέψεις με χυμό τρυαντάφυλλο, γίνεσαι ακαταμάχητη σε ανθρώπους, βρικόλακες και αίλουροειδή.
Ιδανικό για μια φλογερή, παθιασμένη βραδιά με τιγράνθρωπους ή πανθεροειδείς.
Απωθεί τους λυκάνθρωπους, τις αράχνες και τα τσακάλια.

Πολλά φιλιά, καλό κυνήγι και καλή όρεξη σε σένα και σε όλους τους άλλους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gliovampire.deviantart.com/ - beware if yu enter there ,t
Ophelia
Fallen
Fallen
Ophelia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 1372
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 159
Τόπος : House of night

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore
Atittude: Scary

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 6:33 pm

gliovampire ο τρόπος που γράφεις κάτι μου θυμίζει. Αλλά δεν μπορώ να προσδιορίσω τι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://nightcastle.board-directory.net
Dark Princess.
Dark Elf
Dark Elf
Dark Princess.


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 598
Ημερομηνία εγγραφής : 25/09/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Ταρταρα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway,Christian Ozera,Andrian Ivashkov,Jasper Cullen & Lestat.
Atittude: Scary

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 10:22 pm

Γεια σου.........απο το βιογραφικο σου και μονο σε λατρευω.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 10:29 pm

Περίμενε να τη γνωρίσεις και προσωπικά! είναι τρέλη εεμμ, εξαιρετικό άτομο ήθελα να πω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess.
Dark Elf
Dark Elf
Dark Princess.


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 598
Ημερομηνία εγγραφής : 25/09/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Ταρταρα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway,Christian Ozera,Andrian Ivashkov,Jasper Cullen & Lestat.
Atittude: Scary

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 10:30 pm

Ναι εεεεε?????Εχετε γνωριστη??????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 10:32 pm

Ναι βέβαια! εδώ και μερικά χρόνια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Princess.
Dark Elf
Dark Elf
Dark Princess.


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 598
Ημερομηνία εγγραφής : 25/09/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Ταρταρα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway,Christian Ozera,Andrian Ivashkov,Jasper Cullen & Lestat.
Atittude: Scary

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 10:36 pm

Φιλη σου???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gliovampire
Spirit
Spirit
gliovampire


Υδροχόος Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 358
Τόπος : Transylvania

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 11:29 pm

@ Lady Katherine Pierce: Το γράψιμό μου μπορεί να θυμίζει:
1) Το ημερολόγιο του Λόρδου Lestat. Είμαστε ανταγωνιστές αλλά συχνά μας λένε οτι το στυλ μας μοιάζει. Φυσικά εγώ είμαι πολύ καλύτερη, δεν το συζητάω!

2) Τον Neil Gaiman, έναν ονειροπαρμένο βρικόλακα που έγραφε ιστορίες για το Βσιλιά των Ονείρων. Λένε οτι αντέγραφε τις ιστορίες από τη μυστική βιβλιοθήκη του βασιλιά.

3) Τον Arcanus Majorus, γνωστό και σαν " Τρελλός βρικόλακας". Είχε ασχοληθεί πολύ με τα ψυχολογικά προβλήματα των βρικολάκων και τα όνειρά τους. Ήταν πολύ διάσημος ωσπου ερωτεύτηκε τη γυναίκα του αρχηγού της φυλής των " Δρακογεννημέμων". Λένε οτι την ερωτεύτηκε από τότε που εκείνη του είπε οτι ονειρεύτηκε πως έπινε αίμα λυκάνθρωπου. Ο Arcanus κατηγορήθηκε πως είναι τρελός από τον αντίζηλό του, το βασιλιά. Λένε οτι για να εκδικηθεί τον Arcanus και την άπιστη γυναίκα του, ο βασιλιάς τους φυλάκισε σε ένα μυστικό ταρό. Το χαρτί που απεικονίζει τους φυλακισμένους λέγεται "Kολασμένοι Εραστές". Λένε πως όποιος το δει ερωτεύεται όποιο ζώο αντικρύσει μόλις ξυπνίσει.
Πολλά φιλιά, καλό Σαββατοκύριακο, καλό κυνήγι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gliovampire.deviantart.com/ - beware if yu enter there ,t
gliovampire
Spirit
Spirit
gliovampire


Υδροχόος Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 358
Τόπος : Transylvania

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 11:35 pm

@Dark Princess: Ευχαριστώ, παρόλο που δεν έχω χιούμορ, λατρεύω τα κομπλιμέντα. Μερικοί λένε πως είμαι ξιπασμένη αλλά αυτοί που το λένε , πολύ συχνά εξαφανίζονται με μυστηριώδη τρόπο...
Ευχαριστώ πολύ, ελπίζω να έχω την ευκαιρία να σας γνωρίσω καλύτερα.
Πολλά φιλιά, καλό κυνήγι, προσέξτε τις Λάμιες αν βγήτε απόψε.
Η αγαπητή Raven είναι στενή φίλη και συνεργάτης μου. Έχουμε κυνηγήσει τρομερά πλάσματα μαζί. Η Raven είναι εξαιρετική κυνηγός και έχει βρει το καλύτερο όπλο ενεντίων των Λυκανθρώπων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gliovampire.deviantart.com/ - beware if yu enter there ,t
gliovampire
Spirit
Spirit
gliovampire


Υδροχόος Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 358
Τόπος : Transylvania

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 11:37 pm

@ Dark Princess: Πολύ ωραίο βίντεο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gliovampire.deviantart.com/ - beware if yu enter there ,t
Dark Princess.
Dark Elf
Dark Elf
Dark Princess.


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 598
Ημερομηνία εγγραφής : 25/09/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Ταρταρα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway,Christian Ozera,Andrian Ivashkov,Jasper Cullen & Lestat.
Atittude: Scary

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΚυρ Σεπ 26, 2010 12:09 am

Μου αρεσει πολυ ο τροπος που μιλας.....
Να υποθεσω εισαι λατρεις του υπεροχου βρικολακα λεστατ????
Και εμενα μου αρεσει παρα πολυ..!!!Τωρα για την ιστορια σου που μπορω να την βρω???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gliovampire
Spirit
Spirit
gliovampire


Υδροχόος Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 358
Τόπος : Transylvania

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΚυρ Σεπ 26, 2010 12:25 am

@ Dark Princess:Θα στείλω links και εικόνες. Πρέπει να δια λέξω τι να στείλω, ελπίζω να σου αρέσουν.
Πολλά φιλάκια, ευχαριστώ για τα καλά λόγια, να είσαι καλά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gliovampire.deviantart.com/ - beware if yu enter there ,t
gliovampire
Spirit
Spirit
gliovampire


Υδροχόος Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 358
Τόπος : Transylvania

ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ   ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Icon_minitimeΚυρ Σεπ 26, 2010 12:27 am

@Dark Princess: Και έχεις δίκιο: Λατρεύω το Λεστάτ. Παρ¨όλο που είναι ΠΟΛΥ ιδιότροπος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://gliovampire.deviantart.com/ - beware if yu enter there ,t
 
ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ***Ένα Μυστικό Για Μένα!!!***

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Ανακοινώσεις :: Λίγα λόγια για εσάς-
Μετάβαση σε: