Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Immortals - Αθάνατοι

Πήγαινε κάτω 
+6
KingOfDarkness
Delena4ever
Princess of darkness
Raven
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Sensitive Vampire
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 21, 2011 6:06 am

Ε ναι προτιμουσε να βρισκεται εκει που ηταν και η οικογενεια της.Δεν ειναι ευκολο να εισαι σε καλη ψυχολογικη κατασταση μετα απο μια τετοια εμπειρια.Και μετα στην Γαλαζια σεληνη ηταν δυσκολο να διαλεξει αναμεσα σε εκεινον και την οικογενεια της.Διαλεξε την οικογενεια της αλλα η αδερφη της την σταματησε.Ετσι κ αλλιως ειχαν περασει απεναντι..και που της δοθηκε η δυνατοτητα δεν σωθηκαν.!Και μου την εσπαγε που καθε τρεις και λιγο εξαφανιζονταν ο Ντειμεν στο πρωτο βιβλιο..τι ηταν αυτο!Αντε να τελειωνω με αυτη την σειρα γιατι δεν αντεχω!Λυπαμαι να την αφησω στην μεση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 22, 2011 4:41 am

εξαφανιζοταν αλλα για ιερο σκοπο... ασχετως αν εκεινη το ειχε εκλαβει διαφορετικα...
εχει βγει ηδη το πεμπτο... αλλα ενα και τελος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 23, 2011 7:33 am

Ναι το ξερω...αντε και τελειωνει επιτελους η σειρα.Ειπαν θα την κανουν και σειρα στην τηλεοραση η κατι τετοιο...ακομα την κανουν.!Οπως το vampire academy ελεος.!Και περιμενουμε σαν τα χαζα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 24, 2011 3:44 am

μα παντα ετσι δεν γινεται? λενε οτι θα κανουν κατι, οτι εχουν παρει καποιες εταιριες τα δικαιωματα των βιβλιων για να γινουν ταινιες, και μεχρι να γινουν γερναμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 24, 2011 7:59 am

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 430499 ασε μη χειροτερα!Θα ασπρισουν τα μαλλια μας μεχρι να βγουν ολα αυτα σε σειρες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 24, 2011 8:43 pm

αν βγουν και ποτε και δεν μας φλομωνουν στο ψεμα τοσο καιρο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 26, 2011 10:14 pm

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 430499
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 01, 2011 2:32 am

Πηγα στα public και ειδα το καινουργια βιβλιο απο αθανατους(Αστερι της νυχτας) και διαβασα απο πισω τι γραφει και μαλλον καναμε λαθος δεν σκοτωθηκε η χειβεν γαμωτο.!Εγραφε οτι τωρα με το θανατο του Ρομαν θελει να εκδικηθει την Εβερ και τον Ντειμεν και οτι θα κανει τα παντα για να τους χωρησει.Κριμα και ειχα την εντυπωση οτι την εστειλε στην χωρα των σκιων ετσι οπως τα ελεγε στο τελος του προηγουμενου βιβλιου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 01, 2011 5:16 am

Αυτό σου είχα πει. Είχα ακούσει πως αυτό σου ''σκότωσε'' η εβερ ήταν ένα είδωλο σου της έφτιαξε ο ντειμεν για εξάσκηση. Γαμώτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04, 2011 7:23 am

Ρε κριμα και ζουσα με το ονειρο οτι την σκοτωσε!Γαμωτο κριμα!!Αντε παλι πρεπει να την υποστουμαι την τυπισσα!ουφφφφφφ!Ελπιζω να τη αποτελειωσει σε αυτο το βιβλιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04, 2011 7:25 am

κι εγω το ιδιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Delena4ever
Fallen
Fallen
Delena4ever


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 26/02/2012
Ηλικία : 29

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore
Atittude: Noble

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 09, 2012 1:18 pm

εμενα μου αρεσε αρκετα αυτο το βιβλιο. δυστυχως δεν εχω παρει το τελευταιο για να δω τι γινεται, λογω ελλειψης χρονου.λιγο το δευτερο μου την εσπασε, αλλα γενικα σαν βιβλιο ωραιο ειναι!!!!εχει περιπετεια, ερωτα και πιστευω πως αξιζει να διαβαστει μεχρι το τελος!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 11, 2012 12:55 am

Το τελευταιο δεν εχει καν μεταφραστει στα ελληνικα!Αν μιλας για το ''Everlasting''. Εχουν βγει στα ελληνικα μεχρι και το ''Αστερι της νυχτας''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 9:31 pm

τωρα εχει βγει και το τελευταιο. εγω εχω διαβασει τα 4 πρωτα. τα αλλα δυο το καλοκαιρακι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KingOfDarkness
Lycan
Lycan
KingOfDarkness


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 21, 2012 8:55 pm

AЯianЯhod.ЬЩ.22 έγραψε:
Παιδιά, εγώ διάβασα το πρώτο βιβλίο μόνο, δεν μου άρεσε καθόλου και εκεί σταμάτησα την σειρά Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 941618
Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 847336 ούτε εμένα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nightcastle.board-directory.net
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22, 2012 7:37 pm

Δεν εχει κατι το φοβερο αυτη η σειρα οντως!Ουτε εγω μαλλον θα την συνεχισω διαβασα τα τεσσερα βιβλια μονο.Τωρα εχουν βγει ολα βεβαια...καταντησε λιγο κουραστικο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 6:20 pm

οντως και εμενα με κουρασε που προσπαθουν να λυσουν την ιδια καταρα εδω και 4 βιβλια, αλλα μιας και την ξεκινησα, θα την τελειωσω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24, 2012 12:17 am

Αν διαβάσεις το τέλος πες μου κι εμένα τι θα γίνει γιατί εγώ δεν πρόκειται να τη συνεχίσω. :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 25, 2012 1:56 am

οκ... Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N.ever give U.p
Fallen
Fallen
N.ever give U.p


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 576
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : From another dimension

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Naruto, Zero, Kirito, Ichigo,Lelouch, Train....ktl
Atittude: Kind

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 06, 2012 6:27 am

Μου αρέσει πολύ αυτή η σειρά και έχω διαβάσει και τα 6 βιβλία!Η αλήθεια είναι όμως ότι είναι λίγο εκνευριστικό το ότι έπρεπε να περιμένω μέχρι το 6ο βιβλίο για να δω πως θα σπάσει αυτό το καταραμένο ξόρκι...:/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 06, 2012 8:31 am

Βλακεια!!!Τζαμπα βιβλια στην βιβλιοθηκη μου για να βρουν επιτελους το ελιξιριο και να κοιμηθουν μαζι που ηταν ο αρχικος στοχος!Μονο το πρωτο μου ψιλοαρεσε μετα απ αυτο ολο τα ιδια και τα ιδια.Τα υπολοιπα βιβλια ηταν απλη καθυστερηση μεχρι να ειναι για παντα μαζι και μπλα μπλα..Και μου εκανε εντυπωση οτι η ηρωιδα του βιβλιου η Εβερ ειναι τοσο ανασφαλεις οσο και η τυπισσα στο λυκοφως.Ολο τα ιδια και τα ιδια!:P:P Μ'αρεσει που ειχα ενθουσιαστει στην αρχη με τα βιβλια και μιλουσα συχνα γι αυτα και τα βρησκω τοσο μαπα πια!:P Τελικα οσο παει ο καιρος και βλεπεις ενα βιβλιο ξανα και ξανα ωριμαζεις και το φιλοσοφεις το πραγμα!Δικιο ειχε το μαθημα ''Συγκριτικη Γραμματολογια'' που διαβασα στην σχολη!:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 11, 2012 9:09 pm

Εμένα το πέμπτο βιβλίο που διάβασα τώρα μου άρεσε λίγο περισσότερο από ότι τα άλλα. Τι να πω... Δεν έχει καμία σχέση με άλλα βιβλία που έχω διαβάσει, αλλά είπα. Αφού το ξεκίνησα ας το τελειώσω. Άλλο ένα μου έμεινε. Εξάλλου δανεικά είναι... Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 11, 2012 10:57 pm

Ε αφου ειναι δανεικα its ok μια ψυχη που ειναι να βγει...:P:P:P Good luck with that!Εγω δεν εχω αλλη υπομονη οπως και με τα χρονικα των καστερ:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 10:30 pm

Αλλο ενα μου εμεινε...
εξαλλου θελω να δω το τελος...
οταν κστι μου σρεσει, ειτε πολυ ειτε λιγο, δεν το αφηνω στην μεση ποτε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
N.ever give U.p
Fallen
Fallen
N.ever give U.p


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 576
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : From another dimension

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Naruto, Zero, Kirito, Ichigo,Lelouch, Train....ktl
Atittude: Kind

Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Immortals - Αθάνατοι   Immortals - Αθάνατοι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 12, 2012 11:24 pm

Πάντως ο τρόπος που τελειώνει είναι.....ας πούμε ότι κανένας δεν το περίμενε...:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Immortals - Αθάνατοι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Γενική Λογοτεχνία-
Μετάβαση σε: