Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι

Πήγαινε κάτω 
+4
paramu8enia
Amaranth
Sensitive Vampire
AЯianЯhod.ЬЩ.22
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΠαρ Νοε 04, 2011 7:53 am

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 542961-bigthumbnail

Johnny, la gente esta muy loca!
Άντε, να παίρνουν και άλλοι σειρά ^.^

Όπως καταλάβατε, αυτός θα είναι ο μικρός μου, προσωπικός χώρος, μια δική μου ματιά για τον έξω κόσμο με άφθονο χιούμορ. Και επειδή ήθελα να είναι κατανοητό προς όλους και προσιτό για όλους, το έγραψα στα Σουαχίλι. Άντε, ποιος στην χάρη σας!

Έρχεται σύντομα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΣαβ Νοε 05, 2011 1:47 am

δεν θα ειναι κατι σαν ιστορια, ετσι? Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 839712
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΣαβ Νοε 05, 2011 1:49 am

Όχι, γι' αυτό και το έβαλα σε αυτή τη θεματική ενότητα. Θα είναι πιο πολύ μια σχολιαστική ενότητα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 611715
Ρίξε μια ματιά στα περιεχόμενα και θα καταλάβεις:
http://hauntedmansiondidi22.blogspot.com/search/label/%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B5%CF%87%CF%8C%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%B1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΣαβ Νοε 05, 2011 1:56 am

ενδιαφερον φαινεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΣαβ Νοε 05, 2011 1:59 am

Λες, ε; inlove Το σκεφτόμουνα καιρό να αρχίσω μια τέτοια ενότητα, αλλά ήμουν λίγο διστακτική (και εξακολουθώ να είμαι, δηλαδή)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΣαβ Νοε 05, 2011 2:33 am

πλακα θα εχει!!!δεν σε φοβομαστε.και εξαλλου αν δεν σου βγει ωραιο μπορεις παντα να το διαγραψεις!αν και θα ειμαστε εμεις εδω για να σε βοηθησουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΣαβ Νοε 05, 2011 2:33 am

αν εχει επιτυχια, θα σταματησεις να εισαι Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 913911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΣαβ Νοε 05, 2011 2:34 am

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 430499
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΣαβ Νοε 05, 2011 2:40 am

Sensitive Vampire είπε:
αν εχει επιτυχια, θα σταματησεις να εισαι Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 913911

Τι εννοείς μ' αυτό;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΣαβ Νοε 05, 2011 2:53 am

ανασφαλης καλε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΣαβ Νοε 05, 2011 2:57 am

Α, ναι, ασφαλώς ^.^ Αυτό ας το κρίνετε εσείς τότε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΣαβ Νοε 05, 2011 6:13 am

ανυπομονωω για το ποτεε θα ξεκινησει!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΣαβ Νοε 05, 2011 5:44 pm

me too
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΔευ Νοε 07, 2011 10:49 pm

Το πρώτο ''Φτιάρι'' είναι εδώωω Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΤρι Νοε 08, 2011 5:18 am

πωπω κριτικη!
απολυτη και κατηγορηματικη σε βρισκω...
παρεπιπτωντως γραφεις καταπληκτικα! inlove

κοιτα... εμενα μου αρεσει το λυκοφως σαν σειρα... ισως επειδη δεν μπορω την πολυ βια Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 860197 δεν θα διαφωνησω καθολου πανω στο γεγονος οτι οι βρικολακες κανουν τρια πραγματα: βια, αιμα, σεξ...
ισα ισα θα συμφωνησω απολυτα... και αν και θελω να δω οσες μπορεσω απο τις αρχικες original vampire movies... αυτο δεν σημαινει πως δεν μου αρεσει να δω και λιγο ρομαντζο... παντα συνυφασμενο με ολα τα παραπανω βεβαια...
απλα ετυχε να γινει το πρωτο βημα στο vampire romance και λογω της επιτυχιας ολοι το θεωρησαν πετυχημενη συνταγη και ειπαν να το δοκιμασουν... τι ειχαν να χασουν?
αυτο δεν νομιζω να διαστρευλωνει την πραγματικγ βρικολακιστικη φυση, του να σε περιμενουν στην γωνια για να ρουφηξουν την ζωη απο μεσα σου, απλα της δινει και μια αλλη πιο ηπια διασταση...
ισως φαινεται fake... αλλα μηπως οι βρικολακες ειναι κατι αλλο εκτος απο μυθος?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΤρι Νοε 08, 2011 5:48 am

Απλώς ένιωσα ότι έπρεπε να μπουν κάποια πράγματα στην θέση τους, that's all -.- :P

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 71070 very much. Πραγματικά, δεν έχω συνηθίσει να γράφω ''άρθρα'' οπότε αυτό ήταν κάτι πρωτόγνωρο για μένα ^.^

Ναι, πολλές κοπέλες δεν αντέχουν την πολλή βία και γι' αυτό και κόλλησαν τόσο πολύ σε αυτού του είδους τις σειρές. Και, όπως ανέφερα και στο ''άρθρο'' θα αναλύσω όλες μου τις ενστάσεις για το Λυκόφως σε ξεχωριστή ενότητα, γιατί αλλιώς θα νυχτώσουμε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 860197

Δεν είναι ότι είμαι αντίθετη στο ρομάτζο, είμαι αντίθεση στον τρόπο που παρουσιάζεται: όλο καρδούλες, αστεράκια, λουλουδάκια και τον Mr Perfect καβάλα σε άλογο. Παρουσιάζεται κάτι ουτοπικό, κάτι που αγγίζει το ιδανικό. Καμία σχέση δεν έχει αυτό με την πραγματικότητα όμως -.-

Αυτό είναι το θέμα. ΔΕΝ μπορείς να τους δώσεις ήπια διάσταση! Είναι αρπακτικά. Είναι σαν να προσπαθείς να εξημερώσεις ένα λιοντάρι: όσα και αν έχεις καταφέρει, το λιοντάρι είναι από την φύση του έτσι. Όσο και αν το θρέφεις με μπροζόλες και προσπαθείς να το ''εκπολιτήσεις" κάποια στιγμή θα σου δαγκώσει το χέρι. Δεν φταίει εκείνο γι' αυτό, αλλά έτσι είναι η φύση του.

Είναι. Αλλά γιατί, εφόσον έχουν εξελιχθεί τόσα σε σχέση με τους τρόπους εξόντωσης, το ότι περπατάνε στον ήλιο και δεν είναι όλο ''Σταυροί, σκόρδο και Άγιος ο Θεός'' δεν μένουν πιστοί στην φύση τους;

Για να βγάλουν έναν ανάγνωσμα ''εύπεπτο'' προς όλες τις ηλικίες, να γιατί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΤρι Νοε 08, 2011 9:34 pm

μια χαρα τα πας και σε ''αρθρα''... μην ανησυχεις...

ουτε εμενα μου αρεσει ο τροπος που πολλες φορες παρουσιαζεται το ρομαντζο... το ολο θεμα με τον τελειο και ιδανικο συντροφο που θα εκανε τα παντα για εσενα, δεν θα σου θυμωνε, δεν θα σε εκρινε, κτλ... μετα απο ενα σημειο μου σπαει πολυ τα νευρα... και το εχω ξαναπει αυτο...

ο καθε συγγραφεας βρισκει εναν διαφορετικο τροπο για να καμψει τις αδυναμιες που εχουν οι βρικολακες ως προς την φυση τους... δηλαδη τον ηλιο, τα σκορδα, τα αγια μερη, οπως ειπες...
αλλα προσθεσαν και εναν τροπο για να καμθει και η βιαιη φυση τους... δεν λεω οτι ειναι καλο να αλλοιωνουν την φυση ενος ειδους τοσο βιαιου, που συνεχως επιδιδεται σε αποτροπαιες και αισχρες πραξεις εναντι των ανθρωπων, απλα οτι τραβαει...
το μοτιβο ''ο καλος και γλυκος βρικολακας που ερωτευτηκε και δεν σκοτωνει'', τραβαει τον κοσμο οπως και να το κανεις, σου αρεσει, δεν σου αρεσει...
και για να πω την αμαρτια μου και εμενα με τραβαει και μου αρεσει... οχι σε υπερβολικο βαθμο βεβαια... δηλαδη αν δεν υπαρξουν και οι αδυναμιες, οι βιαιοτητες, κτλ... χανεται η γλυκα του πλασματος... αλλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 12:27 am

Δεν είπα ότι δεν περνάει και αυτό το πρότυπο του άντρα ή της γυναίκας, αλλά δεν νοείται να υπάρξει τέλειος άντρας ή γυναίκα. Και ΜΌΝΟ το ότι είναι βρικόλακας σημαίνει ότι ΔΕΝ είναι τέλειος.

Αυτό ακριβώς είπα και εγώ και γι' αυτό προέβαλα και τις ενστάσεις μου. Δεν λέω ότι οι βρικόλακες δεν είναι μυθικά πλάσματα, αλλά δεν μπορείς να ευτελίζεις όλο το είδος με αυτόν τον τρόπο -.- Ξέρω ότι ''τραβάει'' ξέρω ότι αρέσει, αλλά εμένα δεν μου αρέσει, πως να το κάνουμε; :P

Αλλά...; Όπως και να έχει, εσένα σου αρέσει, έτσι; :P

Σε λίγο θα ανεβάσω το πρώτο Ντόμινο, παρεμπιπτόντως Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 4:41 am

Φτυάρι δε λες τίποτα! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 955178 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 954599 <---- Έτσι έμεινα! Δεν φανταζόμουν ότι τα μισούσες τόσο! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 860197

Σπόιλερ:

Τώρα, στο θέμα μας. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 611715
Εμένα να σου πω την πικρή μαύρη αλήθεια, όταν είχα δει το Λυκόφως μου είχε αρέσει και πέρασα καλά διαβάζοντας τα βιβλία (Έλα, έλα καλή μου γη! Γιατί δεν ανοίγεις να με καταπιείς; )
Φυσικά, μετά συνειδητοποίησα ότι έπασχε.
Πάντως, κι εμένα μου αρέσουν οι πραγματικοί βρικόλακες και τα κλασικά! Μου αρέσει να βλέπω βρικόλακες που δεν είναι χορτοφάγοι και είναι στη φύση τους (άσχετα αν κάνω άλλα εγώ) Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 860197
Και πιστεύω ότι έχει δίκιο με όσα λες! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 220813

Περιμένω και για άλλα φτυάρια!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 935979
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 5:32 am

Σπόιλερ:

οντως το παραδεχομαι οτι μου αρεσουν... μου την σπαει οταν παρουσιαζουν τον κυριο τελειο.... αυτο ειναι αναμενομενο...
αλλα δεν παυουν να μου αρεσουν τα vampire romance.
και εγω οταν ειχα δει το λυκοφως μου αρεσε τρελα. για αυτο και διαβασα και τα βιβλια φανατικα... ηταν και η πρωτη μου επαφη με βρικολακες... πιο πριν εξαιτιας της βιας το φοβομουν το ειδος... τωρα το εχω ξεπερασει και θελω να δω τα κλασικα...
βεβαια τωρα μπορω να πω οτι εχω διαβασει εν τω μεταξυ και αλλα βιβλια με μεταφυσικα θεματα που μου αρεσαν περισσοτερο... αλλα το λυκοφως δεν σταματησε να μου αρεσει. και ουτε μετανιωνω για αυτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 5:37 am

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 5:48 am

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 7:06 pm

Σπόιλερ:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 10:05 pm

Σπόιλερ:

Παιδιά, είναι θέμα γούστου. Το ότι δεν αρέσει σε εμένα, δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να αρέσει σε κανέναν άλλο, αν είναι δυνατόν! -.- Εγώ απλά την γνώμη μου λέω!

Μα Χριστίνα, ΔΕΝ είναι χορτοφάγοι από την φύση τους. Αναγκάζουν τους εαυτούς τους να γίνουν -.-

Εύα, μου την σπάει αυτό! Τι πάει να πει ''βαμπιρικό άρλεκιν;'' Η Μέγιερ πήρε ένα ολόκληρο είδος και το μετέτρεψε σε πρωταγωνιστές δευτεροκλασάτων ρομαντικών κομεντί (δεν άντεξα, με προκαλέσατε :P)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 11:57 pm

(και εγω θα συμφωνησω με τα κοριτσια Χριστινα γι'αυτο το θεμα! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 220813 )

παιδια και μενα δεν μ αρεσουν οι χορτοφαγοι! καθολου!! δεν ειναι πραγματα αυτα! αν εισαι ενας βρικολακας πρεπει να πιανεις το θυμα σου πινοντας του μεχρι και την τελευταια σταγονα! tongue και θα ελεγα οτι να ζουνε οι βρικολακες σε ενα καστρο οπως ο κομης δρακουλας θα ητανε πιο συναρπαστικο!! να σας πω και εγω την αληθεια! και μενα μου αρεσουν τα ρομανς και ολο αυτα του σχετικου στα βαμπιρια! αλλα μεχρι ενα σημειο! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι 220813 να εχει ρομανς αλλα μν ξεχνανε το βασικο χαρακτηρα τους στην ταινια! ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΙΚΟΛΑΚΕΣ!!! το τονιζω γτ και μενα μου αρεσε το λυκοφως παρα πλ! οπως και τα αλλα! αλλα χανει το βασικο τους! (γι'αυτο και εγω προσπαθω να μην κανω και στην δικια μ ιστορια με βρικολακες με τοσο υπερβολη! ..tongue )

αυτα και απο μενα! tongue

Argyy!! μπραβο για το άρθρο σου! τα πας μια χαρα! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 13Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: