Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!

ΦόρουμΠόρταλΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Δευ Δεκ 05, 2011 12:41 am

Τότε να μην το δω ούτε κατεβασμένο. Θα χάσω το χρόνο μου.
Να σε ρωτήσω: έχεις δει το Σπίτι των Ονείρων; (Dream house ο original τίτλος). Θέλω να τη δω, αλλά δεν ξέρω κανέναν να μου πει αν αξίζει...

Σε καταλαβαίνω με το άχτι vampire Πώς και δεν έβαλες τίποτα ηλίθια γαλλικά βαμπίρ;

Σπόιλερ:

Have I awakened deep inside some madman's dream?
I can barely recognize the place this used to be
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Δευ Δεκ 05, 2011 2:29 am

Όχι, αλλά μου το έχουν προτείνει...Μπορεί να το δω αυτή την βδομάδα, δεν ξέρω, θα δείξει...

Έλα μου ντε :P Απλά επειδή είναι πολύ σύνηθες τα ''καθαρόαιμα'' βαμπίρ ή να μιλούν γαλλικά ή να έχουν κάποια σχέση με την Γαλλία, σκέφτηκα πως θα είχε περισσότερη πλάκα αν τα βαμπίρ ήταν γερμανικά :P

Σπόιλερ:

This is why dreams can be such dangerous things: they smolder on like a fire does, and sometimes they consume us completely...

Σπόιλερ:

Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Δευ Δεκ 05, 2011 4:13 am

Αν το δεις πες μου τι λέει γιατί θέλω κι εγώ να το δω

Α ναι; Δεν το ήξερα Απλά επειδή δεν τρέφεις ιδιαίτερη συμπάθια σκέφτηκα ότι θα έβαζες τίποτα
Σπόιλερ:

Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Πεμ Δεκ 08, 2011 8:38 pm

τα διαβασα ολα μαζι

το RPG και εμενα μου φανηκε ενδιαφερον, αν και για να πω την αληθεια δεν το ειχα ακουστα...

οσο για το αθανατοι... τι να πω... ειναι τοσο πατατα? ισως τελικα το κατεβασω για να το δω απλα και μονο απο απορια...

η συνεχεια της Βελλας... εριξα τρελο γελιο και με τα δυο... οι γερμανοι βολτουροι, η ηλιθιοτητα της βελλας που θα μπει στο βιβλιο γκινες, οι λυκανθρωποι που μεταμορφωνονται σε μυρμηγκια και ακριδες

τωρα για το αγγελοι... τι να πω! οντως η λους μου την εσπασε που δεν ακουγε τιποτα και εκανε κατι απλα και μονο επειδη της το απαγορευσαν... ηλιθιοτητα! το τριτο δεν το εχω διαβασει για να σου πω... αλλα απο το τελος του δευτερου ειχα μαντεψει απο οσα ελεγε η λους πως ο ντανιελ δεν εχει διαλεξει πλευρα εξαιτιας της (για αυτο και η σοφια ηθελε να την ξεπαστρεψει για να τον ελευθερωσει...).

darkness can not drive out darkness
only light can do it
hate can not drive out hate
only love can do it
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Σαβ Δεκ 10, 2011 11:51 pm

Καλά το Λυκόφως το έχεις ξεφτιλίσει τελείως! Έριξα τρελό γέλιο με το τελευταίο! Σέρβα πρώην ο Εδουάρδος; Και μάλιστα με αγροτικό; Και ο Ιάκωβος που γίνεται ακρίβα και μυρμίγκι! Έλεος! (Άλλο καλό ζώο θα ήταν η κότα tongue) Ανυπομονώ να δω τι θα γίνει στη Χαραυγή! Θα έχει τερατίνι, έτσι;

Για τους Άγγελους, τώρα δεν ξέρω... Η αλήθεια είναι ότι σαν βιβλία μου είχαν αρέσει, ειδικά το πρώτο, αν και όντως η Λους είναι όλιγον τι σπαστικούλα (όσο πατάει ο ελεφάντας, τίποτα το υπερβολικό). Το δεύτερο βιβλίο μου είχε φανεί χάλια, αλλά το τρίτο που λες ότι είναι μες στις αντιγραφές δεν μπορώ να πω ότι δε μου άρεσε (εκτός από το ότι η Λους σαν ηλίθια εμπιστεύτηκε τον ίδιο το διάβολο, αφού πρώτα είχε μπει μέσα στη σκιά (άλλη ηλιθιότητα από 'κει)). Ίσως να φταίει το ότι δεν είχα δει τις ταινίες που έλεγες εκτός από τον Ερωτευμένο Σαίξπηρ.

Amaranth
Lycan
Lycan

Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Κυρ Δεκ 11, 2011 1:25 am

βλεπω εβαλες και αλλα.παω να διαβασω!
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4648
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Δευ Δεκ 12, 2011 3:54 am

ωωωωωωωωωωωωωω ήτανε πλ γαμάτα! (συγνώμη για την έκφραση αυτή! αλλά οι αλήθειες να λέγονται!!

1.Τόσο μάπα ε οι Αθάνατοι ε;
2. όσο γιαα το RPG θέλω και εγώ να το αρχίσω...!!
3. και εγώ θα συμφωνήσω με την Χριστίνα σχετικά με το Σημάδι! το είχα προσέξει, όταν έβλεπα ταινία θρίλερ! και πάντα έλεγα στην τάδε πρωταγωνίστρια!! "ΧΑΖΉ τίποτα δεν μπορείς να κάνεις σωστό!" -.-
4. θα συμφωνήσω μαζί σου σχετικά με το Sex and the City αλλά πιο πλ μου θυμίζει το ποτό το Sex on the beach! ^.^
5. Καλά εεε υπέροχα και τα άλλα δυο κεφάλαια που διάβασα με την βδέλλα! tongue θέλουμε συνέχεια !!!
και 6. όσον αφορά για το "Άγγελο" θα συμφωνήσω με τα κορίτσια αλλά θα πω και την γνώμη μ εμένα μ άρεσε αν κ λίγο βαρετό το 2 μου φάνηκε! και σε μένα μου άρεσε ο Καμ είχε πάντα αυτό το κάτι! αλλά και ο Ντάνιελ πλ ωραίος είναι! κοίτα εμένα προσωπικά μου άρεσαν τα βιβλία! δεν ξέρω όμως για το Τρίτο! tongue

άντε γράψε και άλλα! tongue

~~H.O.P.E~~
(Hold on, pain ends)

Amaranth
Lycan
Lycan

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Δευ Δεκ 12, 2011 4:24 am

εγω θα ηθελα να μου βρεις τις πληροφοριες για το παιχνιδι που σου ειπα..θα σου ημουν ευγνωμων...ααα και εχω και μια ιδεα! θυμασαι που συζητησαμε για το φβ;;δεν γραφουμε κατι οι 2 μας με βαση αυτο και να το δημοσιευσουμε και στα 2 μπλογκ;
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Πεμ Δεκ 15, 2011 8:32 pm

λοιπον.... διαβασα τα καινουργια και εχω να πω τα εξης....

1) το sex and the city δεν μου περασε ποτε απο το μυαλο να το δω. για να πω την αληθεια δεν ηξερα ουτε καν την υποθεση. υπεθετα οτι εχει να κανει με sex και με μια πολη... απο εκει και περα, ειχα μαυρα μεσανυχτα!
παντως γελασα με οσα ειπες για τον ΄΄κυριο τεραστιο''

2) τωρα για τις σειρες (κυριως μεξικανικες αν καταλαβα), εχεις καποιο δικιο. οταν ημουν πιο μικρη εβλεπα και οντως η υποθεση και οι χαρακτηρες ειναι κλασικοι και κλισε. ολο τα ιδια κια τα ιδια... καμια πρωτοτυπια...
ειναι η συνταγη της επιτυχιας!
μου αρεσε και στο τελος που ειπες:
Πιθανός αριθμός επεισοδίων: 10.394 (και μισό)
Απήχηση από το κοινό: 9/10 (κυρίως νοικοκυρές στο σπίτι)
Κάψιμο εγκεφαλικών κυττάρων: 10/10

3) οι δυο σειρες που περιεγραψες ενδιαφεροντες φανηκαν... αν και για να πω την αληθεια μου, χαθηκα λιγακι στην υποθεση

Σπόιλερ:

only light can do it
only love can do it
Amaranth
Lycan
Lycan

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Παρ Δεκ 16, 2011 1:12 am

εγω τα διαβασα...τα σχολια μου τα κανω στο μπλογκ σου!!
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Σαβ Δεκ 17, 2011 7:20 pm

Καλέ δε σε προλαβαίνουμε εσένα! Πόσα γράφεις μαζί; (όχι, δεν είναι ότιο έλειπα. Μην πεις ότι είναι επειδή έλειπα!)

Το Black butler, η αλήθεια είναι ότι δεν το είχα καν ακουστά, αλλά φαίνεται πολύ ενδιαφέρον! Μάλλον θα το δω το καλοκαίρι όταν θα τελειώσω!

Το Game of Thrones έχω ακούσει απ' όλους ότι είναι πολύ καλό και θέλω να το δω κι εγώ. Κάποια στιγμή θα μας γράψει σε DVD τα επεισόδια ένας φίλος των γονιών μου, οπότε θα δω κι εγώ και θα αποφασίσω. Αλλά αφού λες ότι οι χαρακτήρες δε λένε και πολλά και η υπόθεση δεν είναι ακριβώς πρωτότυπη δεν ξέρω κατά πόσο θα μου αρέσει (btw, τι σκ**όφατσα που είχε αυτό το παιδάκι! Ο πατέρας του πιστεύω ότι θα έπρεπε να το εγκαταλείψει όπως είναι για να μη φοβάται να κοιμηθεί τα βράδια (μου θυμίζει λίγο και την Έστερ στο Orphan) tongue)

Μια χαρά τις βρίσκω τις οδηγίες για το Μεξικάνικο. Θα αρχίσω κι εγώ να γράφω σενάρια μου φαίνεται για να βγάλω λεφτά Σίγουρα θα γίνει επιτυχία γιατί όσο πιο ηλίθιο είναι τόσο μεγαλύτερη επιτυχία γίνεται. Βέβαια θα πρέπει να μελετήσω λίγο κι άλλα Μεξικάνικα γιατί δεν έβλεπα, έτσι ώστε να τα αντιγράψω ακριβώς και να μην ξεφύγω κάνοντας τίποτα πρωτότυπο vampire

Το Sex and the city δεν έχω δει τη σειρά (και ούτε πρόκειται) αλλά έχω δει την ταινία. Δεν με ενθουσίασε, άρα το να βλέπω το ίδιο πράγμα κάααθε μέρα σε κάααθε επεισόδιο θα είναι βλακεία! Και γέλασα και με αυτά που έλεγες για τον "κύριο τεράστιο"

Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Σαβ Δεκ 24, 2011 12:51 am

ωστε σκεφτεσαι να γραψεις μεξικανικο, χριστινα? αν θες σε σιγονταρω και εγω.... θα βγει απιθανο!

only light can do it
only love can do it
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Σαβ Δεκ 24, 2011 3:01 am

Θα βγει απίθανο; Μα εμείς δε θέλουμε να βγει ένα χάλι που δε βλέπεται, αλλά για κάποιο λόγο όλοι το βλέπουν;

Amaranth
Lycan
Lycan

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Σαβ Δεκ 24, 2011 3:46 am

χαχχαχαχ..καλε ασε!
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Σαβ Δεκ 24, 2011 11:26 pm

Σας ευχαριστώ για τα σχόλια, κορίτσια μου Να ξέρετε πως, ακόμα και αν δεν απαντάω, τα έχω διαβάσει όλα. Δεν είχα χρόνο και σας ζητώ συγνώμη inlove Δυο παρατηρήσεις:

Εύα, το Game of thrones είναι 10 επεισόδια και το Black Butler 24. Αν έλεγα κάτι για ένα επεισόδιο, θα ήταν σαν να μαρτυράω όλη την υπόθεση. Γι' αυτό πρότεινα να την δείτε, αλλιώς δεν θα έλεγα τίποτα.

Χριστίνα: Κάνε εσύ την απόπειρα για το μεξικάνικο και θα έχεις την πλήρη υποστήριξή μου (btw, διόρθωσα το κεφάλαιό σου και σου το στέλνω ^.^)

This is why dreams can be such dangerous things: they smolder on like a fire does, and sometimes they consume us completely...

Σπόιλερ:

Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Κυρ Δεκ 25, 2011 4:54 am

καταλαβα...

εννοουσα βρε χριστινα πως θα βγει μια μεγαλη επιτυχια που θα καιει τα εγκεφαλικα κυτταρα

only light can do it
only love can do it
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Κυρ Δεκ 25, 2011 5:37 am

Όχι μόνο του κοινού, μην το λες αυτό! Νομίζεις ότι για τον συγγραφέα είναι εύκολο; Εγώ στον συγγραφέα κυρίως αναφερόμουν :P

Σπόιλερ:

Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Κυρ Δεκ 25, 2011 4:16 pm

Και το κοινό και ο συγγραφέας δε θα είναι και πολύ καλά μετά από το μεξικάνικο. tongue

Σπόιλερ:

AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Κυρ Δεκ 25, 2011 4:35 pm

Η αλήθεια είναι ότι το μυαλό σου γίνεται πουρές, ΑΛΛΆ...είναι εθιστικά τα άτιμα, αυτό οφείλουμε να το παραδεχτούμε. Όση σαπίλα και κλισεδούρα και αν έχει το σενάριο και όσο βλαμμένοι και να είναι οι πρωταγωνιστές, αυτού του είδους οι σειρές πουλάνε και θα εξακολουθούν να πουλάνε.

Νέο Φτιάρι και Ντόμινο (είπα να κάνω και μια σύντομη ενημέρωση, μιας και επέστρεψα στο πολυαγαπημένο μου Κάστροοο )

Σπόιλερ:

Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Κυρ Δεκ 25, 2011 9:30 pm

η συνεχεια του λυκοφωτος ηταν απιθανη... χαχα....
ακους εκει εγγονι πυγολαμπιδα

τωρα για το prince of persia... εγω ηθελα να δω την ταινια που ειχε βγει, και ακομα θελω. αλλα δεν ειχα χρονο. ομως την εχω κατεβασει...

οσο για τις ρομαντικες κομεντι.... τι να πω? δηλωνω ενοχη! εμενα μου αρεσει να τις βλεπω...

only light can do it
only love can do it
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Δευ Δεκ 26, 2011 2:48 am

Αφού ο Ιάκωβος μετατρέπεται σε ακρίδα, ήταν λογικό κι επόμενο :P Είδες όμως skill που έδειξε το μωρό; Από κούνια :P

Εδώ πρόκειται για το παιχνίδι, όχι για την ταινία. Αν και μην ανησυχείς. Το επόμενο o-yer θα είναι αφιερωμένο στην ταινία

Όπως είπα και στο άρθρο μου, εντάξει, δεν θα βάλω το πιστόλι στον κρόταφο κανενός, αλλά μην προσπαθήσουν να με πείσουν με επιχειρήματα και μα και μου...Ε δεν πείθομαι βρε παιδί μου! Είναι θέμα γούστου, τι να κάνουμε; -.-

Έχουμε έναν τύπο (τον Μήτσο) και μια τύπισσα (ας την πούμε Κούλα) και τα φτιάχνουνε. Ναι, δεν λέω, ευτυχές το γεγονός, αλλά εμένα ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ! -.- Δεν με ενδιαφέρει να δω το πως ο Μήτσος ερωτεύτηκε την Κούλα και το πως τα φτιάξανε. Και είναι λίγες οι ταινίες που δείχνουν έναν αληθινό έρωτα χωρίς να το τραβάνε το πράγμα απ' τ' αυτιά -.-

Σπόιλερ:

Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Πεμ Δεκ 29, 2011 7:47 pm

ειδα ειδα... φοβερες ικανοτητες το εμβρυο

δεν εχεις αδικο, αλλα εμενα και παλι μου αρεσουν... τι να πω... ισως επειδη εγω η ιδια δεν εχω ερωτευτει ποτε να μου αρεσουν... αν ερωτευτω ισως τις βαρεθω

only light can do it
only love can do it
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Δευ Ιαν 02, 2012 11:51 pm

Τα διάβασα όλα!!!

Πέθανα με το τελευταίο μέρος του Λυκόφωτος!!!! Εγγόνι πυγολαμπίδα και οι Muller με εντομοκτόνο!!!

Ρομαντικές κομωδίες να σου πω την αλήθεια δεν πολυβλέπω οπότε δεν ξέρω και πολλά. Απ' ό,τι λες πάντως μάλλον δε χάνω και τίποτα

Για το Prince of Persia μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι και κάαααποια στιγμή στο μέλλον ίσως...
Η ταινία μου άρεσε πολύ πάντως!

Εεεε, τώρα τι να πω... Καλή χρονιά και σε σένα; Απ' όσα διάβασα φοβάμαι μη με διαολοστείλεις που σου εύχομαι! tongue
Αν σε παρηγορεί πάντως, υπάρχουν κι άλλοι άνθρωποι στην ίδια μοίρα. Δεν ξέρω αν όντως τα εννοείς αυτά για τον εαυτό σου. Όμως, κι εγώ σε κάποια φάση τα σκεφτόμουν όλα αυτά που γράφεις (και ακόμα και τώρα καμιά φορά). Αν όντως τα εννοείς μην τα αφήσεις να σε πάρουν από κάτω! Κάνε κάτι για να απασχοληθείς (μπορείς ας πούμε να μας γράψεις κανένα κεφάλαιο... Καλά μη με δείρεις, είπα, αν θες) και μην τα σκέφτεσαι τόσο πολύ.
Και ένα ακόμα πράγμα: μην τολμήσεις ούτε να περάσεις δίπλα από θάλασσα (και μάλιστα με πολλές πέτρες)! Κατάλαβες; duh Άααντε!

AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Τρι Ιαν 03, 2012 12:11 am

Εύα: Αν ερωτευτείς, θα κολλήσεις περισσότερο :O Οπότε άστο καλύτερα :P

Χριστίνα: Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, αλλά...

Ήμαρτον, βρε κορίτσι μου! Πίστεψες πραγματικά πως όσα έγραψα, τα εννοούσα; Δεν διάβασες καθόλου το intro; Το κείμενο είναι χιουμοριστικό. Είναι κάτι σαν απάντηση σε όσους κλαίγονται για ασήμαντα πράγματα.

Γιατί, ναι, ΕΊΝΑΙ ΑΣΉΜΑΝΤΑ -.- Η κοπέλα αυτή τα έχει όλα και πάλι μυξοκλαίγεται! Έχει φίλους, αλλά κλαίγεται επειδή ο κόσμος τα βάζει με τους emo. Έχει μια οικογένεια, αλλά και πάλι παραπονιέται επειδή δεν την κακομαθαίνουν σαν νιάνιαρο (μήπως έχει πολλές απαιτήσεις; ) και επειδή η μάνα της της λέει να διαβάσει (προφανώς γιατί δεν βγάζει καλούς βαθμούς)

Και, το τραγικό: άμα δεν έχει αγόρι, αυτό είναι το κερασάκι στην τούρτα. Παταγώδης αποτυχία 0_0

Στην εφηβεία, ναι, πολλά πράγματα μπορεί να σου φαίνονται τραγικά, αλλά άμα μεγαλώσεις μόνο καταλαβαίνεις πόσο ασήμαντα είναι και ότι δεν αξίζει να σκας για κάθε είδους βλακεία (που να έγραφα και για την ακμή, δλδ. Κλαψ κλαψ :P)

Σπόιλερ:

Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Τρι Ιαν 03, 2012 1:28 am

Εεεε, έχω να δηλώσω...
Είμαι ΞΑΝΘΙΑ, τι θέλετε τώρα! Φυσική ξανθιά! Και διάβαζα για διαγώνισμα προσομοίωσης στα μαθηματικά! Γι αυτό είναι τόοοσο καμμένο σήμερα (και γενικώς δηλαδή, αλλά δεν το λέμε)
Γκάφα is my middle name!!!

Σπόιλερ:

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: