Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι

Πήγαινε κάτω 
+4
paramu8enia
Amaranth
Sensitive Vampire
AЯianЯhod.ЬЩ.22
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nephelim
Spirit
Spirit
Nephelim


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2012
Ηλικία : 30

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose, Zoey, Selene, Edward
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 08, 2012 7:27 am

season 5 είσαι ε? 5Χ22 είναι μακράν το αγαπημένο μου επεισόδιο! όταν θα φτάσεις θα καταλάβεις! Dean <3
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ Μαρ 12, 2012 5:12 pm

Αχ, μην μου λες τέτοια...Με κολάζεις ^.^ (Φτάνω πολύ σύντομα σε αυτό το επεισόδιο. Όταν φτάσω, θα σε πω ^.^ )

-Θέλετε να ρίξετε λάσπη στην θεωρητική κατεύθυνση; Μην ανησυχείτε! Στο ''Φτιάρι,'' όλα γίνονται! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 13873
-Η κριτική μιας ακόμα ταινίας-πατάτα: Η γυναίκα με τα μαύρα -.-
-Οι σκόρπιες σκέψεις μιας άυπνης νύχτας στο Wall of frame
-Καείτε μαζί με την διαστρεβλωμένη χώρα των Θαυμάτων στο Alice: Madness Returns
-Δείτε αν ισχύουν ή όχι στην καθημερινότητα οι νόμοι του Μέρφι Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 220813

Και, σε λίγο καιρό, θα έχουμε καινούριο θάψιμο Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 1:00 am

Με αυτά που διάβασα, έχω την εντύπωση ότι πρέπει να είσαι στις πολύ κακές σου... Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 579662

Για τις θεωρητικές επιστήμες: Δεν είχα ιδέα ότι ήταν έτσι Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 955178 . Νόμιζα ότι η παπαγαλία ήταν κυρίως για το σχολείο και μετά κάπως έφτιαχναν τα πράγματα. Ένα έχω να πω: πάλι καλά που τελικά διάλεξα τη θετική (γιατί σε κάποια φάση το σκεφτόμουν πάρα πολύ να πάω θεωρητική) γιατί θα τα έβρισκα πάρα πολύ δύσκολα!

Τη γυναίκα με τα μαύρα ήθελα να τη δω, αλλά έχω ακούσει από όλους τόσο καλά λόγια που λέω να ψάξω να βρω το βιβλίο που μάλλον θα αξίζει περισσότερο. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 860197

Μετά από τέτοιες σκέψεις μπόρεσες να κοιμηθείς; Εγώ έτσι και σκεφτόμουν τέτοια δε θα μπορούσα να κοιμηθώ με τίποτα από την κατάθλιψη που θα με έπιανε. tongue

Τα έχω παρατηρήσει κι εγώ αυτά! ΠΑΝΤΑ ισχύουν οι νόμοι του Μέρφι!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 954599
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 1:29 am

Πως το εννοείς αυτό; Από ποια άποψη; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 948708

Έτσι νόμιζα κι εγώ στην αρχή, αλλά διαψεύτηκα, δυστυχώς =.= Άντε να έχει βελτιωθεί σε ένα ποσοστό 10-20%, αλλά και πάλι δεν είναι αρκετό =.=

Ναι, μην την δεις. Χάσιμο χρόνου είναι η ταινία. Δεν είναι ΚΑΝ τρομακτική.

Το πως κοιμάμαι τα βράδια είναι πραγματικά μυστήριο Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 860197 :P

Ναι, ισχύουουουν! Ο Μέρφι είναι πρώτης τάξεως γκαντέμης xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 2:13 am

Από την άποψη ότι δεν έχεις κέφια. Αν κάνω λάθος συγγνώμη, απλά μου δημιουργήθηκε αυτή η εντύπωση. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 860197

Ω, τι καλά... Και ήθελα να δηλώσω κάτι σχολές που είναι και από 1ο πεδίο, αλλά μάλλον όχι τελικά.

Εγώ που είδα το trailer με τα παιχνίδια ψιλοτρόμαξα, αλλά τα παιχνίδια, ειδικά τα παλιά (πορσελάνινες κούκλες, μαργιονέτες κλπ) τα θεωρώ λίγο τρομαχτικά. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 941618

Μπράβο σου πάντως! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 220813 Αφού τα καταφέρνεις, πάλι καλά.

Και μετά από αυτόν ακολουθώ εγώ! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 9:16 pm

Για πλάκα τα έγραψα έτσι. Εκείνη την ώρα που το έγραφα, σκεφτόμουν τους τύπους της λαικής που πουλάνε την πραμάτειά τους xD

Αν αντέχεις την παπαγαλία, τι να σου πω, πήγαινε. Αλλά να ξέρεις ότι στις θεωρητικές επιστήμες σε περιμένει διάβασμα με το τσουβάλι -.-

Εμένα πάντοτε μου άρεσαν και οι πορσελάνινες κούκλες και η μαριονέτες Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 611715 Οπότε δεν με τρόμαξαν καθόλου. Αν εσύ τα φοβάσαι, μπορεί και να τρομάξεις λιγάκι...:P

Ακόμα τα καταφέρνω, ναι :P

Καλά. Θα κάνουμε μια μονομαχία και θα δούμε ποια κατέχει τον τίτλο της ''γκαντέμας'' :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Μαρ 13, 2012 9:31 pm

Ναι αυτό το κατάλαβα ότι ήταν σαν διαφήμιση. Για τα άρθρα λέω. Ειδικά αυτό για το χρόνο... :/

Άαασε... Τρίτο και πάλι τρίτο! :Ρ

Δεν είναι ότι θα δω πορσελάνινη κούκλα και θα πω "Μαμά σώσε με", απλά τις θεωρώ λίγο creepy.

Μονομαχία γκαντεμιάς; Πιστεύεις ότι είσαι πιο γκαντέμα από μένα; :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14, 2012 3:44 pm

Ήταν απλώς κάποιες φιλοσοφικές σκέψεις (από τις πολλές που μου έχουν έρθει κατά καιρούς στο νου) Όπως είπα και στο άρθρο, το έγραψα μια από τις νύχτες που δεν με έπιανε ύπνος, ΌΧΙ γιατί σκεφτόμουν το συγκεκριμένο θέμα, απλά γιατί είχα πιει 2 γαλόνια καφέδες για να παρακολουθήσω τα μαθήματα -.- Επιπλέον, όπως είπα, είμαι πολύ νέα για να σκέφτομαι τα γηρατειά και την μέση ηλικία. Αυτό που έχει σημασία είναι οι στιγμές που περνάς να έχουν αξία για ΕΣΈΝΑ και όχι απλώς να περνάνε άσκοπα.

Χριστίνα, όταν δεν έχω καθόλου διάθεση, απλά ΔΕΝ γράφω στο ημερολόγιο. Όταν γράφω, ακόμα και θυμωμένη να είμαι ή εκνευρισμένη (όπως στο 'Cause I had a bad day) αν έχω διάθεση, θα γράψω. Αν δεν έχω, απλά δεν το κάνω.

Σωστή επιλογή Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 611715

Είναι creepy Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 13873 Γι' αυτό τις αγαπάωωω Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 13873 :P

Δεν ξέρω αν είναι πιο γκαντέμα από εσένα, πάντως είχα κι εγώ τις στιγμές της δόξας μου :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μαρ 14, 2012 7:52 pm

Α, οκ... Σόρρυ, το παρεξήγησα. Το διάβασα ότι έλεγες πως είσαι πολύ νέα για να κάνεις τέτοιες σκέψεις και γι αυτό το λόγο έβγαλα το συμπέρασμα. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 941618 (Γιατί ξαφνικά νιωθω πως κάθε φορά που λέω κάτι κάνει μπαμ από χιλιόμετρα πως είμαι ξανθια κια δεν καταλαβαίνω τι μου γίνεται; Μα γιατί άραγε; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 898224 )
Δεν είπα ότι δεν είχες καθόλου διάθεση, απλά είπα ότι δεν είχες καλή διάθεση, όπως λέμε ότι δεν έχει κάποιος καλή διάθεση επειδή έχει τα νεύρα του και του έχουν πάει πολλά πράγματα στραβά μαζεμένα.
Σόρρυ για τη βλακεία μου! tongue

Ναι, ετσι μου φαίνεται κι εμένα! tongue

*Γλουπ* Μάλιστα... Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 860197

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 611715


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 1:50 am

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 430499 με όλα όσα είπατε, αλλά θέλω να προσθέσω:

Argy βλέπω ο,τι ούτε και εσύ κοιμάσαι καλά τα βράδυα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 860197

Παιδιά συμφωνώ για όσα λέτε για την θεωρητική, αλλά τι να κάνω μόνο σε αυτά τα μαθήματα είμαι καλή! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 860197
Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 356445

Και εγώ άκουσα καλά λόγια για Την γυναίκα με τα μαύρα, αλλά δεν ξέρω τι να πω...tongue

Δεν περίμενα με τίποτα εσύ να έπαιζες και να παίζεις τέτοιο παιχνίδιtongue
Αλλά νταξ έχω να πω ο,τι η Alice έχει ωραία φωνή και είναι ωραία.====>https://www.youtube.com/watch?v=KyrlHXqCPv8&feature=related Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 13873

Πόσο δίκιο έχετε για τους νόμους του Μέρφι...tongue Πωωω δεν αντέχονται αυτά!tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 4:52 am

Χριστίνα: Μην προσπαθείς να κάνεις ''ψυχογράφημα'' ενός ανθρώπου από ένα session χιουμοριστικό. Να πω ότι το κάνεις από τις ιστορίες μου; Πάει στο κάλο. Αλλά, όπως έχω πει, το session είναι χιουμοριστικό. Κατά 99,9% εκείνη την ώρα που γράφω τα post το μυαλό μου γυρίζει σε οποιοδήποτε άσχετο θέμα και στις πιο άσχετες σκέψεις :P Αν αυτό δεν είναι εφικτό κάποιες φορές (άνθρωποι είμαστε) απλώς ΔΕΝ ΓΡΆΦΩ Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 13873

Μαρία: Όχι. Πίνω αίμα. Μούχαχααα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 120947

Μαράκι μου, τι να σε πω; Εγώ από προσωπική εμπειρία μίλησα :P Η κάθε περίπτωση διαφέρει :P

Αν είσαι fan του pure horror, μην την δεις -.- Θα απογοητευτείς :P

Έχω παίξει και χειρότερα από την Alice, don't worry :P Μόλις το είδα, σκίστηκα μέχρι να το πάρω, χοχο ^.^
Μαμάααα >.< Γιατί μου το έστειλες αυτό το video? >.< Χάααλια τραγούδι. Εξευτέλισε ΤΕΛΕΊΩΣ το παιχνίδι -.- :P

Όπως και αυτός, έτσι και ο Νεύτωνας μάλλον δεν είχαν τίποτα καλύτερο να κάνουν και σκέφτηκαν ''What the hell? Ας βασανίσουμε την ανθρωπότητα -.- ''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:00 am

Oκ... Σόρρυ και πάλι. Δεν προσπαθούσα να κάνω τίποτα, απλά δεν ξέρω... Έκανα αυτή τη σκέψη με αυτά που διάβασα και αντί να την πετάξω στο κάδο ανακύκλωσης του εγκεφάλου και από εκεί οριστικό delete, την έγραψα. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 941618
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:04 am

Εμένα τώρα μου έβαλες την ιδέα...Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 948708 Μήπως δεν είμαι καλά, γιατρέ μου; Μήπως έχω κάτι; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 441842 Πλάκα πλάκα, αν ήμουν τόσο χάλια, θα το έλεγα, δεν τίθεται θέμα :P

Δεν χρειάζεται να αισθάνεσαι άσχημα. Την άποψή σου είπες καλέ, ήμαρτον -.- Δεν θα σε σταυρώσουμε κιόλας :P

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:08 am

Χμμμ, έχετε μια χρόνια και αθεράπευτη μορφή τρέλας και αρχή σχιζοφρένειας, κυρία μου! Θα σας γράψω εδώ ένα σημείωμα να το πάτε στο Δαφνί για να σας δώσουν δωμάτιο και δώρο ένα πουκάμισο. tongue

Ουφ, πάλι καλά γιατί είχα αρχίσει να κοιτάω τις πτήσεις για Βραζιλία και δεν ήταν για διακοπές το ταξίδι!

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:12 am

Ναι, καλά, κάτι μας είπες τώρα -.- Αν δεν ήμουν, δεν θα το δήλωνα από τον τίτλο. Θα άφηνα να πλανάται μια δόση ''μυστηρίου'' στον αέρα -.- :P

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 935979 Don't do it, Χριστίνα! xD

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:17 am

Ζήτησες συμβουλή γιατρού, στην έδωσα. Το άλλο δηλαδή ήθελες να βρω ότι έχεις;

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 441842 Ι won't.

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:19 am

Έτσι όπως το πας εσύ, μανιοκατάθλιψο :P

Γιούπιιι Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 668320 :P

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:23 am

Μάλιστα... Ναι, και αυτό καθώς και τάσεις για αυτοκτονία, επίσης OCD, διπολικότητα (δεν είμαι σίγουρη ότι έτσι λέγεται στα ελληνικά αλλά τέλος πάντων) και προσωρινή απώλεια μνήμης. Στα βρήκα όλα ή έχεις κι άλλα;

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:26 am

Μάλιστα...Μαντέψτε όλοι, χάρη στην Χριστίνα, πότε θα ξαναέχετε κεφάλαιο από εμένα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 13873

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:30 am

Ιιιιιιι!!! Τι θες να πεις πότε θα έχει κεφάλαιο; Υγιέστατό μου κορίτσι! Καμάρι μου εσύ! Που θα έμεναν οι ψυχίατροι στο δρόμο αν όλοι οι άνθρωποι ήταν σαν κι εσένα! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 13873 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 986460

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:33 am

Ναι...Θα σκέφτονται ''Πω ρε γαμώτο δουλειά που έπεσε'' :P
(τι κάνει ο άνθρωπος για ένα κεφάλαιο xD )

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:36 am

Είπα θα μείνουν στο δρόμο. ΑΝΕΡΓΟΙ, you know άνεργοι (σαν και τον πιο πολύ κόσμο tongue) γιατί δε θα υπήρχε κανένας που να χρειάζεται τη βοήθειά τους!
(Αν είναι δικό σου, τα πάντα... Ή σχεδόν τα πάντα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 860197 )

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:38 am

Καλά, αυτή την εποχή, ό, τι και να κάνεις, άνεργος είσαι :P
(Οου...Merci :P)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:39 am

Ισχύει... :/
(Μα την αλήθεια λέω Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 13873 *Σλουρπ-σλουρπ*)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:41 am

Δυστυχώς Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 959103
(Σταμάτα το γλύψιμο! Μου πλήγωσες την καρδιά πριν! Πως μπορείς να επανορθώσεις; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 11 959103 :P )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: