Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!

ΦόρουμΠόρταλΗμερολόγιοΣυχνές ΕρωτήσειςΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε | 

Τρομακτικές Ιστορίες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Amaranth
Lycan
Lycan

Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 3:09 am

............

εε...η ιστορια σου ειναι πραγματικα πολυ ωραια!! ειμαι αφωνη. τοσο τραγικη,μα τοσο..δεν ξερω...απλα ταιριαζουν ολα. κατι σαν εφιαλτης. και το τελος μιας ατυχης νυφης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 3:29 am

Σ'ευχαριστώ πολύ ζουζούνα μου είσαι πολύ γλυκιά και όντως ξέχασα να γράψω πριν οτι αυτό ήταν ένα απο τα πολλά όνειρά μου το οποίο εννοείται πως μου βγήκε την επόμενη κιόλας μέρα.

Το πρόσωπο αυτό υφίσταται στη ζωή μου στην ηλικία που αναφέρω και παρόλο που περνουσαμε φοβερά χωρίσαμε για ηλιθιους λόγους της νιότης και δεν ξαναμιλήσαμε απο τότε και η αλήθεια είναι οτι παρόλο που ήμουνα κι εγω κι εκείνος πολύ εγωιστές για να ξαναμιλήσουμε η πραγματικότητα ήταν οτι η πληγή στην καρδιά μου έκανε πολύ καιρό να περάσει.

Τη στιγμή δε που χωρίσανε οι δρόμοι μας και εκείνος απομακρυνότανε με το αυτοκίνητο θυμήθηκα και το όνειρο υης προηγούμενης νύχτας, ήταν όλο προφητικό για τον πόνο της απώλειας και της αγκατάληψης της επόμενης ημέρας.

Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader

Αριθμός μηνυμάτων : 2563
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 4:49 am

Έτσι εξηγείται...γιατί το διάβασα και ένιωσα πως κάτι ακόμα έπρεπε να μας πεις.. Ένα ''πώς'' , ένα ''γιατί''..Μετά όμως που είπες ότι είναι όνειρό σου , έδεσε.. Να πώ πολύ ωραίο?Δε θα το πώ γιατί δε ξέρω κατα πόσο είναι ''ωραίο'' κάτι τέτοιο να το ζήσεις και να το νοιώσεις.. Όμως σου λέω πως 1000% είναι πολύ ''συναισθηματικό'' , σου δημιουργεί συναισθήματα ανάμεικτα.. λύπης , απώλειας , μελαγχολίας..Μπράβο για ακόμα μια φορά , όχι μόνο για τον τρόπο που περιγράφεις αυτό που είδες κ είναι σαν να το βλέπουμε κ εμείς , αλλά μπράβο που μοιράζεσαι μαζί μας τα όνειρα και τα συναισθήματά σου..

Aren't there any normal people left on Earth?
Or is everybody just back from Hell?

Lillith
Dark Elf
Dark Elf

Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 4:53 am

πολυ λυπαμαι που σου βγηκε το ονειρο και πληγωθηκες τοσο.
Καμια φορα δεν ειμαστε ωριμοι αρκετα για να εκτιμησουμε τα προσωπα η' τις καταστασεις στη ζωη μας,
παντως οπως και να 'χει μαθαινουμε απο τα λαθη μας.
Καθε εμποδιο για καλο λενε και εγω προσωπικα το εχω βιωσει αυτο(αρκετες φορες)
απο δω και περα σου ευχομαι τα καλυτερα!
Πολυ "δυνατο"ονειρο παντως ηταν σαν να το εβλεπα εγω!!!
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 6:19 am

Σας ευχαριστώ και τους δύο για τα λόγια και την συμπαράσταση ανεξάρτητα τα τόσα χρόνια μετά που το συζητάμε.
Η αλήθεια είναι οτι όλοι οι άνθρωποι που έρχονται στη ζωή μας, έρχονται για κάποιο λόγο και όλοι μας αφήνουν την ανάμνησή τους καλή η κακή για κάποιο λόγο τίποτα δεν γίνεται τυχαία εμείς άθελά μας αφήνουμε να μας πληγώσουν ή να μας κάνουν ευτυχισμένους οι άνθρωποι αυτοί.

Μια φορά είχα ονειρευτεί κατι τελείως διαφορετικό που πραγματικά πιστεύω οτι κάπως έτσι είναι η ψυχή μας ίσως τα συναισθήματα ή κάτι τέτοιο.

Ηταν σαν ουράνιο τόξο, σαν ένας καμβάς απο χρώματα και ένα αόρατο χέρι του καλύτερου καλλιτέχνη να ζωγράφιζε, σιγά σιγά έπερνε μορφή.
Ηταν ένα λουλούδι, δεν το έχω ξαναδεί στη ζωή μου αυτό το λουλούδι.
Ηταν κάτι απο τριαντάφυλλο και υβίσκο μαζί δεν ξέρω τι ακριβώς ήταν αλλά ήταν πανέμορφο.
Το χρώμα του κόκκινο και προς το μέσον ρόζ, λαμπύριζε σαν χιλιάδες αστέρια να είχαν αφήσει την χρυσόσκονή τους πάνω σ' αυτό το υπέροχο άνθος.

Δεν είχε αγκάθια σαν κάτι να μου έλεγε οτι τα αγκάθια εμφανίζονται μόνο αν κάποιος σε πληγώσει και μένει εκεί για πάντα αυτό το αγκάθι να σου θυμίζει οτι κάποιος σε πλήγωσε και σου αφησε αυτόν τον πόνο στην ψυχή σου για πάντα και ναι όπως το κοίταζα ξαφνικά ένοιωσα πόνο και ένα αγκάθι εμφανίστηκε στο μοίσχο του, όπως το τατουάζ πάνω στο απαλό σου δέρμα.
Εχω τατουάζ και ξέρω πως είναι ο πόνος σκεφτόμουνα σε καθε σημείο ο πόνος είναι διαφορετικός. Ετσι και το λουλούδι φάνηκε να πονάει αλλά μετα απο λίγο ήταν πάλι λαμπερό και πανέμορφο.

Την άλλη μέρα ξύπνησα και διαπίστωσα στην καθημερινότητά μου να συμβαίνουν όλα αυτά, μέχρι και σήμερα. Απο ότι έχω καταλάβει τα χρώματα είναι η χαρά της ζωής, το λουλούδι είναι ο ίδιος ο άνθρωπος και τα αγκάθια είναι οι κακουχίες και οι πληγές που πλήτουν τον άνθρωπο καθόλη τη διάρκεια της ζωής του, όσο για το αόρατο χέρι που φτιάχνει αυτό τον υπέροχο καμβά με τα χρώματα πιστεύω οτι είναι η μοίρα που σε οδηγεί σε όλα αυτά.

Ξέρω οτι ακούγετε πολύ απόκοσμο και μακρνό ίσως και περίεργο αλλά τα όνειρά μου πάντα έτσι είναι, τα έχω συνηθίσει πια, στον κόσμο δεν ξέρω πώς ακούγονται.
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 6:29 am

Eγώ σε ζηλεύω πάντως..το ομολογώ..

black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 6:33 am

Γιατί με ζηλεύεις Γιώργο μου, δεν έχω τίποτα για να ζηλέψεις
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 6:35 am

Που βλέπεις όλα αυτά τα όνειρα , που το υποσυνείδητό σου επικοινωνεί τόσο με την πραγματικότητά σου...

black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 7:05 am

Δεν ξέρω αν το συνηδητοποίησες αλλά ο αριθμός μυνημάτων σου έχει τον αριθμό 666, φρικιαστικό.

Οσο για αυτό που λές ναι έχεις ένα δίκιο αλλά η πραγματικότητα είναι πολύ πιο σκληρή απο οτι το παρουσιάζω μέσα απο το γράψιμό μου. Για χρόνια πίστευα οτι είμαι τρελή μόνο η μαμα μου με καταλάβαινε και δεν μπορούσα να μιλήσω σε κανέναν για αυτά που έβλεπα, με τα χρόνια βέβαια και με τη βοήθεια της μαμάς μου συνηδητοποίσα οτι είναι χάρισμα γιατί είναι κι εκείνη χαρισματική.

Αυτό που προσπαθώ να πώ είναι οτι είναι πιο ποιλύ δύσκολο παρά εύκολο Γιώργο μου, κάποιες φορές είναι και βάρος όλα μου τα όνειρα είναι περίεργα το μοναδικό θα μπορούσα να πώ οτι ήταν διαφορετικό ήταν αυτό που διάβασες πρίν όλα τα άλλα είναι μαύρα κι άραχνα.
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 7:11 am

Nαι συμφωνώ πως για κάποιο παιδί που ζει και βλέπει έτσι τη ζωή του είναι όντως πολύ περίεργο και θα ένοιωθε όπως και συ...Αλλά είσαι διαφορετική , ξεχωρίζεις από ολους τους άλλλους και μπορεί αυτό που έχεις ώρες ώρες να σε τρομάζει και να είναι δύσκολο αλλά είναι ένα χάρισμα όπως λες .. 'οσο για το 666 χεχεχε τι να κάνουμε...μου έχει τύχει ακόμα πιο κουφή φάση σε σουπερμάρκετ!

black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 7:27 am

Γιώργο μου είσαι πολύ καλός άνθρωπος και πραγματικά σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια έίναι καλό καμιά φορά να σου λέει και κάποιος άλλος οτι είσαι ξεχωριστός εκτός απο τη μαμά σου....

Σου ευχομαι πραγματικά να ευτυχίσεις, είναι πολύ τυχερή η κοπέλα σου.
Σ'αυτό το σημείο θα σε καληνυχτίσω παιδί μου, αυριο θα έχω τον ασήκωτο για τη δουλειά ελπίζω μέσα στη εβδομάδα να ξαναμπώ και να γράψω και άλλη ιστοριούλα η όνειρο

(εχω την εντύπωση οτι δεν θα το διαβάσουν το όνειρό μου πολύς κόσμος απο σελ 47 είμαστε στην 8 φαντάζομαι οτι αυτό δεν είναι πολύ καλό)
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 7:34 am

Mην αγχώνεσαι για το αν το διαβάσουν.Αν το χω καταλάβει καλά , όταν συμπληρωθεί ένας αριθμός από σελίδες σ ενα τόπικ , ξεκινάει αυτόματα άλλο απ την αρχή και όλοι έρχονται αυτόματα εδώ. Θα σε καληνυχτίσω και γω λοιπόν , και όνειρα γλυκά..Ιδίως εσύ , την χρειάζεσαι μια τέτοια ευχή! Οσο για το ''καλός'' , δεν είμαι , απλά είπα το αυτονόητο! Είσαι ξεχωριστή και ιδιαίτερη και νομίζω όλοι θα συμφωνήσουν σ αυτό.Εγώ απλώς το έγραψα

Κ επίσης ξέρω πως έχω πολύ καιρό που δεν έχω ανεβάσει ιστορία αλλά δεν έχω βρει ευκαιρία ακόμα να γράψω κάτι δικό μου. Έψαξα λοιπόν και σας βρήκα μία , που λέγεται ότι είναι αληθινή κ είναι από κάποιο άλλο παρόμοιο σαν το δικό μας blog.

Μια νύχτα ξύπνησα από τον ύπνο μου και είχα την ξεκάθαρη αίσθηση ότι κάποιος ήταν μέσα στο σπίτι. Τρομοκρατήθηκα και το μυαλό μου πήγε ότι κάποιος κλέφτης θα είχε μπει μέσα. Δεν διανοήθηκα τίποτε άλλο. Ήμουν ξύπνιος με τα μάτια κλειστά, ξαπλωμένος στο κρεβάτι μου μπρούμυτα. Ήμουν πολύ φοβισμένος και καθόμουν και σκεφτόμουν τι θα ήταν το καλύτερο να κάνω, αν θα έπρεπε να σηκωθώ και να αντιμετωπίσω αυτόν που είχε μπει ή να κάνω ότι κοιμάμαι για την ασφάλειά μου.

Δεν άκουγα κανένα θόρυβο από αυτόν ή σημάδι κάποιας κίνησης και αυτό μεγάλωνε ακόμα περισσότερο την αγωνία μου. Ξαφνικά και πάλι χωρίς να ακούσω θόρυβο και έχοντας τα μάτια μου κλειστά, καταλαβαίνω πλέον ότι αυτός ο κάποιος έχει μπει στο δωμάτιό μου. Δεν μπορούσα να κουνηθώ από τον φόβο μου και δεν τολμούσα να ανοίξω τα μάτια μου. Τώρα είχα για πρώτη φορά την αίσθηση ότι αυτό που συνέβαινε δεν ήταν φυσιολογικό και ότι αυτός ο κάποιος ή κάτι που είχε έρθει να με επισκεφτεί ίσως να ήταν άνθρωπος, ίσως κάτι άλλο.

Το ένιωσα να έρχεται πάνω από το κεφάλι μου και να σκύβει και από τις δυο μεριές σαν να ήθελε να δει αν κοιμόμουν ή παρίστανα ότι κοιμόμουν. Τώρα ένιωθα ΞΕΚΑΘΑΡΑ την ανάσα του πάνω από το σβέρκο μου. Αποφάσισα τελικά να πάρω θάρρος και να κουνηθώ, να κάνω ότι γυρνάω πλευρό και αν όπως θα σήκωνα το χέρι μου άγγιζα κάποιον, ότι και να ήταν θα πάλευα. Το έκανα και δεν υπήρχε τίποτα εκεί. Από τη στιγμή που κουνήθηκα δεν ένιωθα άλλο τη ανάσα του, ούτε καμιά παρουσία μέσα στο δωμάτιό μου.

Με πήρε ξανά ο ύπνος και μόνο το πρωί με το φως και με το θόρυβο απ' έξω τόλμησα να ψάξω το σπίτι. Δεν έλειπε τίποτα και δεν είχε πειραχτεί τίποτα. Όλα ήταν εντάξει. Κι όμως, στα τέσσερα χρόνια που έμεινα στο σπίτι η ίδια ιστορία επαναλήφθηκε άλλες δύο φορές. Δεν ξέρω τι ήταν αυτό που έκανε αισθητή την παρουσία του μ' αυτόν τον τρόπο.

Lillith
Dark Elf
Dark Elf

Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 9:59 pm

Γεια σου Γιωργο!Ειμαι η Σοφια και νομιζω οτι ειναι πολυ αγριευτικο αυτο που σου συνεβει!!!
Εγω πιστευω σε υπαρξεις που δεν τις αντιλαμβανονται ολος ο κοσμος και οταν ημουν πιο μικρη μου συνεβεναν διαφορα περιεργα πραγματα.
Ενα απο αυτα... για μεγαλο χρονικο διαστημα ξυπνουσα στη μεση της νυχτας και εβλεπα
μια μαυροφορεμενη ξανθια νεα γυναικα να στεκεται διπλα στο κρεβατι μου.
Το ειπα στη μητερα μου η οποια φρικαρε και μετα δεν το ξαναανεφερα σε κανεναν γιατι δεν ηθελα να τους αναστατωνω (αφου δεν μπορουσαν να με βοηθησουν ετσι κι αλλιως)
Στις αρχες φοβομουν αλλα με τα χρονια συνηθισα και μετα τα 20(μου χρονια) σταματησαν τα διαφορα περιστατικα.Το μονο που εχει μεινει ειναι η ισχυρη διαισθηση και τα ονειρα οταν ειναι να γινει κατι ακραιο.
Τοτε το εβλεπα σαν βαρος αλλα τωρα καμια φορα το αναζητω....
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 10:04 pm

Kαλησπέρα και σε σένα Σοφία! Πρώτα απ 'όλα να σου πω πως αυτό που περιγράφω δεν έγινε σε μένα , αλλά είναι αληθινή ιστορία. Όσο για αυτό που λες , καταλαβαίνω για πιο λόγο δεν το έλεγες σε κανέναν. Και εγώ στη θέση σου το ίδιο πιστεύω θα έκανα. Θα το κράταγα μόνο για μένα , ή ίσως το έγραφα έτσι σε κάνα blog όπως εδώ που μπορούν να ακουστούν διάφορες απόψεις ή ακόμα και να βρεθεί κάποιος με την ίδια εμπειρία..

paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e

Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4648
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Δευ Ιαν 09, 2012 10:15 pm

μπρρρρ ανατρίχιασα με την ιστορία σου Γιώργο! Μπράβο σου που κάτι μας ανέβασες! tongue

Σπυριδούλα και εγώ το πιστεύω όσα είπατε με τον Γιώργο και ο,τι σου είπε! Πραγματικά πιστεύω ο,τι το έχεις! Έχεις το χάρισμα και την διαφορετικότητα σου και πιστεύω οτι αυτό είναι πλ καλό!

Παρεμπίπτοντος πλ ωραίες οι ιστορίες σου δλδ τα δυο όνειρα π είδες! ειδικά το πρώτο έχω να πω ο,τι έβλεπα τις εικόνες μπροστά μου ήτανε πλ ωραίο και με άγγιξε!
όσο για το δεύτερο θα πω και εγώ ο,τι είναι τόσο μαγευτικό που σίγουρα κάποιος θα ζήλευε!
περιμένουμε και από τους δυο σας ιστορία!

~~H.O.P.E~~
(Hold on, pain ends)

Broken Angel
Witch
Witch

Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2643
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
Τόπος : in my world

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: edward cullen

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρι Ιαν 10, 2012 1:18 am

με όλα!!!

Γιωργο η ιστορία που ανέβασες ήταν φοβερή! Και προσωπικά τρόμαξα! Δεν ξέρω πως θα ένιωθα ή πως θα αντιδρούσα αν μου συνέβαινε κτ τέτοιο. Φυσικά θα ένιωθα τόσο τρομαγμένη που δεν θα έβρισκα το θάρρος να κουνηθώ.

Σπυριδούλα τα όνειρα σου τα περιγράφεις τόσο έντονα που νιώθω ότι τα ζω ή τα βλέπω μπροστά μου. Και δεν ειναι σωστό να νιώθεις ασχημα που εισαι ξεχωριστή! Εισαι χαρισματική και για αυτό πρέπει να χαίρεσαι! Και πιστεύω ότι αφού βλέπεις όνειρα που σου δείχνουν ότι κτ κακό θα συμβεί θα μπορούσες να το πάρεις ως ένα μήνυμα για να εμποδίσεις να συμβεί αυτό. Όσο περνάει από το χέρι σου βέβαια! Πάντως τα όνειρα σου (ειδικά το πρώτο) ήταν απίθανα! Στο πρώτο στενοχωρήθηκα τόσο που δεν τα κατάφερε η κοπέλα τλκ. Κι όμως ειναι γεγονός ότι στη ζωή δεν συμβαίνουν μόνο καλά αλλα και άσχημα.

Σοφία πιστεύω ότι αυτό που σου συνέβαινε ειναι αρκετά περίεργο και θα ήταν καλύτερο να το συζητήσεις με κάποιον από το να το κρατάς. Αλλα με κάποιον εμπιστο όχι με κανέναν σου θα έβγαζε το συμπέρασμα ότι εισαι τρελή.

Άκυρο: Εγώ το βράδυ χθες ξαφνικά ξύπνησα. Κτ σκεφτόμουν. Ονειρευόμουν ακόμα αλλα το ήξερα ότι είχα ξυπνήσει. Και μετά αφού το πήρα απόφαση ότι ήμουν ξύπνια και δεν κοιμόμουν ούτε ονειρευόμουν πια σηκώθηκα και πήγα να πιω νερό. Δεν ξέρω πότε κατάφερα να ξανακοιμηθώ αλλα σήμερα το πρωί που το θυμήθηκα ένιωθα λες και το είχα δει στον ύπνο μου και δεν είχα ξυπνήσει το βράδυ. Απλά μου φαίνεται περίεργο που μου δεν είμαι σίγουρη αν συνέβει πραγματικά. Και το παθαίνω συχνά ειδικά σε περιπτώσεις που κτ θέλω να το ξεχάσω μετά από λγ καιρό το θυμάμαι και νομίζω ότι δεν το έχω ζήσει και δεν είμαι σίγουρη αν μου έχει συμβεί.
Amaranth
Lycan
Lycan

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρι Ιαν 10, 2012 3:47 am

λοιπον σπυριδουλα θα συμφωνησω με τους υπολοιπους...εισαι χαρισματικη και αν εισαι διαφορετικη που δεν το πιστευω τοτε πρεπει να εισαι χαρουμενη και περηφανη για αυτο!! πολυ ωραιο το ονειρο με το λουλουδι..

γιωργο...εεε...να σου πω; ποτε θα ανεβασεις επιτελους το στορυ με εμενα να ξεκανω κοσμο(ετσι θελω να πιστευω οτι θα με κανεις).πολυ ωραια η αλλη...ανατριχιασα
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρι Ιαν 10, 2012 3:49 am

Μην λέμετα ίδιαααα....δε θα ξεκάνεις κόσμο..θα σε ξεκάνουν.....

Amaranth
Lycan
Lycan

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρι Ιαν 10, 2012 3:51 am

γιατι;;;...εχε γεια κοσμε
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρι Ιαν 10, 2012 3:52 am

Kαλά ίσως φας κ εσύ κάναν δυο πριν σε προλάβουν.... :P

Amaranth
Lycan
Lycan

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρι Ιαν 10, 2012 3:57 am

ναι!! να με κανουν ηρωιδα θελω!!!:ρ
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρι Ιαν 10, 2012 4:01 am

:P Αποκλείεται!

Amaranth
Lycan
Lycan

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρι Ιαν 10, 2012 4:07 am

γιατι;; δεν θα κανεις μια χαρουλα σε ενα μικρο κοριτσακι;;; *puppy eyes*
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρι Ιαν 10, 2012 4:08 am

ΟΧΙ!

Amaranth
Lycan
Lycan

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρι Ιαν 10, 2012 4:11 am

ενα ετοιμοθανατο μικρο κοριτσακι;;(το ετοιμοθανατο με βαση την ιστορια σου) *more puppy eyes....*

Τρομακτικές Ιστορίες
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Η Κρύπτη...-
Μετάβαση σε: