Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τρομακτικές Ιστορίες

Πήγαινε κάτω 
+45
-Terminator-
Alexandra scary
Albert Archibald
Avajohn_15
Allison Argent
Blood Countess
N.ever give U.p
skailer
Vasilis1818
DejaVu
AЯianЯhod.ЬЩ.22
BloodSurfer
lily modgomery
Favole
Sorcerer
YourNightmare
DeathCaller
powerfullgeo
the hunter vampire
KingOfDarkness
Νασια
pavlos99
Night Walker
Ophelia
Selene
Interview_With_A_Vampire
Princess of darkness
bloodmoon child
Fallen Angel
Μικρό νταμπίρ
AngelOfDark
xristina
nikosptol
Lillith
paramu8enia
toni97
Dark Knight
fosopsi
Μορένα
Sensitive Vampire
black widow
Wolfman
Amaranth
ImaginaryWorld
Broken Angel
49 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 3:12 am

Ohhh shit πολύ λυπητερό Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 959103

Αλλά έχω μια ερώτηση στην αρχή που ξεκινάς είναι και αυτό όνειρο έτσι ;; Γιατί μπερδεύτηκα κάπως!:/

Περαστικά στην Θεία σου και Ελπίζω θερμά να γίνει καλάΤρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 611715

Το όνειρο σου πάντως με ανατρίχιασε:/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
black widow


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 3:37 am

Σ΄ευχαριστώ κουκλίτσα μου, και ναι όλο όπως αρχίζει είναι το όνειρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader
Dark Knight


Αριθμός μηνυμάτων : 2563
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 3:43 am

Παράθεση :
''αύριο που θα ξυπνήσεις θα ακούσεις για μένα απο κάποιο πολύ κοντινό σου πρόσωπο άσχημα νέα, θα είμαι εγώ που θα τρώω το κορμί της''.

Ρε Σπυριδούλα , ρε κούκλα μου, με ξέρεις , εγώ μαζί σου και δίπλα σου ... Αλλά αυτή τη φορά , στο λόγο μου , θέλω να σε βρίσω!! Με ανατρίχιασες όσο δε πάει , και το διάβαζα και με παρέα και πάλι σηκώθηκαν οι τρίχες μου! Κρίμα μεν (για τη θεία), και περαστικά , αλλά μα την αλήθεια θα δυσκολευτώ να κοιμηθώ... Χαρά στο κουράγιο και τη δύναμή σου που αντέχεις και συνεχίζεις μ όλα αυτα που βλέπεις και ζεις..Και θα το ξαναπώ , από μια άποψη σε ζηλεύω. Να σαι καλά και πάντα δυνατή. Μην σε πάρει ποτέ από κάτω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Interview_With_A_Vampire
Spirit
Spirit
Interview_With_A_Vampire


Ταύρος Αριθμός μηνυμάτων : 149
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2012
Ηλικία : 36
Τόπος : Sweden-Uppsala

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Johen
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 4:07 am

Πολλυ περιεργο ονειρο... αλλα σε κανει και να ανατριχιαζεις το τι συμβαινει στην καθημερινοτητα μας. Το θεμα ειναι πω μπορουμε να προστατευτουμε απο τετοια θεματα ??
Η απλα δεν χρειαζεται..? και αμα δεν χρειαζεται.. γιατι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
black widow


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 4:10 am

Γιωργάκο μου πραγματικά με έκανες και γέλασα ετσι όπως το έγραψες, να΄σαι καλά.
Σ'ευχαριστώ και για τα καλά σου λόγια όμως σ'ευχαριστώ πολύ.
Το ξέρεις οτι δεν το βάζω κάτω θα έιμαι δίπλα στη θεία μου όσο μπορώ.

Πολλά φιλιά αγάπες Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 380326
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 4:35 am

περαστικα στη θεια σου Σπυριδουλα!!!!
να εισαι γερη και δυνατη να της σταθεις!!!!
το ονειρο τι να πω Ο εφιαλτης!!!!!!!
πολυ ανατριχιαστικο!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 8:55 am

Ανατριχιαστικο ονειρο.Και εγω στη θεση σου θα χρειαζομουν να ηρεμισω πολυ για να ξανακοιμηθω αν εβλεπα και εγω το ιδιο ονειρο.Να που μερικες φορες οσο τρελο και αν φαινεται τα ονειρα ειναι μικρα σημαδια.Ξερω γιατι εχω βιωσει κατι χειροτερο και ξερω.Κουραγιο στην θεια σου ευχομαι να πανε ολα καλα και το κυριοτερο να μην το αφησεις να σε παρει απο κατω και να μην απογοητευεσαι ποτε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
black widow


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 23, 2012 10:57 pm

Σας ευχαριστώ όλους αγάπες μου για την υποστήριξη και τα γλυκά σας λόγια.

Η θεία μου είχε καρκίνο στο στήθος και της έκανε μετάσταση, τα αποτελέσματα τα περιμέναμε να βγούνε καιρό τώρα και η διάγνωση ήταν αυτή, είμαι πολύ στεναχωρεμένη αλλά περισσότερο απο ψυχολογική υποστήριξη δεν μπορώ κάτι άλλο, για αυτό θα φύγω απο το νησί για το Πάσχα πολύ νωρίτερα απο ότι το είχα υπολογίσει για αυτό το λόγο.
Θα είμαι δίπλα της όσο μπορώ μιας και μένουμε και στην ίδια γειτονιά και σκέφτομαι να της κάνω έκπληξη πηγαίνοντάς την στον Παρνασσό για λίγες μέρες με έξοδα δικά μου μιας και ήθελε χρόνια να πάει εκεί και να κάνει και σκί.

Μετά δυστυχώς θα γυρίσω στο νησί και η σεζόν δεν θα με αφήσει για 6 ολόκληρους μήνες να ξαναφύγω, μέσα σε αυτούς τους μήνες πραγματικά δεν ξέρω τι θα συμβεί και για αυτό το λόγο θέλω να έχω μια ανάμνηση μαζί της μόνο οι δυό μας για λίγες μέρες.

Οσο για την ψυχική δύναμη την αντλώ βλέποντας τους αγαπημένους μου ευτυχισμένους και για αυτό προσπαθώ περισσότερο, κάποιες φορές πιέζομαι να το καταφέρω αλλά στο τέλος η αγάπη που πέρνω με κάνει να νοιώθω παραπάνω απο υπέροχα.

Το ξέρω οτι είμαι off topic απλά ήθελα να σας γράψω παρόλες τις αναποδιές της δικής μου τουλάχιστον ζωής, τις απώλειες των φίλων μου, συγγενών μου και τα απίστευτα όνειρά μου πάντα μα πάντα ξυπνάω το πρωί και δεν χολοσκάω για κανένα λόγο οτι είναι να σου φέρει η ζωή θα σου το φέρει, αυτό που πρέπει να κάνεις εσύ είναι να την διασκεδάζεις, να αγαπάς και να στεναχωριέσαι σαν να είναι η τελευταία σου μέρα πάνω σε αυτή τη γή.

Τουλάχιστον εγώ αυτό κάνω.

Πολλά φιλιά σε όλους Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 380326
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader
Dark Knight


Αριθμός μηνυμάτων : 2563
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24, 2012 5:55 am

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 430499 σε όλα... Consider me ''fan club'' σου!!! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 380326
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
black widow


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 24, 2012 7:05 pm

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 32070 Ελπίζω μόνο Γιωργάκο μου να το κάνεις κι εσύ κι αν δεν μπορείς γιατί η καθημερινότητα σε παίρνει πάντα απο κάτω, κάνε το εξής' αν βαριέσαι ή αν δεν περνάς καλά μια μέρα αφυπνήσου μόνος σου κάνε μια όμορφη σκέψη και θα δείς οτι θα χαμογελάς σαν τον χαζούλη χωρίς να έχεις κάνει πολλά πράγματα, εγώ έχω παρεξηγηθεί απο ανθρώπους που δεν με ξέρουν γιατί χαμογελάω συνέχεια, ειδικά αν έχω μια πολλύ δύσκολη μέρα φέρνω στο μυαλό μου μια αστεία ανάμνηση με φίλους ή κάποιον δικό μου άνθρωπο που ξέρω οτι θα με κάνει να νοιώσω καλά κι αυτό ήτανε, συνεχίζω ακάθεκτη για αυτό το λόγο παλεύω και τόσες ώρες δουλειάς χωρίς να κουράζομαι ψυχικά μόνο σωματικά. Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 13873

Ευελπιστώ να το κάνουν όλα τα αγαπημένα μου ζουζουνάκια και να μην το βάζουν κάτω, επίσης ήθελα να σας πώ οτι αν χρειαστείτε το οτιδήποτε απο μένα να ξερετε οτι θα το έχετε όπως για παράδειγμα μια συμβουλή, ένα παράπονο που θέλετε να το βγάλετε απο μέσα σας, κάτι άσχημο που σας έτυχε, μπορείτε να μου στείλετε ένα μυνηματάκι κι εγώ θα απαντήσω στο πρόβληματάκι σας με μια καλή συμβουλή ή αν είναι κάτι άσχημο θα σας στηρίξω ψυχολογικά.

Πολλά φιλάκια Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 380326
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader
Dark Knight


Αριθμός μηνυμάτων : 2563
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 5:33 am

Μην ανησυχείς για μένα , εγώ έχω δικό μου τρόπο σκέψης , βλέπω τον κόσμο με άλλο τρόπο , που λίγοι το καταλαβαίνουν , με αποτέλεσμα πολλές φορές να χαρακτηρίζομαι ως ''κυνικός'' , ''τρελός'' η ακόμα ακόμα ''αναίσθητος''. (συγκεκριμένα συνήθως ακούγεται η φράση : -Μα καλά τόσο αναίσθητος είσαι πια?? Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 13873 ) Γενικότερα πάντως πολύ δύσκολα θα με πάρει κάτι από κάτω (μέχρι τώρα δε μ ' έχει πάρει και δεν έχω περάσει και λίγα). Όπως και να χει πάντως ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.. Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 611715

Επίσης , προς όλους σας κ από μένα , όπως λέει κ η ''Σπυρό'' , αν χρειαστείτε κάτι , ή θέλετε να πείτε κάτι που σε άλλους δε μπορείτε , να βγάλετε κάτι από μέσα σας για να νιώσετε καλύτερα , ή γενικότερα κάποια βοήθεια και συμβουλή , μην διστάσετε να μιλήσετε. Όσο περνάει απ το χέρι μου , θα προσπαθήσω να σας βοηθήσω. Εξάλλου γι αυτό είναι οι φίλοι , και εδώ ειμαστε μια παρέα που όσο πάει μεγαλώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
black widow


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 25, 2012 11:09 pm

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 430499
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 4:12 am

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 430499 με τους προλαλησαντες!!!!!
ετσι παιδια γιατι δυστηχως το μελλον προβλεπεται δυσοιωνο(γενικα της χωρας μας)
και πρεπει να επανεκτιμησουμε καποια πραγματα και αξιες στη ζωη μας.
τελοσπαντων ολα εχουν μια λυση αυτο ειναι το μονο σιγουρο
και ειναι καλο να ξερει κανεις οτι εχει καποιον να τον ακουσει σε μια δυσκολη στιγμη.
Σπυριδουλα λυπαμαι για την θεια σου και νομιζω η ιδεα σου για ταξιδακι μαζι της ειναι
πολυ καλη!!!
και εγω στο fan club!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 4:24 am

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 430499 με όλα όσα λέτε!!!Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader
Dark Knight


Αριθμός μηνυμάτων : 2563
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 5:39 am

Λοιπόν ε, τελείως άσχετο με το κλίμα και το όλο σκηνικό με τα όνειρα κτλ που γράφουμε τώρα τελευταία , αλλά πολύ σχετικό με τις τρομακτικές μας ιστορίες. Λοιπόν , είμαι στο χωριό μου και κάθομαι με το ξαδερφάκι μου (πάει 2α Γυμνασίου) και μου δείχνει το καινούργιο του κινητό. Και χαζευοντας το μενού του , βρίσκω ένα εικονίδιο με την γνωστή μάσκα από τις ταινίες SCREAM και από κάτω τον τίτλο ''ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ''. Του λέω τί είναι αυτό , και μου λεει είναι μια εφαρμογή που κατέβασε για το κινητό , και έχει μέσα πολλές ''τρομακτικές ιστορίες'' που είναι φτιαγμένες σε τέτοια μορφή σαν online-βιβλιαράκια για να διαβάζονται στο κινητό. Και χαζεύοντας σ αυτές βρήκα μέσα 4 από τις 6-7 που έχω ανεβάσει εδώ που έχω γράψει μόνος μου όμως! Και έμεινα λίγο μ@λάκ@ς!! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 13873 Και φυσικά είχε πάααρα πολλές από αυτές που έχουμε γράψει εδώ κατα καιρούς διάφοροι! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 611715 Λέω αναγνωρίστηκε η αξία μου θέλω πνευματικά δικαιώματα! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 441842 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 441842 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 441842
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 5:12 pm

τι λες τωρα;;;; Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 954599
τελειοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!
Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 205481 ta spaei

αντε και μια πολυ μικρη ιστοριουλα...

Πέρσι στον Καναδά στην γιορτή του Halloween, 3 κορίτσια (16-17 χρονών) είχαν πάει σε ενα bar. Ένας τύπος έκανε καμάκι στην μια (Jenny) αλλά αυτές τον έγραφαν. Αργότερα πήγε η κάθε μια σπίτι της. Μια από τις φίλες της Jenny όταν απάντησε σε μια κλήση της Jenny δεν έδωσε σημασία όταν την άκουσε να κλαίει και να παρακαλάει, νομίζοντας οτι έκανε πλάκα,και της το έκλεισε. Την άλλη μέρα η Jenny βρέθηκε νεκρή, είχε κρεμαστεί, ο τύπος είχε πιει και την σκότωσε… Από τότε η φίλη της Jenny κάθε Halloween δέχεται μια κλήση και ακούει την Jenny να κλαίει και να την παρακαλάει για βοήθεια….
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 26, 2012 5:54 pm

well...λιγες μερες δεν μπηκα και φαινεται πως εχασα πολλα! ατιμα διαγωνισματα και υποχρεωσεις!

λοιπον σπυριδουλα οπως ειπαν και οι περισσοτεροι πραγματικα κριμα! και για μια ακομα φορα το ονειρο σου βγηκε! οπως και να εχει, οπως ειπες χαμογελα! (και εγω αυτο κανω και με εχουν παρεξηγησει και εμενα)

λοιπον γιωργο φαινεται οτι βρηκαν το καταλληλοτερο σαιτ για τρομαχτικες ιστοριες και αναγνωριστηκε και η αξια σου! αντε και εις ανωτερα!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 1:06 am

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 430499 με όσα λέτε!!Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 611715

Σοφία νομίζω ο,τι αυτήν την ιστορία την έχω δει σε ταινία! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 681987 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 860197

Πραγματικά Γιώργο, όπως τα λέει η Κατερίνα! Αναγνωρίστηκε η αξία σου! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 220813 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 935979
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
black widow


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 2:02 am

Αχα! λοιπόν να ζητήσεις πνευματικά δικαιώματα Γιώργο μου τι είναι αυτά να βγάλεις φράγκα Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 935979
Σοφάκι μου κι εγώ νομίζω οτι το έχω δεί σε ταινία ή κάτι τέτοιο, πολύ καλό όμως. Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 380326
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader
Dark Knight


Αριθμός μηνυμάτων : 2563
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 2:55 am

Το σκέφτηκα αλλά θα το αφήσω για όταν γράψω το βιβλίο μου Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 860197 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 935979 Εξάλλου στο τέλος , ανέφεραν πως τις είχαν πάρει από το night castle , οπότε ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
black widow


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 3:01 am

ΑΑΑΑΑ! Εντάξει τότε. Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 205481
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 3:09 am

αληθεις το ελεγε οτι τις πηραν απο εδω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader
Dark Knight


Αριθμός μηνυμάτων : 2563
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 3:24 am

Nαι , είχε στο τέλος και έλεγε από που τις βρήκαν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bloodmoon child
Spirit
Spirit
bloodmoon child


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : σπίτι μου

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 3:35 am

Για σας παιδιά.Βlack Window ,καταρχάς περαστικά για την θεία σου.Και η γιαγιά μου έχει καρκίνο στο στομάχι αλλά τώρα είναι καλά.Έχει περίπου δυο χρόνια από την ημέρα που το μάθαμε.Πιστεύω πως επειδή κάθε μέρα προσεύχομαι για αυτήν και για όλους φυσηκά,είναι ακόμα στην Γη ολοζώντανη! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 611715 Εξάλου για να δοκιμαστούμε ήρθαμε στην γη.Αν προσεύχεσε και εσύ με πίστη και ελπίδα,ο Θεός θα σε ακούσει.
Αααααααααααααα,χάρηκα που σε γνώρισα. Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 71070
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μορένα
Witch
Witch
Μορένα


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 150
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Σε μία στάνη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 16 Icon_minitimeΔευ Φεβ 27, 2012 6:01 am

Μία γιορτή, μία χαρούμενη συνάθροιση. Κρασί, γέλιο και χορός και ένας δυνατός πόνος να σκίζει το στέρνο μου μαζί με το ουρλιαχτό της μάνας και το στήριγμα του πατέρα.
"Η καρδιά της δεν άντεξε." Μα πως δεν άντεξε; Δεκάξι χρονών είμαι! Πώς να μην αντέξει; Αφού ακόμα εδώ είμαι! Ακίνητη και παγωμένη, αλλά ακόμα σας ακούω και σας νιώθω! Σας νιώθω να δουλεύετε πάνω μου, να σκίζετε τα χέρια μου με τις σύριγγες σας, τον ηλεκτρισμό να ψήνει λίγο λίγο την καρδιά μου... Κι όμως, είμαι ακόμα εδώ... Μην με βουτάτε στα νερά του Θανάτου!
Ένας καθρέφτης κι εγώ γυμνή. Τι όμορφη που είμαι... Και η ομορφιά καταρρέει. Τα μεταξένια μαλλιά αφήνουν την βάση τους και πέφτουν. Το σώμα μαυρίζει και μένει ένα κουφάρι δίχως ζωή. Τα μάτια μου ξεκολλάνε από τις κόγχες τους. Προσπαθώ να τα πιάσω αλλά τα χέρια μου δεν λειτουργούν. Και σιγά σιγά το σώμα μου σαπίζει και λιώνει, μέχρι που μένει ένας σκελετός που γίνεται σκόνη... Προσπαθώ να ουρλιάξω. Να εναντιωθώ στο σώμα μου. Για μια στιγμή η εικόνα φτιάχνει, αλλά ξαναγίνομαι σκόνη... Δεν έχω φωνή για να φωνάξω πια. Κανείς δεν θα με βοηθήσει...
Και τα μάτια μου ανοίγουν. Αέρας πλημμυρίζει τα κούφια πνευμόνια μου. Σηκώνομαι και το κεφάλι μου χτυπά σ' ένα εμπόδιο, όμως δεν πονάει. Το κουτί του Θανάτου μου ανοίγει. Άθλια, σκελετωμένα και σαπισμένα χέρια μ' αρπάζουν από τα όμορφα ρούχα μου και με βγάζουν έξω. Στέκονται μπροστά μου. Αηδιαστικά και σκουλικιασμένα σώματα, μελλοντική μορφή. Δεν υπάρχει διαφυγή, δεν υπάρχει ασφάλεια, δεν υπάρχει προστασία... Και οι φωνές τους αντηχούν μέσα στο κεφάλι μου.

"ΑΝΗΚΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΩΡΑ!!!"

Γαμώ τα φρικιαστικά όνειρα είχα πάλι εε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τρομακτικές Ιστορίες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 16 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Τρομακτικές Ιστορίες
» Glad Dracula Μικρές Ιστορίες! ! !
» Μικρές ιστορίες
» Ιστορίες με βρυκόλακες.
» Ιστορίες της νύχτας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Η Κρύπτη...-
Μετάβαση σε: