Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 the Vakiuc Demon by Blood Countess

Πήγαινε κάτω 
+4
Katerina Petrova
Raven
paramu8enia
Blood Countess
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Katerina Petrova
Dark Elf
Dark Elf
Katerina Petrova


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 5409
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : mystic fall

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: christian ozera, damon salvatore
Atittude: Noble

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 16, 2012 10:53 pm

ενδιαφερουσα εξελιξη


μηπως η κοπελα ειναι η tati??? σε αλλη ζωη?

αλλιως καποια συγγενεια πρεπει να εχει... ή οπως ειπε η παραμυθενια θα μοιαζει λογικα με την tati
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Countess
Fallen
Fallen
Blood Countess


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : hell's gates

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Eric Northman
Atittude: Mean

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 2:27 pm

υπονοια υπαρχειtongue θα δεις και θα το καταλαβεις πιο καλα στη συνεχειαthe Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 611715

ειστε αρκετα κονταthe Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 611715the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/MsSalvatoreD
Katerina Petrova
Dark Elf
Dark Elf
Katerina Petrova


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 5409
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : mystic fall

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: christian ozera, damon salvatore
Atittude: Noble

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 10:07 pm

duh


γρηγοραααα καιγομαστε εδω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 17, 2012 11:50 pm

Συμφωνώ! girldevil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Countess
Fallen
Fallen
Blood Countess


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : hell's gates

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Eric Northman
Atittude: Mean

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 18, 2012 12:56 pm

θα κανω οσο πιο γρηγορα μπορω κοριτσαρεςthe Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/MsSalvatoreD
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 18, 2012 7:43 pm

Περιμένουμεεεεεεεε!!!! cheer the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 668320 the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 32070
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Countess
Fallen
Fallen
Blood Countess


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : hell's gates

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Eric Northman
Atittude: Mean

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 28, 2012 5:57 pm

συγνωμη που το αργησαtongue επειδη μ εχουν ερθει κατι καινουριες ιδεες και θα το αλλαξω λιγο, το παρακατω κομματι θα ναι λιγο μικρο, αλλα συντομα θα μπει κ η συνεχεια αυτουthe Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 611715








Τα σκεφτόμουν συνέχεια αυτά κι άρχισα να ψάχνω σε βιβλία και ημερολόγια που είχαν οι άλλοι κυνηγοί για την Lian και την Tati. Η αλήθει είναι πως δε βρήκα κάτι κι άρχισα να απογοητεύομαι. Πέρασαν δυο βδομάδες έτσι, και η απογοήτευσή μου όσο πήγαινε και μεγάλωνε. Όπως καθόμουν και συλλογιζόμουν όλα αυτά, ήρθε ο αδερφός μου και μου είπε πως με ζήταγε ο αρχηγός της ομάδας, οπότε πήγα να τον βρω.
«Κάτσε κάτω, έχουμε να μιλήσουμε σοβαρά» μου είπε. Έκατσα με μια έκφραση ανησυχίας στο πρόσωπό μου την οποία πρέπει να κατάλαβε. «Δεν είναι κάτι ανησυχητικό, απλά θέλω να μιλήσουμε για τους γονείς σου, την Λίλυ και τον Τζέισον.» είπε.
«Τι είναι με τους γονείς μου;» ρώτησα.
«Τι ξέρεις για αυτούς;»
«Τι ακριβώς με ρωτάς; Οι γονείς μου έχουν πεθάνει σε ατύχημα.»
«Αχ κορίτσι μου. Υπάρχουν τόσα που δεν ξέρεις. Νόμιζα ότι έστω αυτό θα το ήξερες.»
Άρχισα να εκνευρίζομαι, αλλά του απάντησα ήρεμα «Να ξέρω τι;»
«Θα πάμε στους αρχηγούς όλου του σωματείου των κυνηγών, στους ανωτάτους και θα πάρεις τις απαντήσεις σου. Δεν είμαι σε θέση να σου πω τίποτα παραπάνω» μου απάντησε.
«Μάλιστα..Καλώς, πότε θα πάμε;»
«Αύριο το πρωί θα έρθουν να σε πάρουν με αμάξι κάποιοι από το σωματείο για προστασία και θα σε πάνε. Πρέπει να πας μόνη σου εκεί. Θα προσέχουμε εμείς τον μικρό.»
«Εντάξει» είπα και σηκώθηκα για να πάω στο δωμάτιό μου να πακετάρω μερικά απαραίτητα. Πέρασα κι από το δωμάτιο του αδερφού μου για να του πω πως έπρεπε να πάω στους Ανωτάτους και πως θα τον πρόσεχαν οι υπόλοιποι της ομάδας
«Να προσέχεις αδερφούλα» μου είπε μόλις τελείωσα, και με αγκάλιασε σφιχτά. Το μικρό, με συγκίνησε, αλλά δεν το έδειξα. Έκατσα μαζί του και κοιμηθήκαμε μαζί το βράδυ.
Την επόμενη, το πρωί με περίμενε ένα μαύρο τζιπ απ’ έξω. Πήρα το σακίδιό μου και μπήκα μέσα. Ήταν δυο μαυροφορεμένοι κουστουμάτοι τύποι με σοβαρό ύφος. Η αλήθεια είναι ότι με φόβισε λίγο η όψη τους, αλλά δεν το έδειξα. Ξεκινήσαμε μετά από λίγη ώρα και μπήκαμε στην Εθνική οδό. Έτσι όπως έτρεχε ο οδηγός, δεν κάναμε πολλή ώρα, μέσα σε μισή ώρα είχαμε φτάσει. Κατέβηκα από το αμάξι και κοίταξα το κτήριο. Ήταν σαν μέγαρο. Είχε φυτά πάνω στους τοίχους και σε μικ΄ρα πεζουλάκια μπροστά στην είσοδο. Η πόρτα ήταν ξύλινη, ανοιχτόχρωμη. Οι τοίχοι είχαν ένα κρεμ χρώμα. Προχωρήσαμε προς τα μέσα κι εγώ συνέχισα να κοιτάω σαν τον χάνο. Πιο πολύ σα βίλα κάποιοι μεγιστάνα μου έκανε παρά σαν τα καντρικά μιας ομάδας κυνηγών. Πολυέλαιοι με κρυστάλλους Swarovski κρέμοντας σε όλα τα δωμάτια, πίνακες κάλυπταν τους περισσότερους τοίχους, τα χαλιά ήταν μεγάλα και χουχουλιάρικα και σε έκαναν να θες να ξαπλώσεις εκει για παντα. Στα δεξιά είχε μια μεγάλη μαρμάρινη σκάλα που οδηγούσε στα δωμάτια του πάνω ορόφου. Ωστόσο εμείς πήγαμε αριστερά όπου ήταν το σαλόνι. Οι καναπέδες ήταν μαύροι δερμάτινοι και είχε ένα μεγάλο γυάλινο τραπέζι στη μέση. Μου είπαν να καθίσω εκεί και να περιμένω να έρθουν οι Ανωτάτοι, οι οποίοι δεν άργησαν να εμφανιστούν.
Η γυναίκα ήταν μετρίου αναστήματος με γαλανά μάτια, μαύρα μαλλιά και φόραγε ένα τζιν και μια μαύρη μπλούζα. Ο άντρας δίπλα της ήταν μελαχροινός με μαύρα μάτια και το ντύσιμό του ήταν παρόμοιο με της γυναίκας μονο που η μπλούζα ήταν άσπρη. Τους χάζευα για αρκετή ώρα. Η αλήθεια είναι πως μου φαίνονταν γνωστοι, αλλά από πού θα μπορούσα να τους ξέρω; Παρατηρώντας τους πιο καλά άρχισα να βλέπω τις λεπτομέρειες. Είχαμε αρκετά κοινά στα χαρακτηριστικά και με τους δυο. Μα δε μπορεί. Δεν γίνεται…





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/MsSalvatoreD
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 28, 2012 6:01 pm

Οι γονείς της ήταν;

Θέλω συνέχειααα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 28, 2012 6:12 pm

Αυτό νόμιζα και εγώ οι γονείς της είναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 28, 2012 7:57 pm

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 430499 σίγουρα οι γονείς της είναι!! Ουυυυυ ναιιιι!!tongue

Συνέχεια παρακαλώ!tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Countess
Fallen
Fallen
Blood Countess


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : hell's gates

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Eric Northman
Atittude: Mean

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 01, 2012 1:40 pm

ναι the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 611715 θα ακολουθησει μεγαλη συνεχεια μολις τν επεξεργαστω λιγακι ακομα the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 611715 γιατι θα εχουμε και επεξηγηση σε πολλα πραγματα γ το "ατυχημα" αλλα και γ τη σχεση του δαιμονα με την ηρωιδα, οπως και προσθετες πληροφοριες για τον δαιμονα the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 611715the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 611715the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/MsSalvatoreD
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 01, 2012 7:14 pm

Ωωω ωραίαααα ανυπομονούμε! the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Countess
Fallen
Fallen
Blood Countess


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : hell's gates

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Eric Northman
Atittude: Mean

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 01, 2012 7:30 pm

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 13873:D:D afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/MsSalvatoreD
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 01, 2012 9:44 pm

Αναμένουμε σε αναμμένα κάρβουνα 0_0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: the Vakiuc Demon by Blood Countess   the Vakiuc Demon by Blood Countess - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 07, 2012 10:08 pm

Περιμένουμεεεεε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
the Vakiuc Demon by Blood Countess
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» blood queen
» True Blood
» Blood+ - Γενική συζήτηση

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Δημιουργίες των Μελών μας :: Η βιβλιοθήκη μας-
Μετάβαση σε: