Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γενική Κουβεντούλα

Πήγαινε κάτω 
+10
Lillith
Favole
Raven
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Allison Argent
paramu8enia
Albert Archibald
Amaranth
Κρίστεν
Ophelia
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 2:49 am

Πες στους γονείς σου να μην σε πιέζουν τόσο πολύ γιατί στο τέλος θα κλατάρεις άσχημα Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 959103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 2:55 am

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 430499 Με την Αργυρώ και μένα μου λένε να φέρνω καλούς βαθμούς και γίνονται κατιπιεστικοί μερικές φορές ειδικότερα ο πατέρας μου αλλά όχι να με πιέζουν και τόσο πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 2:56 am

Που να ακούσουν όμως? Σιγα μην σταματήσουν να με πιέζουν είναι αυστηροί πολύ αυστηροί!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 2:58 am

Εμένα ο πατέρας μου.
Και εάν δεν τα πάω καλά μου λέει και παραπάνω και παραπάνω και μου θυμίζει συνεχώς το βαθμό του απολυτηρίου του που ήταν 19.5 για να με κάνει να μουγκώσω.Βέβαια αυτό είναι καλό απο την άλλη μεριά γιατί με πεισμώνει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 3:09 am

Εμενα οι δικοι μου οσο και να βγαλω μεσο ορο μου ζητανε περισσοτερο και αν δεν ακουσω και γραψω χαλια σε κανενα διαγωνισμα, μου βαζουν τιμωριες τυπου "μην ανοιξεις τον υ/η για μια εβδομαδα" (τωρα το ξερω θα με πειτε μωρο)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 3:39 am

Όχι ρε σί και μένα πάνω κάτω αυτά μου κάνουν.
Αλλά πιο πολύ δεν με αφήνουν να βγώ καμία βόλτα αυτό είναι το μεγαλύτερο κακό για μένα.
Μία μέρα στο σπίτι και δεν μπορώ.Καθημερινές βέβαια με τόσα που έχω δεν καταλαβαίνω τίποτα αλλά Σ/Κ δεν μπορώ θέλω να βγώ να ξεσκάσω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 3:41 am

Οσο για τις βολτες δεν με αφηνουν να βγαινω για αλλους λογους...υποτιθεται οτι ανυσηχουν για μενα και με προσεχουν...ναι καλα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 3:45 am

Και εμένα μου τα λένε αυτά αλλά πλάκα στην πλάκα μερικές φορές έχουν δίκιο.
Γονείς σου είναι σε νοιάζονατι δεν θέλουν το κακό σου.
Όσο για τους δικούς μου σε αυτό το θέμα έχω κερδίσει την εμπιστισύνη που λέμε και με αφήνουν αλλά εάν δουν περίεργους βαθμούς και τέτοια που σπάνια βλέπουν δεν με αφήνουν και πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 4:42 am

Έλα μωρέ. Όλοι οι γονείς το ίδιο είναι. Και οι δικοί μου τα ίδια κάνουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 5:05 am

Τι υπερβολές είναι αυτές!Τα απολυτήρια δεν είναι και τόσο σημαντικά.Η πίεση δεν κάνει καθόλου καλό.Βέβαια μερικά παιδιά έχουν τον εξής χαρακτήρα: Θέλουν να τους μειώνουν οι γονείς τους και έτσι βάζουν τα δυνατά τους περισσότερο.Το έχω συναντήσει αυτό σε φίλη μου.Τι να πω χαρά στο κουράγιο τους να τα ακούνε απο τους γονείς!Εγώ πάντως αν με έκαναν έτσι οι γονείς μου δεν πρόκειται να διάβαζα ποτέ!Και στο κάτω κάτω αμα δεν πήρες καλό βαθμό κάπου πχ μπορεί να μην είχες καλή μέρα και να έπαιξαν ρόλο πολύ παράγοντες!Δεν κόβουμε και κεφάλια.

Όσο για την άλλη που κλαίγεται για ενα 19αρι και έχει όλα τα υπόλοιπα 20 τι να πω..εγωίστρια εντελώς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerstavros
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
gerstavros


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 621
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο χάος

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Kind

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 5:49 am

συμφωνω απολυτα με Princess of darkness
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 3:11 pm

Ναι εχεις δικιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 10:32 pm

Έχεις δίκιο.
Αλλά τι να κάνεις γονείς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 10:36 pm

Ναι οι γονείς είναι τα πιο περίεργα πλάσματα σε αυτό το πλανήτη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 11:44 pm

Χαχαχ
Παιδιά αύριο υποτίθεται ότι πεθαίνουμε :P
Τα κανάλια βοήξαν στα μεσημεριανά δελτία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 20, 2012 11:48 pm

Λέμε ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ εγω δεν πιστεύω κάτι τέτοιο! Εγω σήμερα θα πεθάνω όταν η μητέρα μου δεί τους βαθμούς μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21, 2012 3:03 am

Χαχαχ σιγά!
Ούτε εγώ πιστεύω έτσι το λέω για πλάκα.
Απλώς το οι περίφημοι ''Μάγια'' ήταν μία φυλή η οποία είχε ένα ημερολόγιο και απλώς το ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ημερολόγιο τελίωνε εκεί και μετά άλλα ημερολόγια συνεχίζοταν απο το 2013 και έπειτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21, 2012 3:21 am

Η 25ετής περίοδος εξαγνισμού

Τον Αύγουστο του 1987 πραγματοποιήθηκε μια αστρολογική διάταξη γνωστή ως Αρμονική Σύγκληση.Την περίοδο εκείνη πολλοί εργάτες του Φωτός,ανέβηκαν σε κορυφές λόφων ή πήγαν σε ιερές τοποθεσίες για να διαλογιστούν και να προσευχηθούν να έρθει βοήθεια στη Γη.Το φως των προσευχων που εστάλη στους ουρανούς ήταν τόσο τεράστιο,ώστε επεστράφη στην ανθρωπότητα η Βιολετιά Φλόγα,που άρχισε να μεταστοιχειώνει την αρνητική ενέργεια γύρω μας.Η μαζική λοιπόν,διαθεσιμότητά της,σηματοδότητσε το ξεκίνημα της εικοσιπενταετούς περιόδου εξαγνισμού (μέχρι δηλαδή το 2012).Από τότε η ίδια η Γη,έχει διώξει τοξίνες,κάρμα δηλαδή που δημιουργήθηκε απο τη βιαιοτητα,μέσα από σεισμούς,ηφαίστεια,τυφώνες,πλημμύρες,τσουνάμι,πυρκαγιές,αρρώστιες και καταστροφές.Πολλές ψυχές έφυγαν από τον πλανήτη,παίρνοντας μαζί τους αρνητική ενέργεια,ώστε να θεραπευθεί και να μεταστοιχειωθεί στον κόσμο των πνευμάτων.Επιπλέον η Ασημένια Ακτίνα της Χάρης και της Αρμονίας,ενώθηκε με τη Βιολετιά Φλόγα της Μεταστοιχείωσης.Η Βιολετιά Φλόγα μεταστοιχειώνει την αρνητική ενέργεια.Η Ασημένια Ακτίνα φέρνει κάτι ανώτερο και πιο όμορφο για να αντικαταστήσει το παλιό.


Η προφητεία των Μάγια

Οι Μάγια ανέφεραν την 21η Δεκεμβρίου 2012 ως την Ημέρα της Δημιουργίας.
Εννοούσαν ότι η ενέργεια που θα εισρευσει τη συγκεκριμένη ημέρα,θα ενεργοποιήσει για άλλη μια φορά τα δώδεκα τσάκρα πολλών ανθρώπων,τα οποία ήταν ανοιχτά στη διάρκεια της χρυσής εποχής της Ατλαντίδας αλλά έκλεισαν όταν η συχνότητα του μεγάλου αυτού πολιτισμού μειώθηκε κατακόρυφα.
Όταν ανοίξουν τα ανώτερα τσάκρα των συγκεκριμένων ατόμων,οι γενετικές αναμνήσεις της αληθινής θεϊκότητάς τους θα έρθουν στην επιφάνεια και για άλλη μια φορά θα βιώσουν απεριόριστες δυνατότητες.Το Φως θα κατέρχεται μέσα από τα ανώτερα τσάκρα τους,και θα ρέει στο γήινο τσάκρα,το οποίο βρίσκεται στη βάση των ποδιών.
Πρόκειται για κάτι που σίγουρα θα συμβεί αν αρκετοί άνθρωποι ανοιχτούν προς τη διαφώτιση και την αγάπη.Δε θα γίνει ξαφνικά,ωστόσο θα ξεκινήσει ως διαδικασία.
Το χειμερινό ηλιοστάσιο του 2012 προαναγγέλει το τέλος μιας παλιάς εποχής και το ξεκίνημα μιας νέας.Σηματοδοτεί το τέλος ενός αστρολογικού κύκλου και το ξεκίνημα ενός νέου.Παράλληλα αποτελεί την αρχή μιας μεταβατικής περιόδου διάρκειας είκοσι ετών.
Ήδη έχει ξεκινήσει να έρχεται στη Γη,μια νέα ανώτερη ενέργεια,ανοίγοντας το δρόμο για τις επικείμενες αλλαγές,ενώ το συγκεκριμένο έτος θα λούσει το πλανήτη μαζική ποσότητα φωτός.Η Λαίδη Γαία (Οφανείμ),ο θεόρατος άγγελος που επιβλέπει τη Γη,έχει δεχθεί από το Θεό,την εντολή να αυξηθεί η συνείδηση της γης και όλων όσων βρίσκονται επάνω της,γι αυτό αν είμαστε θα έχουμε την εκπληκτική δυνατότητα να εξελιχθούμε πνευματικά.Είναι κάτι το οποίο προετοιμάζεται η ανθρωπότητα εδώ και εκατοντάδες χρόνια.
Κάθε 25.920 χρόνια,συμβαίνει μια σπάνια και ασυνήθιστη αστρολογική ευθυγράμμιση,όπου για μια στιγμή ο χρόνος παγώνει.Πρόκειται για μια κοσμική στιγμή όπου ενδέχεται να συμβούν πράγματα που ξεπερνούν την ανθρώπινη αντίληψη.Σε αρχαίες σανσκριτικές γραφές,η κοσμική αυτή στιγμή περιγράφεται ως η παύση που μεσολαβεί ανάμεσα στην εκπνοή και στην εισπνοή του Βράχμα,ή αλλιώς του Θεού.
Οι άγγελοι θα συναθροιστούν για να μας βοηθήσουν να αποδεχθούμε τη νέα διαθέσιμη ενέργεια.
Προετοιμαστείτε.Βρείτε λίγο χρόνο για προσευχή ή διαλογισμό,ή ανάψτε απλώς ένα κερί και ζητήστε από τις θείες δυνάμεις να σας βοηθήσουν.


Στο χειμερινό ηλιοστάσιο του 2012 λοιπον,κάποια άτομα θα μεταφερθούν στη τέταρτη διάσταση,ενώ οι λίγοι που είναι έτοιμοι,θα αναληφθούν.Όσοι μπορούν,θα παραμείνουν και θα λειτουργήσουν ως φάροι φωτός,καθοδηγώντας όσους αφυπνίζονται εκείνο το διάστημα στη Γη.Δεν αναμένονται ξαφνικές ή εντυπωσιακές αλλαγές.Θα παρουσιαστεί απλά μια εκπληκτική ευκαιρία για διαφώτιση.Εκατομμύρια ψυχές αναμένεται να επωφεληθούν από τη μοναδική αυτη πνευματική ευκαιρία.
Όταν λέμε μεταφορά στη τέταρτη διάσταση,εννοούμε ότι ανυψώνουμε τη συνείδησή μας στη συχνότητα της τέταρτης διάστασης,ανοίγει το τσάκρα της καρδιάς.Όταν έχουμε τη καρδιά μας ανοιχτή,δεν μπορούμε να βλάψουμε καμία άλλη μορφή ζωής,καθώς αναγνωρίζουμε ότι με αυτή τη πράξη κάνουμε κακό στον εαυτό μας.Αντιλαμβανόμαστε ότι αποτελούμε τμήμα της Ολότητας,και αντιμετωπίζουμε τους άλλους όπως θα θέλαμε εκείνοι να μας αντιμετωπίσουν.
Όταν λέμε αναληψη,εννοούμε το εξης :Όταν κάποιος ανέρχεται σε ανώτερη συχνότητα,φέρνει στη ζωη του μεγαλυτερη ποσότητα από το φως του ανωτερου εαυτού.Η ποσότητα της θείας ενέργεια που μεταφέρει μπορεί να είναι αρκετά μεγάλη και να μην μπορεί πλέον να συντηρείται σε ένα φυσικό σώμα,γι αυτό και ενδεχομένως στη συγκεκριμένη περίπτωση να επιλέξει να διαβεί στον άλλο κόσμο.

Το παρόν διάστημα εισέρχονται στη Γη ανώτερες ενέργειες που λειτουργούν ως μετασχηματιστές προκειμένου να ανταπεξέλθουν οι άνθρωποι και τα ζώα στη δύναμη που κατευθύνεται προς το μέρος τους.Η αλλαγή που επιτελείται αυττη τη στιγμή στο κόσμο μας είναι ένας μικρόκοσμος του μακρόκοσμου,καθως αναμένεται να αυξηθεί η δόνηση σε ολόκληρο το συμπαν μας!Καθως η Γη βρίσκεται στη καρδιά του,κατέχει ζωτικό ρόλο για τη μελλοντική του εξέλιξη.Η Λαίδη Γαία έχει αποφασίσει ότι θα μεταβληθεί η συχνότητα του πλανήτη μας και όλων όσωςν βρίσκονται πάνω του,από τη τρίτη,στη τέταρτη διάσταση.Αυτό συνεπάγεται ότι θα πραγματοποιηθεί μια μεταβολή,για πρώτη φορά έπειτα από αμέτρητους αιώνες.Καθώς η χαμηλή συχνότητα της Γης,περιορίζει ολόκληρο το σύμπαν,ένα μεγάλο ποσοστό βοήθειας εστιάζεται προς την ανθρωπότητα.
Όμως θα πρέπει να είμαστε έτοιμοι να αυξήσουμε τη δόνησή μας και να σεβόμαστε πραγματικά κάθε μορφή ζωής.
Άγγελοι συρρέουν στη Γη ώστε να βοηθήσουν την ανθρωποτητα με έναν πρωτοφανή τρόπο.Μονόκεροι επιστρέφουν ωστε να βοηθήσουν τους ανθρώπους να ανακαλύψουν τον αληθινό θεϊκό εαυτό τους.
Όσοι δεν είναι προετοιμασμένοι θα προσπεράσουν την ανοιχτή πύλη και στο τέλος της τωρινής τους ενσάρκωσης θα συνεχίσουν το ταξίδι της ψυχής τους σε άλλο πλανήτη της τρίτης διάστασης.
Συμμετέχοντας κι εμείς στην όλη διαδικασία,δεν βοηθάμε απλώς τους άλλους και τον πλανήτη,αλλά ταυτόχρονα εμπλουτίζουμε με λαμπρό τρόπο το προσωπικό μας ταξίδι.
Μοναδικές ευθυγραμμίσεις αναμένεται να πραγματοποιηθούν στις 21 Δεκεμβρίου 2012!



Κατάλαβε κανείς τίποτα?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerstavros
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
gerstavros


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 621
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο χάος

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Kind

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21, 2012 3:42 am

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 576264_10151189042641840_1941248470_n
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21, 2012 3:53 am

χαχαχαχχαχχαχαχαχαχ... η εικόνα έχει απόλυτο δίκιο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21, 2012 4:21 am

Λία, ξέρω ότι είναι γενική η συζήτηση και τα σχετικά, αλλά έχω την αίσθηση ότι το ποστ σου πρέπει να μεταφερθεί στην ''Κρύπτη'' :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerstavros
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
gerstavros


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 621
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο χάος

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Kind

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21, 2012 5:26 am

κατερινα ναι:Ρ αν και μου παν στο φβ που την εβαλα οτι υπαρχουν ακομη μαγιας αχαχχαχα
(τι ειναι η ''Κρύπτη'' για να μαθαινω?:Ρ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21, 2012 5:30 am

Υπάρχουν απόγονοι των Μάγιας, όπως επίσης υπάρχουν και απόγονοι των Ινδιάνων. Απλά η διατύπωση δεν έγινε σωστά :P

Εφόσον ποστάρεις σ' αυτή (και συγκεκριμένα στο θέμα ''Όνειρα'') πως γίνεται να μην ξέρεις που είναι; :P Ρε συγκεντρωθείτε σήμερα μην κάνω κανέναν φον :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerstavros
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
gerstavros


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 621
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο χάος

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Kind

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21, 2012 5:42 am

εγω ηξερα ότι ουτε απογονοι υπαρχουν, ειχε χαθει γενικά το είδος:Ρ
ρε δεν τα ξερω ακομη, μην βαρας:$ :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 21, 2012 5:47 am

I've got proof Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 22 611715

''Πάνω από το μισό του πληθυσμού της Γουατεμάλας είναι Μεστίζος ή Λαντίνος, αυτοί δηλαδή που μιλούν την ισπανική γλώσσα και είναι μισοί Ινδιάνοι και μισοί Ισπανοί. Το άλλο 50% των κατοίκων είναι γνήσιοι απόγονοι των Μάγια. Οι σπουδαιότερες φυλές είναι η Κιτσέ, η Κακτσικέλ και η Κεκτσί. Αν και επίσημη γλώσσα είναι η ισπανική, η πλειοψηφία των φυλών των Μάγια μιλά σίγουρα κάποια από τις 21 διαλέκτους κι ελάχιστοι είναι εκείνοι που μπορούν να μιλήσουν καθαρά ισπανικά. Οι φυλές των Μάγια ζουν από τη γεωργία και τη χειροτεχνία. Τα περίφημα υφαντά τους ξεχωρίζουν από περιοχή σε περιοχή και μπορούμε κάλλιστα να αναγνωρίσουμε τον τόπο κατασκευής τους από τα σχέδια και τα χρώματα''
Σπόιλερ:

Να τα μάθεις. Και γρήγορα μάλιστα girldevil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γενική Κουβεντούλα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 22 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Γενική Κουβεντούλα
» Blood+ - Γενική συζήτηση
» Ποιό είναι το καλύτερο βιβλίο της σειράς Λυκόφως; (Γενική Συζήτηση)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: