Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Γενική Κουβεντούλα

Πήγαινε κάτω 
+10
Lillith
Favole
Raven
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Allison Argent
paramu8enia
Albert Archibald
Amaranth
Κρίστεν
Ophelia
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 3:20 am

Δεν διαφωνώ σε αυτό που λες. Ότι κάποιοι παραμένουν μαζί μόνο για τα παιδιά τους. Εγώ σου μιλάω για αυτά που έχω δει, και με τους γονείς μου και με γονείς φίλων μου. Θα πάρω για παράδειγμα τους γονείς μου. Ξέρω ότι αγαπιούνται. Τους βλέπω. Είναι μαζί σε όλα. Κάνουν πλάκα ότι θα πάρουν διαζύγιο και γελάνε. Είναι μαζί από το λύκειο. Εγώ τους θαυμάζω. Και θέλω να τους μάθω.

Διαφωνώ όμως σε αυτό: Καταρχήν απο την αγάπη όντως γεννιέται ο έρωτας.
Η αγάπη γεννιέται από τον έρωτα. Αυτό πιστεύω. Γιατί μπορείς να ερωτευτείς. Όμως αυτός ο έρωτας θα αντέξει για να γίνει αγάπη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 3:23 am

Ωχ συγνώμμη το αντίθετο ήθελα να γράψω! Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 941618
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 3:29 am

Δεν πειράζει Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 611715

Να και μια όμορφη εικόνα
Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Lovert
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerstavros
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
gerstavros


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 621
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο χάος

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Kind

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 3:31 am

μακάρι να ίσχυε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 3:35 am

ισχύει...! Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 3:50 am

Συμφωνώ με την Κατερίνα
Ισχυεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 3:51 am

Εγω ειχα δει μια φορα μια γιαγια και εναν παππου στο παρκο χερακι χερακι και ταίζανε τα περιστερια...τι γλυκο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 3:52 am

Αχ ναίιι αυτό είναι όντως πολύ γλυκό!
Κατερίνα ξέχασα να πώ στο πρηγούμενο πόστ πολύ ωραία εικόνα αυτή
Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerstavros
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
gerstavros


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 621
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο χάος

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Kind

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 3:54 am

Να αλλάξω το κλίμα?
Δείτε ένα κείμενο μιας φίλης μου
«Ίσως τελικά οι Μάγια να είχαν δίκιο..όχι κομήτης,σεισμός,τσουνάμι ή άλλη φυσική καταστροφή αλλά κάτι πιο σημαντικό.Έχουν χαθεί οι αξίες,η αγάπη για τον συνάνθρωπο,για την φύση,για τα ζώα,για τους ίδιους τους εαυτούς μας.Έχουμε χάσει το χαμόγελό μας,τον αυθορμητισμό μας,την ανθρωπιά μας.Πιστεύουμε στο χρήμα,στη δύναμη,στην εξουσία.Αντί να κοιτάμε πώς θα είμαστε εμείς καλά,κοιτάμε πώς θα είναι οι άλλοι χάλια.Πόλεμοι,απληστία,κοροϊδία,φόνοι,άνθρωποι που κοιμούνται σε κούτες και ψάχνουν στα σκουπίδια για φαγητό.Παιδάκια δουλεύουν 18 ώρες αντί να πηγαίνουν σχολείο ή πεθαίνουν επειδή δεν έχουν ένα ποτήρι καθαρό νερό.Γιορτάζουμε τα Χριστούγεννα μέσα σε τόνους φαγητών που πετάμε το περισσότερο ενώ άλλοι θα σκότωναν για ένα πιάτο φαϊ.Δίνουμε λεφτά για ακριβά ρούχα ενώ άλλοι πεθαίνουν από το κρύο.Κοιτάξτε γύρω σας,ακόμη και μέσα σας.Το τέλος του κόσμου έχει ήδη έρθει!»
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 3:55 am

Σοφή η φίλη σου. Αν και αυτά είναι η καθημερινότητα μας. Κατά βάθος όλοι τα ξέρουμε αυτά. Αν κάνουμε πως δεν τα βλέπουμε απλά κοροιδεύουμε τον εαυτό μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerstavros
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
gerstavros


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 621
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο χάος

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Kind

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 4:16 am

σωστά..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 4:18 am

Ναίι Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 6:54 am

Σπόιλερ:


Πέραν, όμως, αυτού (που το είπα και γιατί όντως συνέβη και για να αλαφρύνω λιγάκι την ατμόσφαιρα) δεν θέλω να...αμπελοφιλοσοφήσω (για να το πω ωμά) με τα δήθεν ερωτήματα που θέτει ο δυτικός άνθρωπος για ''προβληματισμό'' και ''αφύπνιση'' των μαζών και θα θέσω αυτά τα (σκληρά, αν θέλετε) ερωτήματα:

-Πόσοι είμαστε πραγματικά πρόθυμοι να απαρνηθούμε όλα αυτά τα υλικά αγαθά που μας περιτριγυρίζουν και να ζήσουμε σαν ασκητές ή, ακόμα, να αλλάξουμε ΘΈΣΗ με το παιδάκι στην Αφρική; και
-Πόσοι είναι πρόθυμοι να αφιερώσουν την ζωή τους και να συμβάλουν ενεργά στην εξάλειψη της φτώχειας, της πείνας, της εξαθλίωσης, των κοινωνικών ανισοτήτων;

Αν είμαστε απόλυτα ειλικρινείς με τον εαυτό μας, τότε ξέρουμε πολύ καλά την απάντηση. Όλα τα υπόλοιπα που λέγονται είναι μια ωραία ''ρητορεία'' αλλά αν δεν συνοδεύεται από πράξεις εφάμιλλες των λόγων, τότε είναι μόνο λόγια και τίποτα άλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 1:17 pm

Εγω για να πω την αληθεια, οταν βλεπω εκεινες τις εκπομπες με τα φτωχα παιδακια μου κοβεται η ορεξη για τα παντα και μου ερχεται να κλαψω, προσπαθω να τους βοηθησω μεσο Unicef. Και η μητερα μου παντα τους βοηθαει και σχεδον ποτε η μητερα μου δεν πεταει φαγητο οσο για τα πολλα ρουχα που αγοραζουμε...εγω προσωπικα δεν αγοραζω κατι που δεν χρειαζομαι. Αυτα για εμενα αλλα καποιοι αλλοι δεν δινουν καν σημασια, δεν τους ενδιαφερει αν καποιος πειναει ή κρυωνει ή και πεθαινει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gerstavros
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
gerstavros


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 621
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : στο χάος

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Kind

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 7:14 pm

Αρτζυ,
Σπόιλερ:
Όσο γι αυτό που πες το ξέρω και συμφωνώ απόλυτα. Προσωπικά βέβαια αρκούμε στα απαραίτητα, αλλά αυτό δεν αλλάζει τίποτα. Επίσης, δεν γίνεται ν αλλάξω τίποτα στον τρόπο παραγωγής όλων των προϊόντων στη Κίνα πχ. Αυτό μόνο οι ίδιοι στη Κίνα μπορούν να το αλλάξουν. Κι επειδή ασχολούμαι πολύ με την αγορά της κίνας (και επαγγελματικά), βλέπω ότι η ταχύτατη οικονομική ανάπτυξή τους βελτιώνει λίγο και τις συνθήκες ζωής σιγά σιγά.
Και σύντομα θα μαστε χειρότερα απ τους κινέζους στην ελλάδα, οπότε ας μην μιλάμε εμείς...
Και συμφωνώ και με την Λία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 9:37 pm

Πολύ σοφή η φίλη σου!
Εγώ απο την άλλη μεριά τα ρούχα που μου είναι πια μικρά λόγω ηλικίας τα δίνω σε μερικά παιδάκια που δεν έχουν ρούχα.Τώρα πλέον ο μόνος στόχος του ανθρώπου είναι το χρήμα και το πώς θα ανέβει ψηλά δίχως να νοιάζεται για κανέναν.Συμφωνώ ότι το τέλος του κόσμου έχει έρθει.Το ''τέλος''δεν είναι οι φυσικές καταστροφές για να πούμε ότι ΝΑΙ είναι το τέλος.Έχουμε καταστραφεί εδώ και καιρό απο θέμα ανθρωπιάς.Αν παύουμε να υπάρχουμε σαν άνθρωποι τότε τελιώσαμε.Που έχουμε ήδη τελιώσει.Πλέον ο καθένας πώς θα περάσει καλά και πώς θα τα βγάλει πέρα.Αυτός είναι ο στόχος των πιο πολλών.Το χρήμα και η εξουσία.Ανθρωπιά όμως καμία.Δεν χρειάζεται να είσαι επιστήμονας για να το καταλάβεις.Ένας απλός πολίτης το καταλαβαίνει.Και πολλοί απο εμάς τα θεωρούν δεδομένα όπως π.χ μία στέγη ή ένα πιάτο φαγητό.Η δικιά μου γνώμη είναι πώς ποτέ δεν θα καταλάβουμε αυτούς τους ανθρώπους επειδή πολύ απλά δεν είμαστε στην θέση τους.Όταν πάμε εκεί που πολύ πιθανός με αυτά που γίνονται και με την οικονομία τότε θα καταλάβουμε.Μέχρι τότε όμως θα είμαστε στα λόγια.Τουλάχιστον οι περισσότεροι για και ένα ποσοστό μπορεί να καταλάβει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΔευ Δεκ 24, 2012 11:39 pm

Θεωρώ πως η Αργυρώ έχει δίκιο. Δεν πα να μιλάμε και να χτυπάμε τους κώλους μας κάτω για τους φτωχούς και τις απάνθρωπες συνθήκες στις οποίες ζουν, για την καθημερινότητα που γίνεται ολοένα και πιο άθλια και για την αγάπη προς στον συνάνθρωπο που λιγοστεύει. Δεν γίνετε τίποτα. Αν δεν είσαι απόλυτα σίγουρος ότι απαρνιέσαι τα υλικά αγαθά και είσαι πρόθυμος ψυχικά αλλά και με όλα τα υλικά μέσα που διαθέτεις να αφιερώσεις τον εαυτό σου για να βοηθήσεις αυτούς τους ανθρώπους δεν κάνεις τίποτα. Δεν λέω πως μερικές πράξεις μικρές ή μεγάλες βοηθάνε κάποιους. Αλλά δεν είναι αρκετό. Οι περισσότεροι είναι αδιάφοροι. Αυτή είναι η πραγματικότητα. Και είναι σκληρή. Δεν υπάρχει τρόπος να την παρουσιάσουμε πάνω σε ροζ συννεφάκια και πράσινες πεδιάδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΤρι Δεκ 25, 2012 1:25 am

Παρόλα αυτά δυστυχώς,σκεφτόμαστε μόνο τον εαυτό μας και μόνο.Ο,τι φάμε ο,τι πιούμε και ο,τι αρπάξει ο κώλος μας(σορρυ) και ας αυξάνεται το ποσοστό της φτώχειας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΤρι Δεκ 25, 2012 3:04 am

Ακριβώς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΤρι Δεκ 25, 2012 4:09 am

Ναί Στέλλα έχεις δίκιο.Ο καθένας για την πάρτυ του πλέον.
Έτσι έχουμε αύξηση της φτώχειας σε πολύ μεγάλο βαθμό.
Έτσι έχουμε κανταντήσει πλέον και είναι κρίμα :/:/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΤρι Δεκ 25, 2012 4:16 am

Ας πούμε σήμερα είδα μια γιαγιά να ζητάει χρήματα και μετά η φίλη μου λέει δεν έχουμε, ενώ είχαμε και τότε εγώ βγάζω κάτι ψιλά και τις τα δίνω, γυρνάμε μετά σπίτι, και η μητέρα μου με στέλνει να πάω να δώσω κάτι στην γιαγιά που μένει απο κάτω μας και εκείνη μου δίνει κουραμπιέδες-μελομακάρονα, πορτοκαλάδα και απο πάνω δέκα ευρώ, γιατι με συμπαθεί!
Πρέπει να βοηθάμε τους άλλους με οτιδήποτε και ας είναι λίγο, καλύτερα απο τίποτα και ξέρεις ο θεός μας ανταμείβει με κάτι άλλο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΤρι Δεκ 25, 2012 2:13 pm

Συμφωνώ Λία!
Καλά έκανες και τα έδωσες! Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 611715
Καλά Χριστούγεννα παιδιά
Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 611715 Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 611715 Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΤρι Δεκ 25, 2012 2:51 pm

Επισης, Καλα χριστουγεννα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΤρι Δεκ 25, 2012 3:02 pm

Τι νέα πώς θα τα περάσετε τα Χριστούγεννα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Γενική Κουβεντούλα   Γενική Κουβεντούλα - Σελίδα 30 Icon_minitimeΤρι Δεκ 25, 2012 3:08 pm

Εγω θα κατσω σπιτι σημερα γιατι η μητερα μου δεν θα με αφησει να βγω καθως πρεπει ολοι η οικογενοια να ειναι στο τραπεζι και μπλα μπλα μπλα!
Εσυ πως τα περασες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Γενική Κουβεντούλα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 30 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Γενική Κουβεντούλα
» Blood+ - Γενική συζήτηση
» Ποιό είναι το καλύτερο βιβλίο της σειράς Λυκόφως; (Γενική Συζήτηση)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: