Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Tv-Σπασίκλες

Πήγαινε κάτω 
+8
Maraki Death
Μικρό νταμπίρ
Princess of darkness
Selena Night
Sensitive Vampire
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Pandora
Ophelia
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ophelia
Fallen
Fallen
Ophelia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 1372
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 159
Τόπος : House of night

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore
Atittude: Scary

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 3:11 am

Ποιό τηλεοπτικό πρόσωπο σας τη σπάει και θέλετε να πλακώσετε στο ξύλο;;

Ξεκινάω εγώ

ΜΑΝΩΛΙΔΟΥ

ΟΥΣΤ ΜΩΡΗΗΗΗΗ!!!

Θέλω να της σκάσω μια μπούφλα και να παραμιλάει αρχαία σαν τον άντρα της.

(Ένα πρόσωπο σε κάθε ποστ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://nightcastle.board-directory.net
Pandora
Fallen
Fallen
Pandora


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 614
Ημερομηνία εγγραφής : 22/05/2010
Ηλικία : 33

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon, Eric
Atittude: Mean

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 5:13 am

Δε θέλω προσθέσω κάτι...!! Με το που είδα το όνομα του τόπικ αυτή μου ήρθε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ophelia
Fallen
Fallen
Ophelia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 1372
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 159
Τόπος : House of night

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore
Atittude: Scary

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 5:31 am

Δε νομίζω να υπάρχουν και πολλοί να την συμπαθούν... Πραγματικά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://nightcastle.board-directory.net
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΣαβ Μαρ 05, 2011 10:02 pm

Όλες οι κυρίες στα κουτσομπολίστικα...Πλασάρουν ένα ψεύτικο χαμόγελο, είναι μες στην ευγένεια και από πίσω σου σκάβουν το λάκο...

Η υποκρισία σε όλο της το μεγαλείο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΚυρ Μαρ 06, 2011 5:50 am

εδω θα συμφωνησω και εγω με χιλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Selena Night
Spirit
Spirit
Selena Night


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 05/03/2011
Ηλικία : 29
Τόπος : House of Night

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Zoey Redbird
Atittude: Kind

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΚυρ Μαρ 06, 2011 7:52 am

ουτε εγω την συμπαθώ.... καθολου όμως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fairytalesandmagic.blogspot.com/
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΔευ Μαρ 07, 2011 12:22 am

την μανωλιδου? εμενα παλι δεν με χαλαει. μια χαρα μου φαινεται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΔευ Μαρ 07, 2011 5:40 am

Μου φαίνεται ότι on camera φαίνεται ψυχρή και απόμακρη, αλλά μπορεί στην ζωή της γενικά να μην είναι έτσι. Εμείς την βλέπουμε μόνο ''εν ώρα εργασίας'' Δεν ξέρουμε πως είναι στην καθημερινότητά της. Μπορεί να είναι και κάτι εντελώς διαφορετικό από αυτό που δείχνει.

Αν και δεν είναι η Μανωλίδου το ''μεγαλύτερο κακό'' που υπάρχει στην τηλεόραση. Υπάρχει τόση ''σαπίλα'' που δεν ξέρεις από που να αρχίσεις και που να τελειώσεις.

Κάτι ακόμα που μου την σπάει στην ελληνική τηλεόραση είναι τα ριάλιτι. Έλεος πια! Όχι άλλο κάρβουνο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΔευ Μαρ 07, 2011 6:10 am

πραγματι σωστα τα λες φτανει με τα ριαλιτι πια!!ειδικα τα μαγειρικης εγινε τοσο μεγαλος ντορος!δεν παιζονται πια!!εμενα αυτες που μου την σπανε ειναι η μανωλιδου τι φοβερα σνομπαρισμενη που ειναι!!!επισης η μενεγακη δεν εχω δει πιο ηλιθια γυναικα και να σταματησει πια να λεει οτι δεν ξερει τι ειναι το ενα και τι ειναι το αλλο βιβλιο εχει ανοιξει ποτε στη ζωη της?γενικες γνωσεις ντιπ!οχι οτι και εμεις οι νεοι εχουμε αλλα μιλαμε τουβλο εντελως ειναι αυτη..ο λιαγκας μου την σπαει ειναι επισης βλακας και παρα μα παρα πολυ μου την σπαει ο κωστοπουλος!!ειναι απλα αγενεστατος και σε αυτο που κανει απλα δεν το κατεχει τι ξερει απο μουσικη την τρελα μου μεσα!!!

παιδια sorry παρασυρθηκα και ειπα πολλα ενω ειπατε ενα συγνωμη αλλα ειναι πολυ που θελω να ξαποστειλω θα σκεφτω κ αλλους σε αλλα ποστ :P:P:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΔευ Μαρ 07, 2011 6:22 am

με την ησυχια σου.

αυτο με τα ριαλιτι και εμενα μου την σπαει. αναρωτιεμαι γιατι πηγαινουν ανθρωποι και συμμετεχουν. για να γινουν ταχα γνωστοι πουλανε την ζωη τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΔευ Μαρ 07, 2011 6:35 am

Με τα ριάλιτι μαγειρικής είχα σιχαθεί και εγώ, πραγματικά! Αφού μετά έλεγα ότι ''και να ήθελα να μάθω να μαγειρεύω, τώρα πια δεν θέλω να ξαναδώ κατσαρόλες και τηγάνια! Tv-Σπασίκλες 800653

Άτομα στην τηλεόραση που μου την σπάνε:
>>Οι δημοσιογράφοι και του κουτσομπολίστικου και του πολιτικού ρεπορτάζ (οι μεν γιατί ξεκατινιάζονται για να βγάλουν μια είδηση που δεν ενδιαφέρει κανέναν και οι δε γιατί υπηρετούν το ψέμα και όχι την αλήθεια)
>>Η Σκορδά μου την έδινε παλιά, αλλά θα συμφωνήσω ότι ο Λιάγκας είναι τρεις φορές χειρότερος! Tv-Σπασίκλες 898224
>>Επίσης ο Νίκος Μουτσινάς με την Μαρία Ηλιάκη όπου θα έπρεπε κανονικά να τους δέσουν και να τους φιμώσουν (Η Οδύσσεια μιας Περιφρονημένης; Αυτό το έκτρωμα ακόμα και σαν παρωδία είναι κακό από όποια άποψη και αν το πάρεις)
>>Τέλος, η Ρούλα Κορομηλά μόνο και μόνο επειδή δέχτηκε να παρουσιάσει το Big Brother, ένα από τα μεγαλύτερα σκουπίδια της κορεσμένης ήδη ''μεγαλοβιομηχανίας'' των ριάλιτι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΔευ Μαρ 07, 2011 7:13 am

Tv-Σπασίκλες 430499 στο τελευταιο αλλα και σε ολα για τους δημοσιογραφους και πολιτικους ειδικα αυτος ο τραγκας ο καραγκιοζης ειναι αλλο πραγμα δεν ασχολουμαι μολις βλεπω τετοια ξεκατινιασματα στα παραθυρα στις ειδησεις αλλαζω καναλι..ασε αυτο με το Big Brother και εγω την μισησα και στο Greek Idol χαλασε η παρουσιαστρια αυτη..ητανσεβαστη παλια αλλα τωρα με το που ξαναβγηκε στην τηλεοραση αλλαξε δεν μ'αρεσει πια..επισης παιδια να προσθεσω την Βικυ Καγια..την βρισκω αθλια!!!!!!!!αλλαγμενη με αυτο το ριαλιτι μοντελων στο So you think you can dance ηταν πολυ πιο σεβαστη και ευγενικη κ καλη της πηγε πολυ εκεινη η παρουσιαση αλλα με το που πηγε στο Next top model τη μισησε ο κοσμος..δεν θελω να την βλεπω πια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΤρι Μαρ 08, 2011 1:47 am

γιατι καλε? τι ακριβως αλλαξε στην βικη καγια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΤρι Μαρ 08, 2011 2:50 am

νομιζω πως εχει γινει πολυ κρυα πλεον ειναι πολυ διαφορετικη τωρα στο So you think μου αρεζε παρα πολυ ειχε αλλο χαρακτηρα καμια σχεση σε αυτο με τα μοντελα τωρα εγινε πολυ αχωνευτη μου την δινει και εχει παρει και αερα και φυτρωνει παντου σαν την μανωλιδου η καγια ειναι ενα προσωπο που αρχιζει να εμφανιζεται πολυ συχνα πλεον στην τηλεοραση κατι που παλιοτερα δεν το εκανε δεν ασχολουνταν κανενας μαζι της
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΤρι Μαρ 08, 2011 3:34 am

ισως. αλλα εχεις σκεφτει οτι τωρα, στο next top model ειναι κριτης και πρεπει να ειναι πιο αυστηρη. και ειναι και στον τομεα της και ισως νιωθει πιο υπευθυνη. οτι πρεπει να διδαξει τα κοριτσια καποια πραγματα και πρεπει να το κανει σωστα. ενω στο so you think you can dance ηταν απλα μια παρουσιαστρια. αλλο το ενα, αλλο το αλλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΚυρ Μαρ 13, 2011 10:04 pm

σωστο αυτο που λες απλα ειχε πολυ bitch χαρακτηρα μετα.. το ενα ριαλιτι με το αλλο ειναι διαφορετικα μεταξυ τους απλα η αλλαγη ειναι αποτομη καταλαβες?και χτυπαει λιγο ασχημα οπως ο Mαμαλακης πχ ηταν πολυ καλος στην εκπομπη μαγειρικης που εκανε παλια μονος του και ξαφνικα στο top chef εγινε ο πιο κακος κριτης απο ολους κριμα και τον συμπαθουσα κ αυτον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΤρι Μαρ 15, 2011 3:29 am

δεν το βλεπω αλλα μια φορα που το πετυχα ειδα οτι αντιτιθεται στους αλλους κριτες και υπερασπιζεται τους παιχτες. λαθος κανω? Tv-Σπασίκλες 839712
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΤρι Μαρ 15, 2011 8:44 pm

δεν ξερω να σου πω γιατι ουτε εγω το βλεπω δεν νομιζω οτι υπερασπιζεται τους παιχτες γιατι τους μιλουσε πολυ ασχημα και αυστηρα τωρα δεν ξερω αν το εκανε απο υπερασπιση..απλα ειδα καποιες κομματια,σκηνες απο αυτο το ριαλιτι και δεν μου αρεσε καθολου ο χαρακτηρας του
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΤετ Μαρ 16, 2011 3:15 am

δεν το εχω δει αρα δεν μπορω να κρινω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΠαρ Απρ 29, 2011 7:56 am

Ο Λιαγκας και η Μενεγακη ειναι οι ποιο ηλιθιοι ανθρωποι που εχω δει ποτε στην ζωη μου! και οι 2 με ενα χαζοχαρουμενο χαμογελο στο προσωπο να πετανε κοτσανες ολη την ωρα! ελεος ποια! (συγνωμμη που ανεφερα 2 ατομα)
και θα συμνφωνισω σε αυτο με τα ριαλιτι. ενταξει πρωτα με το master sef παει στο καλο ηταν ενα. μετα ολα τα καναλια γεμισαν με ριαλιτι μαγηρικης! ελεος! επισης μου την σπαει πολυ το Greek Idol. παει οποιος να νε χωρις να εχει γνωσεις μουσικης και το παιζει τραγουδιστης! αμαν ποια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΣαβ Απρ 30, 2011 4:30 am

σε αυτο με τους διαγωνισμους μαγειρικης θα συμφωνησω. το ξεκινησε ενα καναλι και το αντεγραψαν ολα τα υπολοιπα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΣαβ Απρ 30, 2011 4:36 am

καλα αυτο με το greek idol δεν παει αλλο κ εγω αυτο αναρωτιεμαι αλλα αυτοι οι κριτες ειναι στελεχοι στο καναλι οποτε κανεις δεν μπορει να τους πει μην πατε για κριτες μπαινουν οποτε θελουν κ κρινουν που το βρησκω ελεεινο αλλα ετσι παει παντα..δεν μπορεις να σηκωσεις κεφαλι σε μεγαλοστελεχους κανουν οτι θελουν αντε η κοκκινου ασ πουμε οτι ειναι τραγουδιστρια(ας πουμε γιατι μονο δεν τραγουδαει αυτη)ο κωστοπουλος ειδικα..σχολιαζει μονο τα ''ομορφα κοριτσακια'' πρωτα κοιταει κορμι και μετα ερχεται κ μας κανει και κριτικη που παταει καλα τις νοτες ο αλλος κ που χανεται λες κ εχει γνωση...αντε μην πω κ αλλα τωρα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΣαβ Απρ 30, 2011 4:45 am

εγω δεν το εχω δει, παρα μονο τυχαια, αρα δεν εχω γνωμη. αλλα το καλοκαιρ με ειχαν παρει τηλεφωνω στο κινητο και μου ειχαν πει οτι ειχα δηλωσει συμμετοχη. εντελως κουφο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΣαβ Απρ 30, 2011 7:17 am

Tv-Σπασίκλες 430499 απορω πως το βλεπουν αυτο το πραγμα τοσοι ανθρωποι. αλλα θα μου πεις για αυτο το σινεχισαν γιατι κανει "νουμερα". αλλο ενα που παλια δεν μου αρεσε ηταν το X-factor αλλα φετος που το παρακολουθησα αυτοι που περασαν οι κριτες είχαν κάνει και λιγη μουσικη οχι οπως Greek Idol που πανε ολα τα βουρλα(συγνωμη που εκφραζομε ετσι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Tv-Σπασίκλες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Tv-Σπασίκλες   Tv-Σπασίκλες Icon_minitimeΣαβ Απρ 30, 2011 5:20 pm

δεν πειραζει. και εγω εβλεπα που και που x-factor, αλλα την πρωτη μονο χρονια και μου αρεσε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Tv-Σπασίκλες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Μικρή και Μεγάλη Οθόνη-
Μετάβαση σε: