Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 ουφ θα το πω....!!! :D

Πήγαινε κάτω 
+3
AngelOfDark
Sensitive Vampire
paramu8enia
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 7:56 pm

χαχαχαχαααχα ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 430499
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AngelOfDark
Dark Elf
Dark Elf
AngelOfDark


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 277
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2011
Ηλικία : 29
Τόπος : Hell

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Scary

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 7:58 pm

Αντε καλα θα την ανεβασω ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 8:02 pm

ωραια! χαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 8:02 pm

κερδισαμεεε ευαααα!!!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 935979 ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 913911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 8:05 pm

τι καλα! ειδες? κανουμε φοβερη ομαδα! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 935979
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 8:08 pm

ναιιιιιιι ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 935979 αντε να δουμε ποσους αλλους θα καταφερουμεε!!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 8:45 pm

Καλωσήρθες Μαρία (αν και ήδη στο είπα αυτό πιο πριν) ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 883589 !
Εμένα με λένε Χριστίνα. ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 611715
Λοιπόν, το μέρος που μένεις ακούγεται ΤΕΛΕΙΟ!!!
Μου αρέσει κι εμένα να τραγουδάω (αν και δεν παίζω πιάνο ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 860197 )
Και θα συμφωνήσω με την Εύα ότι δε δείχνεις πολύ κλειστός χαρακτήρας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 8:48 pm

Καλως σας βρηκααααααα!!!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873 ωραιο ονομαα!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873 ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 71070 αν θες ελα καποια στιγμη να σου δειξω το σκοτεινο μερος αν θελεις φυσικαα!!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 860197 ωραιααααα!!! να ακουσουμε και την φωνηη σουυ!!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873
εμ μερικες φορες ειμαι πιστεψε με! tongue ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 8:49 pm

Όποτε θες έρχομαι να σου σπάσω τα τύμπανα εχμ, να απολαύσης τη γαϊδουροφωνάρα την αγγελική φωνούλα μου! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 935979
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 8:51 pm

χαχαχαχα δν πειραζει μωρε πιστευω οτι εχεις καλη φωνηη δεν το αποκλειωω αυτο με τπτ!! και εγω θα κρινω αμα εχεις τετοια φωνη!!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AngelOfDark
Dark Elf
Dark Elf
AngelOfDark


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 277
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2011
Ηλικία : 29
Τόπος : Hell

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Scary

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 8:52 pm

Η ιστορια ανεβικε μποριτε να πατε να τιν δειτε οποτε θελετε.... vampire
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 8:53 pm

Τόλη: Άντε, επιτέλους! Περιμέναμε αιώνες!!!
Μαρία: Πλάκα σου κάνω! Δεν είναι και γαϊδουροφωνή, αλλά ούτε και κάτι ιδιαίτερο. Απλά είναι αρκατά καλή και δεν τραγουδάω παράφωνα. Αλλά κατά τ' άλλα τίποτα που να μην έχεις ξανακούσει (καλό ή κακό)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 8:56 pm

Τολη μπραβοοοο παω αμεσως να την διαβασωωω!!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873
Χριστινα εγω νομιζω οτι θα ειναι καλοοο!!!tongue ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 935979 και ανεβασε και εσυ την συνεχεια της ιστοριας!!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 9:00 pm

Γράφω το επόμενο κεφάλαιο τώρα! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 9:05 pm

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι περιμενουμεε με αγωνιααα!! μεχρι τοτε παω να φαω...!! και ξανα μπαινωωω!!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873 ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873 ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Broken Angel
Witch
Witch
Broken Angel


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2643
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : in my world

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: edward cullen
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 10:18 pm

καλως ηρθες και απο εμενα Μαρια!!!
ειμαι η Χρυσα η αδερφη της Ευας!!!!
εχω παει αγρινιο....ο παππους μου, ο μπαμπας του πατερα μου, ειναι απο μεσσολογγι και ετσι εχω παει αγρινιο 2-3 φορες....και οντως ειναι πολυ ωραια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 16, 2011 10:54 pm

χαιρωωωω πολυυυ!! στην πραγματικοτητα ειστε αδερφες?? ή εδω;; tongue ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873
χαιρομαι που συμφωνεις μαζιιι μουυ!!! ελπιζω να περασες ωραια στο Αγρινιο! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873 ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 935979
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Broken Angel
Witch
Witch
Broken Angel


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2643
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : in my world

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: edward cullen
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 17, 2011 12:13 am

ναι ωραια ειχα περασει...στην πραγματικοτητα ειμαστε αδερφες...αυτη μου δημιουργισε το κολλημα που εχω με ο,τιδηποτε το υπερφυσικο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 17, 2011 12:18 am

Αχ τι σου εκανε η Ευαα!!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 935979 ωραιαα !! εχουμε και 2 αδερφες εδωω μεσα!!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 17, 2011 3:39 pm

Γεια σου Μαρία και καλωσόρισες στο κάστρο μας! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 611715 Να σε ευχαριστήσω για το καλωσόρισμα, αν και εδώ το ''νέο αίμα'' είσαι εσύ ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 860197 Εγώ πάλιωσα πια :P

Το μέρος που μένεις έχει πολλή ανατριχίλα και μου φαίνεται κατάλληλο μέρος για να γράφεις ιστορίες τρόμου (2 στοιχειωμένα σπίτια στην ίδια γειτονία; Πλάκα μου κάνεις; ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873)

Μάλιστα, εκφράζεσαι καλύτερα στον γραπτό λόγο. Αυτό μπορώ να πω ότι είναι κοινό. Και εγώ γράφω εκεί πέρα μια ιστορία και ταλαιπωρώ τους ένοικους του κάστρου ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 860197 Έχεις γράψει κάτι ολοκληρωμένο; Σκέφτεσαι να γράψεις κάτι και να το ανεβάσεις εδώ;;; ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 17, 2011 4:16 pm

ειδες τι της εκανα? την κολλησα και αντε μετα να ξεκολλησει! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 935979
ειμαι κακη επιρροη? τι λετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 17, 2011 4:17 pm

Είσαι, είσαι ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 120947 :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 17, 2011 8:04 pm

χαχαχα συμφωνω!! λοιπον argy εχω ανεβασει κατι αλλα ειναι ακομα στην αρχη και μετα ειναι το καλο μερος!!!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873 αλλα στο χωριο μου θα παρω το λαπτοτ και θα γραψω σιγουρα μια ιστορια τρομου γτ και εκει υπαρχουν παλια σπιτια πουυ εχουν κατι περιεργα.... και δν μενει και κανεις!

σιγα μωρε και εσυ ακομα νεο αιμα εισαι! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873 παντως ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 71070!!!

ειχαμε 2 ενος παλαβου με μια ιστορια αστα να πανε!! tongue και ενα αλλο που ειχε και αυτο ιστορια αλλα το γκρεμισανε! αλλα το πιο καλο ειναι οτι ο ιδιοκτητης ειχε ενα σκυλι σαν τον Ρεξ tongue και επειδη πεθανε το αφησε μετα απο καποιες μερες το σπιτι! τρ το γτ δν ξερουμε! αλλα το συλι να ξερεις ειναι θαμενο στην αυλη! και νομιζω ξερω που ακριβως....!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 13873 ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 935979

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 97395
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 17, 2011 11:12 pm

Χμ...Ναι, τώρα που το λες, κάπου πρέπει να την πήρε το μάτι μου, αλλά σίγουρα δεν την διάβασα ακόμα inlove Ωχ...Έτσι όπως το λες, κατάλαβα και τι ιστορίες έχεις ακούσει ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 860197 Θα μπορέσουμε λες να κοιμηθούμε το βράδυ άμα τις διαβάσουμε ή θα έχουμε αϋπνίες; :P

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 935979 Ναι, μόνο 245 ετών είμαι...Τα πρώτα 100 χρόνια είναι δύσκολα, αλλά μετά συνηθίζεις :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ουφ θα το πω....!!! :D    ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 18, 2011 1:00 am

αχα! καταλααβαα! κατσε τοτε να φτασω στααα 100! και τοτε ξανα μιλα μου (πλακιτσσααtongue)

δν πειραζει οποτε την διαβασεις δν ειναι και τοσο σπουδαιααα!! εξαλλου δν γραφω και τοσο καλα οσο εσυ! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 935979 αν και εχω αρχισει να ιδαβαζω ιστοριες σου και το Vampirisious... ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 935979

μπααα δν θα εχεις αϋπνίες απλα θα θελεις να τα εξερευνησεις τα μερηη!! ουφ θα το πω....!!! :D  - Σελίδα 2 935979

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ουφ θα το πω....!!! :D
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Ανακοινώσεις :: Λίγα λόγια για εσάς-
Μετάβαση σε: