Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι

Πήγαινε κάτω 
+4
paramu8enia
Amaranth
Sensitive Vampire
AЯianЯhod.ЬЩ.22
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 10, 2011 1:27 am

Σπόιλερ:

Α, ναι, το ξέχασα τελείως αυτό Argy Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 941618 : Γράφεις πολύ καλά άρθρα! Άνετα θα διάβαζα εφημερίδα αν έβαζα κάτι δικό σου μέσα! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 10, 2011 3:53 am

δεν νομιζω οτι το οι ''χορτοφαγοι'' βρικολακες και η ρομαντικες ιστοριες με αυτους θα επρεπε να χαρακτηριστουν ως ''βαμπιρικα αρλεκιν''...
αλλο το αρλεκιν και αλλο το vampire romance...

ειπα εγω οτι δεν πρεπει να θυμουνται την φυση τους? αλλα οπως ειπες και εσυ αναγκαζουν τους εαυτους να συγκρατουνται... αυτο δεν τους κανει να ξεχνανε την φυση τους, απλα να προσπαθουν να την καταπολεμησουν...
και παρε για παραδειγμα και τους ανθρωπους... οι μοναζοι νηστευουν σε σημειο αηδιας. δεν τρωνε απολυτως τιποτα. να μην προσθεσω οτι δεν πλενονται οι περισσοτεροι για να μην μπουν σε πειρασμο, και καποιοι ουτε νερο δεν πινουν στις νηστειες. επιπλεον ζουνε αποκομμενοι απο τον περισσοτερο κοσμο...
αυτο δεν τους κανει ανθρωπους? απλα και αυτοι προσπαθουν να υπερβουν την φυση τους...

δεν λεω οτι υποστηριζω τη εντελως ''χορτοφαγικη ζωη''. προς θεου... λιγη βια και θανατος ειναι στην φυση τους. πρεπει να αναδειχτει... απλα σου δινω και μια αλλη οπτικη γωνια

και εγω θα διαβαζα πολυ ανετα αρθρο σου... γραφεις απιθανα! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 913911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Νοε 11, 2011 10:37 pm

Ζητώ συγνώμη για την απουσία μου, κορίτσια Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813

Επανήλθα με δύο ολοκαίνουρια άρθρα:

Κάψιμο (με την σειρά που βλέπω τον τελευταίο καιρό και έχω κολλήσει εξαιτίας του Castiel -.- )
και Ντόμινο-Μια λίστα με πράγματα που θα μπορούσαμε εμείς οι γυναίκες να αποφύγουμε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813

Διαβάστε τα και πείτε μου την γνώμη σας Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 5:33 am

Τα διάβασα και τα τρία! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 414482

Μου άρεσε η κριτική για το Όνομα του Ρόδου. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813 Αν και δεν το έχω δει, μου φάνηκε πολύ καλή και με πολλή πλάκα! Ειδικά εκεί με την καρδιά του βοδιού και το άλλο "και γιατί δεν τη ρώτησε πώς τη λένε;" Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 441842 Μπράβο, τέλεια!

Διαβάσα και το Ντόμινο και να πω την αλήθεια, δεν πιστεύω ότι τα κάνω αυτά που λες (τουλάχιστον τα περσσότερα) και όσο να 'ναι νιώθω περήφανη για τον εαυτό μου! tongue Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 935979

Και διάβασα και το Κάψιμο με το Supernatural. Ήθελα κι εγώ να τη δω τη σειρά αλλά... πού χρόνος. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 959103 Φαίνεται πολύ καλή! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 13873 Ίσως να πω στον μπαμπά μου να μου την κατεβάση να τη δω το καλοκαίρι. I can't wait!!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 913911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 5:41 am

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 71070 πολύ Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 13873

Δίκιο δεν έχω; Θα μπορούσε απλά να την ρωτήσει -.- Το όνομα του Ρόδου το είδα πριν από λίγο, γι' αυτό ήταν ''φρέσκο'' και μου ήρθε η έμπνευση κατακούτελα :P Βασικά, σαν ταινία δεν ήταν τόσο αστεία, αλλά αυτά που ανέφερα είναι σίγουρο ότι σε στέλνουν :P

Πίστεψέ με όμως, πολλές τα κάνουνε και έχω απηυδήσει -.- Ένιωσα την ανάγκη να τα αναφέρω, μπας και αλλάξει κάτι (αλλά δεν το βλέπω)
(παρεμπιπτόντως, αν θυμηθώ τίποτα άλλο, θα κάνω μια ανανέωση στο άρθρο Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813 )

Είναι, είναιαιαι Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813 Και μιλάμε για τρελό κάψιμο. Τώρα είναι στην 7η σεζόν κανονικά στην Αμερική. Μέχρι και εγώ να φτάσω στην 7η...(τελίτσες, τελίτσες :P)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 5:46 am

Σίγουρα δεν είναι για γέλια η ταινία, αλλά όταν τα κάνουν αυτά και τα σκέφτεσαι μετά δεν μπορείς να μην γελάσεις Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 935979

Ναι, αν θυμιθείς βάλε! vampire Αν τα διαβάσει κάποια που δεν έχει κεφάλι ακατοίκητο μπορεί και να αλλάξει κάτι, αλλά δύσκολα. Δεν αλλάζει έτσι εύκολα ο άνθρωπος... Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 860197

Εγώ δηλαδή τι να πω; Δεν έχω αρχίσει καν. Με βλέπω να λέω στα εγγόνια μου: "Εγώ παιδιά μου είχα ακούσει για το Supernatural όταν ήμουν 17. Τώρα, στα 70 μου έχω φτάσει επιτέλους στην έβδομη σεζόν" tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 7:05 am

και εγω τα διαβασα και τα 3...
ενα εχω να πω... ο τροπος που γραφεις καποια σημεια με εκανε να λυθω στα γελια... γραφεις απιθανα!!!

με το ντομινο, που αφορα και εμας τις γυναικες, θα συμφωνησω... ειναι καποια πολυ εκνευριστηκες συνηθειες... το παραδεχομαι οτι εγω κι εγω καποιες απο αυτες... αλλα ευτυχως οχι ολες! και οχι τις ΠΙΟ εκνευριστηκες κατα την γνωμη μου...

οσο για το supernatural... γελασα στην αρχη που λες ''βλεπε ο ηλιθιος πισω αριστερα'', η καπως ετσι... καθολου κριτικη... και εγω θελω να το δω... αλλα μαλλον θα ειναι προκατειλημμενη απεναντι του οταν καταφερω να το δω... αν και οχι αδικα! μονο απο την περιγραφη μου την εσπασε καπως...
και χριστινα, μεχρι να πας εσυ 70, θα εχουν βγει παραπανω απο 7 σεζον υποθετω Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 441842

οσο για το ονομα του ροδου, εχω το βιβλιο και θελω να το διαβασω εδω και χρονια... αλλα δεν ετυχε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 860197
οταν το διαβασω, θα δω και την ταινια... και θα συμφωνησω με την χριστινα... σε οσα ειπε για αυτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 5:39 pm

Χριστίνα: Μα εγώ το Ντόμινο το έγραψα για όσες έχουν λίγη λογική και σύνεση στο κεφάλι τους Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 860197 :P

Εύα: Άχου, Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 71070 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 986460 ! Να 'σαι καλά. Πωπω, να 'ξερες ένα άγχος που είχα όταν το ξεκίνησα αυτό με το ημερολόγιο inlove Δεν ήξερα αν θα σας άρεσε inlove Χαίρομαι που σας αρέσει Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 224253

Πάντα υπάρχει χώρος για βελτίωση, don't worry Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813

Όχι καλέ, καθόλου επικριτική δεν ήμουν Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 860197 :P Κοίτα, δεν λέω ότι δεν έχει και αυτός τις στιγμές ''epicness'' του, αλλά γενικά είναι σπαστικός όσο δεν παίρνει Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 76656

Μην μου ανησυχείτε! Μαζί θα είμαστε στα ΚΑΠΉ και θα το βλέπουμε παρεούλα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 935979 (γιατί, νομίζετε εγώ δεν θα φτάσω μέχρι τα 80 μέχρι να φτάσω στον έβδομο κύκλο; :P)

Κορίτσια μου, πείτε μου τις προτάσεις σας για το ελεύθερο θέμα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813 Εγώ έχω σκεφτεί ότι θα μπορούσε να είναι μια περιγραφή αστεία, σαν πραγματικό ημερολόγιο :P με στοιχεία από την καθημερινότητα, αλλά θέλω να ακούσω και τις δικές σας προτάσεις Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 6:46 pm

μα φυσικα και μας αρεσει... παντα με συνεπαιρνει ο,τι γραφεις οταν το διαβαζω...

τοτε βρε κοριτσια να φροντισω να την ξεκινησω και εγω την σειρα, μετα τις πανελληνιες βεβαια γιατι ειναι πορωση, ωστε να ειμαι και εγω κοντα στον 7ο κυκλο οταν θα ειμαστε στα καπι... μην ειμαι πιο πισω και νιωθω μειονεκτικα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 860197

εμενα μου αρεσει η ιδεα σου για περιγραφη αστειων... κατι μου λεει οτι θα γελασουμε πολυ... αν σκεφτω και τιποτα αλλο, θα σου πω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 7:00 pm

Ναι, κάνε μια προετοιμασία εσύ το καλοκαίρι (αν και δεν νομίζω να φτάνει, αλλά κάνε εσύ την προσπάθειά σου και βλέπουμε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813 )

Μου το είχε πει μια φίλη μου από το πανεπιστήμιο.

Μου λέει: ''Δεν μπορώ να σε φανταστώ να γράφεις ημερολόγιο, πραγματικά. Σκέφτομαι να ξεκινάς κάπως έτσι: ''Μισητό μου ημερολόγιο, σε μισώ πολύ. Ούτε και εγώ δεν ξέρω γιατί σου γράφω. Είσαι απλά ένα άψυχο χαρτί'' κλπ'' Μόνο και στην σκέψη, είχα λυθεί στα γέλια Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 441842

Σκέφτηκα ότι κάτι τέτοιο θα είχε πλάκα αν το έγραφα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813 Φυσικά, αν έχετε κάτι να προτείνετε, πείτε το. Μπορεί να το αξιοποιήσω, αν όχι σε αυτή, στην επόμενη θεματική ενότητα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 7:01 pm

αν ειναι να το ξεκινησεις ετσι... τοτε μαλλον θα ριξουμε γελιο!!! αρα σιγουρα πρεπει να προσπαθησεις να το γραψεις Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 7:03 pm

Χαχα, καλά Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813 Θα κάνω μια προσπάθεια για να δω πως θα πάει και βλέπουμε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 7:06 pm

μια χαρα θα παει... δεν σε φοβαμαι εσενα... εχεις ταλεντο στο γραψιμο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 8:05 pm

Το θέμα είναι έεετοιμο Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813 Το ανέβασα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 11:25 pm

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 441842 Είναι απίστευτοοοο!!! Πέθανα στα γέλια! Ειδικά στην αρχή που βρίζεις τα ημερολόγια! Απίστευτο! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 441842 Μετά η περιγραφή του λεωφορείου, το κρύωμα που σε κάνει σαν τον Darth Vader και το νήπιο που σου τη λέει επειδή δεν ξέρεις τις θεωρίες! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 441842

Πάντως, γράφεις καταπληκτικά! Είναι τέλειο!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 32070 Και έχεις φυσικά απόλυτο δίκιο με αυτά που λες!

Περιμένουμε κι άλλα! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Νοε 12, 2011 11:45 pm

Χαίρομαι που σου άρεσε και σε έκανε να γελάσεις Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 13873

Εεεει, δεν είναι ότι δεν τις ξέρω τις θεωρίες :P Απλά δεν τις μαθαίνω παπαγαλία (όχι τίποτα άλλο, για να μην λέτε ότι δεν είμαι καλή παιδαγωγός :P)

Το επόμενο Φτιάρι είναι για το Λυκόφως.

Ετοιμαστείτε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 120947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 13, 2011 4:37 am

Φυσικά! Τα γράφεις τόσο τέλεια! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813

Δεν είπα ότι δεν τις ξέρεις αλλά δεν νομίζω ότι ένας καλός παιδαγωγός γίνεται μονάχα από το να ξέρει τις θεωρίες. Πρέπει να το θέλει κιόλας. Και έτσι κι αλλιώς αν τις πει δηλαδή σε πεντάχρονα και τετράχρονα θα καταλάβουν και τίποτα; Όχι!

Κι άλλο φτιάρι για το Λυκόφως; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 955178 Εγώ είμαι έτοιμη να το διαβάσω όταν το ανεβάσεις πάντως! vampire Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 935979
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 13, 2011 7:20 am

Gracias ^.^

Σαφώς και όχι και δεν το εννοούσα έτσι ακριβώς. Απλά, όποια παιδαγωγός βασίζεται περισσότερο στην γνώση και λιγότερο στην κοινωνικοποίηση του παιδιού (πολλές φορές και μέσω του παιχνιδιού, εφόσον καλείται να υποδυθεί και κάποιους ρόλους) χάνει την ουσία, αυτό νομίζω εγώ.

Διάβασε το με δική σου ευθύνη πάντως Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 860197 I'll hold nothing back vampire
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 14, 2011 2:05 am

καλα μιλαμεεε εε!! εγραψεςς!! τααα πας παρα πλ καλα!

εν τω μεταξυ και εγω εχω σκασει στα γελια με αυτα π γραφεις! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 441842

περιμενω για το φτυαριι του λυκοφωςς αντε ααντεε!! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 14, 2011 2:08 am

Thank you, thank you (μεγαλοπρεπής υπόκλιση :P)

Θα το γράψω αύριο μάλλον και θα το ανεβάσω Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 120947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 14, 2011 2:11 am

χαχα ανυπομονουμε!

να σου πω την αληθεια οντως ο Ντιν ειναι πλ κουκλος απο τον αλλον! :Ρ

αν και θελω και εγω σιγα-σιγα να το ξεκινησω να το βλεπω! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 14, 2011 2:21 am

Σαν χαρακτήρα, τον προτιμώ 1000 φορές καλύτερα από τον Σαμ ^.^

Έλα, άρχισε το και εσύ, να γίνουμε πολλοί ^.^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 14, 2011 2:23 am

θα αρχισωω οταν βρω το χρονο που θα εχωωωω!! tongue σε λγ καιρο!!
tongue

συμφωνωωω απολυτα παντως στο θεμα ντομινο! τα λες σωστα! αντεε!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 14, 2011 2:29 am

Όποτε θες καλέ, κανένας δεν σε βιάζει Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 220813

Αυτά να τα ακούνε οι σπαστικές λολίτες που συνεχίζουν να τα κάνουν αυτά -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 14, 2011 2:38 am

έλα μ ντεε!! -.- είναι αναπόφευκτο! -.-''

οοκκκκ ανυπομονωω να το αρχισωω!! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: