Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τρομακτικές Ιστορίες

Πήγαινε κάτω 
+45
-Terminator-
Alexandra scary
Albert Archibald
Avajohn_15
Allison Argent
Blood Countess
N.ever give U.p
skailer
Vasilis1818
DejaVu
AЯianЯhod.ЬЩ.22
BloodSurfer
lily modgomery
Favole
Sorcerer
YourNightmare
DeathCaller
powerfullgeo
the hunter vampire
KingOfDarkness
Νασια
pavlos99
Night Walker
Ophelia
Selene
Interview_With_A_Vampire
Princess of darkness
bloodmoon child
Fallen Angel
Μικρό νταμπίρ
AngelOfDark
xristina
nikosptol
Lillith
paramu8enia
toni97
Dark Knight
fosopsi
Μορένα
Sensitive Vampire
black widow
Wolfman
Amaranth
ImaginaryWorld
Broken Angel
49 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
black widow


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 29, 2012 9:17 pm

Παύλο μου μπράβο σου παιδί μου όλες οι ιστοριές σου ειναι φοβερές και μου αρέσανε πολυ πολυ τι να πώ έχεις χάρισμα αγοράκι μου μην το αφήσεις!!!
αα!!! Σ'ευχαριστώ πολύ και για την αφιέρωση Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosptol
Spirit
Spirit
nikosptol


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2012 3:14 pm

μία ιστορία και από εμένα:
Λοιπόν πριν κάτι μήνες ο αδερφός της κολλητής μου πέθανε σε τροχαίο. Ήταν πολύ αγαπητό παιδί και όλοι στην κηδεία του κλάψαμε πολύ αλλά η μητέρα περισσότερο από όλους (λογικό πιστεύω). Μετά σχεδόν δυο βδομάδες από την κηδεία η φίλη μου είπε ότι η μητέρα της δεν ήταν καλά ψυχολογικά και έπρεπε να μπει σε ίδρυμα, έτσι και έγινε. Το facebook του παιδιού βομβαρδιζόταν από μηνύματα, αλλά εγώ δεν τον είχα φίλο και δεν μπορούσα να γράψω. Έτσι είπα να στείλω αίτημα ξέροντας ότι δεν πρόκειται να με δεχτεί. Την επόμενη κιόλας μέρα είδα ότι τελικά αποδέχτηκε το αίτημα μου!! Τα Χασα!! Έτσι είπα να του μιλήσω. Αφού είχαμε ανοίξει κουβέντα πίστευα ότι κάποιος είχε μπει στο προφίλ του. Πήρα τηλ. την φίλη μου και μου είπε ότι στον υπολογιστή δεν ήταν κανείς. Έτσι για να δω ποίος είναι έκανα βιντεοκλήση. Μόλις είδα την φάτσα του τα χασα ήταν ο αδερφός της φίλης μου μέσα στο δωμάτιό τους!! Άφησα για λίγο τον υπολογιστή και πήρα τηλέφωνο την φίλη μου μού είπε ότι την ξύπνησα καθώς κοιμόταν στο δωμάτιό της!! έκλεισα το τηλ. και όταν γύρισα είδα τον αδερφό της φίλης μου και την μαμά της να με χαιρετάνε! έκλεισα τον υπολογιστή και πήγα για ύπνο. Την επόμενη μέρα έμαθα ότι πέθανε και η μητέρα της φίλης μου!!! Δεν άντεξε η καρδιά της είπαν και ο οργανισμός της γενικότερα από την κακή ψυχολογία!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader
Dark Knight


Αριθμός μηνυμάτων : 2563
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2012 6:00 pm

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 414482 Νίκο και επίκαιρη (facebook Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 935979 )

Παύλο σε παρακαλώ ΜΗΝ γράφεις greeklish , γράφε Ελληνικά , ακόμα κ ανορθόγραφα Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 611715 και επίσης ΜΗΝ γράφεις ένα ποστ κ από κάτω αμέσως ξαναγραφεις εσύ ο ίδιος μετά από μερικά λεπτά. Γράψτα όλα σε ένα ποστ , ή άσε κάποιον να απαντήσει πρώτα! :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosptol
Spirit
Spirit
nikosptol


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2012 7:05 pm

ευχαριστώ Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 71070 (αν και ήταν η πρώτη μου ιστορία)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2012 8:05 pm

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 430499 και γωω!

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 414482 και περιμένουμε κ άλλεςΤρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2012 10:24 pm

πολυ ωραια Νικο!!!!!!!!!!!!!!
ετσι μπραβο περιμενουμε κι αλλες!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosptol
Spirit
Spirit
nikosptol


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΚυρ Απρ 01, 2012 2:50 am

Lillith έγραψε:
πολυ ωραια Νικο!!!!!!!!!!!!!!
ετσι μπραβο περιμενουμε κι αλλες!!!!!!!!!!!!
ευχαριστώ πολύ!! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 71070
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pavlos99
Spirit
Spirit
pavlos99


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : αθηνα

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Απρ 17, 2012 4:02 am

I'm Back!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosptol
Spirit
Spirit
nikosptol


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Απρ 17, 2012 3:06 pm

βάλτε καμιά ιστορία...!!
Υ.Γ. Χρόνια πολλά σε όλους σας..!!! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νασια
Spirit
Spirit
Νασια


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Απρ 18, 2012 6:10 pm

Γεια σας ειμαι καινουρια και θα ειθελα να σας γραψω μια δικια μου ιστορια (σιγνωμη για τα ορθογραφικα μου) Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 611715 Η μικρη Αννουλα κοιτουσε τη βροχη απο το παραθηρο αν και μονη δεν φοβοταν(οι γονισ τησ δουλευανμεχρι αργα) μεχρι που χτιπησε το τηλ. το σικοσε και δεν απαντησε αυτο σινεχιστικε οταν ξαναχτηπισε δεν το σηκοσε φοβηθικε.Πλεων ειχαι νυχτοσει η Αννουλα ηταν κουλουριασμενη σε μια γωνια απο τον φοβο γιατι εβλεπε σκιεσ και ακουγε ουρλιαχτα και κλαματα τοσο τρομακτηκα που σε εκαναν να τρελαθεις μεχρι που αποφασισε να δει απο που ερχονται ερχοντουσαν απο το μερος που φοβοτανε περισοτερο το υπογειο πηρε το θαρος και πηγε με το που πηγε αναψε τη λαμπα που τρεμοπεζε ακουγε βηματα απο εξω και εναν περιεργο θοριβο απο την πορτα πηγε να την ανηξει αλλα ηταν κλιδομενη και η λαμπα καηκε μεσ στο σκοταδι τωρα η Αννα εκλισε τα ματια και φανταζοτανε ομορφα πραγματα για να ξεχασει τη σινεβενε αποκημιθηκε οταν ξυπνισε αντικρισε την σκια την εκλιπαρουσε να την αφιση υσιχη εκανε 1 βημα μπροστα και ειδαι μια ζαρομενη γιναικα με μαυρα ρουχα και κοκκινα ματια τοτε ακουστικε το τελευτεο ουρλιαχτο τησ.Οταν οι γονις τησ εφτασαν την βρηκαν με κομενο το λαιμο .Περασαν 2 μηνες και οι γονισ τησ δεν αντεξαν την απολια της και αφτοκτονισαν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader
Dark Knight


Αριθμός μηνυμάτων : 2563
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Απρ 18, 2012 6:22 pm

Καλώς ήρθες Νάσια , και καλά post! Βλέπω έκανες την αρχή πολύ δυναμικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Απρ 18, 2012 9:12 pm

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 414482 κ από μένα!
Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 13936 στν οίκο μας κ καλά ποστ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
black widow


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Απρ 18, 2012 11:37 pm

Θλιβερό και τρομακτικό μαζί. Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 883589 κι απο μένα κουκλίτσα και καλά ποστ.
Πολύ καλή ιστορία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νασια
Spirit
Spirit
Νασια


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2012

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ Απρ 19, 2012 1:14 am

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 954599
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pavlos99
Spirit
Spirit
pavlos99


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : αθηνα

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ Απρ 19, 2012 5:35 pm

SAS AFISA POLY MA POLY KAIRO ISIXOUS OTAN ELIPA TWRA OMOS HMMMM ADE NA KIMI8ITE TA VRADIA MOUAAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXXA

1 Αυτη ειναι μια πραγματικη ιστορια που εζησα πριν απο 2 χρονια (οταν ειμουν 10 ετων) στο νησι της Συμης. Εγω και οι φιλοι μου ξεραμε πως στο νηπιαγωγιο που ειταν διπλα στο σπιτι μας κατι δεν πηγαινε καλα γι αυτο καθε φορα που περνουσαμε απο εκει (ακομη και τωρα) τρεχουμε. Μια νυχτα λοιπον καθως περνουσα εγω με τον φιλο μου αποφασισαμε να μην τρεξουμε για να παρατηρησουμε καλυτερα. Μα καθως κοιταξαμε μεσα για μερικα δευτερολεπτα ειδαμε μια σκια να ειναι καθισμενη πανω στην τσουλιθρα που εχουν στο προαυλιο για τα διαλυματα γυριζουμε να τρεξουμε αλλα η σκια εξαφανιστηκε. Και αυτο συνεβει και σε εναν φιλο μου ο οποιος καθως περνουσε με το μηχανακι του απο εκει βλεπει εναν ανθρωπο νεκρο, σταματαει το μηχανακι για να κατεβει κατω και βλεπει το πτωμα να λοιπει. γι αυτον τον λογο συμπερανα πως αυτο δεν ειταν η φαντασια μου, γιατι δεν ειναι λογικο να δουν τρεις ανθρωπει ενα (φαντασμα)!

2Hταν μια φορα κι εναν καιρο ενα αγορι που εμενε στην πολυ. Δεν του αρεσε η ζωη
εκει , και αυτο διοτι δεν ειχε φιλους.Ετσι ευχωτανε συνεχια να βρει εναν καλο φιλο , με ΟΙΠΙΟ ΤΗΜΗΜΑ......ειχαν φτασει οι διακοπες του πασχα , και το παιδι
περνσε τις μερες του στο εξοχικο του , μαζι με την γιαγια του. Το 2ο βραδυ ,το
παιδι ακουσε μια ψιλη τσιριχτη φονουλα να βγενει απο μια ρωγμη του τοιχου ,
που βρισκοταν κολλητα με το κρεβατι.Το παιδι δεν εδωσε σημασια..
Το 3ο βραδυ της ''διαμονης'' του , το παιδι ξαναακουσε την φωνουλα , μα πιο
καθαρα αυτη την φορα.Το παιδι αναγνωρισε τις λεξεις ''για σου '' μεσα απο
το τσιριγμα της φωνης. Αλλα το 4ο βραδυ , το παιδι καταλαβε οτι οι λεξεις πλεων ηταν ξεκαθαρες ''Γεια σου .Ειμαι η φωνουλα του τοιχου.Θα ηθελα καποιον να μου κανει παρεα.. , καποιον φιλο Το παιδι μιλαγε καθε βραδυ με την φωνουλα , και μετα απο καθε βραδυ γινοταν ολο και πιο αδυναμο...Ωσπου η γιαγια του αποφασισε να τον παει στον γιατρο.
Εκει ανακαλυψαν οτι αυγα ειχαν γενηθει απο κατι μεσα στο αυτι του μικρου.
Αυγα ενως ειδους αγνωστου , η εξαφανησμενου. Η γιαγια πηρε αμεσως την καραμπηνα και ετρεξε στο σπιτι.Εκει , γκρεμισε τον τοιχο με την βοηθια
γειτονων ,και αντηκρησε το παρακατω...
Ενα τερας,σαν αραχνη,4 μετρα ψηλο,που ειχε στρημοχτει στον τοιχο.(Το σπιτι ηταν
παμπαλεο).Ειχε μια μεγαλη εξωχη στο προσωπο , σαν μικργη α'ι'διαστηκη προβοσκηδα, απο οπου ακουγοντουσαν ανθρωπινοι ηχοι.Η γιαγια καταλαβε πως αυτο γεναγε τα αυγα. Το τερας αδυναμο να αντιδρασει, προσπαθησε να μιλησει, αλλα ματεα.Δεν προλαβε να ξεκινησει , οταν η γιαγια του
εριξε 2-3 τουφεκιες.Το τερας , κανοντας εναν αποκοσμο ηχο εφυγε πρως το δασος αργοπεθενοντας.Το ιδιο βραδυ , μια ρογμη ανοιξε στον τοιχο του διπλανου κτηριου....

KAI 3 Λοιπον η 3τη ειναι αλιθινη και την εζεισα.Ειμουν Βραδυ στο αμαξι του πατερα μου και εκανα πωσ οδιγαγα(δεν ξερω πως μουρθε αλλα μουρθε :P) Και Ξαφνικα Βλεπω Στην Αλλανα(Ειμαι Χωριο πασχα 2012)Βλεπω Σκιες Να Σερνουνε κατι(επισις στο σπιτη μας αμεσος απο μπροστα εχει φαρμα)Βλεπω 1 μαυρο αλουγ με κομμενο κεφαλη να το σερωνουν οι σκιες.Ολα εγιναν τοσο γρυγορα και εγω ειχα παγωση.Διαβαζοντασ αυτην την ιστορια μπορειτε να πιτε"XAXAXAXA EXEI FANTASIA O MIKROS" Αλλα πυστεψτεμε αν εισασταν εκει θα εειχατε παγωση.Οπιος Θελει Με Πυστευει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KingOfDarkness
Lycan
Lycan
KingOfDarkness


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ Απρ 19, 2012 6:22 pm

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 955178
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nightcastle.board-directory.net
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
black widow


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ Απρ 19, 2012 11:48 pm

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 954599 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 954599 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 954599 δεν έχω λόγια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠαρ Απρ 20, 2012 10:58 pm

neither do I.... Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 955178
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pavlos99
Spirit
Spirit
pavlos99


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : αθηνα

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠαρ Απρ 27, 2012 6:39 pm

ρε παιδια ανεβαστε καμια ιστορια ΟΕΟ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosptol
Spirit
Spirit
nikosptol


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΣαβ Απρ 28, 2012 6:43 pm

Μια ιστορία γιατί έχουμε καιρό να τα πούμε..!!
Ήταν λοιπόν ένα κρύο βράδυ του χειμώνα, οι στάλες της βροχής έσκιζαν την παγωμένη ατμόσφαιρα σε εκείνο το χωριό. Ένας γέρος,γύρω 70 χρονών,ήταν σχεδόν αποκωμένος από τον κόσμο έμενε έξω από το χωριό σε ένα πέτρινο σπίτι! Δεν μίλαγε σχεδόν με κανένα από το χωριό, ήταν τσακωμένος με όλους τους συγγενείς του γιατί κανένας δεν τον υπολόγιζε και τον είχα όλοι ξεχασμένο,η μόνη του συντροφιά ήταν 'ενα γέρικο σκυλί. Αυτό το σκιλί λοιπόν ήρθε κάποτε ο καιρός και πέθανε όχι όμως από γεράματα αλλά από τριμμένο γυαλί. Κάποιος το είχε σκοτώσει...Δυο παιδιά τα οποία αργότερα το πλήρωσαν με τον ίδιο τρόπο! Όταν ο γέρος το επόμενο πρωί κατάλαβε τι είχε γίνει έθαψε το σκυλί έξω από το σπίτι και από τότε δεν τον ξαναείδε κανείς.Μετά από καιρό κάποιοι αποφάσισαν να ψάξουν να τον βρουν γιατί τους χρώσταγε. Πήγαν σπίτι του και ανοίγοντας την πόρτα αντίκρισαν ένα λιωμένο κορμί κρεμασμένο.Βρισκόταν έτσι για τρεις μήνες.Η ατμόσφαιρα ήταν αποπνικτική και είπαν πως μόλις άνοιξαν την πόρτα ακούστηκε ένα δυνατό σφύριγμα και το σπίτι ήταν σαν να έγινε σεισμός... Αφού πήραν το πτώμα, το έκαψαν γιατί ο παπάς δεν δέχτηκε να τον θάψει επειδή αυτοκτόνησε. Οι συγγενείς του ούτε που ενδιαφέρθηκαν και κανείς δεν παραπονέθηκε που τον έκαψαν. Μετά από τέσσερα χρόνια λοιπόν, ξεκινάνε τα παράξενα γεγονότα...Όλοι σχεδόν οι κοντινοί του συγγενελις πέθαναν από ατυχήματα, από αυτοκτονία τα δυο του αδέλφια και από υψηλό πυρετό η αδελφή του το '89. Ο θάνατός τους ήταν ακαριαίος.όχι όμως και των δυο παιδιών που σκότωσαν το σκυλί. Αυτά πέθαναν από αφόρητους πόνους και στη νεκροψία βρήκαν τριμμένο γυαλί στο στομάχι τους. Η ψυχή του λένε πως ακόμα περιφέρεται και κάθε βράδυ μαζεύονται 'ολα τα αδέσποτα σε εκείνο το σπίτι και ουρλιάζουν όλο το βράδυ. Αυτή η ιστορία ήταν αληθινή και το άτομο λεγόταν Φράγκος Δημήτρης. Αυτοκτόνησε 73 ετών
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
black widow


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΣαβ Απρ 28, 2012 6:53 pm

Τιιι???? πωπω ωραία ιστορία μπράβο και αληθινή κιόλας nice!!!!!!!!!!!!

Σε ποιά περιοχή ήταν???? Σε ποιό χωριό γιατί εμείς στην πόλη μας έχουμε πολλούς Φραγκαίους και στη γειτονια μου είναι κάποιοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΣαβ Απρ 28, 2012 7:32 pm

Και μεις έχουμε κάμποσους! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 948708

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 414482 Νίκοοο!Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikosptol
Spirit
Spirit
nikosptol


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΚυρ Απρ 29, 2012 2:11 pm

σας ευχαριστώ όλους!! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 71070 παιδιά το όνομα είναι τελείως τυχαίο δεν το έχω ψάξει καθόλου..!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
the hunter vampire
Spirit
Spirit
the hunter vampire


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 01/05/2012
Ηλικία : 24

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Μάης 01, 2012 4:34 pm

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 97395 γεια σας ειμαι καινουριος εδω και σας εχω πολες ιστοριες
θα σας γραψω μια
Ηταν ενα κοριτσακι η Μαρια μια μερα επαιζε εξω επι ωρες νυχτωσε καπια στιγμη και πηγε για υπνο κυμιθικε πολυ βαθια επι δυο μερες κοιμοτανε οι γονεις της νομιζανε οτι ητανε νεκρη ετσι την κλειδωσαν σε ενα ταφο εκαναν την κειδια και εφυγαν κλαιγοντας καπια στιγμη το κοριτσακι ξυπνισε και δεν μπορουσε να αναπνευσει μεσα εκει και χτυπαγε με τα χερια της να σπασει ο ταφος μεχρι που τα ματωσε και death1 ετσι ονομαστηκε βατωβαμενη μαρια και αν πεις στο καθρεφτη του μπανιου μια πρωταση αναποδα θα σου εμφανιστει στον καθρεφτη και θα σε σκοτοσει Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 231500

Edit by Dark Knight
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Μάης 02, 2012 12:49 am

Ωωω αυτή δεν λέγεται και Bloody Mary; Ή άλλη είναι; dazzled


Πάντως the hunter vampire Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 414482 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 20 13873


Έχει επεξεργασθεί από τον/την paramu8enia στις Δευ Μάης 07, 2012 1:09 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τρομακτικές Ιστορίες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 20 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Τρομακτικές Ιστορίες
» Glad Dracula Μικρές Ιστορίες! ! !
» Μικρές ιστορίες
» Ιστορίες με βρυκόλακες.
» Ιστορίες της νύχτας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Η Κρύπτη...-
Μετάβαση σε: