Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τρομακτικές Ιστορίες

Πήγαινε κάτω 
+45
-Terminator-
Alexandra scary
Albert Archibald
Avajohn_15
Allison Argent
Blood Countess
N.ever give U.p
skailer
Vasilis1818
DejaVu
AЯianЯhod.ЬЩ.22
BloodSurfer
lily modgomery
Favole
Sorcerer
YourNightmare
DeathCaller
powerfullgeo
the hunter vampire
KingOfDarkness
Νασια
pavlos99
Night Walker
Ophelia
Selene
Interview_With_A_Vampire
Princess of darkness
bloodmoon child
Fallen Angel
Μικρό νταμπίρ
AngelOfDark
xristina
nikosptol
Lillith
paramu8enia
toni97
Dark Knight
fosopsi
Μορένα
Sensitive Vampire
black widow
Wolfman
Amaranth
ImaginaryWorld
Broken Angel
49 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
powerfullgeo
Spirit
Spirit
powerfullgeo


Ταύρος Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : in a bed.It enspires me

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: κομης δρακουλας
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΔευ Μάης 07, 2012 10:10 pm

Και εγώ γράφω εξετάσεις αλλά δεν κάνω έτσι. Δίνω επιπλέον εξετάσεις στην πληροφορική και στα αγγλικά. Όμως ας γράψω ακόμα μια:

Μόλις μετακόμισαν οι καινουργιοι γείτονες. Οι προηγούμενοι έφυγαν τρέχοντας από το διαμέρισμα. Οι πιο παλιό στην πολυκατοικία λένε ότι υπήρχε μια φοιτήτρια που έδινε εξετάσεις. Στο δίπλα διαμέρισμα υπήρχε ένα ζευγάρι που τσακώνονταν όλη την ώρα. Έκαναν τόση φασαρία που το κορίτσι δεν μπορούσε να συγκεντρωθεί. Όσες φορές κι αν χτύπησε την πόρτα και του μιλούσε συνέχιζαν να φωνάζουν. Η κοπέλα δεν μπόρεσε να συγκεντρωθεί και απέτυχε στις εξετάσεις. Το πήρε κατακαρδα. Από την στεναχώρια της αυτοκτόνησε. Τα επόμενα χρόνια το ζευγάρι έφυγε τρέχοντας από το σπίτι λέγοντας ότι είδαν το πτώμα της φοιτητριας γειτόνισσας στη ντούλαπα τους. Οι επόμενοι είχαν τρία παιδιά που έκαναν πολύ φασαρία. Και τα τρία ΠΕΘΑΝΑΝ. Η μητερα σκότωσε τον σύζυγό της και μετά αυτοκτόνησε. Ακόμα οι γείτονες δεν έχουν υποπτευθεί τίποτα αλλα... ποιος ξέρει




Αυτή την εμπνεύστηκα από τους γείτονες από πάνω. Κάνουν πολύ φασαρία με την μετακόμισή τους. Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 935979 :-B -Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KingOfDarkness
Lycan
Lycan
KingOfDarkness


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι Μάης 08, 2012 12:07 am

Χαχαχ αρκετά καλή!Ελπίζω να τα καταφέρεις στις εξετάσεις σού και εγώ περνώ το Lower στα αγγλικά το ECDL και ταυτόχρονα εχω και της εξετάσεις του σχολείου -.- μου άρεσαν όλες οι ιστορίες σου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nightcastle.board-directory.net
pavlos99
Spirit
Spirit
pavlos99


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : αθηνα

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι Μάης 08, 2012 12:45 am

Paidia Exw Tn Fovo Pos Me Ksexasate Ir8e H Wra Nasas Timoriso Mouyaaxaxaxaxaxaxa
1:Ήταν δυο φοιτήτριες και κολλητές στη Θεσσαλονίκη. Ένα βράδυ η μία έφυγε για να πάει έξω σε νυχτερινό μαγαζί. Κατά τις 4 βαρέθηκε και γύρισε σπίτι. Η συγκάτοικος της κοιμόταν στο δωμάτιο. Ήθελε λοιπόν η κοπέλα να ξεντυθεί και να ξεβαφτεί αλλά χρειαζόταν αυτό το υγρό που βάζουνε όταν ξεβάφονται. Το είχε στο δωμάτιο της συγκάτοικου, οπότε λοιπόν χτυπάει μήπως και ήταν ξύπνια.. δεν απάντησε η συγκάτοικος οπότε άνοιξε την πόρτα, δεν άνοιξε το φως για να μην την ξυπνήσει και ψηλαφώντας στο σκοτάδι πήρε στα γρήγορα το μπουκαλάκι με το ξεβαφτικό και πήγε στο δωμάτιο της. Το πρωί που ξύπνησε ήθελε να ξυπνήσει τη συγκάτοικο της για να πάνε για ψώνια. Χτύπησε αλλά δεν απάντησε. Ανοίγει για να την ξυπνήσει και την βρίσκει σφαγμένη και δίπλα της ένα χαρτί που έγραφε:

“ΑΝ ΑΝΟΙΓΕΣ ΤΟ ΦΩΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΟΥΝΑ ΚΙ ΕΣΥ ΣΦΑΓΜΕΝΗ”

2:Έχω να σας αναφέρω μια ιστορία. Πριν από 9 χρόνια περίπου καθόμουν στο σαλόνι του σπιτιού μου και έβλεπα τηλεόραση κατά της 11 περίπου βλέπω στο δωμάτιο μου που είναι απέναντι από το σαλόνι ένα παπα να είναι πίσω από την πόρτα και να με βλέπει επίμονα ο παπα φορούσε ένα μάκρη ράσο μαύρο ήταν μισό διάφανος κρατούσε ένα σταυρό ανάποδα και ένα βιβλίο στο χέρι .μετά το μόνο που θυμάμαι να έκανα ήταν πως πέταξα κάποια πράγματα προς το μέρος του και άνοιξα το φως. φοβήθηκα αλλά κατάφερα να πάω στο δωμάτιο μου να ξαπλώσω ενώ κοιμόμουνα είδα έναν εφιάλτη ξύπνησα ιδρωμένος μετά από έναν χρόνο άρχισα να περιγράφω σε κάποιους γνωστούς αλλά δεν ήξεραν ούτε αυτοί ποίος παπάς η άγιος ήταν από τότε έκανα 4 χρόνια να ξανά ξαπλώσω νύχτα στο δωμάτιο μου. Παράξενα πράγματα γινόντουσαν και στο σπίτι του ξάδελφου μου .Πρόσφατα πριν από 2 μέρες μου είπε πως είδε στο Όνειρο του ένα παπα να κάθετε σε μια καρεκλά και να του λέει ήρθα ν α σου βγάλω τον σταυρό ο ξάδελφος μου δεν τον έβγαζε όταν ξύπνησε ο σταυρός ήταν βγαλμένος πεσμένος κάτω χωρίς να είχε σπάσει το να βγήκε μόνος του είναι απίθανο για τη είναι δεν γινόταν να βγει εκτός εάν έσπαγε .Τι σημαίνει αυτό ούτε και εγώ ξέρω. Ξέρω και άλλες ιστορίες αλλά δεν της πιστεύω αν δεν δω σημάδια η τυπωτά άλλο που να αποδεικνύει πως είναι αληθινές ρωτώντας κάποιους για μια συγκεκριμένη ιστορία είχα πάρει πολλές εκδοχές και σε πολλά σημεία υπήρχαν αντίφασης .Φυσικά της δέχομαι ως ιστορίες τρόμου που λέμε όταν μαζευόμαστε όλοι μαζί την νύχτα κάποιες φαίνονται πολλή αληθής όπως κάποιες από την Κύπρο η από την Ρόδο που βρίσκομε άλλα και να της πιστέψω κάτι μέσα μου δεν με αφήνει ώσπου να ψάξω.

3:Ήταν μια παρέα απο 3 αγόρια. Μια μέρα ήρθε για διακοπές ένας ξάδερφος ενός απο τους 3. Αυτός ήταν
μπλεγμένος με μαγείες κτλ. Οι άλλοι όταν το έμαθαν αυτό ήταν πολύ περίεργοι να μάθουν περισσότερα
πάνω στο θέμα έτσι για πλάκα. Πάνε μια μέρα όλοι μαζί σε μια ερημική παραλία. Ο ξάδερφος είχε
φέρει μαζί του διάφορα περίεργα βιβλια κεριά κτλ. Σχεδίασε στην άμμο ένα σύμβολο και κάλεσε του
υπόλοιπους να μπούν μέσα. Αυτοί πέρνοντάς το τελείως στην πλάκα πήγαν. Τους προειδοποίησε να
μην βγούν απο αυτό ότι και να γίνει. Αφού έκατσαν άνοιξε τα βιβλία του και άρχισε να διαβάζει
διάφορα σε μια γλώσσα που δεν ήξερε κανείς. Ξαφνικά όλοι ένιωσαν μια περίεργη δύναμη γύρω τους
και άρχισαν να φοβούνται (εκτός τον ξάδερφο του παιδιού βέβαια). Η άμμος άρχισε να τρέμει
και ακούγονταν περίεργοι ψίθυροι. Το ένα παιδί φοβήθηκε τόσο πολύ που σηκώθηκε και πήγε να φύγει.
Πριν προλάβουν να τον σταματήσουν βγήκε έξω απο το χώρο που ήταν και αμέσως κάηκε.
Οι άλλοι 2 τρελάθηκαν απο τότε και δεν ήταν ποτέ το ίδιο. Ο ξάδεφος του παιδιού ήταν ο μόνος
που δεν έπαθε τίποτα. Μονο είπε πως
σε επόμενες τελετές που έγιναν εκεί ακούγονταν οι φωνές του παιδιού που είχε καεί εκείνο το
βράδι...

4:Ένα βράδυ ένα παιδί είπε στους γονείς του πως βλέπει Κλοουν......Οι γονείς τις δεν την πίστεψαν και έτσι το ίδιο βράδυ οι γονείς τις βγήκαν για μια έξοδο (για φαγητό) και έτσι Άρχησαν όλλα...Όταν έφυγαν οι γονέις τις άκουσε κάτι φωνές....(Κατατρόμαξε) Ήταν οι κλοουν.....Την έκοψαν σε κομάτια και άφισαν ένα σημίομα στους γονείς τις και έγραψαν τα παρακάτω


ΜΙΣΗΤΟΙ ΓΟΝΕΙΣ

Η κορούλα σας σας έλεγαι ..... αλλά εσείς δεν την πιστέβατε και κάνατε το λάθος να φίγετε απο το σπίτι
και έτσι δεν είχαμε άλλη επιλογή και μπήκαμε..... Σε λίγο θα είστε οι επόμενοι εσείς που το διαβάζετε.

ELPIZW NA KATALAVATE TI SIMENI NAME KSEXNATE MOUAXAXXAXAXAXAXAXAXAXA Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 97395
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
powerfullgeo
Spirit
Spirit
powerfullgeo


Ταύρος Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : in a bed.It enspires me

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: κομης δρακουλας
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι Μάης 08, 2012 1:56 am

Φοβάμαι. Πως θα κοιμηθώ; Ε;;; Αν ερθω από κεί θα σου πω. Εγω τι σου φταίω; Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 76656 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 973899 lol

Και εγώ τιμωρία το lower. Επησεις δίνω για το πτυχίο του word
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pavlos99
Spirit
Spirit
pavlos99


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : αθηνα

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι Μάης 08, 2012 4:02 am

Εμ δεν σου ελεγαν πιος ειμαι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
powerfullgeo
Spirit
Spirit
powerfullgeo


Ταύρος Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : in a bed.It enspires me

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: κομης δρακουλας
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι Μάης 08, 2012 8:55 pm

Τι ενοεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤρι Μάης 08, 2012 9:20 pm

Πολύ καλές οι ιστορίες σας παιδιά...!!! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 611715 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 414482
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pavlos99
Spirit
Spirit
pavlos99


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : αθηνα

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 1:11 am

EPIDI EXW ORESKOULES SIMERAN8A SAS KANO NA IPOFERETE MOUAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

1:ΛΟΙΠΟΝ,ΠΡΙΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟ ΠΑΙΔΙ)ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΕΞΗΣ.ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΟΤΙ ΩΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΙΧΕ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΣ ΠΡΩΗΝ ΤΟΥ,(ΤΑ ΕΙΧΑΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ) ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ.ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΘΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΜΕ ΕΝΑΝ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ Σ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ.ΤΗΝ ΕΙΔΕ,ΣΥΖΗΤΗΣΑΝ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ,ΚΑΙ ΑΦΗΣΑΝ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΤΗ ΦΩΤΟ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΕΛΙΔΑ.ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΣΠΙΤΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΦΕΡΝΟΝΤΑΣ ΑΓΙΑΣΜΟ,ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙ.ΤΩΡΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ,ΠΩΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΚΡΙΒΩΣ,ΠΑΝΤΩΣ ΕΠΕΣΕ ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΚΑΗΚΕ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΦΡΙΚΑΡΑΝ ΛΙΓΟ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΗΡΘΕ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ ***** (ΔΕΝ Θ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ) ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ.ΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ ΜΟΝΟ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΤΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΔΕ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΓΙ ΑΥΤΟ?(ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΒΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ ΠΑΙΔΙΑ,ΗΜΟΥΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΕΝ ΟΛΙΓΟΙΣ.)ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΕΒΛΕΠΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΑΝ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΧΕΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ **** ΔΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΕΝΤΕΛΕΙ,Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΡΩΤΗΣΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΗΞΕΡΕ ΑΠ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΟΝΟΜΑΖΕΤΑΙ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΓΕΙΑ.ΤΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ,Η ΚΟΠΕΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΑΝ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΡΕΛΑ ΘΡΗΣΚΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛ0

2 οταν η κοπελα πηγαινε δημοτικο (5η δημοτικου) ζουσε σε μια πολη .. λιγο εξω απο την πρεβεζα .. !
εμπλε3ε με μια παρεα πολυ μεγαλυτερων παιδιων απο εκεινη .. με εκεινους ηταν μαζι για περιπου ενα χρονο .. και καθε μερα ηταν ε3ω και διασκεδαζαν ..! μια μεραα αποφασισανεε να κανουνε ενα πιτζαμα παρτυ στο σπιτι ενος απο εκεινων των παιδιων .. ! καλεσανε και την μαρια(ετσι την λενε την κοπελα) εκεινη χωρις καμια σκεψη δεχτηκε.



εφτασε η μερα..

μπηκε μεσα στο δωματιο οπου βρισκονταν τα παιδια ..

ομως ηταν σκοτεινα..δεν εβλεπε τιποτα..μονο κατι φωνες ακουγε..

δεν της αρεσε καθολου.. αυτα τα παιδια λοιπον .. κανανε το λεγομενο ''τραπεζακι'' καλουσανε πνευματα απο το παρελθον .. και λεγανε κατι σατανιστικα λογια .. σχεδον ακαταλαβιστηκα για την μαρια ..

προχωρησε να δει αλλα η ατμοσφαιρα ηταν πολυ ασφικτικη και τρομακτικη που αποφασισε να φυγει τρεχοντας .. η πορτα ομως εκλεισε με δυναμη μπροστα της κλειδονοντας την μεσα .. εκει ,, μεσαα στον φοβο..αρχιζε να ουρλιαζει δυνατα αλλα κανενας δεν της εδινε σημασια ..

αλλα 3αφνικαα .. ενα δυνατο φως πεταχτηκεε .. και ακουστηκαν καποια λογιαα .. περιεργαα ασυνι8ισταα

τρομα3εεεε τοσοοο πολυ κανενας δεν μπορουσε να την βοη8ησει πιαα ..

υπηρχεε μιαα καταραα που ελεγε οτι οταν εμφανιστει το πνευμα παγιδευεται σε ενα μονο προσωπο απο ολα αυτα που βρισκονται μεσα στο δωματιο .. και δυστυχως..επιλεχτηκε η μαρια..η οποια ουρλιαζεε κανενας δεν μπορουσε να την βοη8ησει .. ολοι γελαγαν απο την χαρα τους σαν να η8ελαν να την 3εφορτο8ουν .. εκεινη ειχε κουλουριαστει στη γωνια και ειχε κλεισει τα ματια της .. οι υπολοιποι σηκω8ηκαν σιγα σιγα και βγηκαν απο το δωματιο και την αφησαν μονη της με το πνευμα μεσα να τριγυρναει γεματο εκδικηση και τρομο..

η μαρια προσπα8ουσε να βρει ενα σταυρουδακι που της ειχε δωσει η γιαγια της λιγο πριν πε8ανει και της ειχε πει να το εχει παντα μαζι της για τυχον απροοπτα .. η μαριαα σκεφτηκε αυτα που της ειχε πει η γιαγια της .. και καποιες ιστοριες σαν αυτην που ζουσε τωρα η ιδια..με λιγα λογια σαν να τη ειχε προειδοποιησει .. για αυτο που 8α γινοτανε ..

αρχισε να λεει την προσευχη της πιστευοντας οτι ετσι 8α φυγει αλλα ε3οργιζε περισσοτερο το πνευμα .. που σιγα σιγα την πλησιαζε περισσοτερο .. (το πνευμα δεν φαινοταν απλα και μονο η σκεψη και ο 8ορυβος που εκανε το αντιλαμβανοταν η μαρια για το που βρισκοταν γιατι οπως ολοι 3ερουμε τα μνευματα δεν μπορουμε να τα δουμε{#emotions_dlg.eek})

τοτε εκεινη τη στιγμη σκεφτηκε οτι ηταν καλυτερα να 3ερεις παρα να μην 3ερεις τι 8α συμβει ... ετσι λοιπον πηρε την αποφαση να σηκω8ει 3εροντας οτι η απλη και χαρουμενη ζωη της 8α τελειωσει εκει ..

ετσι εφαιρνε στο μυαλο της ολες τις ωραιες σκεψεις απο την μεχρι τωρα ζωη της ..





μετα απο χρονιαα..

κα8ε βραδυ στον υπνο της εβλεπε εκεινη ρη στιγμη .. και απο τοτε την κυνηγαει ενασ δαιμονας μεσα της ..

εκτος απο φετος που .. πηγε να την ε3ορκισουν ..


MOUAXAXXAXAXAXA KALON UPNO GIA OSOUS 8ATO DIAVAZOUN TO VRADI

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 1:20 am

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 414482 Παύλο!! Αν και εγώ δεν τρόμαξα καθόλου! Έδωσες όμως μια δόση...Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeathCaller
Spirit
Spirit
DeathCaller


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Πάτρα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Alex O'Loughlin
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 2:18 am

γεια σας παιδια ειμαι κανουργιος στο forum αλλα δυστηχως δεν εχω καποια καλη ιστορια π εγραψα ο ιδιος δεν εγγυωμαι για τιποτα......... death2 την εγραψα την ωρα των αρχαιων

Η εκδικηση Παιρνει Χρονο


Καπου στα χρονια μεταξυ 1990 - 1995 ενας μανιακος ξεφυγε απτην φυλακη αλλα προσπαθωντας
να κλεψει 3 μεθυσμενους πεθανε επειδη ο ενας απτους τρεις τον πετυχε στο στηθος με το μπουκαλι αφου ο φυγας ερηξε πετρες στους τρεις φιλους...Οταν εγινε το δικαστηριο ο Κωστας (το παιδι με το μπουκαλι) γλιτωσε την φυλακη επειδη ηταν σε αυτοαμυνα (εδω που τα λεμε ο φθγασ δεν πεθανε απο αυτο γιατι ισα π αιμοραγουσε ο φυγας αργοπεθαινε και το φταιξιμο επρεπε να μοιραστει...Παρολο που ο Κωστας δεν πηγε στη φυλακη ηταν ομως αναγκασμενος να παει στο σπιτι της μητερας του φυγα και να μαζεψει το δωματιο του (μιας και η μανα του μπηκε φυλακη αφου τον βοηθαγε να γλιτωνει) σκεφτηκε οτι ειναι γελειο και γιαυτο δεχτηκε...Πηγε στο σπιτι και οταν εφτασε πακεταρισε τα πραγματα του φυγα και τα εστειλε εκει που ηταν κανονισμενο.
Το δωματιο ειχε μουχλα και αφουειχε νυχτωσει αφησε την τελευταια κουτα εκει.Την επομενη μερα πηγε η κουτα ηταν αφαντη ηταν η κουτα π ειχε τα ρουχα του φυγα...Στη θεση της κουτας υπηρχε ενα σημειωμα που εγραφε ολα στην ωρα τους...Λογικο το παιδι να τρομαξε αλλα μετα απο δυο μερες ολα ειχαν ξεχαστει...

Λιγα χρονια αργοτερα (2006) ο αντρας (πλεον) αυτος ξυπνησε στις 2:12 τα μεσανυχτα (ακριβως την ωρα που πεθανε ο φυγας) απο εναν εφιαλτη και με το που ξυπνησε πηρε
τηλεφωνο το κοριτσι του για να δει αν ηταν καλα μα αυτη δεν απαντουσε...Ετσι βγηκε
απτο διαμερισμα τρελαμενος πως κατι ειχε παθει μπηκε στο αμαξι και αρχισε λιγο πριν φτασει
στο σπιτι της βρηκε δυο αντρες να περπατανε τρομαγμενοι σταματησε και τους ειδε...Ηταν οι δυο φιλοι του!!Ειχαν ξυπνησει και βγηκαν εξω για να γλιτωσουν απο κατι...Οταν ο αντρας κατεβηκε χαρηκαν πολυ που ξαναβρεθηκαν μαζι αλλα ολοι ταραχτηκαν μιας και οι τρεις ιστοριες φαινονταν να μοιαζουν πολυ...Ετσι ο μικροτερος ειπε πως το φαντασμα του φυγα
τους κυνηγαει...Οι αλλοι αν και αυτο πιστευαν δεν το παραδεχονταν...

Στις 2:54 ειχαν παει σε μια καφετερια να θυμηθουν τα παλια Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 220813 τοτε ο Κωστας βρηκε ενα σημειωμα στην τσεπη του παλτου του




''ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ ΚΙ ΑΠΟ ΤΡΕΛΟ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ''




Ο μικροτερος ηταν στην τουαλετα οταν το εδειξε το σημειωμα ο Κωστας στον αλλο κοιταχτηκαν στα ματια και μετα ετρεξαν και οι δυο στην τουαλετα ο Μικρος ηταν τωρα κρεμασμενος απτο ταβανι αλλα δεν ειχε πεθανει...Προσπαθησαν αλλα...Καταλαβαν οτι δεν ειχαν μια ελπιδα πηγαν στο πιο κοντινο εκκλησακι που υπηρχε...Ρωτησαν τον παπα αυτος τους ειπε πως επρεπε να κανουν αυτο που θα ζηταγε το πνευμα αλλα αυτοι ηξεραν καλαπως το πνευμα ηθελε εκδικηση πηγε ο καθενας στη δουλεια του ο αλλος φιλος πηγε προς το σπιτι του και πριν προλαβει να δει αν η γυναικα του ειναι καλα το σπιτι καηκε...Το ιδιο και αυτος...
Τωρα ο Κωστας επρεπε να παει να δει το κοριτσι του...Η αισθηση οτι η κοπελα του κινδυνευε γινοταν ολοενα και πιο δυνατη...Ενας μαυροφορεμενος αντρας τον περιμενε στο σπιτι της κοπελας του...η ωρα ηταν 3:00 + 0' οταν αντικρισε το πιο φρικτο θεαμα που μπορουσε να δει...Το κοριτσι του ηταν διαμελισμενο και με το ιδιο της το αιμα ηταν γραμμενο στον τοιχο:



ΤΙΜΩΡΗΣΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΟΝΕΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΝ...ΕΣΥ...ΠΟΥ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΣ...ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΑ... ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ...


Ο φιλος του αντρα βρεθηκε καμμενος στο σαλονι και φαινεται οτι στο προσωπο του υπηρχε η εκφραση φοβου και τρομου αποτυπωμενη...Ο αντρας φαινεται να κοιταζε προς τη γγυναικα του διαμελισμενη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 5:19 am

Ουυυ αυτή και αν ήτανε τρομακτική ιστορία!
Μπράβο σου DeathCaller!!! Περιμένουμε και άλλες! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YourNightmare
Spirit
Spirit
YourNightmare


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Ηλικία : 25

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 5:22 am

Αρχες Σεπτεμβριου ενα νεαρο ζευγαρι φοιτητων μετακομισε σε μια αλλη γειτονια με λιγους κατοικους.
Το διαμερισμα που νικιασαν ηταν σχετικα μικρο, με 3 δωματια και ελαχιστα παραθυρα. Στην πολυκατοικια
εμεναν αυτοι και αλλο ενα ζευγαροι ηλικιομενων. Αφου ρωτησαν και το αλλο ζευγαρι, οι φοιτητες αποφασισαν
να αγορασουν ενα σκυλακι το οποιο ηταν σχετικα ηρεμο και οχι ιδιετερα επιθετικο.
Το ζευγαρι τους πρωτους μηνες εζησε ικανοποιητικα και σχετικα ανετα. Μετα τους 3 μηνες παραξενα
και πολλα γεγονοτα συνεβηκαν στην γειτονια. Εξαφανισεις και φονοι σημιωθηκαν τις τελεφταιες βδομαδες.
Μια Τεταρτη συνιδιτοποιησαν οτι ειχε εξαφανιστει και ο αντρας της ηλικιομενης κυριας. Παρ'ολα αυτα
συνεχισαν να μενουν στο σπιτι. Η νεαρη κοπελα ομως ανησιχουσε για την ζωη της αλλα και για την ζωη του αγοριου της.
Το αγορι δεν φοβοταν. Το μονο που ηθελε ηταν να τα πηγαινει καλα με τις σπουδες του και να κρατησει την κοπελα
του για πολυ καιρο, ακομα και για παντα, στο πλαι του.

ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕ

Μια μερα το αγορι ελειπε απ'το σπιτι και η κοπελα ειχε κατσει στο σαλονι και μελετουσε για το αυριανο μαθημα.
Το μεσιμερακι ο σκυλος αρχησε να γαβγιζει επιμονα προς την πολυθρονα του καθηστικου. Η κοπελα προσπαθησε
ματαια να τον ησιχασει. Ο σκυλος αρχισε να γριλιζει και να κοιταει μια την πολυθρονα και μια τον καθρεφτη του
σαλονιου. Η κοπελα ειχε αρχισει να φοβατε και ετσι καλεσε το αγορι της να ερθει σπιτι. Το αγορι εφτασε μετα
απο μιση ωρα και μολις μπηκε στο σπιτι ολα εμιαζαν κανονικα. Αυτο συνεχιστικε για περιπου 4 μερες μεχρι που
μια μερα η κοπελα παρατηρισε πως κατι περιεργα σημαδια υπηρχαν πανω απ'την πολυθρονα. Η κοπελα πηγε
στον απεναντι τοιχο του σαλονιου και παρατηρισε οτι και πισω απο τον καθρεφτη υπηρχαν παρομια σημαδια.
Η κοπελα ανυσηχη καλεσε το αγορι της αλλα οταν εφτασε σπιτι ολα ειχαν εξαφανιστει. Προσπαθησε να τα
βγαλει και φωτογραφια αλλα ματαια γιατι και στην εικονα ηταν αφαντα.
Μια μερα λοιπον η κοπελα αποφασισε να παρει την κατασταση στα χερια της πλεον και να προσπαθησει να
αποκρυπτογραφησει. Ειχε διαφορες γραμμες και πολλα σχεδια. Καταλαβε μονο 2 αριθμους. Αυτοι οι αριθμοι
ηταν το 1 και το 3... Ψαχνοντας στο Internet και μετα απο μελετες καταφερε να το καταλαβει το νοημα και
το αποτελεσμα δεν ηταν καλο. Μετα απο αυτα η κοπελα δεν μπορουσε να μηνει
αλλο στο σπιτι. Το ειπε στο αγορι της αλλα αυτος δεν την πιστεψε για αλλη μια φορα..!
Μια μερα μια κυρια χτυπαγε επιμονα την πορτα του διαμερισματος στις 4:07 π.μ... Μετα απο 12 λεπτα το
κοριτσι ηπεκυψε απο το γαβγισμα του σκυλου και το χτυπιμα της πορτας και ετσι πηγε να ανοιξει.
Πισω απο την πορτα ηταν μια κοπελα μαυροφορεμενη με μακρια ξανθα μαλλια και ματια μαυρα που σε
τραβουσαν μεσα τους. Μιλαγε σιγα και ειπε πως ηταν η νεα τους γειτονισσα και οτι εμενε παλιοτερα
σε αυτο το διαμερισμα. Ο σκυλος γρυλιζε επιμονα με χαμηλομενο βλεμμα προς το μερος της. Μιλαγαν για
ωρες. Στις 11:00 π.μ. η κοπελα κοιταξε πισω της και αναστεναξε. Εστρεψε το βλεμμα της προς την κοπελα
και της ειπε με τρεμαμενη φωνη " Τα βλεπεις αυτα? Εγω τα εγραψα λιγο πριν πεθανω. Αυτος εκει ηταν ο
αγαπημενος μου καθρεφτης. Μπροστα σε αυτον πεθανα". Η κοπελα ειχε μηνει αφωνη. Ακουγε φωνες μες
το μυαλλο της να της φωναζουν " Ολα τελιωσαν εδω"..Αλλα στην πραγματικοτιτα δεν εγηνε τιποτα
μεχρι που περασαν ακριβως 5 βδομαδες.. Η κοπελα ξυπνισε απο κατι φριχτους θοριβους. Πηγε στην
κουζινα και αντικρισε το πιο φριχτο θεαμα : Το αγορι της νεκρο με ενα κουζινομαχαιρο καρφωμενο
στο στιθος του και με τα αιματα του υπηρχαν παντου.! Πανω στο μαχαιρι εγραφε "Δεν θα ησιχασω
αν δεν πεθανει η κορη του δολοφονου μου!!!". Το κοριτσι χαμιλοσε το βλεμμα του με μετα κοιταξε
τριγυρω..Ειδε τριγυρω γυαλλια και στην γωνια του δωματιου την μαυροφορεμενη κυρια με ενα
γυαλλι στο χερι ( απ'τον σπασμενο καθρεφτη ) να χαραζει κατι στον τοιχο..Μετα ειπε " Τωρα ολα
τελιωσαν".
Η κοπελα γεματη αιματα πεσμενη στο πατωμα. Στο στηθος της χαραγμενος ο αριθμος 5 και στον
τοιχο αγνοφενετε μια σημειωση " Περιμενα 5 χρονια γι'αυτη τη στιγμη!!"

*Συγνωμη για τα ορθωγραφικα

YourNightmare
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeathCaller
Spirit
Spirit
DeathCaller


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Πάτρα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Alex O'Loughlin
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 2:27 pm

Ηταν πολυ καλη και ανατριχιασα παρολο που την διαβασα πρωι Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 205481
μπραβο YourNightmare

paramu8enia :

1 σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια
2 να εισαι σιγουρη πως θα γραψω κι αλλες vampire
3 με λενε Περικλή


Εdit by Dark Knight
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pavlos99
Spirit
Spirit
pavlos99


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : αθηνα

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 7:02 pm

oοοοοοοοοοοοοο εμινα αφονοσ μπραβο στους νεους
!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YourNightmare
Spirit
Spirit
YourNightmare


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Ηλικία : 25

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 7:32 pm

2η Ιστορια.!

Ηταν νυχτα, 16 Μαρτιου και ωρα 2:06 π.μ. οταν δολωφονισαν το αγορι της Αννας. Η Αννα ηταν σχετικα ηρεμη κοπελα και χανοταν συχνα μεσ'τα βιβλια. Απο τοτε αρχισε να κλινετε στο σπιτι για μερες και να κλαιει πανω απ'το πτωμα του νεκρου αγοριου. Μεχρι που μια μερα δεν αντεξε και αυτοκτονησε πανω στο πτωμα του.
3 χρονια αργοτερα, αφου το σπιτι ενοικιαζοταν πλεον, πηγε και εμεινε μια παρεα παιδιων. Ηταν 4 ατομα. Η Κατερινα, ο Νικος, η Αννα και ο Αλεξης. Η Αννα και ο Αλεξης ηταν το ζευγαρι της παρεας. Τους πρωτους μηνες εζησαν καλα και ευχαριστα αλλα μετα απ'τον Μαρτιο ξεκινησαν ολα!! Διαφοροι ηχοι, σημαδια στους τοιχους και παραξενες εξαφανισεις πραγματων.
Μια μερα ( 16 Μαρτιου ), η Αννα ειχε μεινει μονη της στο σπιτι ενω οι αλλοι ειχαν παει βολτα. Τοτε αρχισε να παρατηρει καποια πραγματα που δεν ειχε παρατηρησει παλιοτερα. Τα φωτα αναβοσβηναν, το ιδιο και η τηλεοραση. Μετα απο 5 λεπτα τα παντα εσβησαν και αρχισε να αναβει κερακια σε ολο το σπιτι. Αν και λιγο φοβισμενη, η Αννα αρχισε να διαβαζει ενα παλιο, δερματινο βιβλιο που ειχε βρει κατω απ'το φως των κεριων. Αφου ειχαν περασει 45 περιπου λεπτα κοιταξε εξω απ'το παραθυρο και ειδε οτι ειχε αρχισει να βρεχει. Δεν εδωσε πολυ συμασια και συνεχισε να διαβαζει. Ξαφνικα ο ουρανος αστραψε και ειδε ενα ζευγαρι να καθετε στον καναπε διπλα της. Τρομαγμενη ετρεξε και πηρε τηλεφωνο τον Αλεξη. Οταν αρχισε να καλει ακουσε το κινητο του Αλεξη απ'την κρεβατοκαμαρα. Χωρις δευτερη σκεψη αρχισε να περπαταει βιαστικα προς τον πανω οροφο. Πριν μπει στο δωματιο ειδε στους τοιχους και στο πατωμα αιμα. Μπαινοντας στο δωματιο ειδε τον Αλεξη νεκρο στο πατωμα και μια σκια να γραφει στον τοιχο με το αιμα του " Σειρα σου τωρα ". Τρομαγμενη ετρεξε στο σαλονι και πηρε τηλεφωνο τα παιδια. Μετα απο 30 λεπτα τα παιδια εφτασαν σπιτι και αντικρισαν την Αννα να κλαιει πανω απο το πτωμα του Αλεξη. Τα παιδια σοκαρισμενα εκατσαν μαζι με την ατυχη κοπελα. Η Κατερινα πηρε την αποφαση να παει να καλεσει την αστυνομια. Αφου ειχε καλεσει ηδη την αστηνομια, τα παιδια ακουσαν μια τσιριδα. Κατεβαινοντας τις σκαλες ειδαν την Κατερινα νεκρη, με το καλοδιο του σταθερου γυρο απ'το λαιμο και μια σκια πανω απ'το νεκρο κοριτσι να λεει ψιθηριστα " Θα πεθανεις συντομα ". Τα παιδια φοβησμενα ετρεξαν εξω απ'το σπιτι.
Οταν βγηκαν αντικρισαν το φαντασμα της κοπελας. Η ομιοτητα της με την Αννα ηταν απιστευτη. Την κοιταξε βαθυα στα ματια και μετα απο ελαχιστα δευτερολεπτα αρχισε να τρεχει φωναζοντας " Νικο τρεχα!!! ". Ο Νικος ομως ακινητος, σαν υπνοτησμενος, εμεινε να κοιταζει τα γαλαζοκοκκινα ματια του φαντασματος.....

Την συνεχια την αφηνω πανω σας Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 220813

YourNightmare
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeathCaller
Spirit
Spirit
DeathCaller


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Πάτρα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Alex O'Loughlin
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 7:49 pm

Ευχαριστουμε ρε παβλαραααααααααααα

καλη η ιστορια αλλα μας αφηνει σε αγωνιαααααα και δεν τις αντεχωωωω αυτες τις ιστοριεεεες death1





Edit by Dark Knight
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YourNightmare
Spirit
Spirit
YourNightmare


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Ηλικία : 25

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 8:12 pm

νιιιε το ξερω χδ


παυλο ευχαριστουμε Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 611715 )



Edit by Dark Knight
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 8:22 pm

Πολύ ωραίες όντως οι ιστορίες σας! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 611715 Τρομακτικές πολύ!


YourNightmare και DeathCaller θα ήτανε καλό να αποφεύγετε τα διπλά πόστ!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YourNightmare
Spirit
Spirit
YourNightmare


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Ηλικία : 25

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 9:03 pm

3η Ιστορια Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 13873

Η μικρη Ελενιτσα ειχε παθος με τις πορσελανινες κουκλες. Παντα ηθελε ως δωρο γεννεθλιων κουκλες. Τις ειχε ολες πανω στο γραφειο της ή στο κομμωδινο. Μεχρι που μια μερα, οπως γυριζε απ'το σχολειο, βρικε μια κουκλα διπλα σε ενα καδο. Μια πολυ ομορφη κουκλα, με καταμαυρα σγουρα μαλλια και ενα απλο δαντελοτο φορεματακι. Η Ελενιτσα την αγαπησε απ'την πρωτη στιγμη που την ειδε...
Μια μερα ομως εβρεχε καταρακτοδος. Η μικρη Ελενιτσα ειχε αφησει την κουκλα της στο σαλονακι, πανω στον καναπε, και αυτη ειχε παει για υπνο..Το επομενο πρωι ειδε την κουκλα της διπλα της. Η Ελενιτσα τρομαξε λιγο αλλα μετα σκευτηκε οτι θα την ειχε αφησει εκει η μητερα της.
Το επομενο βραδυ η Ελενιτσα δεν κοιμηθηκε αλλα εμηνε ξυπνια και κοιταζε την κουκλα. Την κοιταγε απο πανω μεχρι κατω και μετα στα ματια. Τα ματια της ηταν σαν μπλε διαμαντακια. Καποια στιγμη της φανηκε πως ανοιγοκλεισε τα ματια της. Την κοιταξε περιεργα και αρχισε να τρομαζει οσο την κοιταζε. Ετσι την αφησε στο γραφειο της και την κοιταγε. Μετα απο 5 λεπτα την ειδε να κουνιετε και να προχοραει προς το μερος της. Η Ελενιτσα τρομαγμενη σηκωθηκε ορθια, αρπαξε την κουκλα και ετρεξε στο σαλονι και την πεταξε στην φωτια. Η κουκλα εβγαλε απο μεσα της μια μαυρη σκια. Αυτη η σκια πηγε και εκατσε στο ταβανι και μεσα απ'την σκια φανικαν 2 λυπημενα, γαλαζια ματακια. Η Ελενιτσα σοκαρισμενη εκατσε να κοιταει την σκια. Η σκια της ειπε με τρεμαμενη φωνη " Γιατι μου το εκανες αυτο? Εγω ηθελα απλα να ειμαστε φιλες! ".
Το επομενο πρωι οι γονεις της Ελενιτσας βρικαν κοντα στο τζακι 2 διαμαντακα, διπλα απ τα διαμαντακια τις μπιτζαμουλες της κορης τους να γραφουν μια φραση πολλες φορες.! Αυτη η φραση ηταν " Αν κοιταξετε πανω θα βρειτε την φιλη μου ". Οι γονεις αποριμενοι και τρομαγμενοι κοιταξαν πανω και το θεαμα ηταν φριχτο!!! Ηταν η Ελενιτσα κρεμασμενη. Στο στιθος της ειχε χαραχτει αυτη η φραση " Νομιζα πως ηταν πραγματικη φιλη μεχρι που με εκαψε!! Τωρα με την σειρα μου θα καψω εσας ". Ξαφνικα καπνος γεμισε το σαλονι και καταλαβαν πως το σπιτι εχε παρει φωτια.
Οι πυροσβεστες το μονο που βρηκαν μολις σβησαν την φωτια ηταν τα 2 διαμαντακια και ενα μικρο σημειοματακι που ελεγε " Ποτε δεν θα βρω καποιον που να με αγαπαει Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 959103 ".!! Oι πυροσβεστες μηναν αφωνοι και παραξενεμενοι. Αναροτιοντουσαν " Πως και δεν καηκαν? "
Αυτην την ερωτηση μπορει να την απαντησει μονο η σκια devil2

Η παραπανω ιστορια ειναι εμπνευση της κολλητης μου, εγω απλα την ανεβασα
Ευχαριστω

paramu8enia : Ευχαριστουμε και θα προσπαθησω





Edit by Dark Knight
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeathCaller
Spirit
Spirit
DeathCaller


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Πάτρα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Alex O'Loughlin
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 10:16 pm

Την ξεκινησα την ωρα των θρησκευτικων αλλα δεν μου εβγαινε οποτε την τελειωσα στην βυζαντινη τωρα την αλλαξα στο σπιτι....

Η Τράπουλα

Ο Δημητρης ειναι κολλημενος με το ποτο τις γυναικες και την.....τραπουλα.....Οποτε βρει καποιον να παιζει θα του ζητησει να παιξει...

Ηταν ενα καλοκαιρινο βραδυ 30 Ιουλίου για να ειμαστε ακριβεις...Ο Δημητρης ειχε παει μια βολτα με τον φιλο του Γιαννη σε ενα μαγαζι οπου ηταν γνωστο οτι πολλοι επαιζαν εκει POKER καθε βραδυ την ιδια ωρα...Ετσι ξεκινησαν...Αν και ο Γιαννης επεμενε πως μετα απο αυτο που εγινε δεν επρεπε να ξαναπαιξει ο Δημητρης δεν δεχοταν να "παραδωθει"...Νωριτερα την ιδια μερα το σπιτι ειχε δεχθει ενα ειδος επιθεσης (κατι εξωπραγματικου) αλλα ο Δημητρης νομιζε πως του εκαναν πλακα για να σταματησει να παιζει...Παιζανε χαρτια μεταξυ τους στο σπιτι για πλακα οταν τα χαρτια αιωρηθηκαν απο μονα τους και σχηματισαν κατι στην αρχη 3 QQ και μετα εδειξε 2 J να μετατρεπονται απο μαυροι σε κοκκινοι ο Γιαννης το ερμηνευσε ως εξης : "Στις 3 ακριβως δυο νεαροι αντρες θα πεθανουν πιθανα απο αιμοραγια."Ο Δημητρης πεπεισμενος οτι του εκαναν πλακα πηρε τον Γιαννη και ξεκινησαν να φυγουν...Οι δυο αντρες το ειχαν κανει αυτο πολλες φορες...Ο Γιαννης πονταρε πολλα ετσι ωστε να βαλουν ολοι και αν νικουσε αυτος ή ο Δημητρης τα μοιραζονταν...Τα φυλλα του Δημητρη στον πρωτο γυρο ηταν 1 μαυρος J + 6 κουπα (καρδια) ενω τα φυλλα του Γιαννη ηταν ενας J μπαστουνι και ενας J καρο...Κοιταχτηκαν στα ματια για να κανονισουν τι θα κανουν...Νικησαν τον γυρο και ο Γιαννης πηγε στην τουαλετα...Τωρα ο Δημητρης πηγε πασσο χωρις δευτερη σκεψη τα φυλλα του ηταν καλα αλλα ηταν πιο ασφαλες να παιζει με τον φιλο του (ΦΥΛΛΑ : δυο 6αρια)...Ενας μαυροντυμενος αντρας ηρθε στο μαγαζι (εν τω μεταξυ ειχε γυρισει και ο Γιαννης) και εβλεπε τους δυο φιλους μας να παιζουν...Τοτε ακουστηκε ο πρωτος πυροβολισμος ολοι σαστεισμενοι βγηκαν εξω να δουν τι ειχε συμβει...Καποιος ειχε χτυπησει εναν νεαρο αντρα στο λαιμο επειδη τον βρηκε να κλεβει το σπιτι του...Ο ληστης βγαινοντας εξω σκοτωσε εναν περαστικο γυρω στα 20 πετυχαινοντας τον στο στηθος 3 φορες...Ο Δημητρης προσεξε πως ο μαυροντυμενος αντρας ειχε εξαφανιστει...


Η ιδια υποθεση συνεχιζοταν επι μια εβδομαδα κατι περιεργο γινοταν πριν πανε στο μαγαζι να παιξουν αλλα ολα κυλουσαν ομαλα...Ωσπου μια μερα ο Δημητρης αρρωστησε και εμεινε σπιτι...Ο Δημητρης πηγε μονος για να δει πως θα τα πηγαινε...Οταν πηγε εκει δεν ειδε τον μαυροντυμενο αντρα που ειχε συνηθισει παρ'ολ'αυτα πηρε μαζι του μια γατα που βρηκε εξω...Η γατα ηταν καταμαυρη και πελωρια με ματια τοσο κιτρινα που μπορουσες να χαθεις στο βλεμμα της νομιζωντας πως βλεπεις κατι πραγματικα Θεϊκο...Το βλεμμα της στην πραγματικοτητα καθε αλλο παρα Θεϊκο δεν ηταν εκρυβε μεσα του την αισθηση του πονου καθε ενος πεθαμενου...Ο Δημητρης επαιξε πολλες παρτιδες και χρησιμοποιησε την γατα σαν ενα ειδος συνπαικτη οποτε της εκανε νευμα να ερθει και εκεινη ερχοταν τοτε επαιζε το φυλλο του οποτε δεν ερχοταν η γατα αυτος πηγαινε πασσο επιασε ολες τις φορες...Μετα απο αρκετες παρτιδες ο Δημητρης ειχε στα χερια του 2J εναν μαυρο κι εναν κοκκινο...Στο φλοπ (3 πρωτα φυλλα) ανοιξαν 3 6αρια (διαβολικος αριθμος) ο Δημητρης δεν εδωσε σημασια εκεινη τη στιγμη η γατα αγριεψε ο μαυροντυμενος αντρας μπηκε στο μπαρακι και κατευθυνθηκε στην τουαλετα μετα απο δυο λεπτα μεσα απ'την τουαλετα ακουστηκαν τρομερες κραυγες...Οι παιχτες σηκωθηκαν και σιγα σιγα πηγαιναν προς το μπανιο...Ολοι σταματησαν...Ο μαυροντυμενος αντρας βγηκε εξω με ματωμενα χερια...Βγηκε εξω και χαθηκε στην βαθια νυχτα...Δυο μεγαλοσωμοι αντρες που επαιζαν χαρτια ειπαν να μπουν μεσα να δουν τι ειχε γινει...Ολοι ειπαν πιθανα τιποτα επειδη κανενας δεν ειχε μπει η βγει πριν η μετα τον αντρα εκεινη την μερα μα ηταν δυνατον να υπηρχε καποιος εκει μεσα;;Οι δυο μεγαλοσωμοι μπηκαν πρωτοι αυτο που αντικρησαν ηταν τρομερο...Στην 3η τουαλετα ηταν ο φιλος του Δημητρη!!!Ο Γιαννης ειχε μονο το ενα του ποδι το κεφαλι και το σωμα τα υπολοιπα μελη του σωματος...ελειπαν...αιματα ηταν σε ολη την τουαλετα και απο καπου ερχοταν κι αλλο ο Δημητρης πηγε να δει...Τοτε αντικρισε πιθανα το πιο φρικτο πραγμα στον κοσμο το πτωμα του...εαυτου του!!!Μα πως;;Ο νεκρος ειχε πεθανει απο μια λεπιδα ή μαχαιρι στο λαιμο του...Ο Δημητρης σιγα σιγα ακουμπησε τον λαιμο του και το τραυμα δεν υπηρχε...Ενιωσε μια ανατριχιλα στην πλατη του και τοτε διαβασε το βιβλιο της μοιρας του...Πηγαινε στο σπιτι του Γιαννη κι αν ζησεις πηγαινε στο παλιο νεκροταφειο...Ειπε στους παιχτες ενα τελευταιο αντιο και αυτοι ανταποκριθηκαν κανονικα οποτε ηξερε πως ηταν ζωντανος...Μετα απο 3 λεπτα εφτασε στο σπιτι του Γιαννη...Ολα τα πραγματα του Γιαννη αιωρουνταν!!!Υπηρχε ενα μπαουλο το οποιο ηταν ακινητο ο Δημητρης ετρεξε στην αλλη ακρη του δωματιου οσο πιο γρηγορα μπορουσε και πηρε το μπαουλο εξω...Το ανοιξε και εκει ειδε δυο χερια και ενα ποδι...Τα εβγαλε εξω και βρηκε ενα σημειωμα που ελεγε "Μην αγγιξεις την μαυρη γατα αλλιως...(το υπολοιπο ειναι καλυμμενο με αιμα απτα κομμενα μελη)"...Αφου εζησε επρεπε τωρα να παει στο παλιο νεκροταφειο...Μπαινει στο αμαξι κοιταξε το ρολόι το οποιο ελεγε 3:00..."Μα δεν ειναι σωστο"σκεφτηκε"3 ηταν στο καφενειο οταν βρηκα το πτωμα μου"...Η μαυρη γατα ηταν κουλουριασμενη στο καθισμα του συνοδηγου οταν την ειδε εκανε να φυγει αλλα ακριβως απεξω ηταν ο μαυροντυμενος τυπος...Ανοιξε την πορτα...Βγηκε εξω και κλεινει την πορτα...Τοτε η γατα περναει μεσα απτην πορτα και επιτηθεται στον μαυροντυμενο τυπο ετσι του εφυγε η κοθκοθλα και το προσωπο του αποκαλειφθηκε...Ο Δημητρης νομιζε πως και παλι κοιταζε σε καθρεφτη!!!Ηταν ο εαυτος του!!!Ετρεξε να ξεφυγει αλλα τοτε κατι του ειπε να παει στον Εαυτο του...Χωρις καν να κοιταχτουν μπηκαν στο αμαξι και ξεκινησαν για το νεκροταφειο...Εκει ειδε 5 πτωματα του εαυτου του και το πτωμα του φιλου του...Ο Δημητρης αφου θρηνησε για το πτωμα του αδικοχαμενου φιλου του σκοτωσε τον μαυροντυμενο και τη γατα και τους εθαψε...Ο Δημητρης ακουμπωντας την γατα απεκτησε 7 ζωες ο μαυροντυμενος αντρας ηταν ο αγγελος του και τα 5 πτωματα ηταν οι υπολοιπες 5 ζωες του...Η γατα πηρε για λιγο τη θεση του φιλου του οποτε εκει μεταφερθηκε και η 6η ζωη ομως αυτο δεν ηταν αρκετο...Το φαντασμα του φιλου του τον κυνηγουσε και πλεον ειχε διαβασει το βιβλιο της μοιρας του.........


"Πηγαινε στο σπιτι του Γιαννη κι αν ζησεις πηγαινε στο παλιο νεκροταφειο..."


Ο Δημητρης πεθανε εκεινο το βραδυ 6 φορες ξεγελασε τον θανατο και ετσι δεν μπορεσε να παει στον παραδεισο ή στην κολαση και εμεινε αποκλεισμενος στην Γη...Λενε πως αν φωναξεις το ονομα του την ωρα που παιζεις χαρτια και εχεις J + 6 θα σε ακουσει και θα πεθανεις με τον πιο φρικτο θανατο...





Οχι και η καλυτερη μου αλλα εμενα μ'αρεσει Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 417110



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeathCaller
Spirit
Spirit
DeathCaller


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Πάτρα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Alex O'Loughlin
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 10:20 pm

πολυ καλη ιστορια YourNightmare απλα γαμ@ει
Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 205481
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
YourNightmare
Spirit
Spirit
YourNightmare


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2012
Ηλικία : 25

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 10:56 pm

Σ'ευχαριστωωω Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 13873
Και η δικια σου ηταν τελεια αν και μεγαλη ;D


Περιμενω κι αλλες Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Knight
Lycan Leader
Lycan Leader
Dark Knight


Αριθμός μηνυμάτων : 2563
Ημερομηνία εγγραφής : 10/09/2011

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 11:03 pm

Πολύ καλή αν κ λιγάκι κάπου χάθηκα! Μόνος σου το σκέφτηκες?? Είσαι καλός! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 11:20 pm

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 430499 με τον Γιώργο!! Πολύ καλή η ιστορία σου! Ανυπομονούμε και για άλλες!!


YourNightmare τίποτε καλέ! Και όσον αφορά για την ιστορία που ανέβασες, ήτανε πολύ καλή! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DeathCaller
Spirit
Spirit
DeathCaller


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Πάτρα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Alex O'Loughlin
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 11:38 pm

Ευχαριστω ρε παιδια απλα δεν εχω τι να κανω Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 526586 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 22 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τρομακτικές Ιστορίες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 22 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Τρομακτικές Ιστορίες
» Glad Dracula Μικρές Ιστορίες! ! !
» Μικρές ιστορίες
» Ιστορίες με βρυκόλακες.
» Ιστορίες της νύχτας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Η Κρύπτη...-
Μετάβαση σε: