Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 evanenscence

Πήγαινε κάτω 
+6
KingOfDarkness
Pearl
Raven
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Princess of darkness
Maraki Death
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Maraki Death
Witch
Witch
Maraki Death


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 322
Ημερομηνία εγγραφής : 25/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : At my dreams..

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: roose,christian.edward,alice,bella,esmi,
Atittude: Kind

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΤρι Μαρ 27, 2012 2:03 am

Το
συγκρότημα Evanescence δημιουργήθηκε το 1995 από την τραγουδίστρια του
συγκροτήματος Amy Lee και τον πρώην κιθαρίστα Ben Moody στο Λιτλ Ροκ
(Little Rock) του Αρκάνσας στις ΗΠΑ. Αφού ηχογράφησε δύο EP (Evanescence
EP,Whisper/Sound Asleep EP) και το demo CD Origin, το συγκρότημα
κυκλοφόρησε το 2003 το πρώτο του άλμπουμ, το Fallen, το οποίο πούλησε
γύρω στα 7 εκατομμύρια αντίτυπα στις Η.Π.Α.και περισσότερα από 15
εκατομμύρια παγκοσμίως. Το Fallen απέσπασε επίσης 2 βραβεία Grammy . Το
2006, μετά την αποχώρηση του Moody, κυκλοφόρησε το δεύτερό τους άλμπουμ,
με τίτλο The Open Door το οποίο πούλησε 5 εκατομμύρια αντίτυπα
παγκοσμίως.Σύμφωνα με ένα μήνυμα της Amy Lee στo επίσημο site το
συγκρότημα θα ηχογραφoύσε καινούργιο δίσκο με περισσοτερα ηλεκτρονικά
στοιχεία, ο οποίος θα κυκλοφορούσε το 2010.Πρόσφατα όμως τα μέλη του
γκρουπ αποφάσησαν να κάνουν ένα διάλειμα και να αφιερώσουν χρόνο στη
σύνθεση επιπλέον κομματιων.
Πολλοί δημοσιογράφοι και δισκοκριτικοί τους κατατάσσουν στην Χριστιανική ροκ, κάτι το οποίο οι ίδιοι αρνούνται.

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30, 2012 1:39 am

Ειναι το πιο αγαπημενο μου συγκροτημα!!!Το αγαπω εδω και τοσα χρονια!Εχει γινει κομματι μου και με εχει βοηθησει σε πολλες φασεις της ζωης μου.Το συγκροτημα εχει κυκλοφορησει ηδη τριτο δισκο που ειναι υπεροχος και αξιζει να ακουσει κανεις!Λιγο πιο διαφορετικος ηχος απο τα προηγουμενα αλμπουμ αλλα καλος πειραματισμος!Αυτη την περιοδο κανουν tour συνεχεια και ελπιζω να ερθουν και απο το ελλαδισταν μεσα στο καλοκαιρι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30, 2012 3:55 am

Λες να τους φέρει ο ''άνεμος'' και από 'δω; ^.^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30, 2012 4:42 am

Η Amy στο MTV greece ειπε πως θα ερθουν! Αγαπουν το ελληνικο κοινο και οι συναυλιες τους στην ελλαδα που εχουν κανει ειναι απο τις αγαπημενες τους!Οποτε το καλοκαιρι τους βλεπω εδω! evanenscence  13873 Μακαρι δηλαδη!Αυτο που ειπε δεν μπορει να το παρει πισω ολα κ ολα!!!:P:P:P
Παντως βλεπω να ακυρωνονται φεστιβαλ οπως το sonisphere Aγγλιας και εδω το ιδιο με τους Black Sabbath και δεν μ'αρεσει καθολου αυτο...ελπιζω να μην γινει καμια στραβη θελω πολυ να τους δω!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maraki Death
Witch
Witch
Maraki Death


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 322
Ημερομηνία εγγραφής : 25/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : At my dreams..

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: roose,christian.edward,alice,bella,esmi,
Atittude: Kind

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠαρ Μαρ 30, 2012 9:34 pm

Ax είναι απ'τα αγαπημένα μου συγκροτήματα!Τυς λατρεύω!Ας έρθουν Ελλάδα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΤετ Απρ 18, 2012 10:47 pm

evanenscence  430499 Μακάρι να έρθουν! Τους λατρεύω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠεμ Απρ 19, 2012 3:49 am

Εδω γυρισαν Ασια,θα πανε Αφρικη εδω δεν θα ερθουν???Ιουλιο μαλλον θα ερθουν αφου θα πανε Τουρκια αρχες Ιουλιου αποκλειεται να μην περασουν κ απο δω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠεμ Απρ 19, 2012 3:53 am

Ελπίζω να μην είναι ακριβά τα εισιτήρια evanenscence  860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠεμ Απρ 19, 2012 3:57 am

Και εγω αυτο φοβαμαι...φετος πηγα σε αρκετες συναυλιες να δω που θα πρωτοδωσω evanenscence  860197 Ας ελπισουμε πως θα μας λυπηθουν λογω οικονομικης κρισης!:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pearl
Witch
Witch
Pearl


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 767
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Mystic Falls

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Vampire Lestat
Atittude: Scary

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠεμ Απρ 19, 2012 4:05 am

Εγώ ήμουν τρελή τους φαν από την εποχή του fallen. Λυπάμαι που θα το πω, όμως μετά από αυτό το άλμπουμ και την αποχώρηση του Μπεν δεν ήταν ποτέ το ίδιο μουσικά οπότε έκοψα από το να τους ακούω φανατικά.

Πλέον η Amy έχει καταντύσει να έχει αντικαταστήσει όλα τα μέλη του γκρουπ και είναι σχεδόν η μόνη που έχει απομείνει από το παλιό συγκρότημα. Επίσης, στην πρώτη τους συναυλία στην Αθήνα άκουσα πως η τραγουδίστρια είχε βγει μαστουρωμένη στην σκηνή και δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια της (αυτό βέβαια δεν ξέρω αν αληθεύει) μιας και δεν μπόρεσα να είμαι σε αυτή τη συναυλία! ( girldevil )

Πάντως γενικά το γκρουπάκι έχει πει επικά τραγούδια στον πρώτο του δίσκο, απλά στα μάτια μου και στις προτιμήσεις μου έχει πέσει πολύ! evanenscence  611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KingOfDarkness
Lycan
Lycan
KingOfDarkness


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠεμ Απρ 19, 2012 4:06 am

Τους αγαπάω!Και βέβαια θα έρθουν evanenscence  611715 το αγαπημένο μου --->My Imortal
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nightcastle.board-directory.net
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠεμ Απρ 19, 2012 4:37 am

Εγω τους ακολουθω σε ολους τους δισκους που εβγαλαν και ειναι φανταστικοι.Ο καθενας εχει διαφορετικα στοιχεια!Στο Fallen ηταν εντελως ''Ben's style''ειχε φυλακισει την amy στο δικο του style και τωρα που εφυγε εχει συνειδητοποιησει τι εκανε.!Εστρεψε ολους τους φαν εναντιον του για πολλους λογους.Εφυγε γιατι λενε ειχαν καλλιτεχνικες διαφωνιες αλλα ειχαν χωρισει και με την Amy οποτε λογικο το βρισκω να μην θελουν να συνεργαζονται μαζι ειναι μυστηριο για ποιον λογο πραγματικα εφυγε.Ξερεις ειναι πολυ καλο να πειραματιζονται τα συγκροτηματα αν παραμεινουν στο ιδιο στυλ γινονται κουραστικοι!Για παραδειγμα οι Nightwish πειραματιζονται συνεχως ποτε δεν ηταν καθαρα συμφωνικο μεταλ και τους εβγαλε σε καλο η συνεχομενη αλλαγη!Οποτε back to evanescence, δεν πιστευω οτι ο Ben χαλασε το συγκροτημα μετα την αποχωρηση του.Ισα ισα μετα απο αυτο ειχαν φρεσκες ιδεες και εκαναν και αλλες επιτυχιες!Προχωρησαν ενα σταδιο παραπερα δεν εμειναν στα ιδια.Το δευτερο αλμπουμ ηταν καθαρα Amy's style και ξανα σκοτεινο πολυ πιο βελτιωμενο ηχητικα απο το fallen(αυτο ειχε ηχογραφηθει σε γκαραζ).Εγω προσωπικα το λατρεψα.Τους στιχους,τον ηχο τα παντα.Δεν εχει να ζηλεψει κατι απο το fallen.Το καθε αλμπουμ εχει κατι να πει και κρατανε στοιχεια του συγκροτηματος ειτε λιγο ειτε πολυ.Το καινουργιο αλμπουμ με τιτλο ''Evanescence'' ηταν η ξαφνικη αποτομη αλλαγη δεν μοιαζει καθολου με τα αλλα δυο αλμπουμ εχει πιο ηλεκτρονικο ηχο αλλα ειναι ευχαριστο και παλι να το ακους και δεν παυει να εχει πινελιες evanescence. Η amy και μονο που εγραψε μονη της το αλμπουμ οπως και το the open door σημαινει πολλα.Νομιζω οτι εκανε εξισου καλη δουλεια σε ολα τα αλμπουμ και χωρις τον Ben οι φανς δεν την εγκαταλειπουν δεν νομιζω οτι χαλασαν εξελιχθηκαν προς το καλυτερο!Και οντως το συγκροτημα εχει περασει πολλα με τια μελη.Γραφουν οτι η amy φταιει για την απολυση των προηγουμενων μελων ομως ποιος ξερει στα αληθεια!Αλλα εχουν μεινει απο παλια ο Terry και ο Tim(παλι καλα)αλλα συνεχιζουν και με νεα μελη την πορεια τους και δεν τα πανε καθολου ασχημα!Τωρα οι αλλοι που εφυγαν και πηγαν στους We are the fallen να δουμε αν θα γνωρισουν την δοξα των evanescence(δεν νομιζω!)Τωρα για την συναυλια που λες οτι ηταν μαστουρωμενη δεν εχω ακουσει τιποτα τετοιο αντιθετως ακουσα οτι και στις δυο συναυλιες τους στην Ελλαδα ηταν απιθανοι.Σε αλλη συναυλια στο Download festival ηταν μεθυσμενη η Amy αλλα και παλι δεν εγκατελειψε εβγαλε μια χαρα το προγραμμα απλα τους εκραζε ολους και πετουσαν μερικοι μπουκαλια.Αλλα για ελλαδα δεν ακουσα τιποτα τετοιο

Εχω ξεφυγει λιγο πηρα φορα:P:P:P παντως γουστα του καθενος.Πολλοι θεωρουν οτι χαλασε το γκρουπ μετα το fallen εγω παλι διαφωνω αλλα γουστα ειπαμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pearl
Witch
Witch
Pearl


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 767
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Mystic Falls

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Vampire Lestat
Atittude: Scary

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠεμ Απρ 19, 2012 11:02 pm

Σαφώς και είναι θέμα γούστου, άρα προφανώς εγώ προτιμώ το στυλ του Μπεν ως μουσική.

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KingOfDarkness
Lycan
Lycan
KingOfDarkness


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠεμ Απρ 19, 2012 11:12 pm

Είναι απλά υπέροχη σε μαγεύουν με την μουσική τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.nightcastle.board-directory.net
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠαρ Απρ 20, 2012 9:34 pm

Ο καθενας ο,τι προτιμαει!Ηταν η καλυτερη εποχη τους τοτε. Καταλαβαινω γιατι μενεις εκει και μενα μ'αρεσει αλλα πιστευω οτι τα καταφεραν καλυτερα μετα απο αυτον κατανταει πολυ εμπορικος και θελει την δοξα και τα φωτα πανω του.Ειναι φοβερος μουσικος δεν λεω εγραψε τα καλυτερα τραγουδια για το συγκροτημα αλλα ειναι καλυτερα χωρις αυτον ο καθενας τραβηξε το δρομο του.Και ναι πραγματι ολα τα τραγουδια ειναι ενα κ ενα τα λατρευω ολα!Η Amy λένε πως στο μελλον θα κανει και μονη της CD και θα περιεχει και τραγουδια που τα ειχαν για τον καινουργιο δισκο αλλα δεν μπηκαν τελικα αλλα αυτο δεν ξερω αν ειναι καλο η κακο με τρομαζει λιγο...

Σπόιλερ:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Princess of darkness στις Τετ Ιουλ 24, 2013 3:28 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pearl
Witch
Witch
Pearl


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 767
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Mystic Falls

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Vampire Lestat
Atittude: Scary

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠαρ Απρ 20, 2012 11:40 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΠαρ Μάης 11, 2012 5:46 am

20 Ιουνιου ερχονται!!!Μεσα στην εξεταστικη.!Great....-.- -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΣαβ Μάης 12, 2012 4:42 pm

http://www.evanescence.com/Event.aspx?tourDateId=2957

Αυτό είναι το σάιτ τους. Λέει πότε θα έρθουν Ελλάδα.

Ως συγκρότημα και εμένα μ'αρέσουν πολύ οι evanescence.

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΣαβ Μάης 12, 2012 10:32 pm

Ναι καλε ξερω ποτε θα ερθουν το εχω δει εδω και 2 μερες που βγηκε!

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΣαβ Μάης 12, 2012 10:45 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΣαβ Μάης 12, 2012 10:50 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΣαβ Μάης 12, 2012 10:56 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pearl
Witch
Witch
Pearl


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 767
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Mystic Falls

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Vampire Lestat
Atittude: Scary

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΣαβ Μάης 12, 2012 11:49 pm

Λοιπόοοοοοον, να σταματήσουμε τα σπόιλερ και να ξαναθυμίσω οτι ακόμα κι αν η συζήτηση είναι κρυμμένη αποτελεί σπαμ.

Σπόιλερ:

Δημιουργώ ένα τόπικ για τους Nightwish για να μπορεσει να μεταφερθει εκει η συζήτηση και απο δω και στο εξής μπορείτε κι εσεις να δημιουργείτε τόπικς όταν βλέπετε οτι σας ενδιαφέρει μια συζήτηση αλλά βρίσκεται στο λάθος θέμα. evanenscence  611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 6:13 pm

και εμενα μου αρεσουν καποια τραγουδια...
αν και δεν τους ακουω φανατικα.
βεβαια κανεναν τραγουδιστη η συγκροτημα δεν ακουω φανατικα...
απο ολα κατι διαλεγω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

evanenscence  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: evanenscence    evanenscence  Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24, 2012 12:15 am

Εγω τους ακουω φανατικα και ειμαι να πεθανω που δεν πηγα στην συναυλια για ενα κωλομαθημα!Παντως ειδα ολη την συναυλια που την τραβηξαν και ηταν καταπληκτικη. Θεικη φωνη.Οι ελληνες και παλι ηταν το καλυτερο κοινο και εκαναν την Amy να συγκινηθει πολυ τραγουδουσε με την ψυχη της και αφιερωσε τραγουδια στο κοινο.Τα τραγουδια ηταν ενα κ ενα!Αυτο που πεταξε ενω τραγουδουσε στο ''Your star'' ''the mechanical lights of Athens...''εκει ελιωσα!Στο good enough που το αφιερωσε στο κοινο εκλαψε κιολας στην αρχη!Ηταν υπεροχα και μονο σε βιντεο που τα ειδα..μεγαλη συγκινηση!Ελπιζω να ξαναρθουν δεν αντεχω να χασω ξανα την ευκαιρια θα παρω καποια στιγμη το αιμα μου πισω!:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
evanenscence
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Μουσικά Θέματα-
Μετάβαση σε: