Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;

Πήγαινε κάτω 
+4
Favole
Katerina Petrova
Κρίστεν
paramu8enia
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;    Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Νοε 18, 2012 8:16 pm

Άρα υπάρχουν θαύματα
Βασικά πιστεύω στα θαύματα
Η ζωή απο μόνη της είναι ένα θαύμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;    Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Δεκ 25, 2012 11:25 pm

η ζωή όντως είναι ένα θαύμα...
και νομίζω πως και στα θαύματα πιστεύω...
αλλά ως ένα βαθμό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;    Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 26, 2012 6:25 pm

Εγώ ξέρετε μια φορά ήμουνα άρρωστη, πάρα πολύ άρρωστη και δεν ήθελα να πάρω φάρμακο γιατί έχει μια απαίσια γεύση, ψηνομουνα στο πυρετό, και την επόμενη μέρα πήγαινα εκδρομή με το σχολείο στο θέατρο και ήθελα τόσο πολύ να πάω και απο μικρή πάντα όταν είχαμε μια εκδρομή ή γιορτή πάντα κάτι μου συνέβαινε και δεν πήγαινα.
Κοιμήθηκα και ξύπνησα την επόμενη μέρα λές και δεν είχα τίποτα, η μητέρα μου είπε είναι θαύμα (για πλάκα το είπε). Τελικά όμως πιστεύω στο ότι όταν σκέφτεσε κάτι και το θές τόσο μα τόσο πολύ, σου συμβαίνει. Οπότε πιστεύω οτι θαύματα είναι όταν κάποιος επιθυμεί κάτι πάρα πολύ και αυτό που θέλει συμβαίνει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;    Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 26, 2012 7:58 pm

Κοίτα ας το πιάσω με την λογική έτσι;
Για να μην πήρες το φάρμακο επειδή είχε απαίσια γεύση και ήσουνα πολύ άρρωστη είναι περίεργο που ουσιαστικά ένιωσες το πρωί λές και δεν είχες τίποτα.Οπότε πιστεύω ότι ήταν θαύμα κατά την δική μου γνώμη.





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;    Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 26, 2012 8:06 pm

Νσι μπορεί, δεν ξέρω αλλά συνήθως έχω την τύχη να αρρωσταίνω όταν είναι να πάω εκδρομή και έχω πληρώσει και έχω ετοιμαστεί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;    Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Δεκ 26, 2012 11:56 pm

Μάλλον ήτανε θαύμα...tongue Επειδή ήθελες να πας πάρα πολύ... Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
baby vampire
Vampire
Vampire
baby vampire


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 263
Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2013
Ηλικία : 570
Τόπος : Στον οίκο της νύχτας.......

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen, Stefan,Damon, κόμης δράκουλας. ......
Atittude: Mean

Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;    Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2013 10:28 pm

Εγώ πιστεύω στα θαύματα γιατί έχω προσωπικές εμπειρίες. ...
2 φορές έχω γλιτώσει τον θάνατο Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;    Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 14, 2013 5:10 am

Ωχ! Δηλαδή, δηλαδήηη; Για πες *grabs popcorn* :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
baby vampire
Vampire
Vampire
baby vampire


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 263
Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2013
Ηλικία : 570
Τόπος : Στον οίκο της νύχτας.......

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen, Stefan,Damon, κόμης δράκουλας. ......
Atittude: Mean

Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;    Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 14, 2013 3:36 pm

Οταν ημουνα μικρη περασα μεσα απο μια τζαμαρια με το κεφαλι και ομως παρολα τα κοφτερα γυαλια δεν επαθα ουτε γρατζουνια .Αυτος που εφτιαξε το τζαμι ειπε πως σε παρομοιες περιπτωσεις ολα τα παιδια εχουν πεθανει . Τοτε ηταν η μερα των τριων ταξιαρχων !!!!!!!!!


Μια φορα στην Καλαματα σε ενα λιμανι εκανα σβουρες γυρω απο τον εαυτο μου .Σιγα σιγα κατευθυνομουνα προς την θαλασσα και πηγα να πεσω μεσα .Δεν ηξερα κολυμπι . Ξαφνικα καποιος με επιασε την τελευταια στιγμη και σωθηκα .Οταν ρωτησα την μητερα μου πιος ηταν (που εβλεπε) ειπε οτι δεν ειδε κανεναν !!!

Και στις δυο περιπτωσεις τα ειχα κανει πανω μου !!! Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 959103


Έχει επεξεργασθεί από τον/την baby vampire στις Τρι Μάης 14, 2013 10:07 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
baby vampire
Vampire
Vampire
baby vampire


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 263
Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2013
Ηλικία : 570
Τόπος : Στον οίκο της νύχτας.......

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen, Stefan,Damon, κόμης δράκουλας. ......
Atittude: Mean

Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;    Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 14, 2013 10:06 pm

την 1η φορα ημουν 4 και τη 2η ημουν 5-6 Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 959103
ειναι γνωστο πως τα παιδια τα προστατευουν οι αγιοι περισσοτερο απο τους μεγαλους
γιατι ειναι πιο αθωα Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;    Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 15, 2013 2:22 am

Πράγματι, άγιο είχες! 0_0 Ελπίζω να σε προστατεύει πάντα και να μην πάθεις ποτέ κανένα κακό Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 627167
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
baby vampire
Vampire
Vampire
baby vampire


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 263
Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2013
Ηλικία : 570
Τόπος : Στον οίκο της νύχτας.......

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen, Stefan,Damon, κόμης δράκουλας. ......
Atittude: Mean

Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;    Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 15, 2013 3:10 am

ευχαριστω πολυ Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 973899

κι εγω ελπιζω να σε προστατευει καποιος και να μην σου συμβει ποτε ΤΙΠΟΤΑ κακο Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 627167 Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 32070 Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;  - Σελίδα 2 959103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Do you believe in miracles? Πιστεύετε στα Θαύματα;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Η Κρύπτη...-
Μετάβαση σε: