Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Bittersweet [by Amaranth]

Πήγαινε κάτω 
+3
Κρίστεν
paramu8enia
AЯianЯhod.ЬЩ.22
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΣαβ Ιαν 12, 2013 7:53 pm

Bittersweet
(από την Amaranth)

Ένιωθα το κρύο να διαπερνά το σκισμένο πουλόβερ μου. Το κορμί μου είχε πια χάσει την θέρμη του και έτρεμα. Πονούσα πολύ επίσης. Δεν ήθελα να πεθάνω σε αυτό το βρόμικο και εγκαταλελειμμένο σοκάκι. Όχι μόνη μου τουλάχιστον. Αλλά από την άλλη δεν ήθελα να πεθάνω τόσο νωρίς.

Η τελευταία ανάμνηση ήμουν εγώ και το αγόρι μου να τσακωνόμαστε. Είχε θυμώσει επειδή είχε προβλήματα με τους γονείς του και ξεσπούσε πάνω μου.
“Ξέρεις τι μου λένε που έχω φύγει και ζω μαζί σου;” αναφώνησε, κάποια στιγμή, εξοργισμένος.
“Δεν ήξερα ότι εγώ σε έφερα εδώ με το ζόρι” του είπα εξίσου θυμωμένη.
“Δεν τους αρέσεις. Λένε ότι μένεις μαζί μου για όφελός σου” μου πέταξε κατάμουτρα και αισθάνθηκα σαν παρείσακτη.
“Εσύ; Αυτό πιστεύεις και εσύ; Μετά από τόσο καιρό που είμαστε μαζί ,αυτήν την εικόνα έχεις για μένα;”του είπα με τρεμάμενη φωνή και δάκρυα απειλούσαν να κάνουν την εμφάνιση τους. Ένα αναθεματισμένο κατάφερε και ξέφυγε όμως το σκούπισα γρήγορα με την αναστροφή του χεριού μου.
“Όχι.” ήταν το μόνο που είπε.
“Κοίτα με στα μάτια και πες το μου!” φώναξα τότε εξοργισμένη. Ποτέ δεν είχαμε τσακωθεί έτσι. Μισούσα αυτό που συνέβαινε εκείνη τη στιγμή.
“Όχι, σου είπα! Δεν το πιστεύω αυτό για σένα.” είπε και κάθισε εξαντλημένος στον καναπέ.
“Τότε; Ξέρεις θα μπορούσες να με υπερασπιστείς και λίγο στους γονείς σου! Σε λίγο καιρό παντρευόμαστε!!!” είπα και τον έκανα να με κοιτάξει. Όμως αμέσως μετά αποτράβηξε το βλέμμα του.
“Πάω να πάρω αέρα. Όταν γυρίσω, ελπίζω να έχεις σκεφτεί ό,τι έγινε αυτή τη στιγμή και να μου πεις αν είσαι έτοιμος για αυτό τον γάμο”. Του γύρισα την πλάτη, πήρα το παλτό μου και βγήκα από το σπίτι που φάνταζε αποπνιχτικό.

Οι άδειοι δρόμοι με παρηγορούσαν και το χιόνι, που έπεφτε απαλά και αργά, με έκανε να ηρεμήσω. Περπάτησα ένα τέταρτο μέχρι που έφτασα σε ένα πάρκο. Πήγα και έκατσα σε ένα παγκάκι στη πιο σκοτεινή πλευρά, μακριά από τα φώτα του δρόμου που φώτιζαν εκείνη τη κρύα νύχτα. Δεν ήθελα να φαίνομαι. Δεν ήθελα να με δει κάποιος τυχαίος περαστικός να κλαίω. Ήθελα απλά να ησυχάσω.

Όταν δεν ένιωθα πια τα πόδια μου από το κρύο, σηκώθηκα. Ξεκίνησα για το δρόμο της επιστροφής όταν εκτός από τα δικά μου βήματα άκουγα και κάποιου άλλου. Επιτάχυνα, αλλά το ίδιο και τα βήματα πίσω μου. Προσπάθησα να γυρίσω διακριτικά το κεφάλι μου στο πλάι. Με την άκρη του ματιού μου το μόνο που μπόρεσα να διακρίνω ήταν πως με ακολουθούσε ένας άντρας, αρκετά ψηλός και που φαινόταν γεροδεμένος. Πρώτη φορά τον έβλεπα, ωστόσο.

Άρχισα να πηγαίνω ακόμα πιο γρήγορα και η ανάσα μου έβγαινε κοφτή. Όμως άκουσα τον άντρα πίσω μου να τρέχει πιο γρήγορα από εμένα. Την επόμενη στιγμή με είχε πιάσει από το μπράτσο και με τραβούσε σε ένα σοκάκι. Η λαβή του, σαν μέγγενη γύρω από το μπράτσο μου, με πονούσε και ήμουν σίγουρη πως μώλωπες είχαν κάνει την εμφάνιση τους. Η αναπνοή του που έπεφτε βαριά πάνω μου, βρομούσε αλκοόλ.

Με κόλλησε στο τοίχο. Προσπαθούσα μανιασμένα να φύγω από εκεί αλλά τότε με χαστούκισε γερά στο πρόσωπο και για μία στιγμή ένιωσα να χάνεται το έδαφος κάτω από τα πόδια μου. Εκμεταλλεύτηκε στο έπακρο αυτή μου την αδυναμία και έβγαλε με την βία από πάνω μου το παλτό μου. Εξαιτίας της αδρεναλίνης όμως δεν ένιωθα το κρύο εκείνη την στιγμή.

Μετά από λίγο αισθανόμουν και πάλι καλύτερα και έτσι άρχισα να προβάλω αντίσταση. Φαινόταν όμως ότι δεν το διευκόλυνα και τόσο και έτσι δεν το επέτρεψε για πολύ αυτό. Μου έριξε μια μπουνιά στα πλευρά και κοπάνησε το κεφάλι μου με δύναμη στο τοίχο, με αποτέλεσμα να βρεθώ κουλουριασμένη στο έδαφος. Ήμουν σίγουρη πως μερικά πλευρά είχαν σπάσει. Ίσως να είχα πάθει και διάσειση. Πονούσα σε κάθε μου ανάσα και οι τοίχοι γύρω μου χόρευαν μπροστά στα μάτια μου.

Τον άκουσα να ξεκουμπώνει το παντελόνι του και την επόμενη στιγμή βρέθηκα κολλημένη με το πρόσωπό μου στο τοίχο. Έβγαλε με το ζόρι το παντελόνι μου και το εσώρουχο μου και το μόνο που θυμάμαι μετά είναι ότι πονούσα. Πονούσαν τα πλευρά μου, το κεφάλι μου. Όλο μου το σώμα. Κρύωνα... Ήμουν στο έλεος του.

Η ανάσα του ανάμεσα στα μαλλιά μου, πάνω στο λαιμό μου, με αηδίαζε. Όμως δεν μπορούσα να κάνω τίποτα. Καυτά δάκρυα έτρεχαν στο πρόσωπο μου και ευχόμουν ο αγαπημένος μου να ήταν εδώ και να με έπαιρνε στην αγκαλιά του. Να ένιωθα το τόσο γνώριμο άρωμά του. Να αισθανόμουν τα χείλη του...

Όταν τελείωσε, ο βιαστής μου, πριν με πέταξε στο δρόμο σαν σκουπίδι και φύγει, σαν να μην του έφταναν όσα έκανε, άρχισε να με κλωτσάει με όλη του την δύναμη. Όταν και τα επίπεδα αδρεναλίνης μου πέσαν, μετά από λίγο, άρχισα να αισθάνομαι τον πόνο σε κάθε μέρος του κορμιού μου. Ήμουν ανίκανη να σηκώσω ακόμα και το δάχτυλο μου από το κρύο έδαφος στο οποίο ήμουν ξαπλωμένη. Τα μάτια μου βάραιναν και ήθελα απλά να αφεθώ και να κοιμηθώ.

Ένιωθα το κρύο να διαπερνά το σκισμένο πουλόβερ μου. Το κορμί μου είχε πια χάσει την θέρμη του και έτρεμα. Δεν ήθελα να πεθάνω σε αυτό το βρόμικο και εγκαταλελειμμένο σοκάκι. Όχι μόνη μου τουλάχιστον. Αλλά από την άλλη δεν ήθελα να πεθάνω τόσο νωρίς.
“Ξύπνα! Ξύπνα!” άκουσα την τρομαγμένη φωνή κάποιου πάνω από το κεφάλι μου και το τράνταγμα έκανε όλο μου το σώμα να πονέσει. Ως αντίδραση έβγαλα μια κραυγή πόνου και έπειτα χάθηκα στην αγκαλιά κάποιου. Δεν ήμουν μόνη!
“Σε παρακαλώ, ξύπνα..”ακούστηκε και πάλι η φωνή που μιλούσε μέσα από αναφιλητά. Και τότε μια γνώριμη μυρωδιά σαν μέντα όρμισε στα ρουθούνια μου. Ο καλός μου! Με είχε βρει..
Αχ... πόσο ευτυχισμένη ήμουν εκείνη τη στιγμή. Μπροστά σε όλη αυτή την χαρά που αισθανόμουν, ο πόνος απλά εξατμίστηκε.
“Φίλα με...”απαίτησα ξέπνοα. Στην αρχή φάνηκε να σαστίζει.
“Φίλα με!”είπα και προσπάθησα να τον κοιτάξω. Συνάντησα τα μάτια του, αυτά τα μάτια που είχα ερωτευτεί από την πρώτη στιγμή, και τότε με φίλησε. Τα χείλη του, τόσο ζεστά σε αντίθεση με τα δικά μου, έστελναν κύματα θερμότητας στο σώμα μου. Απαίτησα με την γλώσσα μου να ανοίξει το στόμα του ώστε να μπορέσω να συναντήσω την δική του. Υπάκουσε. Μπορούσε να κάνει διαφορετικά; Χαμογέλασα με αυτή την ιδέα.

Αφέθηκα στην αίσθηση των χειλιών του και στη ζέστη που υπήρχε. Αυτή τη φορά τα μάτια μου βάραιναν πιο πολύ. Ξέπνοη τελείως πια, αποτραβήχτηκα. Τα χείλη του άγγιξαν το κούτελο μου.
“Σ' αγαπώ. Με συγχωρείς που σου φώναξα” ψιθύρισε ανάμεσα στα μαλλιά μου και η φωνή του, έτοιμη να σπάσει, ακουγόταν γεμάτη πικρία. Αισθάνθηκα ακόμα και ένα δάκρυ να κυλά κατά μήκος του μάγουλου μου. Κατέληξε στην άκρη των χειλιών μου και με την άκρη της γλώσσας μου αισθάνθηκα την αλμύρα του. Δεν ήξερα αν ήταν δικό μου δάκρυ ή δικό του. Εκείνη την στιγμή κλαίγαμε και οι δύο.
“Σ' αγαπώ. Και εγώ συγνώμη”του είπα, χαρίζοντας του την τελευταία μου πνοή και βυθίζοντας τον νου μου στο σκοτάδι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΣαβ Ιαν 12, 2013 9:09 pm

Ωωωω πολύ συγκινητικό το τέλος...:') Μου άρεσε η ιστορία σου Κατερίνα, ήτανε πολύ γλυκιά...Bittersweet [by Amaranth] 611715 Μάλλον από εκεί πήρε κ τν τίτλο...Bittersweet [by Amaranth] 611715
Συγχαρητήρια για την όμορφη και συγκινητική ιστορία σου! Σου εύχομαι να έχεις καλή επιτυχία! Bittersweet [by Amaranth] 611715 Bittersweet [by Amaranth] 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΣαβ Ιαν 12, 2013 10:07 pm

Θα συμφωνήσω απόλυτα με την Μαρία! Bittersweet [by Amaranth] 611715
Πολύυυ ωραίαα και καλή επυτχία στον διαγωνισμό Κατερίνα. Bittersweet [by Amaranth] 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΚυρ Ιαν 13, 2013 2:05 am

Είναι πολύ ωραία! Απλά, είναι τέλεια, και ωραίο τέλος! Καλή επιτυχία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΚυρ Ιαν 13, 2013 5:53 am

Γλυκιάααα;;;;;;;; Όπα! Είναι ΔΡΑΜΑ! :Ρ Πεθαίνει στο τέλος!! :Ρ

Πάντως ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΚυρ Ιαν 13, 2013 6:23 pm

Κατερίνα μου, πολύ μου άρεσε η ιστορία σου Bittersweet [by Amaranth] 611715 Καλή επιτυχία στον διαγωνισμό Bittersweet [by Amaranth] 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΔευ Ιαν 14, 2013 3:51 am

Γλυκιά αλλά δράμα...:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΔευ Ιαν 14, 2013 5:13 am

Τυχαίνει να είναι αυτό το είδος του διαγωνισμού. She can't help it Bittersweet [by Amaranth] 417110
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΔευ Ιαν 14, 2013 5:23 am

Το ξέρω Αργυρώ...:Ρ Αμέσως, εσύ...!:Ρ χαχα:Ρ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΤρι Ιαν 15, 2013 1:29 am

Σε ευχαριστώ Αργυρώ μου!!! :*

Μαρία, τι να πω; Γλυκιά αλλά δράμα; Εμμμ... οκ :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΤετ Ιαν 16, 2013 6:41 am

Με ξέρεις...Δεν μπορούσα να μην το σχολιάσω Bittersweet [by Amaranth] 860197

Μην την ακούς, Κατερίνα μου! Η ιστορία σου είναι τέλεια Bittersweet [by Amaranth] 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΤετ Ιαν 16, 2013 6:47 am

Δεν είπα το αντίθετο...tongue Απλά ήτανε γλυκιά προς το τέλος εκεί με το αγόρι της!

Αμέσως εσείς οι σουσουράδες να πείτε ότι λέω το αντίθετο!tongue

Καλή επιτυχία Κατερίνα! Bittersweet [by Amaranth] 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΠεμ Ιαν 17, 2013 3:05 am

Ωραία ιστορία, Κάθριν! Bittersweet [by Amaranth] 220813 Και επειδή είμαι και λίγο παράξενη... πολύ μου άρεσε το τέλος!
Καλή επιτυχία στο διαγωνισμό! Bittersweet [by Amaranth] 913911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΣαβ Ιαν 19, 2013 3:56 am

Μην ανησυχείς Μαρία, δεν θα σε φάμε.. Bittersweet [by Amaranth] 611715 (Αλλά μην το σιγουρεύεις και πολύ xD)

Ναι.. δεν ξέρω αλλά και εμένα μου αρέσει που πεθαίνει devil2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΣαβ Ιαν 19, 2013 4:11 am

Χαχα τότε θα προσέχω τα νώτα μου!tongue

Καλή σου επιτυχία πάντως!Bittersweet [by Amaranth] 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΣαβ Ιαν 19, 2013 5:00 am

Ευχαριστώ Bittersweet [by Amaranth] 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexandra scary
Spirit
Spirit
Alexandra scary


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2012
Ηλικία : 357
Τόπος : εμενα ρωτας?

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella Swan,Edward Cullen,Jacob Black,Damon_Stefan,Shrek,Fiona
Atittude: Mean

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΣαβ Ιαν 19, 2013 8:08 pm

Μου αρεσει παρα πολυ και εισαι φοβερη Bittersweet [by Amaranth] 441842
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Bittersweet [by Amaranth] Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bittersweet [by Amaranth]   Bittersweet [by Amaranth] Icon_minitimeΚυρ Ιαν 20, 2013 6:07 am

Σαν άτομο; Το ξέρω! tongue Είμαι και γαμώ τα παιδιά!! tongue Χαχαχαχαχαχα.. tongue
Σε ευχαριστώ πάντως Bittersweet [by Amaranth] 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Bittersweet [by Amaranth]
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Δημιουργίες των Μελών μας :: Διαγωνισμοί-
Μετάβαση σε: