Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ζώδια

Πήγαινε κάτω 
+55
Fallen Angels
Allison Argent
Κρίστεν
N.ever give U.p
Eva98
Favole
black widow
KingOfDarkness
lily modgomery
Maraki Death
aphroditenight19
Selene
Lillith
bella cullen
Μορένα
Broken Angel
Μικρό νταμπίρ
toni97
nektarios8
Night Princess♥
Amaranth
Princess of darkness
paramu8enia
marina forever
Selena Night
AЯianЯhod.ЬЩ.22
elinaki
Sensitive Vampire
ClaireReno
Katerina Petrova
Catnipe
Raven
Dark Princess.
queen of damned
Cathy Ames
wowmicky012
White Lady
RosaV
Pandora
Dracula's Daughter
Duchess of Devonshire
Dark Lady
van der Saargon
Nathaniel
Winter Shade
Queen Alice VΙ
Nightmare
sweety
Natalia
eilin
Somnium
~Nightfairy~
Pearl
Westrice
Ophelia
59 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 29, 2012 10:17 pm

Μεσουρανεί;Τι εννοείς με αυτό;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 29, 2012 11:55 pm

Ναι ναι τι εννοείς; :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 30, 2012 1:41 am

Argy μου,για πριν που έλεγες για Τοξότες.. οι Τοξότες είναι καλά πλάσματα απλά πολύ τρελά και γεμάτα αγάπη για τις τέχνες και τα χρώματα!Ξέρω άτομα και ένα απο αυτά η κολλητή μου!Πετάνε στα σύννεφα βρίσκονται αλλού εντελώς!Όμως ξέρω μόνο για γυναίκες..τώρα αν είναι διαφορετικά στους άντρες δεν ξέρω!Οι Κριοί επειδή έχω γνωστό Κριό δεν αντέχεται πραγματικά.. έχει μεγάλη ιδέα για τον εαυτό του και πολύ πιεστικός.Σορρυ κριαράκια έχω κακές εμπειρίες! :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 30, 2012 4:36 am

Εγώ δεν έχει τύχει να έχω ''εμπειρία'' με Κριό.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 30, 2012 7:23 am

Στέλλα, όντως μπορεί να είναι καλά πλάσματα οι Τοξότες, αλλά είναι επιπόλαια και κάνουν βλακείες εξαιτίας της επιπολαιότητας τους -.- Όσο για τους Κριούς...Μακριά και αλάργα! Τα πάρε δώσε μαζί τους δεν καταλήγουν ποτέ σε καλό -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 30, 2012 4:47 pm

Ναί όμως δεν μπορεί να εξαρτηθεί και απο τον χαρακτήρα των συγκεκριμένων ατόμων; Ζώδια - Σελίδα 8 948708
Δεν είναι όλα βάση ζωδίου.
Βέβαια τα πιο πολλά ισχύουν αλλά όχι και πάντα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Δεκ 31, 2012 5:15 am

Καλά δεν πρέπει να βασιζόμαστε στα ζώδια αποκλειστικά λες και είναι ο αληθινός χαρακτήρας του ατόμου.Ναι εδώ που τα λέμε κάνουν μερικές βλακειούλες που και που οι Τοξότες.Αλλά είναι καλά παιδιά!Κριοί όπως τα πες μακριά κ αλάργα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Δεκ 31, 2012 5:16 am

Καλά Ειρήνη...Τραγούδα! Όταν συναντήσεις κανέναν Κριό, δώσε του το benefit of the doubt και εκείνος θα σου ανέβει πανηγυρικά στον σβέρκο. Και μετά ξαναέλα μια βόλτα να μιλήσουμε για πιθανότητες και καθολικότητες Ζώδια - Σελίδα 8 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Δεκ 31, 2012 5:17 am

Ε ναί!
Δεν είναι όλα βάση ζωδίου!
Πρέπει να υπάρχουν και εξαιρέσεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Δεκ 31, 2012 5:17 am

Για τον Κριό δεν υπάρχουν εξαιρέσεις. Υπάρχει μόνο ο κανόνας devil2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Δεκ 31, 2012 5:20 am

Δεν ξέρω!
Μπορεί!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Δεκ 31, 2012 5:22 am

Ειρηνάκι μου, μην το ψάχνεις! Αν δεν αντέχουμε τους Κριούς εμείς τα Ψαράκια, που δείχνουμε ανοχή σε πολλά πράγματα, φαντάσου εσείς οι Σκορπιοί, που είστε και πιο εκδικητικοί και δεν σηκώνετε μύγα στο σπαθί σας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Δεκ 31, 2012 5:24 am

Έχετε ανοχή;;;;;;;;;;;;;;;;
Τι είναι αυτή η λέξη;;;;;;;
Δεν την γνωρίζω εγώ!:P:P:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Δεκ 31, 2012 5:25 am

Με τρεις φίλες Σκορπίνες, το έχω καταλάβει καλά αυτό xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Δεκ 31, 2012 5:28 am

Χαχαχαχα ναίιι φαίνεται εύκολα!
Ώστε έτσι!
Απαπα μακρυά οι Κριοί τότε!
Εγώ εδώ για μικροζητήματα δεν έχω ανοχή!
Τι λέμε τώρα!:P:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Δεκ 31, 2012 5:32 am

Ειρήνη, κοίτα τι βρήκα...Μόνο για σένα :P

Αποτελέσματα για
Σκορπιός-Κριός
Ταιριάζουν 72%
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΜΕ ΚΡΙΟ

Δύναμη είναι το όνομα του παιχνιδιού όταν ένας Σκορπιός και ένας Κριός ενώσουν τις δυνάμεις τους. Το πώς θα χρησιμοποιήσετε την εξουσία αυτή, θα καθορίσει πόση ευτυχία θα έχετε μαζί. Σε ορισμένες περιπτώσεις, η μάχη των «θέλω» είναι πιθανή, αφού ο Κριός έχει την ίδια φωτιά και σκοπιμότητα, όπως εσύ.

Και φυσικά, όταν τα στοιχεία σας αναμειγνύονται, έχετε μία πολύ καυτή υπόθεση. Στην πραγματικότητα, αυτή μπορεί να είναι αρκετά καυτή σχέση. Αμέσως ο ένας θα νιώσει έλξη για την παθιασμένη και σεξουαλική πλευρά του άλλου. Ο Σκορπιός θα ενθουσιάσει τον θερμόαιμο Κριό και εκείνος θα ενισχύσει την επιθυμία σου να εξερευνήσετε νέες δυνατότητες. Είστε τόσο ισχυρογνώμονες με μοναδικές προσωπικότητες και οι δύο, ώστε ο συμβιβασμός θα είναι σημαντικός αν θέλετε να δώσετε μία ευκαιρία στη σχέση.

Φαίνεται ότι η σεξουαλικότητα θα κυριαρχήσει αυτή τη σχέση. Ο Άρης, ο οποίος σε επηρεάζει, επηρεάζει το χαρακτήρα του Κριού επίσης. Έχετε τόσα κοινά χαρακτηριστικά! Ωστόσο, ο Κριός θα είναι δύσκολο να διαπραγματευτεί και να έρθει σε συνεννόηση μαζί σου, ιδιαίτερα στη ζωή του σπιτιού και στις εσωτερικές υποθέσεις.

Αυτός θα θέλει το σπίτι να είναι ένα κέντρο του ενθουσιασμού και ο προορισμός για ένα ατελείωτο ρεύμα επισκεπτών. Εσύ, από την άλλη πλευρά, είσαι πολύ μυστικοπαθής και ιδιωτικός, θα θέλεις το σπίτι σας να είναι ένα καταφύγιο ή λιμάνι και όχι ο κεντρικός σιδηροδρομικός σταθμός. Αυτό θα δημιουργήσει συγκρούσεις.

Θα είστε σε μία συνεχή διαμάχη γιατί και οι δύο είστε τόσο αποφασισμένοι και ισχυροί που δεν θα κάνετε πίσω και θα υποστηρίζει ο καθένας τις δικές του απόψεις για την ζωή. Το ξέρω και οι δύο θέλετε να αποδείξετε ότι είστε ανώτεροι αλλά παρόλα αυτά η ένταση μεταξύ σας θα εξαφανιστεί! Πως όμως; Και βέβαια με φιλιά και τρυφερότητα πάνω από όλα! Και νομίζετε ότι δεν έχω καταλάβει γιατί προκαλείτε ο ένας τον άλλον; Για να φτάσετε στην κρεβατοκάμαρα μετά!
Με ποιούς Κριούς ταιριάζει περισσότερο ο Σκορπιός

Θα έχεις έναν φλογερό και δυναμικό συνδυασμό με Κριούς που έχουν γεννηθεί μεταξύ 21 και 30 Μαρτίου. Δεν θα επηρεαστούν από τα παιχνίδια σου για συναισθηματικό έλεγχο. Εάν μπορείς να τους δώσεις το χώρο που χρειάζονται, η υπέροχη σεξουαλική σχέση σας θα αντισταθμίσει τα άλλα θέματα.

Όσοι Κριοί γεννήθηκαν μεταξύ 31 Μαρτίου και 10 Απριλίου ενδέχεται να προσπαθήσουν να σε κυριαρχήσουν, ειδικά στη δουλειά και σε άλλες επαγγελματικές δραστηριότητες, πράγμα που θα σε ενοχλήσει αρκετά. Αυτό θα μπορούσε να είναι ένας καταστροφικός συνδυασμός, αν δεν σου αρέσει να σου κάνουν υποδείξεις.
Οι Κριοί που έχουν γεννηθεί από τις 11 έως τις 19 Απριλίου είναι ίσως οι καταλληλότεροι για εσένα, επειδή έχουν έντονη την κυριαρχία του Δία και του Τοξότη. Έχεις πολύ ισχυρές συναισθηματικές και καρμικές σχέσεις με Κριούς που γεννήθηκαν κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Δεκ 31, 2012 10:54 pm

paramu8enia έγραψε:
Ναι ναι τι εννοείς; :Ρ

Renesmee Cullen έγραψε:
Μεσουρανεί;Τι εννοείς με αυτό;

Μεσουρανεί ένα ζώδιο σημαίναι πως ένα ζώδιο ανατέλλει τη στιγμή της γέννησης. Δηλαδή με λίγα λόγια ωροσκόπος είναι το ζώδιο που ανατέλει τη στιγμή της γέννησης, και για να βρεί κάποιος τον ωροσκόπο του, πρέπει να κάνει διάφορους υπολογισμούς που βασίζονται στη τοπική ώρα και το γεωγραφικό μήκος και πλάτος! Ελπίζω να καταλάβατε!

Κριούς? Ουφ! Μακριά απο εμένα! Δεν τους αντέχω και να φανταστείται γνωρίζω δύο κριούς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Δεκ 31, 2012 11:13 pm

AЯianЯhod.ЬЩ.22 έγραψε:
Ειρήνη, κοίτα τι βρήκα...Μόνο για σένα :P

Αποτελέσματα για
Σκορπιός-Κριός
Ταιριάζουν 72%
ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΜΕ ΚΡΙΟ

Δύναμη είναι το όνομα του παιχνιδιού όταν ένας Σκορπιός και ένας Κριός ενώσουν τις δυνάμεις τους. Το πώς θα χρησιμοποιήσετε την εξουσία αυτή, θα καθορίσει πόση ευτυχία θα έχετε μαζί. Σε ορισμένες περιπτώσεις, η μάχη των «θέλω» είναι πιθανή, αφού ο Κριός έχει την ίδια φωτιά και σκοπιμότητα, όπως εσύ.

Και φυσικά, όταν τα στοιχεία σας αναμειγνύονται, έχετε μία πολύ καυτή υπόθεση. Στην πραγματικότητα, αυτή μπορεί να είναι αρκετά καυτή σχέση. Αμέσως ο ένας θα νιώσει έλξη για την παθιασμένη και σεξουαλική πλευρά του άλλου. Ο Σκορπιός θα ενθουσιάσει τον θερμόαιμο Κριό και εκείνος θα ενισχύσει την επιθυμία σου να εξερευνήσετε νέες δυνατότητες. Είστε τόσο ισχυρογνώμονες με μοναδικές προσωπικότητες και οι δύο, ώστε ο συμβιβασμός θα είναι σημαντικός αν θέλετε να δώσετε μία ευκαιρία στη σχέση.

Φαίνεται ότι η σεξουαλικότητα θα κυριαρχήσει αυτή τη σχέση. Ο Άρης, ο οποίος σε επηρεάζει, επηρεάζει το χαρακτήρα του Κριού επίσης. Έχετε τόσα κοινά χαρακτηριστικά! Ωστόσο, ο Κριός θα είναι δύσκολο να διαπραγματευτεί και να έρθει σε συνεννόηση μαζί σου, ιδιαίτερα στη ζωή του σπιτιού και στις εσωτερικές υποθέσεις.

Αυτός θα θέλει το σπίτι να είναι ένα κέντρο του ενθουσιασμού και ο προορισμός για ένα ατελείωτο ρεύμα επισκεπτών. Εσύ, από την άλλη πλευρά, είσαι πολύ μυστικοπαθής και ιδιωτικός, θα θέλεις το σπίτι σας να είναι ένα καταφύγιο ή λιμάνι και όχι ο κεντρικός σιδηροδρομικός σταθμός. Αυτό θα δημιουργήσει συγκρούσεις.

Θα είστε σε μία συνεχή διαμάχη γιατί και οι δύο είστε τόσο αποφασισμένοι και ισχυροί που δεν θα κάνετε πίσω και θα υποστηρίζει ο καθένας τις δικές του απόψεις για την ζωή. Το ξέρω και οι δύο θέλετε να αποδείξετε ότι είστε ανώτεροι αλλά παρόλα αυτά η ένταση μεταξύ σας θα εξαφανιστεί! Πως όμως; Και βέβαια με φιλιά και τρυφερότητα πάνω από όλα! Και νομίζετε ότι δεν έχω καταλάβει γιατί προκαλείτε ο ένας τον άλλον; Για να φτάσετε στην κρεβατοκάμαρα μετά!
Με ποιούς Κριούς ταιριάζει περισσότερο ο Σκορπιός

Θα έχεις έναν φλογερό και δυναμικό συνδυασμό με Κριούς που έχουν γεννηθεί μεταξύ 21 και 30 Μαρτίου. Δεν θα επηρεαστούν από τα παιχνίδια σου για συναισθηματικό έλεγχο. Εάν μπορείς να τους δώσεις το χώρο που χρειάζονται, η υπέροχη σεξουαλική σχέση σας θα αντισταθμίσει τα άλλα θέματα.

Όσοι Κριοί γεννήθηκαν μεταξύ 31 Μαρτίου και 10 Απριλίου ενδέχεται να προσπαθήσουν να σε κυριαρχήσουν, ειδικά στη δουλειά και σε άλλες επαγγελματικές δραστηριότητες, πράγμα που θα σε ενοχλήσει αρκετά. Αυτό θα μπορούσε να είναι ένας καταστροφικός συνδυασμός, αν δεν σου αρέσει να σου κάνουν υποδείξεις.
Οι Κριοί που έχουν γεννηθεί από τις 11 έως τις 19 Απριλίου είναι ίσως οι καταλληλότεροι για εσένα, επειδή έχουν έντονη την κυριαρχία του Δία και του Τοξότη. Έχεις πολύ ισχυρές συναισθηματικές και καρμικές σχέσεις με Κριούς που γεννήθηκαν κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.


Ουάου! Ζώδια - Σελίδα 8 954599 Ζώδια - Σελίδα 8 954599 Ζώδια - Σελίδα 8 954599 Ζώδια - Σελίδα 8 954599 Ζώδια - Σελίδα 8 954599 Ζώδια - Σελίδα 8 954599
Δεν τα ήξερα όλα αυτά μεταξύ Κριού και Σκορπιού!
Ακούς εκεί για το σπίτι!
Φυσικά καταφύγιο και σε ένα μέρος ήσυχο! :P
Στην κρeβατοκάμαρα;
Ώστε είναι τόσο καλός; :P:P:P Ζώδια - Σελίδα 8 441842
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Ιαν 01, 2013 2:25 am

Τουλάχιστον Σκορπιός-Κριός ταιριάζουν 72% να δείτε Αιγοκερος-Κριός που ταιριάζουν κάπου στα 23% δεν θυμάμαι ακριβώς!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Ιαν 01, 2013 2:37 am

Αααα τόσο πολύ :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Ιαν 01, 2013 2:52 am

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Ιαν 01, 2013 2:54 am

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Fallen Angels
Spirit
Spirit
Fallen Angels


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 19
Ημερομηνία εγγραφής : 09/04/2013
Ηλικία : 177
Τόπος : Μυστικ Φολς

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Stefan Salvator
Atittude: Kind

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2013 3:33 pm

Εγώ είμαι καρκινάκι κ μπορώ να πω οτι δεν έχω πρόβλημα με κανέναν. Τώρα σχετικά με το αν τα πιστεύω όχι αλλα μερικές φορές βγαίνουναι. :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/kallergis89
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Απρ 12, 2013 3:22 am

Η μαμά μου είναι Κριός. Και ο μπαμπάς μου Αιγόκερος. Καταλάβατε πιστεύω :Ρ
Η αδερφή μου είναι τοξότης.
Εγώ καρκίνος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ζώδια - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ζώδια   Ζώδια - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2013 6:42 am

Εμένα η μάνα είναι Αιγόκερος και ο μπαμπάς και ο αδερφός μου είναι Καρκίνοι. Πάλι καλά που έχουμε και την μάνα μου, γιατί, με τόσο νερό, θα πλημμυρίζαμε :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ζώδια
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Η Κρύπτη...-
Μετάβαση σε: