Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;

Πήγαινε κάτω 
+20
haroyla
Rose_ELen@.Ever
Princess of darkness
Amaranth
Μικρό νταμπίρ
blackcatgirl
Selena Night
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Raven
Dark Princess.
Sensitive Vampire
Night Princess♥
Nathaniel
Nightmare
Cathy Ames
Katerina Petrova
Pandora
eilin
Dracula's Daughter
Christian Ozera
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 06, 2011 5:47 am

παιδια στο public ειναι τελεια. οτι θες απο βρικολακιστικα εκει θα το βρεις. και εγω θα ηθελα να παρω το αγγελοι αλλα θα κανω αρκετη υπομονη ακομα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Selena Night
Spirit
Spirit
Selena Night


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 05/03/2011
Ηλικία : 29
Τόπος : House of Night

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Zoey Redbird
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 06, 2011 7:38 am

AЯianЯhod.ЬЩ.22 έγραψε:
hein? Ολόκληρο ράφι βιβλίων...Με βρικολακίστικααα;;; Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 668320

Την Τρίτη θα πάω στο Public, τ-έ-λ-ο-ς! :P

βασικα ειναι ενας ολοκληρος διαδρομος οχι απλα ραφι.... εγω στο metro mall το εχω δει δεν ξερω αν ειναι ετσι και στα υπολοιπα public...

ανετα χαλαω ολα μου τα λεφτα σε αυτον τον διαδρομο!!! Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 668320
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fairytalesandmagic.blogspot.com/
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μαρ 07, 2011 12:21 am

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 430499
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blackcatgirl
Spirit
Spirit
blackcatgirl


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Διαβολο-βαμπιρο-χώρα... :P

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat in Queen of the damned
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 20, 2011 2:47 am

Eγω θελω το VAMPIRE & SUCCUBUS......εχω ψηθει πολυ να το παρω...!!!!

Εχω λιγο καιρο που τελειωσα τα ομορφα πλασματα και ομορφο σκοταδι...που δε με ενθουσιασαν κιολας...αλλα γουστα ειναι αυτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 20, 2011 5:48 am

Ωραίο είναι το Vampires&Succubus. Το τελείωσα σε χρόνο dt, τόση πρεμούρα είχα να το τελειώσω Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 13873

Εγώ πάλι θα ήθελα να διαβάσω τα βιβλία που τελείωσες εσύ. Δεν σε ενθουσίασαν. Γιατί;

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blackcatgirl
Spirit
Spirit
blackcatgirl


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 17
Ημερομηνία εγγραφής : 15/03/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Διαβολο-βαμπιρο-χώρα... :P

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat in Queen of the damned
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 20, 2011 6:12 am

οχι δεν ειναι αυτο...γενικα ειμαι βιβλιοφαγος και με ευχαριστουν αρκετα συχνα αυτα που διαβαζω..
τα συγκεκριμενα περιμενα οτι θα εχουν βρυκολακες μεσα, αλλα αντι γι αυτο οι ηρωες εχουν πολλες "μαγικες δυναμεις" κλπ κλπ...κατι που μεταφραζω ως παιδικη φαντασια...το ξανατονιζω, γουστα ειναι αυτα...ειναι και θεμα ηλικιας βεβαια, που πλεον κατι τετοια δε μου λενε τπτ...ή μαλλον ποτε δε μου ελεγαν (πχ εκεινα τυπου χαρυ ποτερ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 20, 2011 6:15 am

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 526586 Επιτέλους! Να και κάποιος που δεν διαβάζει Χάρυ Πόττερ! Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 13873 Και εμένα το Χάρυ Πόττερ μου φαίνεται αρκετά ''παιδικό'' και, αν και μου αρέσουν τα φανταστικά βιβλία, έχεις δίκιο. Αν από ένα σημείο και μετά το παρακάνουν με τις υπερδυνάμεις και με αυτά κουράζουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 20, 2011 5:57 pm

εμενα ο χαρυ ποτερ μου αρεσε παρα πολυ και τελειωσα και τα 7 βιβλια σε χρονο dt.
αλλα και εγω θελω να διαβασω αυτα που προαναφερατε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 29, 2011 2:01 am

Τα βιβλια τ Χαρυ Ποτερ
Ο οικος της νυχτας οσα εχουν βγει
και οσα True Blood εχουν βγει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 30, 2011 4:29 am

το αγγελοι, το αθανατοι, τα ομορφα πλασματα και ενα αλλο που δεν θυμαμαι πως το λενε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 02, 2011 6:58 pm

Το Uglies και το Αγγελική Σιωπή. Αλλά δεν ξέρω αν αξίζουν...Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 02, 2011 9:44 pm

το αγγελικη σιωπη ηταν αυτο που δεν θυμομουν. παντως νομιζω οτι αξιζει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Selena Night
Spirit
Spirit
Selena Night


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 72
Ημερομηνία εγγραφής : 05/03/2011
Ηλικία : 29
Τόπος : House of Night

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Zoey Redbird
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 09, 2011 3:52 am

AЯianЯhod.ЬЩ.22 έγραψε:
Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 526586 Επιτέλους! Να και κάποιος που δεν διαβάζει Χάρυ Πόττερ! Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 13873 Και εμένα το Χάρυ Πόττερ μου φαίνεται αρκετά ''παιδικό'' και, αν και μου αρέσουν τα φανταστικά βιβλία, έχεις δίκιο. Αν από ένα σημείο και μετά το παρακάνουν με τις υπερδυνάμεις και με αυτά κουράζουν.


αν θεωρεις το χαρυ ποτερ παιδικο που να διαβασεις το "σεπτιμους χιπ: μαγεια"..... δεν εχω διαβάσει βιβλίο με πιο ελεϊνα μαγικα..... hein?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://fairytalesandmagic.blogspot.com/
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 09, 2011 3:53 am

το αγγελοι...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 09, 2011 5:23 pm

Argy το Αγγελικη σιωπη αξιζει πιστευω θυμιζει λιγο αγγελους δεν το εχω διαβασει ακομα αλλα θελω πολυ εχω ακουσει πολυ καλα σχολια και με τραβηξε αυτο το βιβλιο αλλα δεν το εχω παρει ακομα αυτο το βιβλιο οποτε διαβασε το κ πες μας εντυπωσεις!και να σας πω και μενα δεν μου αρεσουν τα βιβλια του Harry Potter τα θεωρω παιδικα δεν με τραβανε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 09, 2011 7:45 pm

Ούτε εγώ το έχω πάρει το Αγγελική Σιωπή. Μετά από το Μαρτύριο, αυτό σκέφτομαι να διαβάσω. Επίσης, θα ήθελα να αγοράσω την Ξυπόλητη Πριγκίπισσα (το τέταρτο βιβλίο της σειράς της Σάλι Λόκχαρτ του Φίλιπ Πούλμαν) και το τρίτο βιβλίο της Φάβολε στα ελληνικά (έχω ψάξει και δεν το βρίσκω Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 959103 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 10, 2011 3:39 am

παιδια σας προλαβα. εγω διαβαζω σημερα την αγγελικη σιωπη. ειμαι στη μεση και συνεχιζω ακαθεκτη. ως τωρα ειναι πολυ καλο. οταν το τελειωσω ολο θα σας πω εντυπωσεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 03, 2011 7:37 pm

Σπόιλερ:

Ένα βιβλίο του Assassin's Creed στα αγγλικά που πήρε το μάτι μου στο Public...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 03, 2011 11:00 pm

Σπόιλερ:
Εγώ θέλω να πάρω την Αγγελική Σιωπή, το Dead Reckoning, τα τρια τελευταία Immortals, την Ποντικοπαγίδα και το Cryptic Cravings. Δηλαδή τίποτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 03, 2011 11:22 pm

εγω θελω να παρω το Spirit Bound απο VA γιατι δεν το εχω διαβασει ακομα τελειωνω το Torment απο Fallen series και το αγγελικη σιωπη θελω, το εχω βαλει στο ματι εδω και πολυ καιρο..σκεφτομαι να παρω και το ''Dracula'' ξερετε αν υπαρχει στα ελληνικα? κοιταξα public αλλα δεν ειδα να εχει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 04, 2011 12:37 am

Σπόιλερ:

Να το πάρεις να το διαβάσεις, είναι πολύ καλό, στο εγγυώμαι Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 220813 Το Ντράκουλα το έχω βρει στα Metropolis με ένα πανάθλιο cover από την νεολιθική εποχή (αλλά σημασία δεν έχει η εμφάνιση, αλλά το περιεχόμενο Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 220813 Ρώτα πάντως ξανά στο Public ή σε κανένα μαγαζί που πουλάνε μεταχειρισμένα βιβλία, ποτέ δεν ξέρεις Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 220813

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 04, 2011 1:20 am

Σπόιλερ:

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 430499 είναι πράγματι καλό! Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rose_ELen@.Ever
Dark Elf
Dark Elf
Rose_ELen@.Ever


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : padou!!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 04, 2011 1:22 am

εγω θέλω το Beastly, της Άλεξ Φλιν, το 'χει διαβάσει καμία?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 04, 2011 2:03 am

Σπόιλερ:

Ναι...Το έχω διαβάσει...Καλούτσικο, δεν μπορώ να πω, αλλά...
1. Κινείται υπερβολικά πολύ στα πλαίσια του ''προκατόχου'' του...
2. Ήταν σχετικά μικρό. Θα μπορούσε ίσως να έχει περισσότερη εξέλιξη αν ήταν πιο μεγάλο (σε ορισμένα σημεία μάλιστα η ίδια φαινόταν να κόβει πολύ)
3. Μου φαίνεται ότι η ταινία είναι πιο πρωτότυπη από το βιβλίο, αλλά δεν ξέρω...Σε άλλα σημεία ας πούμε μου άρεσε περισσότερο το βιβλίο και σε άλλα πιο πολύ η ταινία.

Εντάξει, άμα θες, διάβασέ το, αλλά δεν είναι και τίποτα το τρομερό. Ίσα-ίσα να έχεις μια ιδέα σε περίπτωση που θες να δεις και την ταινία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rose_ELen@.Ever
Dark Elf
Dark Elf
Rose_ELen@.Ever


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : padou!!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 04, 2011 4:14 am

ευχαριστώ για τις πληροφορίες Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 2 611715 .την ταινία την είδα και μ' άρεσε. Μήπως έχεις κανένα βιβλίο να μου προτείνεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ποιο βιβλιο περιμενετε να βγει?
» Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;
» Ποιό είναι το καλύτερο βιβλίο της σειράς Λυκόφως; (Γενική Συζήτηση)
» Με τι έχετε κολλήσει αυτόν τον καιρό;
» Ένα βιβλίο για τον απο πάνω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Γενική Λογοτεχνία-
Μετάβαση σε: