Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;

Πήγαινε κάτω 
+51
DeepBlue
Rebecca.
baby vampire
Allison Argent
Κρίστεν
Reika
N.ever give U.p
skailer
Pearl
Favole
KingOfDarkness
lily modgomery
Maraki Death
Interview_With_A_Vampire
Nephelim
Lillith
marina forever
paramu8enia
haroyla
Broken Angel
blood darkness
Rose_ELen@.Ever
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Amaranth
Μικρό νταμπίρ
blackcatgirl
Selena Night
Princess of darkness
Vampire of Fidelity
Night Princess♥
Sensitive Vampire
Nightmare
ClaireReno
Celestyn
Dark Princess.
Katerina Petrova
Roza di
Raven
Christian Ozera
Pandora
Cathy Ames
Somnium
Dracula's Daughter
~Nightfairy~
rockfreak
Nathaniel
Winter Shade
Queen maeve
eilin
Natalia
Ophelia
55 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 29 ... 37  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22, 2011 7:44 pm

Σε αυτό με τον "Ερωτευμένο Σαιξπηρ" έχεις δίκιο. Κι εμένα μου το θύμισε πάααρα πολύ!

Ενδιαφέον και το Αίγα και Πάγος. Μπορεί και να το πάρω... Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 948708
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22, 2011 7:47 pm

Δεν λέω ότι περίμενα πια το παρελθόν της να είναι και το πιο συνηθισμένο (μόνο την παρουσία του Ντάνιελ σε κάθε ζωή της αποκλείει κάτι τέτοιο :P) αλλά δεν περίμενα να πέσει τόση αντιγραφή.

Και εμένα μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον και γι' αυτό πιθανότατα θα είναι το επόμενο βιβλίο που θα ξεκινήσω Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22, 2011 11:14 pm

Εγώ τώρα έχω κάτι αστυνομικά και πολλά του Σαίξπηρ, οπότε θα αρκεστώ για λίγο καιρό και θα αργήσω να πάρω το άλλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23, 2011 5:31 am

Και εγώ έχω κάνει μια ''αναβάθμιση'' στην βιβλιοθήκη μου γενικά Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 220813 Νομίζω ότι, για κανένα εξάμηνο τουλάχιστον, μου φτάνουν όσα βιβλία έχω αγοράσει Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23, 2011 5:51 pm

Εμένα, με την κατάσταση φέτος, μου φτάνουν για πάνω από εξάμηνο Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 959103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23, 2011 10:00 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23, 2011 10:14 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23, 2011 10:16 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23, 2011 10:18 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23, 2011 10:21 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23, 2011 10:24 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 23, 2011 10:26 pm

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ Σεπ 28, 2011 8:09 am

κοριτσια μπηκα πολυ στον πειρασμο με τα σποιλερια σας!αλλα κρατηθηκα μπραβο μου!ανυπομονω να διαβασω και αυτο το βιβλιο..οταν βγει στα ελληνικα επιτελους:P:P εγω τελειωσα τα ομορφα πλασματα finally, και τελικα ηταν πολυ καλο..απλα ηταν αργη η πλοκη και σε κουραζε μεχρι να καταλαβεις σε τι ειδους πλασματα αναφερεται..σε μαγους δηλαδη!σε εκανε να αναρωτιεσαι απο τα χαρακτηριστικα τους αν ειναι βαμπιρ, γιατι ετσι θυμιζε στην αρχη! και αφηστε που χρησιμοποιουσε ολο οικογενειακα δεντρα!anyway λεω να δοκιμασω και το δευτερο βιβλιο.αλλα προς το παρων αγορασα τους δεσμωτες ψυχων και επιτελους ξαναγυρνω στην ομορφη ιστορια του ντιμιτρι και της ροουζ που μου ελειψαν τοσο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ Σεπ 28, 2011 7:14 pm

Αχ, θα ήθελα να μάθω κι άλλα για την πλοκή. Αν μπορείς και θέλεις, πες λίγα πράγματα (σε spoiler, φυσικά Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 220813 )

Εγώ πάλι τελείωσα το One Day. Κινούνταν πάνω-κάτω στα ίδια επίπεδα με την ταινία, με το βιβλίο να είναι ελαφρώς καλύτερο. Και ενώ ήταν μια πολύ ωραία ιστορία γενικά, οι χαρακτήρες ήταν λιγάκι μονοδιάστατοι. Για παράδεγμα:

Η Έμμα όταν κάτι πάει στραβά: Δεν είμαι καλή για τίποτα, δεν αξίζω τίποτα, η ζωή μου είναι σκ*τά, αλλά δεν κάνω τίποτα για να το διορθώσω αυτό.
Ο Ντέξτερ: Ας πιούμε και ας το γλεντήσουμε! Τα προβλήματα δεν υπάρχουν άμα δεν τα σκέφτεσαι -.-

Ήθελα κάτι καλύτερο όσον αφορά την ''ψυχογράφιση'' των χαρακτήρων. Να κατανοήσω γιατί η Έμμα, εφόσον είναι τόσο καλή σε όλα, έχει τόσο χαμηλή αυτοεκτίμηση; Ο Ντέξτερ για ποιον λόγο, εφόσον τα έχει όλα, επιλέγει να μεθάει και να μην σκέφτεται; Και τέλος:
Σπόιλερ:

Τώρα άρχισα το Αίμα και Πάγος. Για να δούμε τι θα δούμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ Σεπ 28, 2011 7:27 pm

Σπόιλερ:

Εγώ μόλις τελειώσα το Ρετρό στην Ομίχλη (ναι, πάλι Agatha Christie tongue) που ήταν φοβερό! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 13873 Παίζει να είναι και το καλύτερο που έχω διαβάσει μέχρι τώρα! Και αν δεν ήξερα ότι ήταν αστυνομικό, στην αρχή θα έλεγα ότι είναι σίγουρα κάτι υπερφυσικό με προηγούμενες ζωές, φαντάσματα κλπ!

Άρχισα τώρα το Dead Reckoning (επιτέλους!!!) που περίμενα να το πάρω από τη μέρα που βγήκε! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 13873 Όπως και όλα της σειράς, μου αρέσει πάρα πολύ! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 611715

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ Σεπ 28, 2011 7:36 pm

Από μια άποψη, μου άρεσε σαν βιβλίο, αλλά σαν πλοκή. Οι χαρακτήρες μου το χάλασαν λίγο. Ναι, καλύτερα να δεις την ταινία από αυτή την άποψη Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 220813 Μην ανησυχείς, θα σας πω.

Αγκάθα Κρίστι, λατρείααα...Το έχω αγοράσει και εγώ αυτό, αλλά δεν έχω αξιωθεί να το διαβάσω ακόμα Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 959103 Επίσης, αγόρασα πρόσφατα τον ''Φόνο του Ρότζερ Ακρόιντ'' Άντε να δω ποιο από τα βιβλία που έχω αγοράσει να πρωτοδιαβάσω τώρα Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 860197

Χμ, ενδιαφέρον φαίνεται Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 13873 Μπορεί και να του ρίξω μια ματιά για να δω περί τίνος πρόκειται Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ Σεπ 28, 2011 7:47 pm

Ταινία λοιπόν...

Φυσικά και είναι λατρεία! Τι λες τώρα! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 13873 Εγώ σου προτείνω να διαβάσεις αυτό που μου άρεσε. Το άλλο δεν το έχω καν ακουστά και δεν ξέρω την υπόθεση, οποότε σου προτείνω αυτό που ξέρω. Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ Σεπ 28, 2011 7:53 pm

Ok, θα το έχω υπόψη μου Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΤετ Σεπ 28, 2011 10:29 pm

εγω παιδια εχω να πω οτι διαβαζω ενα βιβλιο που ειναι μαλλον πραγματικη ιστορια! και λεγεται! "Σώστε την πόλη μας!" της Σταυρούλας Κάτσου-Καντάνη! :Ρ αυτααα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30, 2011 12:21 am

χριστινα πολυ αγκαθα κριστι βλεπω Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 611715 πορωση ε??αυτο το αιμα και παγος..μου αρεσει ο τιτλος σε τι αναφερεται???ο τιτλος με δελεαζει παντως

Argy

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30, 2011 12:26 am

Χμ...Φαίνεται...''νοστιμότατος'' συνδυασμός (αν εξαιρέσεις την αργή πλοκή στην αρχή) Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 955178 Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 220813 Με βάζεις σε πειρασμό Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 13873 Για το Αίμα και Πάγος, μιας και τώρα το άρχισα, δεν μπορώ να κάνω κριτική ακόμα, αλλά ορίστε τι λέει το οπισθόφυλλο:
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30, 2011 1:06 am

χμμμ καλουτσικο φαινεται..αλλα το βλεπω οτι εχει πολυ περιπετεια μεσα και δεν ειμαι πολυ φιλος αυτου του ειδους:P:P βεβαια αν το διαβασεις και αργοτερα μας πεις καποια πραγματα μπορει και να αλλαξω γνωμη..Τα λες ωραια και μας δελεαζεις οποτε μπορει και να αλλαξω γνωμη Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 935979 ναι για τα Πλασματα το μονο κακο ειναι η αργη πλοκη και οτι πλατιαζει λιγο σε κουραζει μεχρι να σε φερει στο ζουμι της υποθεσης..αλλα μετα μου αρεσε πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 30, 2011 3:43 am

εγω ειχα ψαξει στο internet και ειχα βρει οχι μονο πληροφοριες και για τα δυο βιβλια (ομορφα πλασματα, ομορφο σκοταδι), αλλα και καποια μικρα αποσπασματα και μου αρεσε πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 01, 2011 6:55 am

ναι ειναι παρα πολυ ωραια βιβλια τελικα θα δοκιμασω και το δευτερο βιβλιο..οσο προχωρα η ιστορια εχει ενδιαφερον απλα ηταν λιγο αργη πλοκη και με κουραζε αλλα μετα εξελισεται ωραια.Ειχαν και καλες κριτικες νομιζω


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Princess of darkness στις Σαβ Οκτ 01, 2011 6:59 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 22 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 01, 2011 5:04 pm

απο οτι εχω δει, πολυ καλες κριτικες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 22 από 37Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 29 ... 37  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με τι έχετε κολλήσει αυτόν τον καιρό;
» Ποιο βιβλιο περιμενετε να βγει?
» Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;
» Το αγαπημένο σας βιβλίο
» Ποιό είναι το αγαπημένο σας θρίλερ;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Γενική Λογοτεχνία-
Μετάβαση σε: