Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;

Πήγαινε κάτω 
+51
DeepBlue
Rebecca.
baby vampire
Allison Argent
Κρίστεν
Reika
N.ever give U.p
skailer
Pearl
Favole
KingOfDarkness
lily modgomery
Maraki Death
Interview_With_A_Vampire
Nephelim
Lillith
marina forever
paramu8enia
haroyla
Broken Angel
blood darkness
Rose_ELen@.Ever
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Amaranth
Μικρό νταμπίρ
blackcatgirl
Selena Night
Princess of darkness
Vampire of Fidelity
Night Princess♥
Sensitive Vampire
Nightmare
ClaireReno
Celestyn
Dark Princess.
Katerina Petrova
Roza di
Raven
Christian Ozera
Pandora
Cathy Ames
Somnium
Dracula's Daughter
~Nightfairy~
rockfreak
Nathaniel
Winter Shade
Queen maeve
eilin
Natalia
Ophelia
55 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30 ... 37  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 22, 2011 12:01 am

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 430499 same here. Αρκεί να έχεις κάποιον που να το έχει διαβάσει, πράγμα που προϋποθέτει το βιβλίο να είναι γνωστό... tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 22, 2011 12:03 am

Και γνωστό να μην είναι, πάλι μπορείς να συζητήσεις γι' αυτό, να πεις την άποψή σου και, αν είναι καλό, να το προτείνεις και σε κάποιον άλλο Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 22, 2011 12:07 am

Και μετά ο άλλος, θα έχε φτάσει στη σελίδα 10 και θα σου πει: "Βαριέεεεμαι αυτό που μου έδωσες. Δεν έχει γίνει τίποτα ακόμα! Και τέλος πάντων, γιατί να διαβάσεις ένα πράγμα που γίνεται σε μια μαγική χώρα και όχι ένα ωραίο ιστορικό με το βυζάντιο" ή "Μη διάβαζεις τέτοια βιβλία με βρικόλακες! Θα καταστραφεί η ψυχή σου! Να σου δώσω ένα ωραίο κοινωνικό με έναν τύπο που καταστράφηκε η ζωή του επειδή έπεσε στο μποτιλιάρισμα;" :Ρ (Ναι, μου έχουν τύχει αυτά και γι αυτό στο λέω!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 22, 2011 12:14 am

Κοίτα, πάντα λαμβάνεις ως γνώμονα και το γούστο του άλλου και του προτείνεις βιβλία που πιθανότατα να του αρέσουν, έτσι; Άλλωστε, το προτείνεις, δεν το ''επιβάλεις'' Αν δεν του αρέσει, τι να κάνουμε; Συμβαίνουν κι αυτά :P

Όσο για το δεύτερο, η πιθανότερη απάντηση που θα έπαιρνε κάποιος αν μου το έλεγε αυτό θα ήταν: ''Δεν υπάρχει τέτοιος κίνδυνος! Η ψυχή μου είναι ήδη κατεστραμμένη! Ήρθε η ώρα να πάρουν σειρά κι άλλοι'' Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 120947

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 22, 2011 2:09 am

Εντάξει, αλλά αν λάβεις ως γνώμνωνα τις δικές μου προτιμήσεις, σίγουρα δε θα προτείνω στον άλλον ένα ιστορικό ή ένα κοινωνικό. Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 860197

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 441842 Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 441842 Καλόοοο!!!
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 22, 2011 2:22 am

Τι να σου πω; Εγώ μπορεί να πρότεινα (γιατί έχω διαβάσει κάνα-δυο, όχι τίποτα άλλο Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 860197 ) αρκεί να ήξερα ότι αρέσει σίγουρα στον άλλον αυτό το είδος και μου άρεσε και εμένα πάρα πολύ Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 220813

Ε μα, άκου εκεί να καταστρέψουν την ψυχή σου τα βρικολακίστικα; Αν είναι δυνατόν! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 76656
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 22, 2011 3:48 am

Αυτό με την ψυχή μου και τα βρικολακίστικα μου το έχουν πει Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 935979 Μια φίλη μου πίστευε ότι τα πίστευα αυτά που διάβαζα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 22, 2011 7:37 pm

πολλοι πιστευουν πως αυτα που διαβαζουμε στα βιβλια, τα θεωρουμε πραγματικοτητα...
αφου εμενα μια καθηγητρια μου ελεγε: ''τι τους βρισκεις και τα διαβαζεις?''
αφου παιζει αν οχι ολοι, οι περισσοτεροι καθηγητες να γνωριζουν την αγαπη μου για βιβλια με βρικολακες... Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 935979

και εγω ειχε διαβασει βιβλια πολλων ειδων. και ιστορικα και κοινωνικα και ολα Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 860197
δεν ειναι κατι που με απωθει...
παντως εχετε δικιο. καλυτερα να προτεινεις στον αλλο ιβλια που ξερεις πως θα του αρεσουν... αλλιως θα στα φερει στο κεφαλι Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Οκτ 24, 2011 2:11 am

ακριβως!συμφωνω Ευα καλυτερα να ξερεις τα γουστα του αλλου διοτι αν κανεις το αντιθετο το μονο που θα καταφερεις ειναι να τον εκνευρισεις και να αρχισετε εναν ωραιοτατο καβγα για το ολο θεμα!Μα τι στενομυαλοι ανθρωποι!Τα βιβλια με βρικολακες πως μπορουν να καταστρεψουν την ψυχη?Συγνωμη, δεν εχουμε την ωριμοτητα να καταλαβουμε οτι δεν ειναι αληθινα ολα αυτα και οτι ειναι βιβλια φαντασιας?Φυσικα και την εχουμε αρα ποιο το προβλημα??τι να πω καπως ετσι κανει και η μανα μου σας καταλαβαινω!:P:P:P εχουμε βγει και λιγο off νομιζω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Night Princess♥
Dark Elf
Dark Elf
Night Princess♥


Ταύρος Αριθμός μηνυμάτων : 398
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2010
Ηλικία : 29

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΔευ Οκτ 24, 2011 10:11 pm

Ελπίζω να μην έχουμε βγει off topic αφου μιλάμε για βιβλία...τεσπα οι αντμινς ξέρουν καλύτερα..

Πάντως πάνω σε αυτό που είπες που σου λέει η μάνα σου και μένα κάτι τέτοια μου κάνει αλλά εντάξει δε νομίζει ότι τα πιστεύω ή ότι μου κάνουν πλύση εγκεφάλου...tongue

Και χθες πετάγετε το χαζό ο αδερφός μου ο μικρός και λέει στη γιαγιά μου ότι το βιβλίο που διαβάζω είναι με βρικόλακες. duh Μου ρθε να το στραγγαλίσω! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 88873 Και εν τω μεταξύ εγώ είχα γίνει κατακόκκινη απο τη ντροπή μου αλλά η γιαγιά μου ευτυχώς δεν είπε τίποτα κακό, είπε αφού εγώ δεν έχω πρόβλημα δεν πειράζει. Ευτυχώς! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Οκτ 26, 2011 3:38 am

για να σας πω την αληθεια, ισως να ειμαστε και λιγακι off topic... Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 860197

εμενα δεν μου λενε τιποτα οι γονεις μου. ισα ισα. ο μπαμπας μου μου εχει αγορασει ολα τα βιβλια με βρικολακες που εχω. και επειδη μου εχουν δανεισει και κατι φιλες μου αρκετα, με εβλεπαν το καλοκαιρι που τα διαβαζα και δεν ελεγαν τιποτα.
απλα πως υπαρχουν και αλλα βιβλια και ταινιες με πιο τρομακτικους βρικολακες. ο μπαμπας μου δηλαδη τα ελεγα αυτα. γιατι η μαμα μου δεν ασχολειτε με βιβλια φαντασιας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 29, 2011 5:59 pm

Τι τυχερή που είσαι Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 959103 Ζηλεύω Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 959103 Εγώ όλα τα αγοράζω μόνη μου >Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 13873 (και μετά προσπαθώ να ''διαφθείρω'' και όλες τις υπόλοιπες φίλες μου, να μάθουν Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 120947 )

Έκανα μια παύση στο βιβλίο που διάβαζα για να διαβάσω το Succubus on Top (την συνέχεια από το Vampires& Succubus, στα αγγλικά πάντα Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 220813 :P)

Μέχρι στιγμής, μου αρέσει πολύ Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 611715 Μάλλον θα το τελειώσω σχετικά γρήγορα και θα σας κάνω και ένα review Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 220813 Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 29, 2011 6:02 pm

υπαρχει και αντιστοιχο τοπικ για το Vampires& Succubus αν θες να το σχολιασεις πιο ανετα

εγω μολις τελειωσα τα ομορφα πλασματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 29, 2011 6:04 pm

Για πεεες, πως σου φάνηκε; Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 13873 (πάντως, και εσύ και η Στέλλα με βάζετε σε πειρασμό να το ξεκινήσω κι εγώ :P)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 29, 2011 6:09 pm

εφτιαξα αντιστοιχη ενοτητα

παμε να το συζητησουμε εκει?

αξιζει τον κοπο να το ξεκινησεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 29, 2011 6:24 pm

Οκ Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 4:13 am

Εγώ όλες αυτές τις μέρες που με είχαν στην απομόνωση και δεν είχα τι να κάνω (λέμε τώρα) τελείωσα αυτό που διάβαζα και τώρα διαβάζω (και σύντομα τελειώνω) το Άρωμα! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 611715
Αν και στην αρχή το είχα βρει λίγο βαρετό γιατί ώρες ώρες έλεγε για άσχετα, τώρα που αρέσει και τελικά είναι ΠΟΛΥ ενδιαφέρον! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 220813 Αλλά καμιά φορά με δυσκολεύουν λίγο αυτές οι ορολογίες που έχει για τις μυρωδιές γιατί το διαβάζω Αγγλικά και δεν ξέρω τι σημαίνουν (βαριέμαι να ψάχνω σε λεξικά κιόλας) Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 860197 Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 839712
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 5:07 am

το ειχα διαβασει πριν 3 χρονια το αρωμα...

εγω ειχα φαγωθει να το διαβασω και ο μπαμπας μου μου ελεγε οτι δεν ηταν για την ηλικια μου... μετα απι λιγη πιεση τον επεισα και το ιδιο καλοκαιρι το ειχα στα χερια μου και το διαβαζα...
εμενα προσωπικα μου αρεσε... αυτος ειχε την δυναμη μα τις μυρωδιες να επηρεαζει τους παντες... να τους ελεγχει... αλλα ειχε φριχτο τελος... θα δεις και θα μου πεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 5:15 am

Σου άρεσε αυτός;;;; Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 954599 Τελικά είσαι πολύ τρελή!

Πάντως με τις μυρωδιές μπορεί να κάνει πολλά πράγματα. Εγώ είμαι και που ήταν να τον εκτελέσουν, αλλά τελικά κατέληξε σε όργιο η κατάσταση Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 860197
Νομίζω ξέρω τι γίνεται στο τέλος... Μου είχε πει μια φίλη μου.

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 5:19 am

δεν ειπα οτι μου αρεσε αυτος καλε... ειπα οτι το βιβλιο και η υποθεση μου αρεσαν... αυτος ψυχακιας ηταν!

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 5:26 am

Αααα, είπα κι εγώ! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 860197

Εγώ με το όργιο δεν την ήξερα τη σκηνή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 5:27 am

την συζητουσαν μια συμμαθητρια μου και η καθηγητρια των γαλλικων στο φροντ, οταν ημουν γυμνασιο, και απο εκει μου κολλησε να το διαβασω μιας και ειχα δει οτι το ειχαμε σπιτι...
τριτη γυμνασιου ημουν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 5:30 am

Ωραίο θέμα είχατε πιάσει με την καθηγήτρια! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 935979
Εγώ ήθελα να το διαβάσω όταν μου είπε την υπόθεση πριν από κάτι χρόνια αυτή η φίλη μου αλλά μέχρι τώρα δεν το είχα βρει το βιβλίο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 5:34 am

ναι, ειδες?

εγω ευτυχως εχω πολλα βιβλια που αξιζουν να διαβαστους, περαν του μεταφυσικου, εξαιτιας του πατερα μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 Icon_minitimeΤετ Νοε 09, 2011 7:14 pm

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 935979

Εμείς κυριώς μεταφυσικού έχουμε στο σπίτι μου. Και τώρ απου το λέω, πρέπει να βρω κάτι να διαβάσω πάλι, γιατί μας τέλειωσω το Άρωμα χτες το βράδυ Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 24 959103 Και τώρα δεν έχω τίποτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 24 από 37Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30 ... 37  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με τι έχετε κολλήσει αυτόν τον καιρό;
» Ποιο βιβλιο περιμενετε να βγει?
» Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;
» Το αγαπημένο σας βιβλίο
» Ποιό είναι το αγαπημένο σας θρίλερ;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Γενική Λογοτεχνία-
Μετάβαση σε: