Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Προσωπικες εμπειριες

Πήγαινε κάτω 
+11
Ophelia
Nephelim
paramu8enia
Princess of darkness
Broken Angel
Amaranth
Sensitive Vampire
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Raven
blood darkness
Μικρό νταμπίρ
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΚυρ Απρ 24, 2011 10:58 pm

Πες μας μια προτοτυπη εμπειρια που εχεις περασει Προσωπικες εμπειριες 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
blood darkness
Spirit
Spirit
blood darkness


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : αθηνα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat,Damon
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΔευ Μάης 30, 2011 9:22 pm

χμμ....δεν ξερω αν για σας ειναι προτοτυπη η εμπειρια αυτη για μενα ηταν παντως ......μια φιλη μου ειναι λεσβια και δεν το ηξερα ε και με φιλισε.....!!!! Προσωπικες εμπειριες 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΤρι Μάης 31, 2011 3:34 am

Προσωπικες εμπειριες 955178 για εμενα ειναι και παρα ειναι προτιτυπη.....
εγω εχω πολες προτοτυπες εμπιριες... μια απο αυτες ειναι οτι μια φορα που ειχαμε παει εκδρομη, (1η γυμνασιου) τα μεγαλητερα παιδια μας δωσαν να πιουμε gordons και breezer και μας αρεσαν και πηγαμε και πηραμε και εμεις και στην καφετερια που πηγαμε μαλλον μας ριξαν κατι μεσα, και οι μισοι ξερναγαν οι αλλοι μισοι κοιμοντουσαν ακομα και μεσα στο φερι μποτ, ολοι χασκογελαν. ασε, εγω διστιχος ειμουν απο εκεινους που ξερναγανε.( ολο αυτος με ενα ποτηρακι xD)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΤρι Μάης 31, 2011 3:44 am

Μα σε αυτά δεν μπορούν να σας ρίξουν κάτι, είναι εμφιαλωμέα. Τουλάχιστον δε θα έπρεπε να μπορουν...
Εγώ από την άλλη δεν έχω καμία πρωτότυπη εμπειρία να πω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΤρι Μάης 31, 2011 4:30 am

Μια πρωτότυπη εμπειρία;;;Χμ...Έχω μείνει δυο φορές σε φάρο στις καλοκαιρινές μου διακοπές, μια στην Ζάκυνθο και μια στην Κρήτη...Το βράδυ να δείτε που έβγαινε το φεγγάρι και το φως του φάρου γύριζε γύρω-γύρω...Στην Κρήτη ήταν ακόμα καλύτερα γιατί ήταν και αρκετά ψηλά με επικίνδυνα βράχια από κάτω...Σκηνικό βγαλμένο από ιστορία τρόμου Προσωπικες εμπειριες 168324 Τέλειοοο Προσωπικες εμπειριες 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blood darkness
Spirit
Spirit
blood darkness


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : αθηνα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat,Damon
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΤρι Μάης 31, 2011 4:05 pm

ναι οντως παρα ειναι προσωπικη..... Προσωπικες εμπειριες 948708 επρεπε να προσεχετε το ποτο σας ......!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΤρι Μάης 31, 2011 5:04 pm

εγω δεν ξερω αν εχω. αλλα οι δικες σας με κανουν να θελω να αποκτησω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
blood darkness
Spirit
Spirit
blood darkness


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : αθηνα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat,Damon
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΤρι Μάης 31, 2011 7:15 pm

Σαν τις Αννας και μενα? Προσωπικες εμπειριες 955178 hein?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΤετ Ιουν 01, 2011 12:47 am

Μας τα φεραν σε ποτυρι οχι σε μπουκαλι... και παντου γινετε να σου ριξουν ακομα και στον καφε και την πορτοκαλαδα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
blood darkness
Spirit
Spirit
blood darkness


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 94
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2011
Ηλικία : 30
Τόπος : αθηνα

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat,Damon
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΤετ Ιουν 01, 2011 1:22 am

ναι εχεις δικιο και εμενα μου ειχαν ριξει μια φορα και το καταλαβα ευτυχως και το εχισα σε μια γλαστρα διακριτηκα......!!!! Προσωπικες εμπειριες 13873 Προσωπικες εμπειριες 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΤετ Ιουν 01, 2011 11:13 pm

Προσωπικες εμπειριες 220813 παλι καλα... ε εμεις ειμασταν και προταριδες σε τετεια πρωτη φορα... το τι ακουσαμε μετα δεν λεγετε στο σχολειο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02, 2011 3:38 pm

πρωτοτυπη εμπιρεια εε;χμμ...δεν νομιζω πως εχω καποια τετοια εμπιρεια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02, 2011 5:03 pm

blood darkness έγραψε:
Σαν τις Αννας και μενα? Προσωπικες εμπειριες 955178 hein?

οχι ακριβως σαν τις δικες σας. δε θα ηθελα να μου συμβει κατι τετοιο (χωρις παρεξηγηση), απλα θα ηθελα να αποκτησω μια. ετσι απλα Προσωπικες εμπειριες 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03, 2011 6:22 pm

εγω παντως εχω μπολικες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΠαρ Ιουν 03, 2011 7:13 pm

για πες καποιες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04, 2011 12:01 am

μια φορα ειμασταν σε ενα παρτυ μια ξαδελφης εγω και η κολητη μου και αυτο ηταν σε ενα καφε στον παιζοδρομο.... και ήταν βραδυ και εμεις καναμε βολτες και οταν φτασαμε στο τελος του παιζοδρομου, ενα αυτοκινητο γεματο μεθυσμενος σταματησε αποτομα μπροστα μας, ανοιξαν την πορτα και εμεις αρχισαμε να τρεχουμε προς το καφε. ευτυχος δεν ηταν μακρια. Και ειμασταν και 11 χρονων.
αλλη μια προτοτυπη εμπιρια ειναι το πρωτο μεθυσι. ειμασταν σε ενα παρτυ και ο καλητος μου ειχε αγορασει οτι βγικε απο ποτα και τετεια. κατεβασε ενα μπουκαλι κρασι, ενα gordon και 5-6 μπιρες και εγω ακπου εκει στις μπιρες. αυτος επευτε κατω και ελεγε (συγνωμη για τς λεξεις) αυτη η π*#&$@ φτεει, αυτη η κ#$%@*, γιατι ειχε χωρισει προσφατα με ασχιμο τροπο και του ηταν καπως. εγω χασκογελαγα ( ειμουν σε καλητερη κατσαση) και ανακατεβα ολα τα ποτα μαζι. ειχαν παει ολοι πανω απο τον φιλο που και του λεγαν να παει στο μπανιο μην ξερασει, να του φτιξουν καφε, να παρουν απο εξω τιποτα να φαει, και εγω του εδηνα μπιρες και γελαγα ολοι την ωρα. ε μετα μου φωναξαν και σοβαρεφτικα, ο κολητος μου ελεγε δωσε μου σκαμπιλι, του δωσαμε 2-3 και δεν καταλαβε τυποτα. μετα βγηκε εξω στην βροχη και εβριζε, ολη η γοιτονεια μας ακουσε, ε και στο τελος εκανα εμετο και ξεραθηκε στον υπνο. ευτυχος οι γονεις μας δεν το μαθαν. ολο κουταμαρες καναμε εκεινο το βραδυ. χοντρες κουταμαρες.
αλλη μια προτοτυπη εμπιρια, βασικα οχι και τοσο, ειναι οταν με πεταξαν απο το λυμανι περσι μετα της εξετασεις οι φιλοι μου. φοραγα και βρακα, και ειχα σοβαρο προβλημα. γηριζα σπιτι και ολοι γελαγανε.
αλλη προτοτυπη εμπιρια, ειναι οταν τα ειχα φτιαξει με ενα παιδι, και ειμασταν για φαγητο σε διαφορετικα τραπεζια, και οι παρεα του μας πεταγε χαρτια.εγω τα πηρα και αρχισα και τους φωναζα μεσα στο μαγαζι. αυτος που ειχε το μαγαζι τα πηρε και παραληγο να μας πεταξει εξω. και δεν ηταν η πρωτη φορα. αλλη μια φορα σε μια καφετερια μας πεταξαν οντος εξω γιατι ειπαμε ενα αστειο και βαλαμε ολοι τα γελεια. (αυτος δν ηταν λογος να μας πεταξει εξω αλλα τελως παντων)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04, 2011 2:38 am

μια χαρα... Προσωπικες εμπειριες 441842

εγω το πρωτο μεθυσι το εκανα φετος σε ενα παρτυ του σχολειου. ασε. μια βοτκα ηπια και μιας και δεν ειχα συνηθισει με χτυπησε. καποια στιγμη αρχισα να γελαω χωρις λογο. ειχε χτυπησει και την κολλητη μου και ειμασταν και οι... δεν ξεραμε που πατουσαμε και που βρισκομασταν. και στο δευτερο παρτυ του σχολειου μια απο τα ιδια. αλλα με ουισκι αυτη την φορα...

πρεπει να αποκτησω αντοχες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04, 2011 3:18 am

Ναι, πράγματι πρέπει... Τι θα γίνει δηλασή αν βγούμε και θέλουμε να τα πιούμε! Θα σε μαζεύουμε? :Ρ
Εγώ απ' ότι μου λένε, αν και δεν το θυμάμαι καθόλου γιατί ήμουν μικρή, γύρω στα 3 ή 4, είχα πιει τη μπύρα του μπαμπά μου γιατί μου είχε πει πως θα μεθύσω και ήθελα να δω πως είναι γιατί δεν ήξερα. Αυτό τώρα δεν ξέρω αν όντως ισχύει αλλά έτσι μου έχει πει ο ίδιος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04, 2011 3:21 am

οντως. πρεπει να αποκτησω αντοχες στα δυνατα ποτα. γιατι αλλιως θα με μαζευεται. γιατι σε ποτα οπως κρασι, σαμπανια, μπυρα δεν εχω προβλημα. αντεχω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04, 2011 3:27 am

εγω την βοτκα δεν την μπορω καθολου. ειναι χαλια. αλλα ομως, σμιρνοφ που εχω δοκημασει (κριφα) απο τα ποτα που εχουμε στο σπιτι ειναι πολυ ωρεο. και τα ελαφρια ειναι επισης καλα. ολο τετεια πηνουμε σε εκδρομες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04, 2011 3:29 am

ουτε εμενα με τρελανε. στο πρωτο παρτυ ειχα πιει μια βοτκα και μετα απο λιγες ωρες ηπια και ενα ουισκι. βεβαια τα ακουσα απο την μαμα μου λιγακι επειδη ανακατεψα 2 ποτα. αλλα ειχε τελειωσει η βοτκα μετα. εγω φταιω?
στο δευτερο μονο ενα ουισκι. αλλα ουτε εμενα με τρελανε η βοτκα. το ουισκι μου αρεσε. αλλα παντα με πορτοκαλαδα και κοκα κολα αντιστοιχα Προσωπικες εμπειριες 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΣαβ Ιουν 04, 2011 11:24 pm

ναι φυσικα οχι σκετα. σκετα ειναι δυλιτιριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05, 2011 3:57 pm

ισως. δεν τα εχω δοκιμασει. και δεν θελω.
εξαλλου αν με αναψυκτικο μεσα και με χτυπησε το ενα ποτο, φαντασου σκετα. θα αρχισω να κανω ο,τι βλακεια μου κατεβει στο κεφαλι και μετα δεν θα θυμαμαι και τιποτα Προσωπικες εμπειριες 860197

εκει να δεις πρωτοτυπη εμπειρια Προσωπικες εμπειριες 935979
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΔευ Ιουν 27, 2011 2:28 am

Χαχαχα μια φιλη μου το εχει παθει, και δεν ειναι καθολου ωρεο ν κανεις πραγματα και μετα να μην θυμασε τιποτα.
Οσο για την βοτκα, τελεικα ειναι ωρεα! Ηπια λιγο σε ενα κλαμπ, στο τελευτεο παρτυ τ σχολειου, και ηταν πολυ ωρεα. Βοτκα absolut με χημο βυσινο αν θυμαμε καλα. Βεβεα οταν φτιαχουμε κατι τετειο μονοι μας δεν το ανακατεβουμε καλα και ειναι χαλια. Τ μπαρνμαν ειναι η δουλεια του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες Icon_minitimeΔευ Ιουν 27, 2011 2:35 pm

και η πλακα θα ηταν να πιεις, να σου συμβει οντως κατι πρωτογνωρο και μετα να μην θυμασαι τιποτα. παει η εμπειρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προσωπικες εμπειριες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 6Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Προσωπικές σκέψεις

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: