Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Προσωπικες εμπειριες

Πήγαινε κάτω 
+11
Ophelia
Nephelim
paramu8enia
Princess of darkness
Broken Angel
Amaranth
Sensitive Vampire
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Raven
blood darkness
Μικρό νταμπίρ
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Φεβ 29, 2012 12:59 am

Τι περίμενες από το μικρό κοριτσάκι;;:Ρ χχααχαχααχα:Ρ

Τι καλές εμπειρίες και αυτές:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Selene
Vampire
Vampire
Selene


Ταύρος Αριθμός μηνυμάτων : 301
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Καπου.

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Stivie Rae Jonhson
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 3:48 am

Εγω στα 6 ειχα κανει αλεξιπτωτο και ειδα μια καρετα-καρετα Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Images?q=tbn:ANd9GcTGKb3HSNzi5d13eQI4j4b1nc7VZ4lSZ5XMLc5xMexuYQfsm6kZ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://bestteenblog.blogspot.com/
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
black widow


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 8:54 pm

χιχιχιχιχιχι!!! Πολύ καλές οι φάρσες στα αδέρφια, εμένα ο αδερφούλης μου είναι 6 χρόνια μικρότερος το καημενάκι μου. Οταν ήμασταν πιο μικρά τον έβαζα να μου κάνει όλες τις δουλειές που εγώ βαριόμουνα να κάνω και του εδινα μια σοκολάτα, τον είχα λιώσει τον κακομοίρη.
Μια φορά είχα αγοράσει την λεγόμενη χλαπάτσα σε κόκκινο χρώμα, την κόλλησα στο πρόσωπο μου και πήγα στο κρεβάτι του και καθόμουνα απο πάνω του σαν τον χάρο μέχρι που άρχισε να ξυπνάει, εγώ έκανα πως υπέφερα και πνιγόμουνα σαν να μου ξεκολλάει το πρόσωπο. Το αδερφάκι μου δεν έβγαλε μιλιά του είχε κοπεί η φωνή απο το φόβο και άρχιζε να ασπρίζει, και τότε άρχισα να τρομάζω εγώ, έβγαλα την χλαπάτσα και φώναξα την μαμά μας, δεν μπορούσαμε να τον συνεφέρουμε μέχρι που ήπιε το γάλα του και άρχισε να νοιώθει πιο καλά. Εννοείται πως για πολύ καιρό δεν του ξαναέκανα πλάκα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 02, 2012 1:51 am

χαχαχαχα κρίμα μωρέ!:Ρ

όπως τα λες για πολύ καιρόxD :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
black widow
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
black widow


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 724
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2011
Ηλικία : 40
Τόπος : In a dark place, one dark night when the moon was away from us

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 12:06 am

Ναι ναι άστα είχα τρομάξει πολύ νόμιζα θα μου μείνει στα χέρια το παιδί, η ψυχούλα μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 1:07 am

Χαχα αν το κανε αυτό ο αδερφός μου κ πάθαινα το ίδιο δν θα με λυπόταν-.-' :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 1:29 am

black widow έγραψε:
χιχιχιχιχιχι!!! Πολύ καλές οι φάρσες στα αδέρφια, εμένα ο αδερφούλης μου είναι 6 χρόνια μικρότερος το καημενάκι μου. Οταν ήμασταν πιο μικρά τον έβαζα να μου κάνει όλες τις δουλειές που εγώ βαριόμουνα να κάνω και του εδινα μια σοκολάτα, τον είχα λιώσει τον κακομοίρη.
Μια φορά είχα αγοράσει την λεγόμενη χλαπάτσα σε κόκκινο χρώμα, την κόλλησα στο πρόσωπο μου και πήγα στο κρεβάτι του και καθόμουνα απο πάνω του σαν τον χάρο μέχρι που άρχισε να ξυπνάει, εγώ έκανα πως υπέφερα και πνιγόμουνα σαν να μου ξεκολλάει το πρόσωπο. Το αδερφάκι μου δεν έβγαλε μιλιά του είχε κοπεί η φωνή απο το φόβο και άρχιζε να ασπρίζει, και τότε άρχισα να τρομάζω εγώ, έβγαλα την χλαπάτσα και φώναξα την μαμά μας, δεν μπορούσαμε να τον συνεφέρουμε μέχρι που ήπιε το γάλα του και άρχισε να νοιώθει πιο καλά. Εννοείται πως για πολύ καιρό δεν του ξαναέκανα πλάκα.

εισαι απιστευτηηηηηη!!!!!!!!!!τον καημενουλι μωρε!!!!!!!!!!!!!καλο ομως!!!!!!!!!!!!
εμενα ο αδερφος μου ενα βραδυ ενω κοιμομουν εβαλε πανω μου(στο κεφαλι μου κοντα)
ολες τις βρωμικες καλτσες του και δυο καρεκλες!!!!!
φαντασου τι επαθα οταν ξυπνησα!!!!!!!!!
δεν ηξερα που βρισκομουν!!!!!!!!!!!τωρα που το σκεφτομαι βεβαια γελαω αλλα τοτε μου ηρθε να τον σκοτωσω!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 6:51 am

χαχαχαχααχαχαχαχαχα το καημενο το αδερφακι σου Σπυριδουλα!Και εγω θα φοβομουν το καημενο θα νομιζε οτι στα αληθεια θα πεθαινες η κατι τετοιο δεν ηξερε τι να κανει!Και τωρα που το ακουσα δεν θα εκανα τετοια πλακα αρκετα εκανα στην αδερφη μου την καημενη:P:P:P:P:P lol Σοφια και εμενα η αδερφη μου παλια μου πετουσε τις καλτσες στην μουρη μου!Μου εβαζε στο κρεβατι οταν κοιμομουν η γενικα προσπαθουσε να με πετυχει στο προσωπο και τα καταφερνε!:P:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 6:53 pm

Χαχαχαχ εμένα ο αδερφός μου ακόμα το κάνει σαν βασανιστήριο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσωπικες εμπειριες   Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουν 25, 2012 5:27 pm

βρε παιδια ειστε απιθανες... εχω λυθει στα γελια με οσα διαβαζω... Προσωπικες εμπειριες - Σελίδα 6 935979
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Προσωπικες εμπειριες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Παρόμοια θέματα
-
» Προσωπικές σκέψεις

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: