Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Bloody Moon

Πήγαινε κάτω 
+11
bloodmoon child
Σώτο
Selene
Marilena Vamp
Lillith
Amaranth
Μορένα
Raven
paramu8enia
Sensitive Vampire
Μικρό νταμπίρ
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 16, 2012 5:07 am

Bloody Moon  - Σελίδα 3 13873 χαίρομε που σας αρέσει! Bloody Moon  - Σελίδα 3 611715 το επόμενο κεφάλαιο είναι μισοτελειωμένο απλά λόγο μαθημάτων μπαίνω στο ιντερνετ μόνο για πέντε λεπτά και ούτε :/

Μην το λυπάσε και τόσο τον Άντριαν... Bloody Moon  - Σελίδα 3 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 16, 2012 5:11 am

Κεφάλαιο 7

«Γιατί είσαι μέσα στο κεφάλι μου; Και τι είναι αυτό το πράγμα που είμαστε πάνω; » τον ρώτησα με ένα θλιμμένο αλλά και νευριασμένο τόνο στην φωνή.
«Όπως το είπες είναι το κεφάλι σου.» μου είπε και χαμογέλασε. Νόμιζα ότι η καρδιά μου θα σπάσει. Ακόμα και αν ήταν όνειρο, η φωνή του, το χρώμα των μαλλιών του, όλα ήταν λες τον έβλεπα στον αληθινό κόσμο. Μερικοί έλεγαν ότι αυτό είναι μεγάλο πλεονέκτημα για τους βρικόλακες. Εγώ το έβρισκα σαν προσωπικό βασανιστήριο. Τον Βασίλη τον αγαπούσα όσο τίποτα άλλο στον κόσμο, αλλά και τον Άντριαν. Όταν είχε πεθάνει, ήμουν πολύ χάλια. Στην κηδεία του δεν ήμουν χαπακωμένη και έτσι τα θυμάμαι όλα πολύ καλά. Και χαπακωμένη να ήμουν πάλι θα τα θυμόμουν. Νεογέννητος βρικόλακας, δεν έπιαναν αυτά σε εμένα. Τουλάχιστον τότε. Σε εμένα φαινόταν τόσο ζωντανός. Νόμιζα ότι κατά την διάρκεια της κηδείας θα σηκωνόταν και θα μου έλεγε, έλα πλάκα σου κάνω χαζούλα μου, που να έβλεπες την φατσούλα σου. Το πίστευα τόσο πολύ, που όταν ήρθε η σειρά μου να του αφήσω λουλούδια, γονάτισα μπροστά του και κλαίγοντας τον ρωτούσα ψιθυριστά γιατί το έκανε αυτό, γιατί με άφησε, έκλαιγα λίγο, και μετά τον παρακάλαγα να σηκωθεί να με πάρει αγκαλιά. Τότε θα ορκιζόμουν πως δάκρυσε, αλλά τα είχα τόσο χαμένα που το φανταστικά. Έπρεπε να με σύρουν μέχρι το αμάξι για να σταματήσω να φωνάζω. Τότε ήταν που έγινε η επανασύνδεση με τον Βασίλη. Αυτός, ο πατέρας του και ο δικός μου, με είχαν πάει στο αυτοκίνητο και είχαν πει του Βασίλη να με προσέχει. Δεν του άρεσε αυτό. Πριν τον Άντριαν, τα είχαμε με τον Βασίλη, αλλά χωρίσαμε με άσχημο τρόπο, τόσο άσχημο που δεν ήθελε να με ξαναδεί, να μου ξαναμιλήσει ποτέ. Εκείνη την στιγμή δεν άντεξα και κλαίγοντας τον πείρα αγκαλιά. Έκλαιγα στον ώμο του, όπως και στις ταινίες, και μου ψιθύριζε πως δεν θα αφήσει τίποτα να με πειράξει. Τον είχα βάλει να ορκιστεί, και όταν μου το ορκίστηκε τότε κατάλαβα πως ένα υπόλειμμα της αγάπης του για εμένα είχε μείνει μέσα του, όπως και σε εμένα. Μετά την κηδεία, και για μια εβδομάδα, πήγαινα τα μεσάνυχτα στον τάφο του Άντριαν και του μίλαγα με τις ώρες. Του έλεγα για τον Βασίλη, πως με έχει στηρίξει πολύ, και τον ρώταγα κιόλας αν τον ενοχλεί που τα ξαναβρήκα μαζί του. Η μάνα μου είχε τρομάξει τόσο που ήθελε να με πάει σε τρελογιατρό. Φυσικά και δεν πήγα. Συνέχιζα να πηγαίνω στο τάφο του, μέχρι που μια μέρα, είδα σπασμένη την πλάκα. Εντόπισα δύο άστεγους έξω από το νεκροταφείο και τους ξεκοίλιασα και τους δύο. Αυτοί είχαν ανοίξει τον τάφο του Άντριαν για να πάρουν τα χρυσαφικά που φορούσε . Τους πέταξα και αυτούς στον τάφο μαζί του.
«Μην σκάφτεστε αυτά που πέρασαν. Απλά θέλω να είσαι χαρούμενη.» μου είπε και με πλησίασε.
«Πως ξέρεις τι σκέφτομαι;» του είπα και έκανα ένα βήμα πίσω.
«Όπως σου είπα, είμαστε στο μυαλό σου, ο υπολογιστής είναι οι μνήμη σου, και τα βιβλία με στα σκίτσα η σκοτεινή σου πλευρά.» μου είπε και ξαναέκανε ένα βήμα μπροστά.
«Πως μπόρεσες να με αφήσεις έτσι; Άφησες ανθρώπους να σε σκοτώσουν! Ανθρώπους! Δεν με σκέφτηκες καθόλου;!» του φώναζα κλαίγοντας.
«Έπρεπε να σε αφήσω. Αλλά από ότι βλέπω είσαι ευτυχισμένη με τον Βασίλη, ελπίζω ο ξάδελφος μου να σε προσέχει.» είπε και πήγε να ακουμπήσει το μάγουλό μου. Εγώ τραβηχτικά πίσω.
«Είναι ξάδελφος σου;!» του φώναξα.
«Εσύ τι λες; Τυχαία ήρθε στην κηδεία;» είπε και έκανε άλλη μι αποπήρα να με χαϊδέψει στο μάγουλο. Αυτή την φορά τον αφίσα.
«Γιατί δεν με αφήνεις ήσυχη; Γιατί έρχεσαι στον ύπνο μου, μου λες;!» του φώναζα κλαίγοντας πάλι, αλλά αυτός δεν με άφησε.
«Σε δύο μήνες από τώρα, έχει κόκκινο φεγγάρι. Ήρθα να σε προειδοποιήσω.» Μου είπε και έπιασε το πρόσωπό μου με τα δύο του χέρια.
«Είσαι ψεύτικος! Δεν υπάρχεις! Φύγε!» του ούρλιαξα στο άκουσμα του κόκκινου φεγγαριού. Όχι τώρα. Όχι τώρα που βρήκα την Σόνε.
«Δεν είμαι της φαντασίας σου, Άννα.» μου είπε και με φίλησε στα χείλη. Αμέσως μετά με έπιασε από τους όμως και με ταρακούναγε, και μου φώναζε, ξύπνα Άννα! Ξύπνα! Άννα! Αλλά αυτή την φορά με γυναικεία φωνή.
«Άσε με!» του φώναξα εγώ κλαίγοντας, αλλά όταν άνοιξα τα μάτια μου, είδα την Σόνε, την Σωτηρία και την Αγγελική μπροστά μου, εγώ ήμουν όρθια στην μέση του δωματίου μου και έκλαιγα. Μόλις ανοιγόκλεισα πάλι τα μάτια μου, βγήκαν και άλλοι λυγμοί, και άρχισα πάλι το κλάμα. Τα κορίτσια με πήραν αγκαλιά, και με καθησύχαζαν.
«Τι είδες Άννα;» με ρώτησε η Σωτηρία καθώς με έβαζε στο κρεβάτι.
«Σώτο... Είδα τον Άντριαν.» της είπα ήρεμα αυτή την φορά.
«Τι σου είπε;» με ρώτησε η Σόνε και η Αγγελική.
«Ότι σε δύο μήνες από τώρα έχει κόκκινη πανσέληνο. Και πως δεν ήταν της φαντασίας μου.» της είπα και σκούπισα τα δάκρυά μου.
«Πολύ κακό αυτό. Πάρα πολύ κακό.» μου είπε η Σόνε με τρομαγμένο ύφος.
« Τι; Τι θες να πεις;» τις είπα τραυλίζοντας. Με νευρίαζε που ήξερε περισσότερα πράγματα για τους βρικόλακες.
«Ίσος ο Άντριαν μας κάνει μια επίσκεψη»
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 16, 2012 10:28 pm

Αννα μου υπεροχο!!!
Μου αρεσει πολυ το γεγονος οτι με το τελος καθε κεφαλαιου η αγωνια κορυφωνεται!!!!
Κακα μαντατα δηλαδη ο Αντριαν ε;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 17, 2012 2:44 am

και ναι και όχι Bloody Moon  - Σελίδα 3 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 18, 2012 12:05 am

ωχχχ κατάλαβαααα για πε πε τι θα γίνει;;;

Πλ ωραίοοοο θέλουμε συνέχειααα!!! Bloody Moon  - Σελίδα 3 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Marilena Vamp
Spirit
Spirit
Marilena Vamp


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 06/01/2012

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 19, 2012 8:44 pm

είμαι και εγώ στην ιστορία Bloody Moon  - Σελίδα 3 935979 Bloody Moon  - Σελίδα 3 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 20, 2012 2:31 am

αμαν...χαμος θα γινει! το βλεπω.τι ειναι αυτο το κοκκινο φεγγαρι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23, 2012 9:09 pm

είναι κάτι που η ηρωίδα φοβάται πολύ. αν είχα ανεβάσει τον πρόλογο θα καταλαβαίνατε.... να τον ανεβάσω τώρα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23, 2012 9:25 pm

ναι!! το ρωτας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23, 2012 9:42 pm

Πρόλογος
Φοβάμαι όταν το φεγγάρι είναι κόκκινο. Είναι οι βραδιές που οι εφιάλτες μου γίνονται πραγματικότητα. Οι βραδιές που εύχομαι να είχα πεθάνει. Το δάσος μπορεί να με κρύψει από την σκοτεινή πλευρά του εαυτού μου, που ξεπροβάλει αυτές τις βραδιές. Και πάλι, δεν είναι αρκετό για να αποτρέψει τα πράγματα που γίνονται τις νύχτες με κόκκινο φεγγάρι. Πράγματα που δεν θυμάμαι μετά από καιρό, και αυτό είναι το χειρότερο. Ξέρω ότι κάτι έχει γίνει, κάτι έχω κάνει και είναι κακό αλλά δεν ξέρω τι. Οι νύχτες που το φεγγάρι ματώνει, ο κόσμος γίνεται ευάλωτος, σαν ένα νεογέννητο μωρό χωρίς την προστασία των γονιών του. Φοβάμαι τις νύχτες με ματωμένο φεγγάρι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23, 2012 10:23 pm

τελειοοοοο!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 23, 2012 10:59 pm

θα συμφωνήσωωω πολύ πολύ ωραίοοοο!! Bloody Moon  - Σελίδα 3 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 2:56 am

Αχ χαίρομαι τόσο πολύ που σας αρέσει Bloody Moon  - Σελίδα 3 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 3:09 am

καλα ο προολογος σου ειναι πολυ ωραιος! και ετσι δικαιολογειται και ο τιτλος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 3:16 am

Χαίρομε που σου αρέσει Bloody Moon  - Σελίδα 3 13873

Κεφάλαιο 8
Πράγματα που είχα δεδομένα , που τα αποδεχόμουν και συνέχιζα την γεμάτη απρόοπτα ζωή μου, διαψεύδονται. Ο Άντριαν ζει. Για κάποιον λόγο που ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω. Λένε οι βρικόλακες του είδους μας, και οι απλοί μεταφορτοτικοί είναι ποιο έξυπνοι από κάθε κοινό βρικόλακα ή άνθρωπό. Πρέπει να ήμουν η εξαίρεση στον κανόνα, λόγο το μικρό της ηλικίας μου, ή απλά ήμουν χαζή από πάντα.
«Λοιπόν, αν το σκεφτείς με την απλή λογική, ο Άντριαν ζει, αφού ήρθε στον ύπνο σου. Σου μίλησε για πράγματα που θα συμβούν, όχι που έχουν συμβεί. Πρέπει να είναι ζωντανός.» είπε η Σόνε και κάθισε σταυροπόδι στο πάτωμα.
«Συστηθήκατε με τα κορίτσια;» της είπα και κοίταξα το ρολόι μου. Ήταν δέκα το πρωί.
«Ναι αμέ.» είπε και τους χαμογέλασε.
«Λοιπόν, κορίτσια, θέλετε να πάμε για ψώνια;» τους είπα και χαμογέλασαν.
«Φυσικά! Το ρωτάς;» είπαν η Σώτο και η Αγγελική σαν μια φωνή.
«Περιμένετε να ντυθώ και φύγαμε.» τους είπα και αμέσως σηκώθηκα από το κρεβάτι και κατευθύνθηκα στην ντουλάπα μου. Διάλεξα ένα σκισμένο σορτσάκι, και μια μπλούζα ανοικτό γαλάζιο, με την λέξη ¨WOLF¨ στο μπροστινό της μέρος. Καθώς ντυνόμουν άκουγα τις σκέψεις της Σόνε. Αναρωτιόταν γιατί δεν έδωσα συνέχεα στο θέμα του Άντριαν. Δεν ήθελα να το σκέφτομαι. Ότι ήταν να γίνει θα γινόταν. Δεν υπήρχε τρόπος να αποτρέψω κάτι από το μέλλον μου, πόσο μάλλον όταν επρόκειτο για τον Άντριαν.
Όταν φόρεσα και τα all star μου, στο ίδιο χρώμα με την μπλούζα, η Σόνε είχε πάψει να σκέφτεται τον Άντριαν και μιλούσε με τα κορίτσια. Τους έλεγε τι είναι κλπ.
Ίσιωσα τα μαλλιά μου, και αμέσως μετά πήρα τηλέφωνο τον μπαμπά μου.
«Γεια σου μπαμπά!» του είπα με χαρούμενο τόνο στην φωνή μου.
«Έλα Αννούλα.» μου είπε εξίσου χαρούμενα. Από μέσα άκουσα τον Χρίστο να μιλάει με έναν πελάτη.
«Πήγες στην τράπεζα μπαμπά;» τον ρώτησα λιγότερο ενθουσιασμένα αυτή την φορά.
«Ναι, και σου έβγαλα και κάρτα. Πλήρωσα και τα χρέη από τα δάνεια και όλα μια χαρά.» μου είπε και ξεφύσησε.
«Ωραία θα περάσω να την πάρω αν δεν σε πειράζει.»
«Εντάξει. Ποιος θα σε κατεβάσει η μαμά;»
«Όχι, είμαι με τα κορίτσια, θα κατέβουμε με ταξί.» του είπα και φόρεσα τα γυαλιά του ηλίου, έβαλα και ένα λαστιχάκι για τα μαλλιά στον δεξί καρπό μου, μήπως χρειαστεί από την ζέστη να πιάσω τα μαλλιά μου πάνω. Πέταξα στην τσάντα μου τσιμπιδάκια, το πορτοφόλι μου, το κινητό μου και την φωτογραφική μου κάμερα.
«Εντάξει.» μου είπε ο μπαμπάς με την συνοδεία του γέλιου του Χρίστου. Τερμάτισα την κλήση και έβαλα το ασύρματο για φόρτισμα. Έστρωσα στιγμιαία το κρεβάτι μου και κάλεσα ταξί. Όταν πήγα στην κουζίνα τα κορίτσια συζήταγαν μετάξι τους και μόλις με είδαν να έρχομαι η Αγγελική σταμάτησε και μίλησε σε εμένα.
«Άννα, εγώ και η Σώτο δεν θα πάρουμε κάτι γιατί δεν έχουμε αρκετά λεφτά μαζί μας.» είπε γρήγορα με την ψυχή στο στόμα.
«Δεν χρειάζεται. Θα πληρώσω εγώ ότι πάρετε.» της είπα και χαμογέλασα πλατιά.
«Σε ευχαριστούμε!» είπαν και σηκώθηκαν μαζί και με αγκάλιασαν.
«Δεν κάνει τίποτα» τους είπα και προσπάθησα να ανοίξω το ψυγείο. Γέλασαν και με άφησαν. Πήρα ένα μπουκαλάκι κρύο νερό και το πέταξα μέσα στην τσάντα μου. Κοντοστάθηκα στην πόρτα του ψυγείου και παρατηρούσα τις φίλες μου. Η Σόνε, είχε φορέσει τα ρούχα που τις είχα δήξει το βράδυ, η Σώτο φόραγε ένα ροζ σορτσάκι και μια μπλούζα στο ίδιο χρώμα με εμένα, η Αγγελική φορούσε ένα μαύρο σορτσάκι και μια άσπρη μπλούζα με το λογότυπο της γουέσκ πάνω του.
«Σόνε μήπως θες να σου φέρω ένα ζευγάρι γυαλιά;»
«Όχι είμαι εντάξει» μου είπε και χαμογέλασε. Εκείνη την ώρα κόρναρε το ταξί. Γρήγορα μπήκαμε όλες στο πίσω μέρος του αμαξιού. Ένιωσα μια ευχαρίστηση μια και ο οδηγός είχε ανοίξει τον κλιματισμό και είχε ένα ευχάριστο κρύο. Του είπα την διεύθυνση και σε δέκα λεπτά ήμασταν στο μαγαζί του μπαμπά μου. Ήταν πολύ ωραίο μαγαζί αλλά το μέρος όπου ήταν δεν βοηθούσε και πολύ.
«Να μαστέ!» είπα χοροπηδώντας μέσα στο μαγαζί. Και εδώ είχε ένα ευχάριστο κρύο.
«Γεια σας!» φώναξε ο μπαμπάς και πίρε αγκαλιά εμένα και την Σόνε. Ξαφνιάστηκε, αλλά της ¨μίλησα¨ γρήγορα μέσα στο κεφάλι της. Θυμήσου, είσαι υιοθετημένη από τους γονείς μου και σε αγαπάνε όσο και εμένα. Αμέσως χαλάρωσε και χαμογέλασε. Ο Χρίστος την κοίταξε για λίγο με περιέργεια και μετά κοίταξε εμένα.
«Χρίστο αυτή είναι το κορίτσι που σου έλεγα πως υιοθετήσαμε, η Σόνε.» είπε ο μπαμπάς στον Χρίστο και μας άφησε.
«Γεια σου Χριστάκι.» του είπα και του χαμογέλασα κουνώντας το χέρι. Ο Χρίστος ήταν ο βοηθός του μπαμπά στο μαγαζί. Ήταν καλό παιδί και πολύ, μα πάρα πολύ όμορφος. Ήταν γύρω στα είκοσι, γεροδεμένος με μελί μαλλιά και μάτια.
«Γεια σου Άννα.» μου είπε και μου έκλισε το μάτι. Επίσης, ο Χρίστος στο θέμα γυναίκες ήταν μανούλα, και έξω από το μαγαζί το έπαιζε ωραίος. Κοινός, ήταν μια μεγάλη ψωνάρα.
«Λοιπόν Σόνε από που είσαι;» είπε ο Χρίστος και κάθισε σε μια καρέκλα μπροστά από το γραφείο του μπαμπά.
«Από την Γερμανία.» είπε η Σόνε κοκκινίζοντας.
«Μπαμπά μου δίνεις την κάρτα;» τον ρώτησα βιαστικά.
«Ορίστε.» είπε και έβγαλε ένα ασημένιο μικρό παραλληλόγραμμο, με μια κίτρινη γραμμή στο πάνω μέρος. Είχε πάνω του το όνομα της τράπεζας, και αριθμούς σε ανάγλυφο.
«Πάρε και τον κωδικό.» μου είπε και μου έδωσε και ένα χαρτάκι.
«Τον χρειάζεσαι για να κάνεις ανάληψη. Η τράπεζα ξέρεις που είναι. Αλλά με το μαλακό.» είπε και ο Χρίστος άρχισε να γελάει.
« Ποιος την χάρη σου μικρή!» είπε γελώντας ο Χρίστος.
«Εσύ σουτ.» του είπα και του έδωσα ένα φιλί στο μάγουλο.
«Επ!» είπε ο μπαμπάς. Δεν του άρεσε να βγαίνω με αγόρια να φλερτάρω να έχω σχέσεις και τα λοιπά.
«Μην ανησυχείς μπαμπά, μου πέφτει λίγο γέρος.» είπα και τα κορίτσια γέλασαν μαζί και ο μπαμπάς.
« Κοπελιά εμείς θα τα πούμε!» μου φώναξε ο Χρίστος καθώς βγαίναμε από το μαγαζί. Όταν ποια ήμασταν έξω στην ζέστη, η μύες μου τσιτώθηκαν και έπιασα μια γνώριμη μυρωδιά στον αέρα. Ο Βασίλης ήταν κάπου κοντά, αλλά δεν είχα χρόνο να τον ψάξω, γιατί τα μαγαζιά θα έκλειναν και είχαμε πολλά ψώνια να κάνουμε. Ξεκινήσαμε για την αγορά με τα πόδια, αφού ήταν σχετικά κοντά. Πεινούσα, άλλα δεν είχα ακόμα επιθυμία για αίμα, και στον δρόμο η μυρωδιά που έβγαινε από έναν φούρνο που έσπασε την μύτη. Πήραμε όλες από μια τυρόπιτα και μασουλάγαμε μέχρι να φτάσουμε. Ο ήλιος έκαιγε περισσότερο από ότι συνήθως. Έβγαλα το μπουκαλάκι που είχα στην τσάντα μου, το έβαλα για λίγο στον σβέρκο μου και μετά το κατέβασα με την μια. Όταν αρρωσταίνω, γίνομαι ευάλωτη από όλες τις απόψεις. Πέφτει η άμυνα, γίνομαι περισσότερο επιρρεπής στον ήλιο.
Έκανα ανάληψη από την τράπεζα ένα αρκετά μεγάλο ποσό, γιατί είχα σκοπό να πάρω πολλά πράγματα.
Όταν φτάσαμε τελικά στο κέντρο της αγοράς, κάθισα λίγο στον ίσκιο και έπιασα πάνω τα μαλλιά μου. Ήθελα να μπω γρήγορα σε ένα κατάστημα, οποιοδήποτε.
«Πάμε για ρούχα πρώτα τι λέτε;» είπε η Αγγελική και έδειξε το μαγαζί στο τέλος της στοάς. Ήταν ένα από τα αγαπημένα μας.
«Πάμε!» είπα και άρχισα να βηματίζω έντονα. Όταν μπήκαμε στο μαγαζί ένα κύμα δροσιάς με ανακούφισε.
«Γεια σας. Θέλετε βοήθεια σε κάτι;» μας είπε η πωλήτρια.
«Όχι ευχαριστούμε, θα ρίξουμε μια ματιά μόνες μας.» της απάντησε ευγενικά η Σώτο. Εγώ άρχισα να κοιτάω τα άσπρα. Η πωλήτρια είχε χωρίσει τα ρούχα σε χρώματα, και μου άρεσε πολύ αυτό. Από εδώ, εγώ πείρα ένα τζίν σορτσάκι, και μια ροζ μπλούζα που έλεγε I LOVE HIM. Η Σώτο πείρε και αυτή μια ροζ μπλούζα που έγραφε Drink your life, μια μπλε με ένα κοριτσάκι που τρώει παγωτό και μια πράσινη με τον Paul Frank. Η Αγγελική ένα φόρεμα σαν το παντελόνι που φόραγε η Σόνε, και η Σόνε, πείρε μια κόκκινη μπλούζα με μια άσπρη καρδία στο κέντρο, μια άσπρη με ένα πράσινο δέντρο, μια κίτρινη με ένα άσπρο καναρινή μέσα σε ένα κλουβί και δύο τζιν σορτσάκια. Αμέσως μετά, μπήκαμε σε ένα κλασσάτο μαγαζί, με διακόσμηση αριστοκρατική, που και μόνο την βιτρίνα να κοιτάς, χρεώνεσαι. Δεν είχα φανταστεί ποτέ πως θα ψώνιζα σε εκείνο το μαγαζί. Ήθελα όμως να έχω έστω και ένα κομμάτι από αυτό το μαγαζί.
Όταν μπήκαμε μέσα η Σώτο με σκούντηξε και μου ψιθύρισε στο αυτί.
«Είσαι σίγουρη πως θες να αγοράσουμε κάτι από εδώ μέσα;»
«Ναι. Να δω και εγώ μια φορά πως είναι.» είπα καθώς κοίταζα με ένα απλανές βλέμμα τα ρούχα. Τελικά, από εκείνο το μαγαζί πήραμε λίγα πράγματα, εγώ πείρα χειμωνιάτικες μπότες, αν και ήταν καλοκαίρι, και μια μπλούζα. Η Σόνε, η Αγγελική και η Σώτο επίσης από μια μπλούζα η κάθε μια.
Το ηλιόλουστο πρωινό μας πέρασε ευχάριστα, κάναμε αρκετά ψώνια, και τέλος αποφασίσαμε να πάμε και για παγωτό και καφέ στην αγαπημένη μας καφετέρια ¨Ο Βυθός¨
«Άννα μου ευχαριστούμε πολύ για σήμερα!» είπε η Σώτο και έφαγε μια κουταλιά από το παγωτό της.
«Δεν κάνει τίποτα...» και πριν τελειώσω έπιασα τη μυρωδιά του Βασίλη σε απόσταση αναπνοής, για την μύτη μου τουλάχιστον. Πετάχτηκα από την θέση μου και βγήκα έξω από το μαγαζί. Πήρα μια βαθιά ανάσα και κοίταξα προς την θάλασσα. Ένα αγόρι γύρω στα δεκαεπτά, γεροδεμένο, με σκούρα καστανά μαλλιά, μελί μάτια, αρκετά ψιλό ώστε να με περνάει για μισό κεφάλι, ξεπρόβαλε από την γωνία του τετραγώνου. Ο ήλιος έλουζε τα μαλλιά του, τα φώτιζε, αναδείκνυε τις λεπτομέρειες του καλοσχηματισμένου προσώπου του. Το άρωμά του, σε συνδυασμό με την φυσική του μυρωδιά, μεθυστικό. Η καρδία μου φτερούγισε μέσα μου, στο στομάχι μου πέταγαν πεταλούδες, τα μάτια μου φώτιζαν, και οι κυνόδοντες μου επιθυμούσαν να βγουν από την λευκή, σκληρή προστατευτική τους μεμβράνη για να γιορτάσουν μαζί με το υπόλοιπο σώμα μου, το γεγονός πως στο αγγελικό αυτό πρόσωπο είχα βρει την αληθινή αγάπη για δεύτερη φορά. Έτρεξα κατά πάνω του, και τον πείρα αγκαλιά.
«Ει, σιγά νεράιδα, θα σε σκοτώσεις.» μου είπε και με φίλησε στο μέτωπο. Αχ, πως μου άρεσε να με λέει νεράιδα. Πως μου άρεσε να με φιλάει. Τα δροσερά του χείλη στην σάρκα μου έκαναν το σώμα μου να ανατριχιάζει από χαρά.
«Τι κάνει ο λόγος που ανασάνω;» του είπα και τον φίλησα. Πως μου άρεσε να τον φιλώ.
Γέλασε και με κοίταξε. Αυτός ο ήχος, τόσο ωραίος ήχος. Έμεινα να τον κοιτάω. Δεν έμοιαζε με τον ξάδελφο του, ούτε στην εμφάνιση, ούτε στον χαρακτήρα, ούτε στην νοοτροπία, ούτε στον τρόπο σκέψης.
«Καλά είμαι ζωή μου. Πως και είσαι εδώ;» με ρώτησε και μου χαμογέλασε.
«Είχα πάει για ψώνια με τις φίλες μου. Το βράδυ θα σε δω;» τον ρώτησα, κρεμάμενη από τα χείλη του, από τα μάτια του.
«Κατά πάσα πιθανότητα. Βρε αγάπη μου, γιατί με κοιτάς έτσι;» μου είπε και ανέβασε το ένα φρύδι. Γέλασα και κάλυψα τα μάτια μου με το χέρι μου. Άνοιξα το ένα μου δάχτυλο για να τον δω, και γέλασε. Μου πήρε το χέρι που κράταγα τα μάτια μου και το φίλησε.
«Σε θαυμάζω καρδία μου» του είπα και τον φίλησα στο μάγουλο.
«Πάμε μέσα να σου γνωρίσω μια ¨φίλη¨ μου;» συνέχισα και τον έπιασα από το χέρι. Τα κενά ανάμεσα στα δάχτυλά μου τα γέμιζαν υπέροχα τα δάχτυλα του Βασίλη. Τόσο ξεχωριστό.
Όταν έκανα ένα βήμα, η μυείς μου τεντώθηκαν, ο λαιμός μου έκαιγε και η μυρωδιά που πλανιόταν στον αέρα δεν ήταν ευχάριστη. Έκλεισα τα μάτια και πείρα μια βαθιά ανάσα για να σταματήσω την μεταφόρτωση. Δεν θα είχε και τα καλύτερα συναισθήματα ο Βασίλης αν έβλεπε την κοπέλα του να μετατρέπεται σε λύκο.
Κάποιος ετοιμαζόταν για επίθεση. Μέσα στον κόσμο; Δεν θα είχε και καλά ξεμπερδέματα αν το τολμούσε. Άρπαξα τον Βασίλη και έτρεξα μέσα στο μαγαζί. Ήμασταν οι μόνες που καθόμασταν μέσα, λόγο της υγείας μου, αλλά αυτό δεν ήταν πρόβλημα. Υπήρχε πολύς κόσμος έξω ώστε να δει το παραμικρό.
«Ει ει περίμενε μην τρέχεις.» μου είπε ελαφρός κοροϊδευτικά. Του χαμογέλασα και συνέχισα προς το τραπέζι που κάθονταν τα κορίτσια. Η Σόνε είχε βγάλει ελαφρός το φόρεμα που θα φορούσε το βράδυ από την τσάντα του μαγαζιού που το είχαμε αγοράσει και κάτι έλεγε στην Σώτο και στην Αγγελική. Μόλις με είδε το έβαλε πάλι στην τσάντα το άφησε δίπλα της και μου χαμογέλασε πλατιά.
«Από εδώ ο Βασίλης. Βασίλη η Σόνε.» ο Βασίλης την κοίταγε λίγο περίεργα, είχε ανεβάσει το ένα φρύδι και την εξέταζε από την κορυφή έως τα νύχια. Για να πω την πικρή αλήθεια, κάτι μέσα μου ζήλεψε.
«Χαίρω πολύ για την γνωριμία!» είπε ενθουσιασμένα η Σόνε καθώς του έτεινε το χέρι. Ο Βασίλης διστακτικά άπλωσε και αυτός το δικό του για να πιάσει την Σόνε.
«Επίσης ...» ψέλλισε ο Βασίλης και κάθισε ανάμεσα σε εμένα και την Σώτο.
Όσο η Σόνε μίλαγε με την Σώτο και την Αγγελική, και εγώ με τον Βασίλη, είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου, την μυρωδιά που είχα πιάσει πριν. Δεν μου ήταν γνώριμη, αλλά ούτε και άγνωστη. Στην σκέψη πως υπήρχε βρικόλακας εδώ γύρο, εκτός από εμένα ανατρίχιασα. Ένταξη, Η Σώτο, η Αγγελική, Η Σόνε και η Δήμητρα, η οποία δεν κινδύνευε προς το παρόν, αφού ήταν στο χωρίο της, ξέρανε να προφυλάσσουν τον εαυτό τους από τέτοιου είδους κινδύνους. Ο Βασίλης όμως... Δεν θα ήμουν πάντα μαζί του για να τον προφυλάξω από ό,τι θα θελήσει να τον βλάψει. Ίσως να είχε έρθει η ώρα να του μιλήσω.
«Ακούς;» μου ψιθύρισε σε απόσταση αναπνοής. Εγώ αντί να του μιλήσω τον φίλησα.
Φιλιόμασταν για αρκετή ώρα, μέχρι που η Αγγελική ξερόβηξε και σταματήσαμε.
«Έλα λίγο έξω θέλω να σου πω.» είπα και έπιασα τον Βασίλη από το χέρι.
«Τι είναι;» μου είπε κάτω από την σκιά ενός δέντρου. Το μάρμαρο αντανακλούσε το φως στα μάτια του, και τους έδινε περίεργος ένα τόνο του πράσινου.
«Το βράδυ θέλω να βγούμε ό,τι και να γίνει, γιατί έχω κάτι πολύ σημαντικό να σου πω.»
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 4:04 am

ωωωωω πλ μαγευτικό κεφάλαιο Bloody Moon  - Σελίδα 3 611715

μου άρεσε πολύ! και ανυπομονώ να δω πως θα το πάρει ο Βασίλης !!

Σε αυτό το κεφάλαιο μ άρεσε η σκηνή που η Άννα είπε: Μην ανησυχείς μπαμπά, μου πέφτει λίγο γέρος! εκεί γέλασα να πω την αλήθεια! tongue Μπράβοοο στην Άνναααα!!! Bloody Moon  - Σελίδα 3 13873

Μπράβο και σε σένα! ανυπομονούμε! Bloody Moon  - Σελίδα 3 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 5:28 am

πολυ ωραιοοοοοοο!!!!!!!!!!
ναι ναι και εγω ανυπομονω για το πως θα το παρει ο Βασιλης!!!!
Μπραβο σου!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 6:21 am

θα προσπαθήσω να γράψω το συντομότερο το επόμενο κεφάλαιο.

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! Με εμψυχώνεται! Bloody Moon  - Σελίδα 3 32070
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 24, 2012 11:42 pm

πάνταααααααα!! η αλήθεια να λέγετεε!! Bloody Moon  - Σελίδα 3 611715))

ανυπομονούμε!Bloody Moon  - Σελίδα 3 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 25, 2012 1:13 am

οντως πολυ ωραιο. και αυτος ο ξενος βρικολακας, το πως θα το παρει ο βασιλης...ελα κοτιτσι μου,μην καθεσε και γραφε!!! χεχχεχεεχεχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Φεβ 20, 2012 4:08 am

έχω γράψει είδη 2 σελίδες από το κεφάλαιο, αλλά δεν ξέρω τώρα τελευταία δεν έχω έμπνευση :/ ούτε όρεξη να ασχοληθώ. συγνώμη για την αναμονή, απλά θέλω λίγο χρόνο :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Φεβ 20, 2012 5:32 am

με την ησυχια σου!!!!!
εμεις εδω θα ειμαστε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Φεβ 20, 2012 10:21 pm

Bloody Moon  - Σελίδα 3 430499 Bloody Moon  - Σελίδα 3 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Selene
Vampire
Vampire
Selene


Ταύρος Αριθμός μηνυμάτων : 301
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Καπου.

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Stivie Rae Jonhson
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 01, 2012 3:15 am


τελειοοοοο!!!!!!!!!!! blahblah
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://bestteenblog.blogspot.com/
Μικρό νταμπίρ
Lycan
Lycan
Μικρό νταμπίρ


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 834
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Everywere

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Adrian,Meison,Rose,Krictian
Atittude: Kind

Bloody Moon  - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Bloody Moon    Bloody Moon  - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 28, 2012 9:48 pm

Bloody Moon  - Σελίδα 3 71070
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000095174547
 
Bloody Moon
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Δημιουργίες των Μελών μας :: Η βιβλιοθήκη μας-
Μετάβαση σε: