Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τρομακτικές Ιστορίες

Πήγαινε κάτω 
+45
-Terminator-
Alexandra scary
Albert Archibald
Avajohn_15
Allison Argent
Blood Countess
N.ever give U.p
skailer
Vasilis1818
DejaVu
AЯianЯhod.ЬЩ.22
BloodSurfer
lily modgomery
Favole
Sorcerer
YourNightmare
DeathCaller
powerfullgeo
the hunter vampire
KingOfDarkness
Νασια
pavlos99
Night Walker
Ophelia
Selene
Interview_With_A_Vampire
Princess of darkness
bloodmoon child
Fallen Angel
Μικρό νταμπίρ
AngelOfDark
xristina
nikosptol
Lillith
paramu8enia
toni97
Dark Knight
fosopsi
Μορένα
Sensitive Vampire
black widow
Wolfman
Amaranth
ImaginaryWorld
Broken Angel
49 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
skailer
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
skailer


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Ψαξε και θα με βρεις ;)

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Barnabas Collins ( Johnny Depp )
Atittude: Scary

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΔευ Σεπ 10, 2012 9:26 pm

Πολυ καλες ιστοριες να πω την αληθεια ανατρηχιασα και μεχρι να την ξεχασω την πρωτη την ιστορια ενα ειναι σιγουρο δεν σκοπευω να κοιμηθω χωρις φως μεσα στο δωματιο μου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 6:39 am

εγώ δεν πιστεύω ότι ήταν η λίλιθ ή οποιοσδήποτε άλλος.
μήπως ο φίλος σου απλώς το φαντάστηκε?

όχι ότι δεν τρόμαξα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Countess
Fallen
Fallen
Blood Countess


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : hell's gates

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Eric Northman
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 3:52 pm

Βράδυ. Πίσσα σκοτάδι έξω, μιας και ο δήμαρχος μας έχει ξεχασμένους και δεν ανάβει τα φώτα στους δρόμους. Απ’έξω ακούγεται το αεράκι που σιγοφυσάει, ήρεμα και γαλήνια. Με ηρεμεί για κάποιο λόγο.
Κι απόψε έχω αυπνίες. Είδα πάλι μια ταινία και φρίκαρα (μα γιατί τα βλέπω αυτά αφού δε μπορώ; ) Η ώρα 1 τα μεσάνυχτα, οπότε λέω να ξαπλώσω στο κρεβάτι μου και κάποια στιγμή θα με πάρει ο ύπνος. Εκεί που ήμουν ξαπλωμένη, ξάφνου ακούω έναν γδούπο. Ανοίγω τα μάτια και προσπαθώ να αφουγκραστώ…Το μόνο που ακούγεται είναι τα φύλα από τα δέντρα έξω.. Μετά από λίγο ακούω βήματα.. Όλοι στο σπίτι κοιμούνται, τα φώτα κλειστά, οπότε ποιος να είναι αρχισα να αναρωτιέμαι… «Αχ, μαμά μου! Κλέφτες!» σκέφτομαι.. Αποφασίζω να το παίξω γενναία και πάω να δω τι γίνεται. Βγαίνω από το δωμάτιο και κατευθύνομαι προς το σαλόνι απ’ όπου ακούστηκαν οι θόρυβοι…Η καρδιά μου πήγαινε σα τρελή. Σε κάθε μου βήμα ο φόβος γινόταν εντονότερος. «αχ, γιατί άφησα το κρεβατάκι μου? ΓΙΑΤΙ?». Είχα φτάσει στο σαλόνι αλλά δεν διέκρινα τίποτα, μόνο σκοτάδι και ησυχία. «Μάλλον το φαντάστηκα» σκέφτηκα και κάνω να γυρίσω πίσω. Όπως έστριψα το σώμα μου για να πάω πάλι στο δωμάτιο μου, βλέπω μια μαύρη μορφή μπροστά μου. Πέτρωσα και πάτησα μια τσιρίδα… Εκεί άκουσα ένα γέλιο και άναψε το φως. «Χαχαχαχα, τρόμαξες?», ήταν το παραπληγικό, ο αδερφός μου. «Καλά πόσο ηλίθιο παιζει να είσαι; Σουλατσάρεις μέσα στα σκοτάδια;» είπα. Εκείνος συνέχισε να γελάει. Νευριασμένη και σοκαρισμένη ακόμα, γύρισα στο δωμάτιο μου κι έπεσα για ύπνο.
Γύρω στις 3 παρά τέταρτο ξύπνησα γιατί διψούσα. Πήγα στη κουζίνα να πιω νερό και καθώς γυρνούσα άκουσα πάλι κάτι σα σούρσιμο. Μου σηκώθηκε η τρίχα! «ακόμα δε κοιμάται το μικρό;» σκέφτηκα. Πήγα στο σαλόνι, αλλά δεν ήταν κανείς εκεί. Παρόλα αυτά ένιωθα μια παρουσία πίσω μου. Γύρισα απότομα το κεφάλι αλλά κανείς.. «Τα νεύρα μου δεν είναι καλά, καλύτερα να πάω να ξεκουραστώ!» . Γύρισα στο δωμάτιο και ξάπλωσα.. ακόμα ένιωθα κάποιον να έιναι «καρφωμένος» πάνω μου. Ανατρίχιασα. Γυρνάω πλευρό και προσπαθώ να κοιμηθώ…Εκείνη την ώρα ακούστηκε κάτι σαν θρόισμα φύλλων, τα παράθυρα ήταν καλά κλειστά όμως για να ακούγεται κάτι τέτοιο απ’έξω. Δε περνάει ένα λεπτό κι άρχισα να νιώθω την ανάσα κάποιου πάνω μου, παγωμένη. Κοιτάω αλλά κανεις. Μετά από λίγο το ίδιο… Άρχισα να τρέμω και να κρυώνω (ένω κάθε άλλο παρά κρυο έιχε). Αυτή η αίσθηση διήρκησε μερικά λέπτα που μου φάνηκαν αιώνες. «Δεν είμαι καλά! Τα φαντάζομαι όλα αυτά. Απ’ τη κούραση θα ναι» σκέφτηκα. Δε προλαβαίνω καλά καλά να κλείσω τα μάτια μου, να σου πάλι η ανάσα..Και κάποιος (ή κατι) μου τράβηξε το σεντόνι. Φρίκαρα! Τότε άρχισα να ακούω ένα υπόκωφο γέλιο και μια φωνή να μου ψιθυρίζει στο αυτί «Φοβάσαι; Καλά κάνεις». Άρχισα να τσιρίζω. Πετάχτηκα όρθια και πήγα προς την πόρτα και προσπαθούσα να την ανοίξω, αλλά είχε φρακάρει. Η πόρτα μου είχε χρόνια θέμα και δεν κλείδωνε, οπότε δεν είχα καν κλειδί. Φρίκαρα ακόμα πιο πολύ. Γύρισα και είδα μια μορφη ενός άντρα στα μαύρα ντυμένος, με κορακί μαλλιά και κόκκινα μάτια που λαμπίριζαν. Ένιωσα τα πόδια μου να κόβονται, το έδαφος να χάνεται. «Εφιάλτης είναι. ΞΥΠΝΑ!» σκέφτηκα. Αλλά τίποτα. Δεν ήταν εφιάλτης.. Τον είδα να χαμογελάει σατανικά και να έρχεται προς το μέρος μου. Δεν είμαι χαζή, τόσα θρίλερ έχω δει.. Ήξερα πως ήταν το τέλος μου! Το τελευτάιο πράγμα που θυμάμαι είναι την αντρική αυτή μορφή σε απόσταση αναπνοής από μένα να μου πιάνει το χέρι και να νιώθω ένα κάψιμο. Κάπου εκεί πρέπει να λιποθύμησα! Το πρωί με ξυπνήσανε.. Ένιωθα το κεφάλι μου βαρύ. Σιγά σιγά άρχισα να θυμάμαι τα βραδινά. «όνειρο ήταν τελικά» σκέφτηκα και ηρέμησα. Πήγα στο μπάνιο να πλυθώ και εκεί είδα το χέρι μου.. Στον καρπό, στο σημείο που με είχε αγγίξει εκείνος ήταν ένα σημάδι σαν από έγκαυμα. Φρίκαρα! Από τότε άρχισα να πιστεύω στο υπερφυσικό και να ψάχνω να βρω ποιος ήταν αυτός.
Το όνομά του ήταν Vakiuc. Ήταν δαίμονας που του άρεσε να περιπαίζει τα θύματά του και όταν αποφάσιζε, τα σκότωνε. Για να τους αναγνωρίζει άφηνε ένα σημάδι στον καρπό τους σαν έγκαυμα και ανά χρονικά διαστήματα εμφανιζόταν και τους τρέλαινε. Πολλοί είχαν καταλήξει σε ιδρύματα και ψυχιατρεία, αν και οι πιο πολλοί έχουν πλέον πεθάνει αυτοκτονώντας (αυτός ήταν και ο σκοπός του δαίμονα, να σε τρελάνει και να φτάσεις σε αυτοκτονία).
Εγώ αποφάσισα να δώσω τη μάχη μου όμως. Κατάφερα και ήρθα σε επαφή με ειδικούς και τους είπα τι και πως και υποσχέθηκαν να με βοηθήσουν. Μπήκα λοιπόν σε ομάδα κυνηγών. Ήμουν αποφασισμένη να μην τον αφλησω να κερδίσει έτσι εύκολα.



(To be continued)



[διορθωμένο γιατι αυτό που έβαλα πριν , τ οποιο κ διεγραψα, είχε κατιτυπογραφικα λαθακιαtongue ]
ελπιζω να σας αρεσει...^^ ειναι η πρωτη μtongue χιχιΤρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/MsSalvatoreD
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 4:34 pm

Ποποο ειναιοο τελεια λιγο ανατριχιαστικη αλλα πολυ καληηη^_^ περιμενω την συνεχειαααα Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
Blood Countess
Fallen
Fallen
Blood Countess


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : hell's gates

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Eric Northman
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 5:11 pm

σε ευχαριστω πολυ^^ σημερα ή αυριο θα βαλω και τη συνεχεια Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/MsSalvatoreD
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 6:06 pm

Ω περιμένω και εγώ με αγωνία! Πωωωωω ήτανε πολύ ωραίοοοο!!!! :DDDD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Countess
Fallen
Fallen
Blood Countess


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : hell's gates

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Eric Northman
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 6:06 pm

χαιρομαι που σας αρεσε Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 13873 ^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/MsSalvatoreD
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 7:15 pm

Ναι μας αρεσε μας αρεσε....ηταν φοβερη και για την πρωτησ σου ιστορρια AMAZING.....!!!!!!!!!! περιμενουμεεε συνεχειααααααα ^__^ Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 13873 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 913911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
Blood Countess
Fallen
Fallen
Blood Countess


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : hell's gates

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Eric Northman
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 8:00 pm

την επεξεργαζομαι γιατι εχω ενα συνηθειο και βαριεμαι να βαζω τονους οποτε πρεπει να το περασω ολο με τονους κ να το αποθηκευσω:ρ
αυριο το πρωι λογικα θα μπει^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/MsSalvatoreD
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 8:21 pm

Καλα δεν ειναι αναγκη να τα διωρθωνεις............!!!! αλλα ενταξει μεχρι αυριο το πρωι μπορουμε να περιμενουμεεε....^_^ Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 13873 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 13873 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
skailer
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
skailer


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Ψαξε και θα με βρεις ;)

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Barnabas Collins ( Johnny Depp )
Atittude: Scary

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 10:13 pm

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 414482 Μπραβο!!! Παρα πολυ καλη ιστορια!!!!! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 13873 Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 205481
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 10:38 pm

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 430499 με την Μάνια!Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤρι Σεπ 11, 2012 11:13 pm

Πραγαματικά είναι ωραίο μου άρεσε πολύ!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤετ Σεπ 12, 2012 2:36 am

Ευχαριστω Μαριααα..... (parami8enia για να ξερουμε ποια μαρια λεμε :P) ^_^ Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤετ Σεπ 12, 2012 3:08 am

ΧΑχα ναι έχεις δίκιο!!!

Περιμένουμε τη συνέχεια !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤετ Σεπ 12, 2012 6:19 am

και εμένα μου άρεσε πολύ...
την βρήκες κάπου?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Countess
Fallen
Fallen
Blood Countess


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : hell's gates

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Eric Northman
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΤετ Σεπ 12, 2012 2:19 pm

σας ευχαριστωΤρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 611715 βασικα τα διορθωνω γιατι θελω να τα κρατησω καπως πιο επισημαtongue
Sensitive Vampire εγω την εγραψα..Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/MsSalvatoreD
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 13, 2012 5:46 am

πωπω... τότε σου αξίζουν συγχαρητήρια! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 205481
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blood Countess
Fallen
Fallen
Blood Countess


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : hell's gates

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Eric Northman
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 13, 2012 4:17 pm

σε ευχαριστω παρα πολυ Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 611715 :$
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/MsSalvatoreD
Avajohn_15
Spirit
Spirit
Avajohn_15


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Death
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14, 2012 10:33 am

Γεια σας παιδιά, είμαι καινούριο μέλος, Στρατής λέγομαι. Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 13873
Εδώ και 2 μέρες διάβασα όλες σας τις ιστορίες και είναι υπέροχες όλες!!! Και οι "αληθινές" και εκείνες που γράψατε εσείς!!!

Συνεχίστε την καλή δουλειά ta spaei
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14, 2012 5:43 pm

ευχαριστουμε Στρατη...^_^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
Blood Countess
Fallen
Fallen
Blood Countess


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : hell's gates

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Eric Northman
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14, 2012 5:47 pm

να 'σαι καλαΤρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/MsSalvatoreD
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 6:53 am

εσύ στρατή έχεις καμιά ιστορία να μας διηγηθείς?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Avajohn_15
Spirit
Spirit
Avajohn_15


Λέων Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2012
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Death
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 16, 2012 6:32 am

Χαίρεται, μόλις διάβασα μία ιστορία σε μία σελίδα, δεν ξέρω αν αληθεύει ή όχι, δεν είναι πολύ τρομακτική παντως...

Μια γυναίκα που βρίσκονταν στο μετρό είχε απέναντί της μια γυναίκα που την κοιτούσε επίμονα. Όσο και να έστρεφε το βλέμμα της αλλού η άγνωστη συνέχιζε να την κοιτάζει επίμονα. Σε μία στάση μπήκε ένας νεαρός άντρας και κάθησε δίπλα της. Σε λίγη ώρα της πρότεινε ψυθιριστά να κατέβει στην επόμενη στάση. Συμφώνησε και κατέβηκε μαζί του. Όταν βγήκαν από το μετρό της είπε "Δόξα το Θεό κυρία μου. Δεν ήθελα να σας τρομάξω αλλά έπρεπε να σας κατεβάσω απο εκεί μέσα. Η γυναίκα απέναντί μας ήταν νεκρή και οι άντρες δίπλα της την κρατούσαν όρθια".
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 31 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 16, 2012 6:35 am

Τζίζους!Αρκετά creepy!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τρομακτικές Ιστορίες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 31 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Τρομακτικές Ιστορίες
» Glad Dracula Μικρές Ιστορίες! ! !
» Μικρές ιστορίες
» Ιστορίες με βρυκόλακες.
» Ιστορίες της νύχτας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Η Κρύπτη...-
Μετάβαση σε: