Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τρομακτικές Ιστορίες

Πήγαινε κάτω 
+45
-Terminator-
Alexandra scary
Albert Archibald
Avajohn_15
Allison Argent
Blood Countess
N.ever give U.p
skailer
Vasilis1818
DejaVu
AЯianЯhod.ЬЩ.22
BloodSurfer
lily modgomery
Favole
Sorcerer
YourNightmare
DeathCaller
powerfullgeo
the hunter vampire
KingOfDarkness
Νασια
pavlos99
Night Walker
Ophelia
Selene
Interview_With_A_Vampire
Princess of darkness
bloodmoon child
Fallen Angel
Μικρό νταμπίρ
AngelOfDark
xristina
nikosptol
Lillith
paramu8enia
toni97
Dark Knight
fosopsi
Μορένα
Sensitive Vampire
black widow
Wolfman
Amaranth
ImaginaryWorld
Broken Angel
49 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Alexandra scary
Spirit
Spirit
Alexandra scary


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2012
Ηλικία : 357
Τόπος : εμενα ρωτας?

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella Swan,Edward Cullen,Jacob Black,Damon_Stefan,Shrek,Fiona
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΔευ Νοε 12, 2012 8:01 pm

Μαρακι Γρν εχω ξανακουσει κατι ολοιδιο με την 2η ιστορια αλλα για τη 1η μπραβο σου!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Walking Dead
Spirit
Spirit
The Walking Dead


Κριός Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αγρινιο

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΔευ Νοε 12, 2012 9:11 pm

Βρε παιδια πραγματικα εχω ξετρελαθει με αυτη τη σελιδα...!!!
παντα καθομουν και εγραφα ιστοριες και τετοια και μαρεσε γιατι πιστευω οτι εχω φαντασια αλλα δεν ξερω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤρι Νοε 13, 2012 1:19 am

Όλοι οι καλοί εδώ χωράνε! tongue

Ωραίες οι ιστορίες σας παιδιά!Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤρι Νοε 13, 2012 1:23 am

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 430499 γενικα ολες οι ιστοριες ειναι Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexandra scary
Spirit
Spirit
Alexandra scary


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2012
Ηλικία : 357
Τόπος : εμενα ρωτας?

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella Swan,Edward Cullen,Jacob Black,Damon_Stefan,Shrek,Fiona
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΤρι Νοε 13, 2012 4:14 am

πιστεψε με εχεις ταλεντο Μαρια Γρν Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 205481
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Walking Dead
Spirit
Spirit
The Walking Dead


Κριός Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αγρινιο

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Νοε 15, 2012 8:17 pm

thhanks Alexandra!!!! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Νοε 15, 2012 10:24 pm

Nαι και εγώ τις έχω ακούσει αυτές τις ιστορίες και ειδικά την 2η και όντως είναι αληθινή!!!!
Κρίμα τον καημένο!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Νοε 15, 2012 10:25 pm

Αληθεια ειναι αληθινη??? Δεν ξαναμπαινω σε νεκροταφια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Νοε 15, 2012 10:31 pm

Allison Argent έγραψε:
Αληθεια ειναι αληθινη??? Δεν ξαναμπαινω σε νεκροταφια.

Ούτε εγω δεν πάω!!!!!!!!!!! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 935979
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Νοε 15, 2012 10:34 pm

Βασικά εγώ θα ήθελα να πάω κάποια στιγμή...:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Νοε 15, 2012 10:35 pm

Εγω ημουν πριν κατι μερες εκει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Νοε 15, 2012 10:44 pm

Εγώ θα ήθελα να πάω την Κυριακή! tongue

Άντε παιδιά θα βάλει κανένας ιστορίες; Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Νοε 15, 2012 10:50 pm

Δεν είναι δικιά μου την βρήκα σε ένα site!!

Λοιπόν δεν ξέρω αν και κατά πόσο πιστεύετε στα φαντάσματα αλλά αυτό που θα σας πω είναι πραγματικό! Οι φίλοι μου και εγώ είχαμε πάει μια βόλτα ένα απόγευμα προς βράδυ στο κέντρο της Αθήνας. Έξω δεν υπήρχε ψυχή επειδή έκανε και πολύ τσουχτερό κρύο. Λοιπόν, ξαφνικά έγινε διακοπή ρεύματος, δεν βλέπαμε και κατουρηθήκαμε από τον φόβο μας (συγνώμη την έκφραση). Χτυπήσαμε την πόρτα ενός σπιτιού επειδή τα σπίτια μας ήταν πολύ μακριά. Μια γριά κυρία μας άνοιξε και μας είπε «θέλετε κάτι;». Εγώ είπα «μπορούμε ναι καθίσουμε λίγο εδώ επειδή τα σπίτια μας είναι πολύ μακριά;». «Φυσικά», είπε η καλοσυνάτη κυρία.

Εμείς περάσαμε μέσα, μας είπε να βολευτούμε και εμείς καθίσαμε σε ένα καναπέ. Η κυρία άναψε ένα μικρό κεράκι. Εμάς μας πήρε ο ύπνος από την ωραία μουσική που μας έπαιζε η κυρία με ένα φλάουτο. Το άλλο πρωί ευχαριστήσαμε την κυρία και φύγαμε, πήγαμε να πιούμε πορτοκαλάδες τέλος πάντων. Να μην σας τα πολυλογώ εκεί στο καφέ ο σερβιτόρος μας ρώτησε περίεργος, ίσως του φανήκαμε τουρίστες, σε ποιο ξενοδοχείο κοιμηθήκαμε. Εμείς είπαμε ότι κοιμηθήκαμε σε εκείνο το σπίτι στην γωνία. Αυτός είπε «το σπίτι στην γωνία; Το σπίτι στην γωνία κάηκε πριν 3 χρόνια, να πάμε να σας το δείξω κιόλας». Πήγαμε και είδαμε ένα καμένο σπίτι, μπήκαμε μέσα και είδαμε κάτω ένα καμένο φλάουτο και ένα κεράκι σε ένα σημείο του σπιτιού που δεν είχε καεί.

Καλό ε;;;;

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Νοε 15, 2012 10:58 pm

την εχω ξανακουσει αλλα ειναι ωραια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Νοε 15, 2012 11:03 pm

Ναι είναι πολύ όμορφη! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Albert Archibald
Lycan
Lycan
Albert Archibald


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 455
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Ηλικία : 234
Τόπος : The Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Helena
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Νοε 15, 2012 11:07 pm

Έχω μία εξαδέλφη που σπουδάζει στην Βουλγαρία οδοντίατρος, στο Πλόβντιβ. Η ξαδέρφη αυτή μου αφηγήθηκε μια φορά που πήγαμε για καφέ πολλές μακάβριες ιστορίες από τον κόσμο των γιατρών και του πανεπιστημίου. Θα σας μεταφέρω κάποιες από αυτές και προειδοποιώ πρόκειται για πολύ χοντρό πράμα που αυτή το ζει καθημερινά και το αφηγείται σαν να μην τρέχει τίποτα (είμαι σίγουρος ότι θα γίνει σπουδαία οδοντίατρος όταν πάρει το πτυχίο). Μου έχει πει ας πούμε πώς εκεί στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο κάνουν τις εγχειρήσεις στα σαγόνια των ασθενών. Τους κάνουν τοπική αναισθησία μόνο στο σαγόνι και τους καθίζουν στην καρέκλα του οδοντίατρου. Μετά τους δίνουν να κρατάνε μια λεκάνη μπροστά από το σαγόνι τους. Και μετά… αρχίζουν το πετσόκομμα. Την σκάφη την θέλουνε για να τρέχουνε τα αίματα εκεί μέσα και να μην λερώνονται τα πατώματα. Ο ασθενής δεν πρέπει να τρομάξει και να πετάξει μακριά τη σκάφη που γεμίζει σιγά σιγά με τα αίματα του. Έχουν εκεί στο ίδιο νοσοκομείο ένα θάλαμο που πετάνε όλα τα παλιοπράματα που δε χρειάζονται, χαλασμένα κρεβάτια, εργαλεία κλπ. Εκεί έχουν και την δεξαμενή με τη φορμόλη. Και μέσα στη δεξαμενή… πλέουν ανθρώπινα μέλη. Χέρια, πόδια και από κανένα κεφάλι. Αυτά τα παίρνουν από πτώματα που είναι στα αζήτητα και το νεκροτομείο τα παραδίδει μετά από κάποιο καιρό στο νοσοκομείο. Και όταν για το μάθημα της ανατομίας χρειάζονται κάποιο όργανο ο καθηγητής λέει σε κάποιο παιδί σαν να μην τρέχει τίποτα: “πήγαινε παιδί μου και φέρε ένα χέρι για να το μελετήσουμε”. Και όταν του το φέρνουνε αρχινάει και το κόβει και τους δείχνει τα διάφορα μέρη. Καμιά φορά ο φοιτητής μπορεί να πάρει κάποιο μέλος για να το μελετήσει στο σπίτι αν θέλει να κάνει κάποια εργασία. Τότε πρέπει να το πάρει μέσα σε φορμόλη. Μερικοί όμως φοιτητές που χρειάζονται κάποιο μέλος για την εργασία τους αλλά δεν καταφέρνουν να πάρουν την σχετική άδεια από τον καθηγητή, τρυπώνουν μέσα στο θάλαμο της φορμόλης και παίρνουν χύμα αυτό που τους χρειάζεται. Μου είχε πει την ιστορία ενός φίλου της που είχε κλέψει από εκεί δύο καρδιές για να τις μελετήσει. Για να τις διατηρήσει δροσερές τις τοποθέτησε μέσα στο καζανάκι της τουαλέτας του. Η ξαδέρφη μου είχε πάρει με άδεια ένα κρανίο για να μελετήσει την οδοντοστοιχία. Το είχε κλεισμένο μέσα σε ένα ντουλάπι του σπιτιού της. Όταν ήρθε η μαμά της να την επισκεφτεί στη Βουλγαρία, της είπε να μην ανοίξει το συγκεκριμένο ντουλάπι. Η θεία βέβαια άνοιξε το ντουλάπι όταν έλειπε η ξαδέρφη μου μια μέρα και όταν επέστρεψε στο σπίτι βρήκε την θεία σε κατάσταση μελαγχολίας από αυτό που είδε μέσα στο ντουλάπι. Αυτές είναι μόνο λίγες από τις ιστορίες καθημερινής φρίκης που έχει ζήσει η ξαδέρφη μου και μου έχει πει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scarystories.gr
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Νοε 15, 2012 11:12 pm

Χαχα καλό μου άρεσε! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΠεμ Νοε 15, 2012 11:16 pm

ιουυυυυυυυ εγω θα αυτοκτονουσα. Οταν ημουνα στο νηπιο ελεγα εγω θελω να γινω οδοντιατρος παλι καλα αλλαξα σχεδια και δεν θελω πια δοξα το θεο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Walking Dead
Spirit
Spirit
The Walking Dead


Κριός Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αγρινιο

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΚυρ Νοε 18, 2012 7:11 pm

Γραψτε καμια ιστορια με βρικολακες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
The Walking Dead
Spirit
Spirit
The Walking Dead


Κριός Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : Αγρινιο

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΚυρ Νοε 18, 2012 7:20 pm

Γραψτε μου καποιος μια μικλρη ιστορια με θεμα τους βρικολακες
!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΚυρ Νοε 18, 2012 7:25 pm

Παναγία μου Πάνο!!!!!!!!!!!
Δεν θα ήθελα να είμαι στη θέση της θείας!!!!!!!!!!! Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 954599

The Walking Dead θα ψάξω να βρώ καμία!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Albert Archibald
Lycan
Lycan
Albert Archibald


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 455
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Ηλικία : 234
Τόπος : The Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Helena
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΚυρ Νοε 18, 2012 8:00 pm

Θυμάμαι αρκετά καλά εκείνη τη νύχτα. Καθόμουν με τα ξαδέρφια μου έξω από την εκκλησία του χωριού. Ξαφνικά κάποιος από μακριά άρχισε να φωνάζει το όνομα μου. Στην αρχή φαντάστηκα ότι θα ήταν οι γονείς μου ή κανένας γνωστός. Εκείνη τη νύχτα άκουσα το όνομα μου άλλες δύο φορές! Το επόμενο πρωί ρώτησα αν κάποιος με είχε φωνάξει εχτές. Με κοιτούσαν σα να ήμουν παλαβός. Από εκείνη τη στιγμή διαπίστωσα ότι ένα από τα ξαδέρφια μου άρχισε να φέρεται παράξενα, μου έλεγε να μη βγαίνω το βράδυ να μην απαντώ στο κάλεσμα του ονόματος μου και ότι τα έλεγε από ενδιαφέρον. Τις επόμενες μέρες το πίεσα να μου πει τι συνέβαινε και έτσι έκανε. Με τρόμο μου αποκάλυψε ότι το χωριό από παλιά περιβάλλεται από μύθους βρικολάκων!!! Και ότι πιάνουν τα θύματα τους φωνάζοντας το όνομα τους. Εκείνο το βράδυ έμεινα μέσα. Κατάλαβα ότι έλεγε αλήθεια όταν σηκώθηκα το βράδυ για να πιω νερό και είδα μια σκιά με καρφωμένα δυο, σαν διαμάντια μάτια πάνω μου!!! Από εκείνη τη μέρα άρχισα να πιστεύω στα βαμπίρ.
Χεχεχεχεεεε βρήκα μίαα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scarystories.gr
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΚυρ Νοε 18, 2012 8:08 pm

Πολύ ενδιαφέρον οι ιστορίες σας παιδιά Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 611715

Λοιπόν θα σας πώ 2 ιστορίες όπου η μία είχε γίνει σε έναν γνωστό μου και την άλλη την βρήκα στον ίντερνετ... Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 168324

1.Αυτή η ιστορία είναι η ιστορία του γνωστού μου.Το σπίτι λοιπόν αυτού του φίλου μου ήταν δύο διαμερίσματα για να σας δώσω να το καταλάβαται καλύτερα ήταν ένα σπίτι δυόροφο και στον δεύτερο όροφο υπήρχε μία πόρτα ή οποία είχε ένα χώρο το οποίο ήταν σαν διαμέρισμα μεγάλο.Συνήθως στα καινούργια σπίτια(απο ότι θυμάμαι)νομίζω πετάνε αγιασμό και καλά να είναι ''γερό''.Εκείνοι δεν το κάνανε αυτό το πράγμα.Την νύχτα λοιπόν στις σκάλες ακουγόταν ένας περίεργος ήχος στα σκαλιά σαν να ανεβένει κάποιος.Αυτό γινόταν επί 5 μέρες ολόκληρες.Τρομοκρατήθηκαν λοιπόν και αυτοί και φώναξαν παπά για να ρίξει αγιασμό.Επίσης τον ρωτήσαν έαν είχε και ιστορικό το σπίτι αλλά δεν είχε.Να μην σας πολυλογώ σταμάτησε να γίνεται.Κάποια στιγμή όμως οι γονείς του(μαζί με την μικρότερη αδερφή του)έφυγαν για ταξίδι στην Αθήνα αφήνοντας τον εκεί γιατί δεν ήθελε να πάει.Το βράδυ λοιπόν άκουγε στον κάτω όροφο να χτυπάει κάποιος τους τοίχους με ένα πράγμα.Αυτό έγινε για 3 νύχτες.Μετά απο τότε δεν ξανα έγινε κάτι περίεργο αλλά μέχρι και τώρα είναι ανατριχιαστικό..
2.Είναι απο το ίντερνετ αυτή..Μία φορά ήταν ένα κορίτισι το οποίο είδε ένα περίεργο όνειρο το βράδυ.Είδε λέει ένα παιδί απο το σχολείο της μέσα στα αίματα.Τρόμαξε φυσικά το επόμενο πρωί και πήγε ανήσυχη στο σχολείο.Τρείς νύχτες λοιπόν έβλεπε το ίδιο όνειρο.Την τέταρτη νύχτα δεν είδε το όνειρο αυτό και πήγε καλά στο σχολείο χωρίς ανησυχία.Μόλις πήγε σχολείο ένα αυτκίνητο(έξω απο την κεντρική είσοδο του σχολείου)είχε χτυπήσει πολύ σοβαρά έναν συμμαθητή της που ήταν μέσα στα αίματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΚυρ Νοε 18, 2012 9:53 pm

Ω πολύ ωραίες οι ιστορίες!

Κάσι όντως ακούγεται πλ ανατριχιαστική η πρώτη σου ιστορία! :/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 36 Icon_minitimeΚυρ Νοε 18, 2012 9:58 pm

paramu8enia έγραψε:
Ω πολύ ωραίες οι ιστορίες!

Κάσι όντως ακούγεται πλ ανατριχιαστική η πρώτη σου ιστορία! :/

Ναίι και εγώ που την άκουσα ανατρίχιασα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τρομακτικές Ιστορίες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 36 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Τρομακτικές Ιστορίες
» Glad Dracula Μικρές Ιστορίες! ! !
» Μικρές ιστορίες
» Ιστορίες με βρυκόλακες.
» Ιστορίες της νύχτας

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Η Κρύπτη...-
Μετάβαση σε: