Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι

Πήγαινε κάτω 
+4
paramu8enia
Amaranth
Sensitive Vampire
AЯianЯhod.ЬЩ.22
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Φεβ 08, 2012 5:10 am

αν καταλαβα καλα το Γαλαζοαιματοι ειναι βλακεια αλλα το Succubus ειναι ωραιο;
το Succubus κυκλοφορει και στα ελληνικα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Φεβ 08, 2012 7:11 am

1. Σε καταλαβαίνω απόλυτα. Και εγώ εκείνη την περίοδο, παρόλο που δεν έπρεπε, διάβαζα και εξωσχολικά βιβλία γιατί ήθελα να ''ξεφύγω'' κάπως από όλη αυτή την πνιγηρή κατάσταση :/

2. Σε λυπάμαι, αλλά...Είναι μεγάλη κουβέντα αυτή που θα πω και το ξέρω, αλλά...
Νομίζω ότι η συγγραφή για μένα έχει τελειώσει.

5. Χαχαχα, εντάξει ^.^ Θα στείλω τα σατανικά μου σχέδια στο Υπουργείο αφού δώσεις εσύ εξετάσεις Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 220813 :P

Lilith: Μέχρι στιγμής, είναι ωραία σειρά. Ειδικά στο τέταρτο γίνεται...της Πόπης xD Θα διαβάσω και τα άλλα δυο και θα κάνω μια γενική ''σούμα'' Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 220813
Το βιβλίο λέγεται ''Vampires and Succubus'' και είναι της Intro Books, αν δεν κάνω λάθος. Είναι το πρώτο βιβλίο της σειράς και το μόνο μεταφρασμένο στα ελληνικά (μέχρι στιγμής)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Φεβ 08, 2012 9:25 pm

1)Άρα εντάξει είμαστε! Αφού κι εσύ πέρασες, τότε δε θα έχω πρόβλημα (τουλάχιστον όχι πολύ μεγάλο) Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 611715

2)ΤΙ;;;; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 954599 Αποκλείεται! Έχεις τόσες τέλειες ιδέες (για να μη μιλήσω για τρόπο γραφής) και τα έχεις αφήσει στη μέση! Δεν μπορεί να μη σου έρχεται τίποτα για κανένα από αυτά!
Εκτός βέβαια κι αν έχεις κι άλλους λόγους και δεν μπορείς να ασχοληθείς με αυτό επειδή κάτι άλλο συμβαίνει αυτή την εποχή και απαιτεί όλη σου την προσοχή (και δεν εννοώ την εξεταστικη).

5)Ευχαριστώ! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 71070 Τώρα θα κοιμάμαι λίγο πιο ήσυχα τα βράδια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lillith
Dark Elf
Dark Elf
Lillith


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 612
Ημερομηνία εγγραφής : 04/01/2012
Ηλικία : 912
Τόπος : Μεσσοποταμια...εκει γυρω

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen,Eric Northman,Damon Salvatore
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Φεβ 08, 2012 9:26 pm

Ευχαριστω AЯianЯhod.ЬЩ.22!!!!!!!!!!!!!!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 71070
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Φεβ 08, 2012 9:52 pm

You're welcome Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 220813

Χριστίνα: Έλα τώρα που δεν θα περάσεις! Δεν θέλω απαισιοδοξίες! Θα σκίσεις!

Δεν είναι ότι δεν μου έρχεται τίποτα, απλώς δεν τα καταγράφω :P Ναι, συμβαίνει και κάτι μωρέ και με έχει πάρει λίγο από κάτω Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 959103

Μα γι' αυτό κι εγώ στο είπα μωρέ, για να σε καθυσηχάσω :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Φεβ 08, 2012 11:27 pm

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873 Θα προσπαθήσω!

Α, εντάξει τότε. Δε σε πιέζω να γράψεις (ούτε και πριν δηλαδή... τουλάχιστον όχι πολύ). Πάντως, όταν θα περάσει αυτό που σου συμβαίνει, που εύχομαι να γίνει σύντομα, αν φυσικά αυτό που συμβαίνει είναι κάτι που διορθώνεται, τότε ίσως και να ξαναρχίσεις. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 627167 Λατρεύω τις ιστορίες σου και θέλω πάρα πολύ να τις δω τελειωμένες και μετά στη λίστα των best seller στα βιβιλοπωλεία κάποια στιγμή Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Φεβ 13, 2012 4:42 am

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 430499 με την Χριστίνα! Τελείωσε τα πρώτα,αλλά να ξέρεις δεν σε πιέζουμεεεεΤο ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 611715
είναι κρίμα να έρθει το τέλος τους έτσιιιιιι:/

παρεμπιπτόντως θα συμφωνήσω στα όσα έχετε πει σχετικά για αυτά που λέγατε με την Χριστίνααα!

1.για τον Άγιο Βαλεντίνο επίσης, μια φορά τα γιόρτασα και μου φάνηκε σανν μια συνηθισμένη μέρα!
2. Εγώ στο fb λίγο μπαίνω αλλά είπαμε δεν είμαι και τόσο καμμένηηη!! Άσε που και σε μένα επίσης μου την δίνει όταν κάποιες/κάποιοι κάνουν άγνωστους φίλους ή ανεβάζουν ξετσίπωτες φωτογραφίες... εγώ μόνο μια βλακεία έκανα και από τότε έμαθα! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873
3. Ωραία τα βιβλία που μας περίγραψες όπως με τον έκπτωτο άγγελο, και με την άλλη που ρουφάει τις ψυχές! tongue Ανυπομονώ να διαβάσω κάποιο βιβλίο από αυτά που ανέφερες!
4. Αυτό σχετικά με το λεωφορείοοοο πόσο μα πόσο δίκιο έχεις! Σχετικά με το ο πολιτικοποιημένος, είναι η μάνα μου ολόιδια! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873
5.Πόσο δίκιο έχεις για τους άντρες εντάξει είπαμε κάνουν λάθη οι γυναίκες αλλά όχι και τόσο όσο αυτοί Σταματήστε το πιαααααα, ωχου!-.-
6.Αυτή η ιστορία που έγραψες με τους πειρατές είναι φανταστικήήή συνέχισε τηνννν! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 913911 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 913911 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873
7.Assassin's Creed και μόνο που το λέω τρελαίνομαι! Άσε που δεν μπορέσαμε τελικά να παίξουμε το 3!!Άσεεε τα νεύρα μου!:@
8.Ήθελα και εγώ να διαβάσω τους Γαλαζοαίματους, σε ευχαριστώ θερμά που με προειδοποίησες ! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 860197 Είναι τόσο άθλιο εεε;;; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 681987
9.χαχαχααχ απορώ όταν θα έρθει και αν θα έρθει η σειρά μου να δίνω εξεταστική... Ούτε με σφαίρες και μόνο η σκέψη με τρομάζει!!tongue
10.Εεεε εντάξειιι εγώ θα πω την αμαρτία μου μου αρέσει λίγο το Pretty Little Liars, αλλά νταξ δεν είμαι και τόσο φανατική Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 860197 Εμένα αντιθέτως μου την δίνει απίστευτα ο Α -.- αν και νομίζω πως ξέρω ποιος είναι!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873
11. Αλληλεγγύη εγώ σε αυτό τον τομέα όσο και αν καλά συμπεριφέρομαι στους άλλους είτε με βρίζουν είτε με λένε ψεύτρα είτε μου συμπεριφέρονταν σκάρτα ειλικρινά το χω βαρεθεί αλλά εγώ έτσι είμαι και δεν μπορώ να με αλλάξω ΣΥΓΝΏΜΗ! Αυτά... Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873
12.χαχαχα πόσο δίκιο έχεις και για τον δεκάλογοο με τους gamers, Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 430499 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 430499 απόλυταααααα!-.- tongue Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 935979


Τα συμπύκνωσα για να μην σου έρθουν και πολλά Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873 Επιτέλους ξελάφρωσα! Επιτέλους σου σχολίασα!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 417110 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 120947 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 205481

Να ξέρεις πάντα σε διαβάζωωωωωω tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Φεβ 13, 2012 9:22 pm

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 430499 κι εγώ σε διαβάζω! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 611715

1) Άλλο ένα βιβλίο που ήταν να πάρω (αλλά τώρα τελευταία το βρίσκω μόνο ελληνικά και περιμένω να το βρω αγγλικά (και να έχω και λεφτά) για το αγοράσω). Θα προσπαθήσω να το κατεβάσω μάλλον γιατί ούτε να το βρίσκω με βλέπω ούτε να έχω λεφτά στο κοντνό μέλλον. tongue

2) Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 441842 Πόσο δίκιο έχεις! Τους έχω πετύχει όλους κι ας μην μπαίνω τόσο συχνά σε λεωφορείο. Ειδικά ο πολιτικοποιημένος είναι ίδιος ο παππούς μου.

3)Τέτοια που διάβασα μου έρχεται να το σβήσω το facebook μου! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 579662

4)Συμφωνώ για αυτά με τους άντρες!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 935979 (Αλλά λίγα τα λόγια σου για το αχούρι. Υπάρχει πιθανότητα να προσβάλεις το μελλοντικό μου σπίτι γιατί έτσι και μείνω μόνη μου, με βλέπω να καθαρίζω μόνο όταν θα βλέπω αράχνες και κατσαρίδες tongue)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 19, 2012 9:37 pm

Μαρία: 1. Γιόρτασες αυτή την ρημάδα γιορτή έστω και μια φορά;;; 0_0 Χάνω πάσα ιδέα :P
2. Όλοι κάνουμε βλακείες, δεν τίθεται θέμα. Αυτό που πρέπει να κάνουμε είναι να μαθαίνουμε από τα λάθη μας και να μην το ξανακάνουμε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 220813
3. Όχι ακριβώς ψυχές. Ψυχική ενέργεια (και, κάθε φορά που κοιμάται μαζί τους, χάνουν χρόνια από την ζωή τους :P) Αλλά δεν βαριέσαι :P Να τα διαβάσεις Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 220813 Αν θες να μάθεις και άλλα spoilers για το Vampires and Succubus, σκοπεύω να κάνω σύντομα ένα review για το 5ο βιβλίο και να το προσθέσω εκεί Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 220813 (Georgina Kincaid series)
5. Τα δικά μας λάθη είναι λόγω ξεροκεφαλιάς. Τα δικά τους λόγω ανωριμότητας :P Αλλά τι τα θες; :P
6. Θα την συνεχίσω Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 220813
7. Γιατί καλέ δεν μπορείτε να το παίξετε; 0_0 Μαρτύριο
8. Όχι. Δεν ήταν τόσο άθλιο. Ήταν χειρότερο :P Μην το διαβάσεις :P
9. Δεν παλεύεται. Το καλό της είναι ότι τελειώνει γρήγορα (πάλι καλά -.- )
10. Ποιος νομίζεις ότι είναι; (βάλτο σε spoiler, αν θες Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 611715 )
11. Δεν χρειάζεται να αλλάξεις εσύ -.- Οι άλλοι θα έπρεπε να προσπαθήσουν να σου μοιάσουν. Χρειαζόμαστε περισσότερα άτομα σαν κι εσένα σ' αυτό τον κόσμο. Έχουμε πήξει στους παρτάκηδες -.-
12. Πως με καταλαβαίνεις, πως με καταλαβαίνεις, χεχεεε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 611715

Χριστίνα: 1. Γιατί θες να το διαβάσεις στα αγγλικά; Όχι ότι είναι ιδιαίτερα δύσκολο, αλλά τέσπα.
Σπόιλερ:

2. (Αυτό απευθύνεται και στις δυο) Σε κάθε λεοφωρείο, υπάρχει και από ένας πολιτικοποιημένος -.- Χάρη στην κατάσταση, ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια -.-

3. Μα γιατίιι να το σβήσεις; Εγώ, όταν το έγραφα, είχα τις καλύτερες προθέσεις Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 120947

4. Έτσι μου έρχεται να έρχομαι να καθαρίζω εγώ το σπίτι σου :P

Σας ευχαριστώ πολύ, girls Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 71070 Τώρα που τελείωσε η εξεταστική, από βδομάδα θα αναρτήσω καινούρια άρθρα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 19, 2012 10:11 pm

Χαχα άντε, ωραία ανυπομονούμε! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873

1.Ναι την γιόρτασα αλλά την βαρέθηκα! Εμπόρευμα μεγάλο! Για να μας παχύνουν θέλουν!-.-''
2.Μν ανησυχείς τα έπαθα και τα έμαθα!Ρ Έτσι είναι η ζωή για να μαθαίνεις!Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 611715
3.Να βάλεις, να βάλεις να καούμε και λιγάκι!tongue
5.Η ανωριμότητα τους φταίει γι'αυτό έφτασε σε τέτοιο σημείο η Ελλάδα μας!tongue
6. Ωραία! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873
7. Επειδή κολλάει πάρα πλ! Είναι άστα να πάνε! duh
8. Οκ ακούω την συμβουλή σου! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 935979
9.Ευχαριστώ με εμψυχώνεις για το όταν θα έρθει η σειρά μου! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 935979
10. Δες εδώ μια εκδοχή είναι αυτή:https://www.youtube.com/watch?v=B22QLUXolpA&feature=related
η άλλη είναι ότι είναι η Μο.... Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 860197
11. Δεν αλλάζω, δεν θέλω να το πάρω απάνω μου αλλά έτσι έπρεπε να είναι! hein?
12. Χαχα πάντα! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 935979 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 19, 2012 10:47 pm

1. Δεν χρειαζόμαστε την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου για να χλαπακιάσουμε σοκολάτες. Το κάνουμε όλες τις υπόλοιπες μέρες του χρόνου Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 120947 :P
5. Τώρα για ποιο λόγο και πως έφτασε η Ελλάδα εδώ που έφτασε είναι μεγάλη κουβέντα, άσε. Μην τα φορτώνουμε όλα στους ''νεανίες'' πάντως :P Είναι κάααπως άδικο :P
7. Που το παίζετε και κολλάει; Στον υπολογιστή ή σε PS;
10.
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Φεβ 20, 2012 1:22 am

1) Γενικώς προτιμώ να διαβάζω στα αγγλικά (έχω την τρέλα μου με αυτό το θέμα, τι να κάνουμε). Είναι επειδή είναι η προτότυπη γλώσσα και με τη μετάφραση χάνονται κάποια πράγματα...
Σπόιλερ:

2)Εγώ πιο πολλούς πολιτικοποιημένους έχω δει παρά μανιτάρια... Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 948708

3)Ουουουου ναι! Τι να σου πω! Μας κάνεις καλά καλά την καρδιά περιβόλι και μετά αναρωτιέσαι γιατί να θέλω να το σβήσω Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 860197

4) Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 441842 Καλά, εντάξει, θα το καθαρίζω που και που... Δε θα αφήνω τις κατσαρίδες. Θα φτάνω στις αράχνες και μετά θα ξεσκονίζω-σκουπίζω. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 935979

Ανυπομονούμε για τα άρθραααα!!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 220813

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Φεβ 20, 2012 1:29 am

1.Έλα μου ντεεε;;; Χααχαχα!! Απλά γίνονται πιο πολλές αγορές την συγκεκριμένη μέρα!:Ρ
5.Καλά ντάξει είμαι κάπως κακιά:Ρ Τους συγχωρώ λοιπόν:Ρ
7.Στον υπολογιστή-.-'!
10. Χαχαχα μν με ρωτάς εμένα αυτά εγώ έκατσα και έψαξα πληροφορίες!:Ρ Χαχαχα πάντως έχεις δίκιο ο,τι θα έπρεπε να σκοτώσουμε την μάνα! Που ξέρεις;; μπορεί να έχει κάνει τετράδυμα! :Ρ Μπορεί να είναι κουνέλα αυτή η γυναίκα!:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Φεβ 20, 2012 4:32 am

Χριστίνα: 1. Εγώ όχι ότι έχω ιδιαίτερη λόξα, απλώς βαριέμαι να βγει η μετάφραση. Είμαι και ανυπόμονη, οπότε...:P
2. Υπερπληθυσμός, είδες; Υπερκαλύπτουν τα μανιτάρια :P
3. Και ΚΑΛΆ σας κάνω! Άντε, θύματα του Φατσοβιβλίου -.0 :P

Μαρία: 1. Και τι αγορές...-.- Anyway, προτιμώ να μην ρίξω άλλη λάσπη επί του θέματος. Αρκετή έχω ρίξει ήδη :P
5. Οι κακοί δεν συγχωρούν. Κάπως αντιφατικά μας τα λες, Μαρίααα :P
7. Μπορεί ο υπολογιστής σας να μην καλύπτει τις απαιτήσεις και γι' αυτό να κολλάει. Μπορεί να χρειάζεται η κάρτα γραφικών σας αλλαγή ή να θέλετε παραπάνω μνήμη στον σκληρό, ξέρω κι εγώ; :/
10. Τέσσερις Άλισον στο σύνολο; 0_0 Ε όχι, αυτό δεν θα το αντέξω! ΨΏΦΟ στην Άλισον, άντε τώρα μην τα πάρω -.- :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Φεβ 20, 2012 10:59 pm

1. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 935979 δεν είσαι η μόνη Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 860197
5.Καλά μωρέ δεν πειράζει( κοιμάμαι όρθια) όχι εντάξει καλοί είναι και αυτοί μερικοί όμως και καλύτεροιtongue Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 935979
7. Μάλλον αλλά μπαα δεν νομίζω..;/
10. Χαχα έλα μου ντε σπαστικές θα ήτανε όλες τους-.- όχι μόνο να τς κοπανήσεις αλλά και να τς πυροβολήσεις!tongue Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 681987
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Φεβ 20, 2012 11:02 pm

1. Ελάτε, ελάτεεε, να γίνουμε πολλοίοιοι Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 120947 :P
5. Όπως εμείς, για παράδειγμα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873 :P
7. Κάντε μια προσπάθεια να τον φτιάξετε, ρεεε. Είναι γαμάτο παίγνιο ^.^
10. Έχει βγει κι άλλη σεζόν; Εγώ έχω δει μέχρι το επεισόδιο 13 νομίζω της 2ης (πληροφοριακά ρωτάω, όχι ότι θα δω αν βγει παρακάτω :P)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Φεβ 20, 2012 11:25 pm

1. Χαχα θα γίνουμε! Ξέρεις τι θυμήθηκα; Έλεγα σε μια φίλη μου ο,τι δεν υπάρχει γιορτή των ερωτευμένων και ο,τι οι ερωτευμένοι πρέπει να γιορτάζουν κάθε μέρα! Και τ μου απάντησε; Ο,τι τότε είναι η παραμονή!-.-'''
5.Χαχαχααχα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 430499 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 935979
7.Εγώ θα προσπαθήσωω ! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 611715 Το ξέρω ότι είναι πολύ γαμάτοοοο!!!!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873
8. Εγώ έχω μείνει πιο πίσω Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 13873 tongue δεν ξέρω λες να έχει βγει και άλλη σεζόν;;;:ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Φεβ 21, 2012 2:08 am

1. Καλά. Πες της να μην βγει παραέξω αυτό και εκτεθείτε :P Ας πούμε, να αποφύγει να το αναφέρει στον καλό της :P
7. Να προσπαθήσεις. Είναι αμαρτία από το Θεό να μην το φτιάξεις και να μην το παίξεις -.- :P
8. Δεν ξέρω. Ελπίζω πως όχι. Μουχαχάαα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 120947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Φεβ 21, 2012 4:10 am

1. Δεν ανησυχώ και τόσο γι'αυτό, δεν έχει αγόρι:Ρ
7. Είναι και πολύ γαμώτο.....:/ :Ρ
8. Χαχαχαχ εεε εντάξει και να βγει θα αργήσω πολύ να την δω!:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 1:08 am

Μετά από πολύ καιρό, άρχισα να ξαναγράφω λιγουλάκι στο blog. Απολαύστε ένα εκρηκτικό κάψιμο και ένα εξίσου θυελλώδες Wall of frame Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 1:21 am

ΕΠΙΤΈΛΟΥΣ!!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 668320 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 668320

Σήμερα έγιναν όλα αυτά στο πανεπιστήμιο που είσαι; hein?
Γκαντεμιά ε;:/ Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 627167

Εγώ ακόμα να φτάσω στην σεζόν 2 στην 4 θα φτάσω; tongue

Αχ φαίνεταιιιι ΤΈΛΕΙΟ θέλω ν το δωωωωω Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 913911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 1:33 am

Ναι ρε γαμώτο Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 959103 Όλα μαζί σήμερα, σκατογκαντέμικη μέρα, την τύχη μου! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 76656

Καλά, όχι ότι σας είπα huge mega spoiler, αλλά δεν το λέμε xD

Εγώ είμαι στην 5η και άσε...Δεν τα ρουφάω τα επεισόδια με το καλαμάκι...Λες και κάνω μετάγγιση ένα πράγμα. Έχω φάει τρελό κόλλημα xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 2:40 am

Ωωωχ... Όλα αυτά σε μια μέρα; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 959103 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 627167 Σου εύχομαι να καλυτερέψουν τα πράγματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 3:06 am

Και η αυριανή μέρα μάλλον ένα μάτσο χάλια θα είναι xD Θα δείξει Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Μαρ 06, 2012 5:00 am

Από αισιοδοξία βλέπω μια χαρά πάμε :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: