Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Διαφορετικότητα

Πήγαινε κάτω 
+9
Pearl
Maraki Death
Lorsnoxp
AЯianЯhod.ЬЩ.22
paramu8enia
Raven
Amaranth
Broken Angel
Sensitive Vampire
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 02, 2011 3:13 am

χααα...διαβαζω το προδομενη και ετσι ακριβως ειναι η αφροδιτη!! λογικα θα το ξερετε ετσι;;



και οντως αυτα τα ατομα ειναι που χρειαζονται περισσοτερο τους φιλους τους αλλα οι φιλοι τους δεν ειναι πραγματικοι παρα μονο σπανια και οταν γινετε κατι και τους χασουν μενουν μονοι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Broken Angel
Witch
Witch
Broken Angel


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2643
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : in my world

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: edward cullen
Atittude: Kind

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Δεκ 02, 2011 9:44 pm

Το βιβλίο το ξέρω! Το έχει κατεβάσει η αδερφή μου αλλα δεν το έχω διαβάσει ακόμα!

Και ναι όντως συμφωνω μαζί σου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03, 2011 2:08 am

Σπόιλερ:



ναι και ανεφερα αυτο το παραδειγμα γιατι ο χαρακτηρας της ειναι ετσι εξαιτιας των γωνιων της και εχει καταληξει να μην την κανει κανεις παρεα και να την λενε μαιγερα εξαιτιας του παρελθοντως της. αλλα για αυτα που εκανε εφταιγαν οι γονεις της!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03, 2011 3:29 am

ααααα!! θέλω και εγώ να το διαβάσωω και εγώ αυτό το βιβλίο! Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 959103

Μερικοί/Μερικές κρίνουν το άτομο για την παρέα του το πως ντύνεται το άμα είναι αλάνι και τα λοιπά! Άλλοι μερικοί διαλέγουν τα εκλεκτά άτομα αλλά μερικοί/μερικές δεν διαλέγουν πάντα εκλεκτούς διαλέγουν κιόλας ένα άτομο καλό αγαθό και το εκμεταλλεύονται! Και δυστυχώς, το βλέπουμε καθημερινώς αυτό...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Broken Angel
Witch
Witch
Broken Angel


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2643
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : in my world

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: edward cullen
Atittude: Kind

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 03, 2011 5:36 am

Ναι όντως! Εγώ διάλεξα για παρέα μου τα πιο τρέλα άτομα!=Ρ Βασικά το θέμα είναι να γελάς και να περνάς ωραία με την παρέα σου όχι να εκμεταλλεύεσαι και τέτοια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04, 2011 12:22 am

ναι δεν είναι ωραίο αυτό! Άσε που όλοι πρέπει να μαστέ χαρούμενοι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04, 2011 1:06 am

και εμενα η παρεα μου ειναι τρελοι ολοι τους αλλα ετσι ταιριαζουμε κι ολας παρα τις διαφορες μας!!! ειμαστε σουπερ μαζι. και πειραζουμε κι αλλους σε λογικα πλαισια παντα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Broken Angel
Witch
Witch
Broken Angel


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2643
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : in my world

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: edward cullen
Atittude: Kind

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04, 2011 5:44 am

Μια από τα ίδια κι εμείς! Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04, 2011 5:58 am

χαχα! και μένα! Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 611715 αν και προσπάθησα πλ καιρό για να την βρω! και ακόμα θα ψάχνομαι για λίγο! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04, 2011 6:44 am

ξερω τι εννοεις για την αφροδιτη... οντως οι γονεις την εχουν κανει εγωιστρια και μεγαιρα. αλλα μετα γινεται καλουλα!

οντως ειναι ασχημο να σε εκμεταλλευονται οι φιλοι σου. σε μια παρεα πρεπει να κυριαρχει η ισοτητα, και οχι να υπαρχουν αρχηγοι. αυτο ειναι λαθος!
και το να σε κρινουν ειναι επειδης απαισιο. ο καθενας ειναι αυτος που ειναι και ειναι μοναδικος. και για παρεες πρεπει να διαλεγουμε με τα οποια ταιριαζουμε, και οχι ατομα που θελουμε να ελεγχουμε.
και οπως ειπα, συχνα φταινε και οι γονεις. αν ειναι και αυτοι εγωιστες και ''κακοι'', τοτε και τα παιδια θα βγουν ετσι ως επι το πλειστον
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Broken Angel
Witch
Witch
Broken Angel


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2643
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : in my world

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: edward cullen
Atittude: Kind

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 04, 2011 7:53 pm

Όπως τα λες είναι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 03, 2012 3:43 am

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 430499 είναι πλ αισχρο!! -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Maraki Death
Witch
Witch
Maraki Death


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 322
Ημερομηνία εγγραφής : 25/03/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : At my dreams..

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: roose,christian.edward,alice,bella,esmi,
Atittude: Kind

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 25, 2012 2:33 am

σε καμία περιπτωση δνε πσιτευω πως πρέπει αν ακολουθούμε το μπουλούκι.Έτσι η ζωή και οι σχέσεις μεταξύ των ανθρωπων δεν θα είχιαν ενδιαφέρον!Η διαφορετικότητα είναι πολύ σημαντική για εμένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 25, 2012 7:07 am

Όπως και σε πολλούς άλλους, παρ'όλα αυτά θα συμφωνήσω μαζί σου!Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 15, 2012 8:40 pm

ο καθενας εχει την δικη του προσωπικοτητα... και ας τον δεχομαστε με αυτη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pearl
Witch
Witch
Pearl


Ζυγός Αριθμός μηνυμάτων : 767
Ημερομηνία εγγραφής : 25/04/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Mystic Falls

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon Salvatore, Vampire Lestat
Atittude: Scary

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Απρ 16, 2012 11:22 pm

Η διαφορετικότητα είναι προσωπικό δικαίωμα του καθενός. Ο τρόπος με τον οποίο κάποιος επιλέγει να ξεχωρίσει, δεν μπορεί να κριθεί από κανέναν, ειδικά αν εκείνος ο "κανένας" είναι ίδιος με όλους τους άλλους.

Πολλές φορές η εμφάνιση λειτουργεί ως προκατάληψη, κοιτάς το περίβλημα του ατόμου ή την συμπεριφορά του ( ναι, γιατί εκείνος είναι ελεύθερος να φέρεται όπως νιώθε. ) και αγνοείς για το τι κρύβει μέσα του. Ο άλλος μπορεί να είναι εκείνος που θα θυσιαστεί για σένα, που θα είναι εκεί όταν τον χρειαστείς να σε στηρίξει, όταν ο "φίλος" σου που φαίνεται να έχετε τόσα κοινά θα πάει για clubing με την υπόλοιπη παρέα αδιαφορόντας για το πως είσαι.

Αυτό αφορά περισσότερο το κομμάτι της εμφάνισης στην διαφορετικότητα των ατόμων, φυσικά υπάρχουν πολλοί άλλοι παράγοντες που δηλώνουν την διαφορετικότητα στον άνθρωπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 23, 2012 5:49 pm

και συμφωνω απολυτα μαζι σου
εξαλλου η πορεια εχει δειξει πως τους πραγματικους φιλους θα τους ανακαλυψεις στις δυσκολες στιγμες σου
για αυτο δεν λενε πως οι ψευτικοι φιλοι ειναι σαν τις σκιες? οταν εχει ηλιο ειναι διπλα σου, αλλα στην συννεφια εξαφανιζονται
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Νοε 16, 2012 3:13 am

AЯianЯhod.ЬЩ.22 έγραψε:
Όλοι υποτίθεται ότι είναι φιλελεύθεροι, όταν στην ουσία σέβονται την διαφορετικότητα θεωρητικά, ενώ πρακτικά την απορρίπτουν ως κάτι ''αφύσικο'' και ''μη φυσιολογικό'' Γιατί όλοι πρέπει να είμαστε ίδιοι και να μας αρέσουν τα ίδια πράγματα για να θεωρούμαστε ''φυσιολογικοί;''

Εγώ λέω πως όσοι είναι διαφορετικοί (είναι, δεν το παίζουν, γιατί αν το παίζουν διαφορετικοί αυτό φαίνεται, αργά ή γρήγορα) είναι μαγκιά τους και καλά κάνουν και ξεχωρίζουν από το πλήθος.

Και να μη τους νοιάζει για το τι λένε οι άλλοι. Ζούμε για εμάς, στο κάτω κάτω της γραφής, όχι για τους άλλους. Αν κάποιος θα σε εκτιμήσει πραγματικά, ως χαρακτήρα και σαν προσωπικότητα, θα σε δεχτεί και θα σε αγαπήσει γι' αυτό ακριβώς που είσαι, όχι για κάτι που παριστάνεις πως είσαι.

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου καλύτερα να είσαι αυτό που είσαι και όχι να υποκρίνεσαι για να μην πάρεις απόριψη να συνεχίζεις να γίνεσαι καλύτερος έτσι θα σε δεχτεί καλύτερα ο άλλος και αν δε σε εκτιμίσει θα βρείς κάποιους άλλους οι οποίοι θα καταλάβουν την αξία σου...Και όχι για μόνο ζητήματα συμπεριφοράς αλλά και εμφάνισης κάτι που με ενοχλεί και το έχω δεί σε πολλούς φίλους μου είναι ότι καταδικάζουν τον άλλον απο την εξωτερική εμφάνιση...Βλέπω παιδιά που κοριδεύουν παιδιά με ανάγκες.. Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 959103 και είναι λυπηρό να το βλέπεις στην κοινωνίας μας και να ξέρουμε όλοι ότι όταν π.χ κοριδεύουμε τα παιδιά με ειδιγκές ανάγκες δεν προσβάλουμε τον άλλον(τύπου αστειάκια ότι είσαι σαν καθυστερημένο και τέτοια)αλλά μειώνουμε τα παιδιά αυτά και είναι κρίμα είναι σαν να μην τα σεβόμαστε..... Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 959103 Ας δεχτούμε τον άλλον έτσι όπως είναι και ας του δώσουμε μια ευκαιρία να μας δείξει τον πραγματικό του ευατό Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 19, 2012 1:17 pm

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 430499
Εγω θυμωνω πολυ οταν οι φιλοι μου και γενικα οταν βλεπω καποιον να κοροιδευει καποιον αλλον και ειδικα τα παιδια με ειδικες αναγκες Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 76656
Εχω τσακωθει πολλες φορες με τη κολλητη μου γιατι κοροιδευει δυο παιδια μια πολυ χοντρη κοπελα και ενα καθυστερημενο αγορι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Katerina Petrova
Dark Elf
Dark Elf
Katerina Petrova


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 5409
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : mystic fall

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: christian ozera, damon salvatore
Atittude: Noble

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 19, 2012 6:25 pm

πρεπει να δεχομαστε τον αλλο οπως ειναι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 19, 2012 8:33 pm

Allison Argent έγραψε:
Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 430499
Εγω θυμωνω πολυ οταν οι φιλοι μου και γενικα οταν βλεπω καποιον να κοροιδευει καποιον αλλον και ειδικα τα παιδια με ειδικες αναγκες Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 76656
Εχω τσακωθει πολλες φορες με τη κολλητη μου γιατι κοροιδευει δυο παιδια μια πολυ χοντρη κοπελα και ενα καθυστερημενο αγορι.


Ναίι και εγώ πολλές φορές με την κολλητή μου Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 76656 Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 76656
Είναι άσχημο αυτό που κάνουναι αλλά θα έπρεπε να είναι στην θέση τους για να το καταλάβουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 19, 2012 8:37 pm

Δεν ειμασται ολοι τελιοι και δεν θα χρειαζοταν να ειναι στη θεση τους γιατι και αυτοι ολο και κατι θα εχουνε πανω τους μπορει να ειναι κατι εσωτερικο ή εξωτερικο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 19, 2012 8:41 pm

Allison Argent έγραψε:
Δεν ειμασται ολοι τελιοι και δεν θα χρειαζοταν να ειναι στη θεση τους γιατι και αυτοι ολο και κατι θα εχουνε πανω τους μπορει να ειναι κατι εσωτερικο ή εξωτερικο

Δεν συμφωνώ σε ένα σημείο
Και λέω ότι θα ήθελα για 1 λεπτό μονάχα να τους δώ σε τέτοια θέση να δω τι θα έκαναν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 19, 2012 8:49 pm

Ενταξει σε αυτο εχεις δικιο αλλα αυτοι που κοροιδεουν τους αλλους το κανουν για να καλυψουν κατι που εχουν πανω τους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Κρίστεν
Fallen
Fallen
Κρίστεν


Σκορπιός Αριθμός μηνυμάτων : 1719
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Μπέλλα.Κλάους.Ρενεσμέ.Ντέιμον.Λούς
Atittude: Mean

Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Διαφορετικότητα   Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Νοε 19, 2012 8:51 pm

Ναίιι αλλά δεν είναι ωραίο Διαφορετικότητα - Σελίδα 3 959103
Απο πότε βγήκε νόμος ''Για να καλύψετε και να νιώθεται καλύτερα εσείς για κάτι που έχετε πάνω σας κοροιδέψτε ελεύθερα τον άλλον'';
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Διαφορετικότητα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: