Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 All adout fashion

Πήγαινε κάτω 
+9
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Favole
Dark Knight
Reika
Lillith
Raven
paramu8enia
Broken Angel
Sensitive Vampire
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
skailer
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
skailer


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 655
Ημερομηνία εγγραφής : 29/07/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : Ψαξε και θα με βρεις ;)

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Barnabas Collins ( Johnny Depp )
Atittude: Scary

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Σεπ 24, 2012 8:10 pm

All adout fashion - Σελίδα 4 430499 Ο κοσμος ζηλευει γι'αυτο λεει ασχημα πραγματα...στο χωριο μου που ειναι τουριστικο μερος ολοι ειναι πιο κουλ με το τι θα φορεσουν και κανενασ δεν σε σχολιαζει ακομα και αν κυκλοφορας μονο με μαγιο η ξυπολυτος...αντιθετα εδω που μενω κανονικα αμα φοραγα τα ρουχα που φοραω στο χωριο ολοι θα κοιταζαν λιγο καπως αφου δεν ειναι και πολυ συνηθισμενοι σε καποια χρωματα και καποια σχεδια στην περιοχη μου οπου δεν εχει πολλες επισκεψεις απο ξενους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25, 2012 2:22 am

Πάντως πλέον κακά τα ψέματα δεν παίζουν ρόλο τα πτυχία και το διάβασμα που έχει ρίξει ένα άτομο έχοντας την ελπίδα να βρει μια δουλειά μετράει η εμφάνιση δυστυχώς!Αφού βλέπω σε όλες τις καφετέριες μα σε όλες ότι οι κοπέλες που δουλεύουν εκεί είναι όλες μοντέλα λες και κάνανε κάστινγκ να τις πάρουν!Το ίδιο και με τους άντρες.Το θεωρώ άδικο!Πάει τζάμπα ο κόπος του άλλου που διάβαζε τόσα χρόνια και όλα διαλύονται για μια εμφάνιση!Και ναι εκνευριζομαι κάθε φορά όταν μου κοπανάει η μαμά την γνωστή καραμέλα ''Ντύσου πιο χαρούμενα να περάσεις το μάθημα να κάνεις καλή εντύπωση'' -.- Και ποτέ δεν θα ξεχάσω την αντίδραση της μαμάς μου όταν είδε τον πρώτο μου κορσέ.Άρχισε το τροπάρι ότι οι κορσέδες είναι αποκλειστικά και μόνο εσώρουχα και όχι κάτι που το φοράμε έξω και ότι θα μοιάζω μια φθηνή παρδαλή(μην πω την κανονική λέξη).Οπότε και εγώ αναγκάστικα να βάλω μια ζακέτα που να με καλύπτει και να μην φαίνεται το ''απαίσιο έξαλλο εσώρουχο'' και πήγα στιν συναυλία με μισή καρδιά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25, 2012 2:38 am

Ναι, κι εγώ το έχω παρατηρήσει αυτό. Παντού είναι όλες τέλειες, σαν να έχουν φύγει από φωτογράφιση περιοδικού!
Αυτό τώρα το να ντυθείς πιο χαρούμενα για να περάσεις το μάθημα... Από πότε έχεις να κάνει το στυλ ντυσίματός σου με το αν θα περάσεις το μάθημα ή όχι; Το διάβασμα είναι αυτό που κανονικά μετράει! Και το "χαρούμενα" είναι κάτι σχετικό. Αν νιώθει κάποιος χαρούμενος με αυτά που φοράει, τότε μια χαρά χαρούμενα είναι ντυμένος! -.-
Κι εμένα έχει λίγο πρόβλημα με τους κορσέδες. Όταν φοράω, με κοιτάει με μισό μάτι. Αλλά το θέμα της είναι πιο πολύ πρακτικό... Αναρωτιέται πού μπορώ να πάω φορώντας κορσέ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25, 2012 2:55 am

Ποτέ δεν εξαρτάται το ντύσιμο με το αν θα περάεις το μάθημα.Αν διαβάσεις τελείωσε δεν χρειάζεται κάτι άλλο!Απλά εννοούσε να δώσω καλή εντύπωση να με πάρουν με καλό μάτι.Βλακείες!Δεν το έκανα ποτέ αυτό!Και ούτε θα αναγκαστώ να φοράω ρούχα που δήθεν αρμόζουν στο κλίμα της σχολής μου επειδή είμαστε φιλόλογοι και πρέπει να το παίξουμε σοφιστικέ και σικάτοι για να μας πάρουν στα σοβαρά και να τα έχουμε καλά μεταξύ μας!Και δεν χρειάζομαι κάτι πιο φωτεινό για να έχω τα κέφια μου χαμογελάω με ο,τι και αν φορέσω.AA ωραία χαίρομαι που το παρατήρησε και κάποιος άλλος αυτό με τις κοπέλες στα μαγαζιά δεν είναι τραγικό??

Σε συναυλίες να φοράς Χριστίνα μου!Εγώ έτσι κατάντησα για να μην ακούω μουρμούρα :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25, 2012 3:18 am

Βλακείες! Δεν έχει σημασία πώς ντύνεσαι, σημασία έχει να είσαι καλός στη δουλειά σου. Εμένα η αγαπημένη μου καθηγήτρια στα αγγλικά ήταν μία που ντυνόταν πάντα στα μαύρα.

Ναι, φυσικά. Δεν μπορεί να μην το παρατηρήσεις. Εμένα προσωπικά με κάνει να σκέφτομαι πως αν πρέπει να είμαι έτσι για να πάρω κάποια δουλειά, θα μείνω άνεργη όλη μου τη ζωή. :Ρ

Ναι, σε συναυλίες, σε πάρτι... Για εκεί κυρίως. Ή αν βγω βράδυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25, 2012 4:29 pm

Και εγώ είχα μια καθηγήτρια στο φροντιστήριο που φόραγε μαύρα, αρβύλες, είχε μαλλί μέχρι τον κώλο και άκουγε Metallica. Και ήταν μια από τις καλύτερες καθηγήτριες που είχα. Όπως λέει πολύ σωστά ο ''σοφός'' (όταν θέλει) λαός ''Τα ράσα δεν κάνουν τον παπά''

Άσε, και εγώ στο κάστινγκ μοντέλων...εεε σερβιτόρων θα κοβόμουν γιατί δεν φοράω παρδαλά χρώματα και δεν βάφω τα νύχια μου με φωσφοριζέ βερνίκι (σνιφκλαψλυγμ >.<) Αλλά δεν με νοιάζει. ΑΥΤΟΊ χάνουν -.- :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25, 2012 5:57 pm

Α, πρέπει να βάφεις και τα νύχια φωσφοριζέ; Μαύρο δεν τους κάνει; Πωπω... τι θα κάνω τώρα; All adout fashion - Σελίδα 4 959103 tongue Και ένα ακόμα κακό που έχω είναι ότι δεν είμαι 1,80 και δε φοράω νούμερο 0... Άστα να πάνε... Θα είμαι άνεργη μια ζωή! tongue
(Και βέβαια αυτοί χάνουν γιατί προσλαμβάνουν όλες τις ηλίθιες που είναι όμορφες και δεν κοιτάζουν αν έχουν προσόντα All adout fashion - Σελίδα 4 76656 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25, 2012 6:46 pm

αμ Βασικααα κανονικα δηλαδη πρεπει να ντυνεται καποιος οπως του αρεσει και να ειναι και ανετα....κανενα ρουχο δεν ειναι ντροπη....οπως και μκαμια δουλεια. Απλα εχουμε καντησει ετσι ωστε οι περισσοτεροι να ειναι ρατσιστες.......
Σχετικα με τους κορσεδες.....μια χαρα ειναι.....αστες να λενε...απλως δεν καταλαιβουν τον τροπο που σκεφτεσται....αν και σε τετια ηλικια π ειμαι και φενετε τελειως τρελο και εγω 2 κορσεδες και τους φοραω....προσωπικα οταν με βλεπουν να τα φοραω παθαινουν απανοτα 3-4 εγκεφαλικα αλλα δεν μπορουν να μου πουν τιποτα....διοτι και αυτες φορουσαν...οποτε..

Ναι εχετε δικιο στις καφετεριες και εκει που καποιες κοπελες θελουν να βρουν δουλεια ντυνονται παρδαλα χαροπα και βαζουν 10 τονους σοβα στην μουρη τους.....σρυ που το λεω αλλα φενονται σαν ψευτικες.....τιποτα τοπ αληθινο......

Χριστινα εχεις δικιο....προσλαβανουν ολες τις ηλιθιες γιατι ειναι ωραιες χωρις προσοντα...-.- αυτο ειναι ξεφτιλα για αυτο τοσα παιδια εδω με προσοντα δεν εχουν δουλεια -.-

Σε αυτο που εχεις αδικο ομως ειναι στο οτι λες οτι θα εισαι ανεργη μια ζωη :P
εγω δεντο πιστευω σε καμια περιπτωση δεν ειναι αναγκη να ειναι 1.80 και να φορας νουμερο μηδεν......σημασια εχει το πως θα συμπεριφερεσαι αν και αυτο δεν το βλεπουν αυτοι που προσλαβανουν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25, 2012 6:59 pm

Αν φορυούσαν κι αυτές κορσέ, τότε ειδικά είναι που δεν πρέπει να πουν τίποτα!

Μα τις βλέπεις και πιστεύεις πως αν τις ακουμπήσεις θα σου μείνει το πρόσωπό τους στο χέρι... :Ρ

Αυτό που είπα, το είπα για πλάκα. Προφανώς και θα βρω δουλειά κάποια στιγμή. Απλά το να είναι κανείς όμορφος και εμφανίσιμος πάντα βοηθάει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25, 2012 7:01 pm

οντωςς αλλα τι να πει κανεις


εμ ναι εχεις απολυτο δικιο


και οχι...απαρετητα...ολοι ειμαστε ωραιοι απο διαφορετικα ματια.....δεν ειναι κατι γραμμενο :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25, 2012 9:53 pm

μα δίκιο έχει η μάνια...
ο καθένας είναι όμορφος με τον δικό του τρόπο.
δεν χρειάζεται να είσαι 1,80, με κορμί λαμπάδα, αψεγάδιαστο πρόσωπο για να θεωρήσε όμορφη...
αν νιώθεις εσύ καλά με τον εαυτό σου, τότε τι σε νοιάζει τι λένε οι άλλοι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Σεπ 25, 2012 11:04 pm

Ναι, σίγουρα, το να νιώθεις καλά με τον εαυτό σου και να αισθάνεσαι όμορφη είναι το πιο σημαντικό. Αλλά όσο κι αν το κάνεις αυτό, πάντα θα υπάρχει και η στάνταρ εικόνα για το τι είναι όμορφο. Δε θέλω να πω σε καμία περίπτωση ότι έχουν δίκιο όλοι όσοι οριοθετούν την ομορφιά, απλά αυτή η στάνταρ εικόνα δυστυχώς γίνεται πολλές φορές μέτρο σύγκρισης...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2012 12:13 am

Δυστηχως οπως ειπα και θα ξαναπω ζουμε σε εναν κοσμο που ειναι ολο διακρισεις σε ΟΛΑ τα θεματα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
Reika
Spirit
Spirit
Reika


Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2012
Τόπος : Πάτρα

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2012 12:25 pm

AЯianЯhod.ЬЩ.22 έγραψε:
Άσε, και εγώ στο κάστινγκ μοντέλων...εεε σερβιτόρων θα κοβόμουν γιατί δεν φοράω παρδαλά χρώματα και δεν βάφω τα νύχια μου με φωσφοριζέ βερνίκι (σνιφκλαψλυγμ >.<) Αλλά δεν με νοιάζει. ΑΥΤΟΊ χάνουν -.- :P

Πες τα κορίτσι μου...
Ως άνθρωπος προσπαθώ να έχω αρκετά διευρυμένους ορίζοντες και να είμαι "ανοιχτή" σε ιδέες και τάσεις της μόδας, ακόμα και αν εμένα προσωπικά δε μου αρέσουν. Αλλά πλέον το κακό έχει παραγίνει με το φωσφοριζέ. Δεν συνηθίζω να κράζω, αλλά εδώ θα κάνω μια εξαίρεση. (Ζητώ συγγνώμη σε όποιον προσβληθεί από τα παρακάτω, αλλά γράφω την καθαρά προσωπική μου άποψη).

Από την περασμένη άνοιξη έχει γίνει χαμός να βγαίνουν όλα σε χρώματα "stabilo boss". Ξέρετε, εκείνα τα φωσφοριζέ μαρκαδοράκια με τα οποία περνούσαμε από πάνω κείμενα στο σχολείο για να τα υπογραμμίσουμε. Αυτή η μόδα είναι αισχρή, ελεεινή και τρισάθλια. Φωσφοριζέ μπλουζάκι, φωσφοριζέ φουστάκι, φωσφοριζέ αξεσουάρ, φωσφοριζέ τσαντάκι, φωσφοριζέ γόβακι! Ήμαρτον! Σαν τους εργαζόμενους του δήμου που μαζεύουν τα σκουπίδια και είναι υποχρεωμένοι να φοράνε φωσφοριζέ γιλέκα! Που να ξέραν οι άμοιροι πως θα ερχόταν η ώρα να γίνουν της μόδας.
Άνετα ό,τι χειρότερο έχει πλασαριστεί στην αγορά και μας προσφέρει σε καθημερινή βάση μεγάλες δόσεις eye cancer.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2012 5:30 pm

All adout fashion - Σελίδα 4 430499 All adout fashion - Σελίδα 4 430499 All adout fashion - Σελίδα 4 430499 All adout fashion - Σελίδα 4 430499 All adout fashion - Σελίδα 4 430499 All adout fashion - Σελίδα 4 430499 All adout fashion - Σελίδα 4 430499 All adout fashion - Σελίδα 4 430499

με οτι ειπες......συμφωνω πλεον το φωσφοριζε εχει καταντισει γελειο......ολα φωσφοριζε......οπως μ ειχε πει η Αργυρω πριν καιρο νομιζω.....ειναι σαν να πνιγονται στην θαλλασσα και φορανε ρουχα π σπανετο ματι....μαυρο και παλι μαυρο....!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2012 5:47 pm

All adout fashion - Σελίδα 4 430499 +1000000000000 για το φωσφοριζέ. Και απορώ με αυτούς που τους αρέσουν. Πώς γίνεται να τα βλέπουν και να μην τυφλώνονται; αν όχι απ'τα χάλια που έχουν, τουλάχιστον τα χρώματα θα πρέπει να τους προκαλούν προβλήματα στα μάτια τόσο έντονα που είναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Σεπ 26, 2012 6:21 pm

ε μα συμφωνω στο τετραγωνο......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 27, 2012 12:06 am

Reika: Θα έπρεπε αυτές που φοράνε φωσφοριζέ ο δήμος να τους δίνει και ανάλογη δουλειά: τροχονόμοι, οδοκαθαριστές, φαροφύλακες. Έτσι, θα είναι μες στο κλίμα ΚΑΙ θα μειωθεί η ανεργία στην χώρα μας xD

(Το ρίχνω στην πλάκα γιατί έχει καταντήσει γελοίο πλέον -.- )

Χριστινάκι μου, είναι στην μόδα. Εφόσον είναι στην μόδα και το φοράνε όλες, θα το φοράνε μέχρι να περάσει αυτή η μόδα, δυστυχώς All adout fashion - Σελίδα 4 959103 Πάλι καλά που βγήκαν τα φθινοπωρινά ρούχα και γλιτώσαμε από τα φωσφοριζέ -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 27, 2012 12:18 am

Δεν γλιτώσαμε καθώς σήμερα, πήγαινα στο σούπερ μάρκετ και εκεί που έστριβα στη γωνία τι να δούν τα μάτια μου, φωσφοριζε φούτερ στη βιτρίνα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 27, 2012 3:16 am

NOOOOOOOO!!! Όχι και φωσφοριζέ φούτερ! Είπαμε, το καλοκαίρι, αν και έχουν τα χάλαι τους, να το καταλάβω γιατί υποτίθεται ότι το καλοκαίρι φοράς φωτείνα χρώματα και γενικά είσαι μες στην τρελή χαρά και το δείχνεις έτσι -.-
Αλλά το χειμώνα, αν δε φορέσεις ένα ωραίο μαύρο, πώς θα τον καταλαβεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 27, 2012 5:14 am

χαχαχαχαχαχαχα Τρρράτζικ!Ακριβώς όπως είπατε και πιο πριν!Σαν Εργαζόμενοι του δήμου!Οι παρέα μου ντύνεται διαφορετικά απο μένα δεν κρατάω κακία όμως αλλά αυτο με το φωσφοριζέ είναι άνω ποταμών!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 27, 2012 4:32 pm

Έλα μ ντε; τα φωσφόριζε φούτερ εμένα μ την δίνουν πιο πολύ! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 27, 2012 7:16 pm

χαχα θα συμφωνησω με την μαρια φωσφοριζε φουτερ χαχα ειναι αηδιες σρυ κιολας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 27, 2012 9:56 pm

Τι σόρρυ; Είναι αντικειμενικά χάλια! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

All adout fashion - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: All adout fashion   All adout fashion - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 28, 2012 1:12 am

Εγώ με το που είδα τα φουτερ έπαθα σοκ! Ήταν απαίσια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
All adout fashion
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: