Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Η Ιστορία του Night Castle

Πήγαινε κάτω 
+10
Allison Argent
Sensitive Vampire
Ophelia
paramu8enia
Raven
Μικρό νταμπίρ
Selene
Amaranth
Dark Knight
Μορένα
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Albert Archibald
Lycan
Lycan
Albert Archibald


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 455
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Ηλικία : 234
Τόπος : The Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Helena
Atittude: Kind

Η Ιστορία του Night Castle - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Ιστορία του Night Castle   Η Ιστορία του Night Castle - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 07, 2013 8:01 pm

Η Λυδια σκευτικε πως ηταν τοσο ομορφος και χουχουλιασε μεσα στην αγκαλια του Φιλιπ.Εν το μεταξυ στο κρυσφηγετο του ξαδερφου του Φιλιπ τα "ασχημα" νεα ειχαν φτασει στο αυτι του.Φωναζε και εβριζε λεγοντας πως αν δεν τελειωσουν ολα πριν την στεψη του τοτε θα ειναι πολυ αργα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scarystories.gr
AngelMoon
Spirit
Spirit
AngelMoon


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2014
Ηλικία : 357
Τόπος : Outer space

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Η Ιστορία του Night Castle - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Ιστορία του Night Castle   Η Ιστορία του Night Castle - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 31, 2014 7:12 pm

Θα έκανε λοιπόν ότι μπορούσε, το είχε αποφασίσει. Έτρεξε μέσα στα δάση, δεν άφησε δέντρο για δέντρο ώσπου να βρει το βοτάνι που έψαχνε. Άναψε μια μεγάλη φωτιά, έριξε το βότανο στο καζάνι με το νερό που έβραζε και με παιδική ευλάβεια χάραξε το όνομά του στο χώμα. Άρχισε να φωνάζει τα ονόματα των δαιμόνων που θα την υπηρετούσαν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dark Shade
Spirit
Spirit
Dark Shade


Κριός Αριθμός μηνυμάτων : 106
Ημερομηνία εγγραφής : 18/03/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Χαμενος καπου στις σκεψεις μου

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Noble

Η Ιστορία του Night Castle - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η Ιστορία του Night Castle   Η Ιστορία του Night Castle - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 21, 2015 6:37 pm

-"Ω μεγάλη Κυρά , ήρθα αμέσως μόλις έμαθα πως ζήτησες την παρουσία μου"
-"Ναι Μιχαήλ. Η μικρή σου φίλη , η σειρήνα. Έχει μολυνθεί από τη μάχη της με τους βρικόλακες. Θα έπρεπε να της δώσουμε κάποιο φάρμακο , αλλά έχω ήδη ανακατευτεί στις υποθέσεις τους πολύ περισσότερο απ'όσο έπρεπε. Στην τελική μιλάμε για βρικόλακες και τα σούρτα-φέρτα τους δε με αφορούν."
-"Τότε μεγάλη Κυρά ας τους δώσουμε το φάρμακο και ας τους ... διώξουμε."
-"Δε γίνεται. Αν τους διώξουμε έτσι θα τους προσφέρουμε σαν αρνάκια προς σφαγή στον Κάστωρ. Όμως δε γίνεται ούτε εδώ να τους κρατάμε. Όποτε το αποφάσισα. Θα τους δώσεις το φάρμακο
και μόλις γυρίσει το πρωί η νεράιδα που έστειλα στους Ναούς της Γνώσης θα πάρεις το χρησμό που θα φέρει και θα συνοδεύσεις εσύ ο ίδιος αυτούς τους δυο στην Πόλη των Νεκρών. Και μετά δε θέλω να ξανακούσω τίποτα για βρικόλακες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η Ιστορία του Night Castle
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
 Παρόμοια θέματα
-
» ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΓΑΠΗΣ
» Night Castle- Introduction
» λοιπον παιδια νομιζο πως ειρθε η ωρα να βαλο την πρωτι μου ιστορια απολαυστε
» Η ιστορία μας..
» Χριστουγεννιάτικη ιστορία

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Δημιουργίες των Μελών μας :: Η βιβλιοθήκη μας-
Μετάβαση σε: