Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι

Πήγαινε κάτω 
+4
paramu8enia
Amaranth
Sensitive Vampire
AЯianЯhod.ЬЩ.22
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 19, 2011 6:41 pm

Αααα, δεν μπορώ και τα δυο μαζί! Ή το ένα ή το άλλο! Μου πέφτουν βαριά! :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 19, 2011 6:44 pm

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842
ενταξει τοτε.... ας σε ελαφρυνουμε... κανε τα σε ξεχωριστη ενοτητα...
αν και εχω την αισθηση πως και τα δυο θα τα ευχαριστηθεις αφανταστα... λατι τετοιο δεν ειχες την παρορμηση να κανεις με το που ανακαλυψες την σειρα? να την τροποποιησεις και να την σατηρησεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 19, 2011 6:48 pm

Παλιότερα ναι, μπορεί να το ήθελα, αλλά τώρα μου έχει περάσει αυτή η ''πρεμούρα'' αν θες να το σατιρίσω :P Και, όταν σκέφτηκα το topic, δεν είχα απαραίτητα στο μυαλό μου το Λυκόφως.

Μια από αυτές τις μέρες, ας πούμε, είχα βρει κάποια επεισόδια της Πάολας και της Παολίνας στα ελληνικά στο youtube και σκέφτηκα: ''Τι ωραία που θα ήταν αν μπορούσα να γράψω και εγώ ένα αντίστοιχο σενάριο και να σατιρίζω τα βραζιλιάνικα'' ας πούμε. Αλλά και το Λυκόφως δεν είναι καθόλου κακή ιδέα :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 20, 2011 4:02 am

Κι εγώ θα ήθελα να κάνεις κάτι με το Λυκόφως σαν παρωδία. Επίσης, μπορείς να κάνεις και καμιά παρωδία στην Αντιγόνη. Όχι ότι δεν εκτιμώ το αριστούργημα που γράφτηκε πριν από τόσους αιώνες και μπλα μπλα μπλα blahblah αλλά έχω την εντύπωση ότι το υλικό προσφέρεται για μεξικάνικο Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 860197 (πέρσι που το κάναμε στο σχολείο είχα κάνει ένα πολύ πιο μπλεγμένο σενάριο που θα έκανε για τουλάχιστον 12 κύκλους σε μεξικάνικο, αλλά ήταν τόσο ηλίθιο που το ξέχασα).

Τώρα, για αυτά που έγραψες...

Στους χαρακτήρες των βιντεοπαιχνιδιών: Η αλήθεια είναι ότι εγώ δεν παίζω καθόλου βιντεοπαιχνίδια γιατί έτσι και αρχίσω δεν πρόκειται να με ξεκολλήσουν ποτέ και πάνε οι εξετάσεις, πάει το διάβασμα, πάει το γράψιμο, πάνε όλα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 935979
Αλλά είναι τόσο ενδιαφέροντες οι χαρακτήρες που πραγματικά με βάζεις σε πειρασμό να ξεκινήσω κάποια στιγμή vampire

Στο παιχνίδι με τη "μπατονέτα": Αυτό δε μου φάνηκε τόσο ενδιαφέρον (όχι το άρθρο, το παιχνίδι). Αλλά είχε πλάκα έτσι όπως τα έλεγες για το τέλος Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 και για τα τραγούδια, και που γδύνεται συνέχεια και γενικώς όλο! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 414482

Για τα παραμύθια: Εγω ακόμα και τώρα άμα βρω βιβλίο με παραμύθια το ξεφυλλίζω. Εχμ, θέλω να πω, με παραμύθια θα ασχολούμαστε τώρα μεγάλοι άνθρωποι; hein?
Πάντως, εγώ όταν ήμουν μικρή πίστευα ότι κάποιοι από τους καλούς χαρακτήρες ήταν εντελώς ηλίθιοι (πχ η Σταχτοπούτα δεν καταλάβαινα γιατί ανεχόταν να γίνει υπηρέτρια στο σπίτι της, η Χιονάτη γιατί αφού της είχαν πει "Μην ανοίγεις την πόρτα, μη μιλάς σε ξένους" έκανε ακριβώς το αντίθετο και η Ωραία Κοιμωμένη τι σκεφτόταν όταν πήγε η χαζή να τρυπηθεί με τη βελόνα) Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 800653
Για τους κακούς όντως αναρωτιόμουν τι ζόρι τραβούσαν και αντί να ασχοληθολυν με τον εαυτό τους ήθελαν ντε και καλά να σκοτώσουν τους καλούς.
Οι πρίγκιπες από την άλλη ήταν τελειώς βουβοί ρόλοι και το μόνο πράγμα που έκαναν συνήθως ήταν να φιλήσουν την πριγκίπισσα και μετά να "ζήσουν αυτοί καλά κι εμείς καλύτερα".

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Νοε 20, 2011 8:31 am

Όπα, καλώς την! Κάτσε, τα είπες και όλα μαζί και τι να πρωτοσχολιάσω; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 839712

Λυπάμαι, αλλά εμένα μου άρεσε κομματάκι η Αντιγόνη (ναι, το ξέρω ότι είμαι κομματάκι μαζόχα :P) και θέλω να το διαβάσω και ολόκληρο το έργο (καλά, καλά, μην βαράς :P) Οπότε, αν έχεις καμία άλλη παρωδία να προτείνεις, είμαι όλη αυτιά Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 860197

Δεν είναι όλοι οι ρόλοι ''πρωταγωνιστικοί,'' όπως για παράδειγμα η Mona Sax ή η Kaileena και η Farah. Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι υπάρχουν σπουδαίες ηρωίδες στον χώρο του gaming, οι οποίες για κάποιον λόγο είναι άγνωστες στο γυναικείο κοινό. Γιατί; Μα γιατί οι γυναίκες δεν ασχολούνται Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 959103

Ναι, πραγματικά. Και εγώ που το έπαιξα, απογοητεύτηκα. Φαινόταν πραγματικά καλό και είχα υψηλές προσδοκίες, για ακόμα μια φορά ωστόσο έδωσαν μεγαλύτερη βάση στο περιβάλλον και λιγότερη στην πρωταγωνίστρια. Η Bayonetta ήταν απλά μια hentai φαντασίωση ενός ξαναμμένου Γιαπωνέζου, έλεος -.- Μέχρι και pole dancing έκανε στους τίτλους του τέλους Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 800653

ΝΑΙ, ΜΕ ΠΑΡΑΜΎΘΙΑ! -.- :P

Και εγώ αυτή την αίσθηση είχα με τους καλούς χαρακτήρες Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 Και, έχεις δίκιο, σε σχέση με άλλους χαρακτήρες, οι πρίγκιπες δίπλα στις πριγκίπισσες ήταν κάτι σαν ''γλάστρες:'' το μόνο που έκαναν ήταν να τις σώζουν από τον κίνδυνο. Μάλλον αυτό ήταν το πρότυπο της εποχής που ήθελαν να περάσουν, ξέρω κι εγώ;

Πιστεύω όμως ότι τόσο οι καλοί όσο και οι κακοί ''εξαρτώνται'' ο ένας από τον άλλο: χρειάζονται ο ένας τον άλλον για να ''υπάρξουν'' σε ένα παραμύθι Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Νοε 21, 2011 2:44 am

Καλά ντε, μη βαράς! Μια ιδέα είπα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 860197 (Κι εγώ θέλω να το διαβάσω όλο το έργο, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι η υπόθεση δεν είναι μπλεγμένη)

Όντως, η αλήθεια είναι ότι δεν ασχολούνται πολλές γυναίκες με ηλεκτρονικά. Εγώ θα ήθελα να ασχοληθώ, αλλά θα ασχοληθώ σε κανά χρόνο και θα μάθω κι εγώ Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 611715

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 954599 Pole dancing; Έλεος! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842

Ναι, αυτό με τους καλούς και τους κακούς είναι αλήθεια. Αλλά και πάλι, αντί να καλοπερνάνε θέλουν ντε και καλά να καταστρέψουν την ευτυχία των καλών. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 839712
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Νοε 21, 2011 2:51 am

Είναι, αλλά όχι και ΤΌΣΟ μπλεγμένη για να αξίζει να γίνει παρωδία. Να μου πεις ο Οιδίποδας να το καταλάβω :P

Αν θες κανένα καλό παιχνίδι, ευχαρίστως να σου προτείνω πάντως Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 220813

Άσε! Το τι είδαν τα ματάκια μου δεν λέγεται :P

Μα δεν είναι χαρούμενοι αν είναι και εκείνοι! Θέλουν να τους καταστρέψουν ντε και καλά :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Νοε 24, 2011 4:48 am

και εγω τωρα διαβασα τα δυο νεα σου αρθρα...

αυτο που εχω να πω για την Bayonetta ειναι πως αν και δεν ξερω απο τετοιου ειδους παιχνιδια, με εντυπωσιασαν οι δυναμεις που ειπες οτι εχει...
αν και εκνευριστηκα απλα ακουγοντας για το θεμα του ''γδυσιματος''...
φαντασου να το εβλεπα κιολας...

.οσο για τα παραμυθια... και εγω ακομα τα διαβαζω αν πεσει κανενα στα χερια μου. αυτη ειναι η μικρη μου αμαρτια Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 860197
οταν ημουν μικρη μου αρεσε να τα ακουω και να τα βλεπω... και ακομα μου αρεσει. μου θυμιζουν την παιδικη μας αθωοτητα.
τοτε δεν μπορουσα να καταλαβω την ματαιοτητα και το ποσο θυματα ηταν καποιες ηρωηδες...
αν και παντα αναρωτιομουν γιατι να υπαρχουν οι κακοι. αν και οντως μονο αυτοι ειναι που μπορουν να δωσουν νοημα σε μια ιστορια... οι καλοι μονο αγαθοεργιες ξερουν και κανουν. κατανταει βαρετο...

και θα συμφωνησω με αυτο που ειπες... οι καλοι και οι κακοι αλληλρξαρτονται. αν δεν υπηρχαν οι μεν, δεν θα ειχαν κανενα νοημα στην ζωη του οι δε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 25, 2011 5:03 am

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 και εγώ έσκασα στα γέλια με την Μπαγιονέτα...!! πάντως Argy μόνο ένα αρρωστημένος όπως τα είπες θα το έβγαλε..!! μν φανταστείτε ούτε εγώ δεν θα θελα να την δω να χορεύει και να γυμνώνεται μπροστά μου! Φανερή Αηδία θα ήτανε! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 839712 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 638107

και εγώ θα συμφωνήσω με τα κορίτσια για τα παραμύθια!! πάντως έχει ένα δίκιο οτι χωρίς τους κακούς δεν θα είχε κανένα νόημα το παραμύθι! και φυσικά γι'αυτό εμείς λατρεύουμε τις δράσεις! αν και θα έπρεπε στα παραμύθια να έχουν πιο φιλική στάση οι πρίγκιπες προς τις χαμένες ή αυτές που είναι φανερά πριγκίπισσες! tongue

καλά εεε το τοπ 10 μου άρεσε πάρα πολύ να σου πω έχει βγει σε ταινία κανένα από τα βιντεοπαιχνίδια? φαίνονται πολύ ενδιαφέροντα! tongue
ααα!! και έλεγα θα βάλει την Λάρα Κροφτ ή όχι;; Και μένα αυτή είναι η αγαπημένη μου!! Γυναικάρααααα!!! afro Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 13873 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 25, 2011 5:53 am

Εντάξει, δεν λέω, έχει ωραίο σώμα, αλλά εμείς που είμαστε γυναίκες τι φταίμε να την βλέπουμε να τσιτσιδώνεται κάθε τρεις και λίγο; -.- Ας γδυθούμε και ας κοιτάξουμε στον καθρέφτη! Είναι ΑΚΡΙΒΏΣ το ίδιο πράγμα -.-

Βασικά, οι πρίγκιπες που λες, Μαρία, είναι γλάστρες μόνο. Οι πριγκίπισες κλέβουν την παράσταση συνήθως -.-

Νομίζω πως έχει βγει για: το Final Fantasy (anime ταινία,) το Prince of Persia, το Max Payne, το Bloodrayne και ασφαλώς της Lara Croft Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 220813

Εννοείται Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 220813 Είναι η most favourite game heroine EVER! <3

Σε λίγες μέρες, έρχεται το Wall of frame με το σενάριο του Λυκόφωτος (μουχαχάααα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 168324 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 25, 2011 6:13 am

ναι αυτό ακριβώς! αν και νομίζω το γυμνό το έχει για να παίζουν τα αγόρια!Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 220813

ναι αυτό εννοούσα! tongue μόνο οι γυναίκες τα κάνουν όλα! tongue

καλά το Prince of Persia το έχω δει και με την Λάρα Κρόφτ όλα τα υπόλοιπα δεν νομίζω... ακόμη πάντως δεν τα έχω δει!! μάλλον πρέπει σιγά-σιγά... Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 860197

Εννοείτε αυτό! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 13873 τν αγαπάμε! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 913911

ωωωω τέλεια! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 120947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 25, 2011 9:30 pm

Το διαστρεβλωμένο σενάριο με το Λυκόφως έχει ήδη ανέβειειει Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 25, 2011 9:59 pm

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842

απιθανο!!! εριξα τρελο γελιο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Νοε 25, 2011 10:19 pm

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 71070 βέρι μουτς ^.^

Καλά, αν ξέρατε τι έχω σκεφτεί για όλη την σειρά...Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 220813 (αλλά μην ζεσταίνετε την καρδιά σας υπέρ του δέοντος. Υπάρχουν πολλά ακόμα έργα out there που αξίζουν τέτοιου είδους μεταχείριση Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 120947 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 26, 2011 4:08 am

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 Ήταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!! Έριξα ΤΟ γέλιο!!!

Ειδικά επκεί που έλεγε ότι φάνηκε πιο ηλίθια απ' ότι ήταν και μετά εκεί που έλεγε τις βλακείες για το τι ήταν ο "Εδρούαρδος"! Καλά και τα ονόματα πολύ πετυχημένα! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 414482

Θέλω τη συνέχειαααα!!! Μην τολμήσεις και δεν τη γράψεις! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 26, 2011 4:12 am

μονο και μονο αυτα που ελεγε η βελλα με εκαναν να λυνομαι στα γελια...

και συμγωνω με την χριστινα! ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 935979
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 26, 2011 4:13 am

Ααααα, πάλι καλά! Οι φαν δεν θα πέσουν να με φαν, όπως προέβλεψα :P

Μα στα ελληνικά έτσι δεν είναι τα ονόματά τους; :P Είπα να είναι προσαρμοσμένο στην ελληνική πραγματικότητα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 935979

Παιδιά, σας το λέω, είστε σίγουροι; Γιατί δεν μπορείτε να φανταστείτε τι έχω σκεφτεί για την συνέχεια :P Έμπνευση, έμπνευσηηη :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 26, 2011 4:14 am

κοιτα εγω εχω σχολιασει και απλουστατα λιωνω και συμφωνω απολυτα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 26, 2011 4:15 am

λεμε να το διακινδυνευσουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 26, 2011 4:18 am

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 430499 είμαι σίγουρη ότι θα μας αρέσει! Συνέχεια παρακαλώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 26, 2011 4:47 am

Καλά, αφού επιμένετε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 860197 :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 26, 2011 5:01 am

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 και εγώ έσκασα στα γέλια ειδικά σε αυτό το σημείο:

'Πες μου Βέλλα, τι είμαι;'' Γυάλιζε τόσο πολύ, λες και ήταν πασπαλισμένος με γκλίτερ.
''Είσαι...ζιγκολό;'' Εκείνος έμεινε να με κοιτάζει σαστισμένος.
''Πως σου ήρθε τώρα αυτό;''
''Ε, αφού έβγαλες τα ρούχα σου σε κοινή θέα, τι φταίω εγώ; Το μυαλό μου πήγε εκεί από μόνο του''
''Κοίτα με καλά, Βέλλα και πες μου ξανά: τι είμαι;'' είπε, κάπως πιο ανυπόμονα αυτή την φορά.
''Επιδειξιομανής'' Με άρπαξε από τους ώμους και ούρλιαξε μες στην μούρη μου:
''Κοπέλα μου, πας καλά; Είσαι τελείως βλαμμένη; Βρικόλακας είμαι. ΒΡΙ-ΚΌ-ΛΑ-ΚΑΣ!''

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 441842 και φυσικά θέλουμε συνέχεια!! συνέχεια! συνέχεια! tongue Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 913911 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 13873 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 26, 2011 5:03 am

Θα την έχετεεε vampire
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 26, 2011 5:05 am

wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Νοε 26, 2011 6:14 am

Για την ώρα, ορίστε ένα ολοκαίνουριο ''Φτυάρι'' vampire
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: