Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ποια ταινια ειδατε προσφατα;

Πήγαινε κάτω 
+42
Αιώνια
Allison Argent
Κρίστεν
Favole
N.ever give U.p
skailer
lily modgomery
Nephelim
Dark Knight
Lillith
black widow
Delena4ever
seifer
ImaginaryWorld
Broken Angel
paramu8enia
marina forever
skullvmp
Amaranth
Μικρό νταμπίρ
red moon
blackcatgirl
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Princess of darkness
Sensitive Vampire
Ireena
dark princess
Raven
Cathy Ames
Katerina Petrova
Ophelia
RosaV
Christian Ozera
Pandora
Dracula's Daughter
Roza di
Queen maeve
Natalia
Westrice
eilin
Somnium
Nightmare
46 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Νοε 21, 2011 10:39 pm

Και εγώ την είδα -.-

Πως γίνεται να είναι μια ταινία καλή (αντικειμενικά, από άποψη σκηνικών, λήψης κλπ) και να παίζουν τόσο αγγούρια ηθοποιοί; -.- (και ναι, η ''Μπέλα'' και ο ''Έντουαρτ'' από άποψη ηθοποιίας ήταν χειρότεροι από τις προηγούμενες ταινίες, if that's even possible 0_0 )

Στέλλα, σιγά την σκηνή πια! Δεν μας άφησαν να την χαρούμε και λίγο! Όλο αλλάζανε τα πλάνα λες και είχε πάθει επιληψία αυτός που το γυρνούσε :P (και μαζί του κοντεύαμε να πάθουμε και εμείς -.- )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Broken Angel
Witch
Witch
Broken Angel


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2643
Ημερομηνία εγγραφής : 29/12/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : in my world

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: edward cullen
Atittude: Kind

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Νοε 21, 2011 11:21 pm

Πωπω σας ζηλεύω...κι εγώ θέλω να την δω...αλλα τώρα άρχισαν τα διαγωνίσματα τετράμηνου και δεν με βλέπω να βρίσκω σύντομα χρόνο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Νοε 22, 2011 4:42 am

εγω μαλλον θα παω μεσα στα χριστουγεννα...
αλλα απο trailer που εχω δει, δεν μου αρεσει καθολου οπως εχουν κανει τους ηθοποιους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Νοε 22, 2011 5:15 am

εγω θα παω το σαββατο αλλα μαλλον η παρεα μου προτιμα να δουμε το immortals. αν δουμε το immortals παντως θα παω και τα χριστουγεννα να δω το breaking dawn
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Νοε 23, 2011 2:59 am

εγω επιτελους την Κυριακηηη ειδα το τελευταιο απο το Χάρη Πότερ!! πφφ τελειωσεεεε..Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 959103

τρ θελω να δω και την ΧΑραυγη αλλα πιο πλ τους Πειρατές της Καραϊβικής! tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Νοε 23, 2011 7:45 am

Argy πορωθηκες με την σκηνη της γεννας?????????εγω παλι εκλεινα τα ματια μου δεν αντεχα να σκιζουν την κοιλια με σουγια.!Και το honeymoon ειχε φαση πολυ.Η πιο τελεια σκηνη ηταν το ταξιδι που κανει το δηλητηριο στον οργανισμο..εκπληκτικο!Πολυ εξυπνο.Καλα απο αποψη ηθοποιιας ολοι ηταν αγγουρια.Ο εντουαρντ και η Μπελα ενταξει εγιναν χαλια απο αποψη εμφανισης και απο ταλεντο υποκριτικης.!Σκετη απογοητευση αλλα θεωρω οτι ηταν πολυ κοντα στο βιβλιο απο καθε αλλη φορα.Ευτυχως αυτος ο σκηνοθετης θα κανει και το δευτερο μερος.!Εχω να προσθεσω οτι το νυφικο ηταν πανεμορφο.!Αγαπημενοι:Charlie(θεικες ατακες),Alice,Emmet,Aro(τελικη σκηνη στους Βολτουρι απλα τελειος).Το πιο ακυρο στην ταινια ηταν τα βραζιλιανικα στο δρομο και η ηλιθια φωνη τον λυκων που επικοινωνουσαν μεταξυ τους.Σαν transformers ενα πραγμα!Spoilαρω λιγο συγνωμη αλλα δεν κρατηθηκα ηθελα να σχολιασω:P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Νοε 24, 2011 2:15 am

1. Η σκηνή της γέννας ΌΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΆ Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 13873 :P
2. Το honeymoon σε ωραίο μέρος, αλλά αυτό που ο Έντουαρτ δεν ήθελε να το κάνει με την Μπέλα...Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 76656 Μου ήρθε να του σπάσω το κεφάλι -.-
3. Αυτό με την ένεση με το δηλητήριο...Μια βλακεία και μισή -.- Ούτε όταν το είχα διαβάσει στο βιβλίο μου άρεσε σαν ιδέα -.-
4. Το νυφικό δεν μου άρεσε καθόλου. Ήταν άθλιο
5. Οι βραζιλιάνοι δεν με πείραξαν. Έδιναν έτσι μια αληθοφάνεια. Αλλά αυτό με τους λύκους, ναι, ήταν λίγο περίεργο γενικά 0_0
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Νοε 24, 2011 8:12 am

Για την γεννα τι να πω...απλα ιου!Θριλερ εκανε το εργο.Μπορω να πω οτι ειχε αγωνια απλα δεν μπορουσα να κοιταω απο ενα σημειο και μετα.Και το αιμα που το επινε με το καλαμακι και εμοιαζε σαν καφες... lol! και αηδια ομως.!

Και εμενα μου την εσπασε στο honeymoon.Ηταν παντα κοτα ο Εντουαρντ το επαιζε τοσο ηθικος.Η Μπελα ειχε καταντησει να τον κυνηγαει προσπαθωντας να του κλεψει την αγνοτητα:P:P Την ειχε γεμισει μελανιες και δεν ηθελε να το ξανακανει και εβρισκε τροπους για να μην ξαναβρεθουν αλλα δεν τα καταφερε!:P:PΚαι οι βλακειες που ελεγαν οτι η σκηνη του κρεβατιου ηταν βιαιη..τι κουραφεξαλα.!Τιποτα δεν εδειξε την εβγαλαν την μιση και παραπανω!

Εμενα μ'αρεσει αυτο με το δηλητηριο ηταν κατι που ηθελα να το δω..καλη δουλεια εμενα μ'αρεσε...γουστα τωρα!Και φυσικα υπεροχο ηταν το σημειο που αλλαζαν τα παντα πανω της.Το σημειο που τα μαλλια της γινοταν λαμπερα και το προσωπα της πως εγινε ομορφο.Η ολη μεταμορφωση σε βρικολακα.!Επισης, λατρευω την φαση της αποτυπωσης!!Πως την αποδιδει ο σκηνοθετης.Συγκινητικη σκηνη ακομα οταν ακουει το μωρο ο Εντουαρντ και λεει στην Μπελα οτι αρεσει στο μωρο η φωνη της.!Γλυκια σκηνη.

Εμενα μ'αρεσε το νυφικο...το απο πισω κομματι με την πλατη απο μπροστα ενταξει,παραηταν απλο!

Τα βραζιλιανικα ηταν fail κατασταση απλα ο σκηνοθετης το πηγε παραπερα δεν μ'αρεσε αλλα ευτυχως δεν το παρατραβαει.Καλα αυτο με τις φωνες των λυκων...απλα γελια!!!!Αθλιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 11, 2011 11:01 pm

Χθες ειδα τον εφιαλτη στο δρομο με τις λευκες!Βλακεια απλα! βαρεθηκα στη μιση ταινια.!χαζομαριτσα!Ενας ψυχακιας που σκοτωνει παιδακια?!Και την παρασκευη ειδα και το ''The crow''.Aυτο μου αρεσε παρα πολυ ειχε τελεια υποθεση.Την εχει δει κανεις?το κορακι ειναι μια ταινια η εχει κ αλλες?Το λεω γιατι πρωτη φορα το ειδα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Δεκ 12, 2011 1:23 am

the crow εε; πως ηταν περιπου; να την δω ή μπαα;;

εγω ειδα το lesbian vampire killers....μην παρεξηγειτε τον τιτλο...ειναι πολυ αστεια και πολυ ωραιαα...εγω ειχα λιωσει στα γελια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Δεκ 12, 2011 2:57 am

εγώ είδα Scooby-Doo Curse Of The Lake Monster !! τους αγαπώ! Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 913911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Δεκ 12, 2011 3:25 am

χθες ειχε κατι στο σταρ σκουμπι ντου το μυστιριο αρχιζει...ωραιο ηταν,..και εγω λατρευω σκουμπι ντου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Δεκ 12, 2011 4:09 am

είναι καταπληκτικοί! κανονικά αυτό π είχε στο σταρ θα κατέβαζα αλλά κατέβασα άλλο! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Δεκ 12, 2011 4:23 am

αχχαχα..ολα καλα ειναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Δεκ 14, 2011 3:13 am

Vampire girl να δεις το ''the crow'' φανταστικο!Πολυ σκοτεινο,λογω του πρωταγωνιστη και της υποθεσης επισης.Αναφερεται σε εναν νεο που πεθανε η κοπελα του και οι αστυνομικοι κατηγορησαν εκεινον για το φονο και ετσι τον εβαλαν στην ηλεκτρικη καρεκλα και πεθανε.Και μετα ξαναγυρισε στους ζωντανους για να αποδειξει το αντιθετο και να τιμωρησει οσους ειχαν εμπλακει στο φονο(τους σστυνομικους δηλαδη)εχοντας μαζι του ενα κορακι παντα.

Εχω δει Σκουμπι Ντου και μου αρεσουν και εμενα οι ταινιες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Δεκ 14, 2011 3:15 am

τι μου λες;; ποοο πρεπει να ειναι τελεια ταινια..θα την δω σιγουρα και θα σου πω!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Δεκ 14, 2011 4:09 am

και εμενα μου ακουγεται απιθανη! θελω να την δω Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 913911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤετ Δεκ 14, 2011 4:15 am

να οργανωσουμε βραδιες ταινιων..χαχαχχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 15, 2011 1:14 am

και εγώ την είχα ακουστά αυτήν την ταινία αλλά πότε δεν είχα την ευκαιρία να την δω.... Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 948708

πάντως πλ ενδιαφέρον ακούγεται! Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 15, 2011 4:17 am

εχεις ακουσει καλα λογια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΔευ Δεκ 26, 2011 8:22 am

Και ναι θα φανει περιεργο αλλα ειδα την τελευταια ταινια των Πειρατων της Καραιβικης!Το λεω αυτο γιατι δεν μου αρεσουν καθολου οι ταινιες αν και εχω δει την πρωτη!Παραδοξως η τελευταια μου αρεσε!Γελουσα συνεχεια με τον Τζ. Ντεπ τι τρελος!Σε ολες τις ταινιες ετσι ειναι σωστα?Γιατι και στην αλλη που ειδα ετσι ηταν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΤρι Δεκ 27, 2011 2:12 am

και εγώ πρόσφατα την είδα αν και άργησαα πολύ!
χαχαχα ναι έτσι είναι είναι για δέσιμο! :Ρ

αν και πιστεύω ο,τι θα βγει και 5! δεν μπορεί να τελειώνει έτσι η ταινία! :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 29, 2011 5:55 am

Ε οχι ρεε!!!Πφφ ακομα δεν λεει να τελειωσει και αυτο το εργο?Και χαρηκα για μια στιγμη.Ελπιζω να μην βγει:P:P:P τι κακια που ειμαι:P:PΑλλα η τελευταια ηταν ωραια το παραδεχομαι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Amaranth
Lycan
Lycan
Amaranth


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 2751
Ημερομηνία εγγραφής : 04/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude: Mean

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 29, 2011 6:22 am

λοιπον..το the crow ηταν απιθανοοοο!!!

τους πειρατες της καταιβικης του ειχα δει στο σινεμα οταν ειχε βγει..ειναι το μονο που ειδα παο οσα βγηκαν..και ναι αγαπω τζονι ντεπ!!<3



ενω χθες ειδα το frozen
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια ταινια ειδατε προσφατα;   Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 Icon_minitimeΠεμ Δεκ 29, 2011 6:54 am

Ναι κατι μου λεει αυτη η ταινια.!Αλλα δεν παιζει να την εχω δει.Σου αρεσε τελικα ε??Το ειπα οτι ηταν υπεροχη! Ποια ταινια ειδατε προσφατα; - Σελίδα 9 611715 Ναι ειναι πολυ τρελουλης σε αυτες τις ταινιες και εγω τον συμπαθω εκει παρολο που δεν μ'αρεσουν!:P:P


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Princess of darkness στις Πεμ Δεκ 29, 2011 6:59 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποια ταινια ειδατε προσφατα;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 9 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η Σημαδεμένη - Ταινία το 2011
» Priest (Ταινια του 2011 )
» Ποια είναι η γνώμη σας για το One Piece?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Μικρή και Μεγάλη Οθόνη-
Μετάβαση σε: