Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι

Πήγαινε κάτω 
+4
paramu8enia
Amaranth
Sensitive Vampire
AЯianЯhod.ЬЩ.22
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:43 am

(Με μια διαδυκτιακή αγκαλίτσα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 32070 ^.^ Και με ένα δωράκι Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873 (Και λέω την αλήθεια δεν είναι γλύψιμο!))
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:46 am

(Δωράκι;;; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873 Τι είναι, τιιιι;;; )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:51 am

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Beaded_trees
Μοιάζει λίγο με αυτά αλλά είναι λίγο πιο μεγάλο, με μωβ χάντρες και μαύρο σύρμα. Μπορεί να στο βγάλω καμιά φωτο να το δεις αν το θυμηθώ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 5:54 am

Άχουουου...Είναι κάπως παράξενο, αλλά τόσο όμορφοοο Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 611715 Εσύ το έφτιαξες;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 15, 2012 9:01 pm

Ναι, εγώ το έφτιαξα. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 611715 Αυτό είναι.
Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 2rmr2a9
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 2:51 am

ωωω Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 430499 είναι πολύ όμορφοοο!

Και Χριστίνα, ( Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 513702 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 513702 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 513702 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 513702 to youuuuuuuuuuuuu!!!!! Να σε χαιρόμαστε!tongue Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 935979 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 913911 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 860197 ) music
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 4:43 am

Ευχαριστώ πολύ Μαράκι μου!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 32070 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 913911
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 4:46 am

Εγώ σου τα είπα, σε λατρεύω, I hope you know that -.- και σου εύχομαι ό, τι καλύτεροοο Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 611715

Υ.Γ. Ανακοίνωση στο blog. Μπείτε και δείτε :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 4:50 am

Άχουουου!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 986460 ^.^ Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 986460 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 986460 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 986460

Νόμιζα ότι τις είχες διαγράψει τις ιστορίες σου από το blog και τώρα ήταν μόνο το ημερολόγιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 4:53 am

Οι ιστορίες υπάρχουν, φυσικά. Απλά είναι σκόρπιες. Και επειδή θέλω να τις οργανώσω και να τις ξεχωρίσω και επειδή τώρα τελευταία το ημερολόγιο ''μεσουρανεί,'' είπα να φτιάξω δυο ξεχωριστά blog. Στο ένα θα ανεβάζω τις ιστορίες μου και στο άλλο θα ανεβάζω τα όσα σχετίζονται με το ημερολόγιο Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 611715

(Έπρεπε να το έχω κάνει από την αρχή, αλλά δεν το σκέφτηκα *shy* )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 4:56 am

Α,οκ. Απλά επειδή πιο παλιά τις έβλεπα κι αυτές ότι υπήρχαν ενώ τώρα όχι νόμιζα.
Καλά κάνεις και φτιάχνεις κι άλλο Blog. Θα είναι πιο οργανωμένα έτσι και θα φαίνονται κα οι ιστορίες σου Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 220813

(Εγώ να σου πω την αλήθεια δε θα το σκεφτόμουν καν, οπότε αφού το σκέφτηκες ακόμα και τώρα καλά είναι Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 935979 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 4:58 am

Απλά να ξέρετε ότι θα πάρει λιγάκι καιρό μέχρι να οργανωθούν και τα 2 :/ Οπότε θα περιμένετε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 959103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 5:02 am

Καλά, δεν πειράζει. Αν μας γράφεις κεφάλαια θα αντέξουμε. (Σου έφτασε η "δωροδοκία" ή θες άλλη; :Ρ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 5:03 am

Κεφάλαια θα γράφω, μην μου στεναχωριέστε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873 Είναι στον φούρνο και ψήνονταιαιαι Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 5:22 am

Εντάξει τότε. Και όταν τελειώσεις με το ψήσμο: 1)να μην ξεχάσεις να κλείσεις το φούρνο (μην πάρει φωτιά το σπίτι) και 2)μην τα αφήσεις καθόλου να κρυώσουν. Μόλις είναι έτοιμα να μας τα σερβίρεις Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 16, 2012 5:24 am

Χαχαχαααα...Οκ Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 17, 2012 5:56 am

Μου ανοίξατε την όρεξη! duh

( Χριστινάκιιιιιι τίποτα καλέ γι'αυτό είμαστε εδώtongue)


Καιιιι καλά κάνεις! ελπίζω να έχεις το κουράγιο μόνο!tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Μαρ 19, 2012 4:46 am

Το νέο μου σχολιαστικό blog είναι εδώ Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873

http://the-asylum-darklillelulu.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Μαρ 19, 2012 5:13 am

Είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873
Με γεια και με πολλά άρθρα!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 986460
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Μαρ 19, 2012 5:16 am

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 71070 Χριστινάκι μου! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 224253

Από το στόμα σου και στου Θεού τ' αυτί Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 860197 :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Μαρ 19, 2012 7:55 pm

Απ΄ότι βλέπω δεν έχασες καθόλου χρόνο Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 220813

Μα, αν ο έρωτας δε βρίσκεται στα λουλουδάκια και στις κλωτσιές του ποδοσφαιριστή στο στομάχι σου, τότε που βρίσκεται; Και πώς είναι δυνατόν να μην πιστεύεις ότι είναι όοοο,τι πιο υπέροχο υπάρχει! tongue
Με πέθανες στο γέλιο με το άρθρο σου! Ειδικά η εισαγωγή, η φωτο της Meyer και το τέλος ήταν απίστευτα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 441842 Και έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που λες. devil2

Περιμένω να διαβάσω kai για το γάμο (εκεί πιστεύω θα είναι τα καλύτερα XD)!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΔευ Μαρ 19, 2012 10:07 pm

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 430499 απόλυτα για τον έρωτα, είναι μερικές κοπέλες, ΑΚΌΜΑ και φίλες μου που κάνουν έτσι ακριβώς, κ χειρότερα!tongue Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873

Θα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 430499 με όσα είπε και η Χριστίνααα!

Ο,τι πεις για το γάμο, είμαι μαζί σου να το ξέρεις! Είμαιι πολύ κατά μαζί του...-.- Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873

Με γειααααααα και από εμένααα, Είναιιιι πολύ ωραίο Αλήθειααα! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 32070 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 22, 2012 4:00 am

Διάβασα το καινούργιο και νομίζω ότι δε στη σπάνε αρκετά πράγματα. Εμένα η λίστα μου θα ήταν πολύυυ μεγαλήτερη devil2

Εκτός από τυρί και το γάλα επειδή δε μου αρέσουν τα γαλακτοκομικά (εξαιρείται το παγώτο tongue) και το να καθαρίζει κάποιος το σπίτι (εκτός κι αν είναι στο δωμάτιο μου και ταχτοποιεί τα πράγματά μου όπου να ΄ναι κι εγώ μετά δεν τα βρίσκω) στα υπόλοιπα συμφωνώ.
Ειδικότερα: για το λεοφορείο (τρένο κυρίως, αλλά το ίδιο είναι περίπου) κι εμένα μου τη σπάει απίστευτα γιατί κατά 95% όταν συμβαίνει αυτό κάνει ψωφόκρυο, βιάζομαι και το επόμενο έρχεται εκατό χρόνια αργότερα.
Για τα τούρκικα: στο σπίτι μου δε βλέπουμε αλλά για κάποιο λόγο όλοι νομίζουν ότι θα με ενδιαφέρει πάρα πολύ να μάθω πόσο κούκλος είναι ο Μεχμέτ και πως η Μεχμέτα έχει κατάθλιψη.
Για τα μπουζούκια: είμαι να σκοτώσω άνθρωπο! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 120947
Στις ουρές σκέφτομαι μερικά υπέροχα σενάρια που έχουν να κάνουν με μάτια λέιζερ ή με δράκους που καίνε τους μπροστινούς μου.
Στις ειδήσεις θέλω να κλείσω την τηλεόραση και να την πετάξω από το μπαλκόνι.

Αυτά τα λίγα... tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 23, 2012 3:06 am

Χαχα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 430499

Εγώ όμως, όταν χάνω το λεωφορείο, δεν υπάρχει άλλο. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873 Έτσι η μόνη λύση είναι να πάω με τα πόδια! Να φανταστείτε σήμερα ήμασταν 8 παιδιά που χάσανε το λεωφορείο, και πήγαμε όλοι μας με τα πόδια...tongue (Σαν καλά παιδάκια Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 935979 ^.^)

Εμένα στα τούρκικα, έβλεπε κάποτε η μάνα μου, και πολύ απλά μου έσπαγε τα νεύρα καθημερινώς. -.- Και τώρα βλέπει μια φίλη μου και η αδερφή μου.... Δηλαδή lol!

Αυτό με το γάλα και με το τυρί δίκιοοοο tongue Αλλά ναι και με το παγωτό Χριστίναtongue Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873

Μπουζούκια, με καμιά παναγία θεέ μου Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 221691 Τι τα χουμε τόσα κλαμπ; Τσάμπα τα έχουμε; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873

Εγώ τις ειδήσεις τις απορρίπτω από το δημοτικό! Τώρα θα κολλήσουμε; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 860197

Ε Αυτό με την ουρά είναι ο,τι πιο σπαστικό, Αφήστε που κάποιες φορές σου κλέβουν και την σειρά! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 76656 -.-''

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 23, 2012 11:54 pm

Argy, πήγες σε νηπιαγωγείο; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 955178 Τα βλέπω τα παιδάκια να έχουν ψυχολογικά τραύματα και να καταλήγουν στις ψυχιατρικές κλινικές Εχμ... Ήθελα να πω ότι θα πρέπει να τους ήταν μια υπέροχη εμπειρία, έτσι;

Γέλασα πολύ με το σημείο με το διάλογο "Θα πέσει" "Δε θα πέσει" ..."Έπεσε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 860197 " Ήταν σαν να διάβαζα μικρό Νικόλα. tongue

Η κ.Πάτυ εμένα μου θύμισε την Πάτυ το μεξικάνικο ΧD. Κακή επιρροή τα μικρά ξαδερφάκια απ' ότι φαίνεται...

Πάντως, αν εξαιρέσεις κάποιες φάσεις, τα παιδάκια πρέπει να είναι γλυκούλια Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 611715 (Btw, πώς την έλεγαν αυτή που τους θύμιζε την άνοιξη; Με έφαγε η περιέργεια)
Σε είπαν "κυρία" ή εγώ κατάλαβα λάθος; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 441842

Και, θέλω να βάλεις κι άλλες εμπειρίες σου στα νηπιαγωγεία. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 12 13873

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 12 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: