Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι

Πήγαινε κάτω 
+4
paramu8enia
Amaranth
Sensitive Vampire
AЯianЯhod.ЬЩ.22
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 24, 2012 8:12 pm

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 441842 Μαθαίνεις σιγά-σιγά Argy tongue

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 430499 με όλα όσα είπε η Χριστίνα!

Και γω θα θελα να μάθω περισσότερες λεπτομέρειες! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 860197 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 935979 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 25, 2012 5:56 pm

Γελάτε εσείς, αλλά να δω τώρα πως θα απαντήσω στα σχόλιά σας 0_0 Καλά, θα προσπαθήσω :P

Θα μπορούσα να βγάλω κι άλλη χολή για τον έρωτα, αλλά επιφυλάσσομαι για τον γάμο girldevil

Χριστίνα: Σαφώς και η λίστα είναι πολύ μεγαλύτερη, αλλά είπα να την βάλω σε ''μέρη'' γιατί, πραγματικά, είναι ΤΕΡΆΣΤΙΑ -.-
Εγώ έχω ένα...θέμα με τα γαλακτοκομικά (μια αδυναμία, ας πούμε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 13873) Στα άλλα που είπες και εγώ μαζί σου είμαι, το ξέρεις (αχ αυτά τα τούρκικα! Θα πρέπει να κάνω ένα Φτιάρι κάποια στιγμή -.- )
Αυτό με το λέιζερ που λες, χμ...Καλό ακούγεται. Θέλω να το εφαρμόσω κι εγώ :P

Για το νηπιαγωγείο: Αντιπαρέρχομαι σ' αυτή την κακία που ξεστόμισες -.-
Την κοπέλα την έλεγαν Ανθούλα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 611715
Όχι, δεν κατάλαβες λάθος -.- Με είπαν κυρία και ΠΆΝΩ από μια φορά 0_0 Αι γουόντ του ντάι >.< :P
Θα βάααλω, θα βάααλω Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 220813

Μαρία: Άλλος ένας στην μάχη μου κατά του γάμου! HAIL! xD Btw, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 611715

Γιατί δεν έχετε άλλο λεοφωρείο; 0_0 Και μετά παραπονιόμαστε εμείς -.-
Να τους τα κόψεις! Δεν είναι πράγματα αυτά! Ακούς εκεί xD
Πάλι καλά που για τα μπουζούκια συμφωνούμε, βρε παιδιά! Νόμιζα τόσο καιρό ότι μόνο εγώ τρέφω τόση απέχθεια γι' αυτά -.-

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 25, 2012 10:24 pm

Α, είπα κι εγώ. Πώς γίνεται να είναι κανείς τόσο καλός άνθρωπος ώστε η λίστα να είναι τόσο μικρή; ;Ρ

Να κάνεις φτιάρι για τα τούρκικα! Μην τα λυπηθείε καθόλου devil2

Προσπάθησέ το το λέιζερ. Μπορεί και να πετύχεις τίποτα, πού ξέρεις. tongue

Σόρρυ για την κακία του νηπιαγωγίου, αλλά δεν μπορούσα να αντισταθώ angel

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 627167 Έλααα, δεν πειράζει και τόσο που σε είπαν "κυρία". Θα το ξεπεράσεις κάποια στιγμή. tongue
Σπόιλερ:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μαρ 26, 2012 1:08 am

Μωρέ, βαριόμουνα εκείνη την ώρα angel Αλλιώς θα έκανα μια λίστα πιο απόλυτη και από τις 10 εντολές girldevil Επιφυλλάσομαι, παρόλα αυτά devil2

Εννοείται πως θα κάνω, να είσαι βέβαιη γι' αυτό Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 13873

Μόνο λέιζερ; Μασέτα χρειάζεται xD

Το ξέεερω, το ξέρω! That's why I love you inlove :P

Όταν πιάσω δουλειά, θα τους λέω να με φωνάζουν με το όνομά μου ΧΩΡΊΣ την προσφώνηση --.-

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μαρ 26, 2012 1:15 am

Χαχα πάντα...tongue Δεν μπορώ τους γάμους-.- xD

Περνάει κ ένα λεωφορείο εκεί κοντά, αλλά πιο νωρίς, tongue

Χαχαχα σωστή!

Δεν είσαι η μόνη, πίστεψε με, ξέρω κ ένα παιδί που τα μισεί επίσηςtongue

Argy, συμβουλή, για να το ξεπεράσεις αυτό με το νηπιαγωγείο πρέπει να τους το κόψεις να σε λένε κυρία, τουλάχιστον δεσποινίς... Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 417110

Ακόμα μισείς τον Σαμ μωρέ;;tongue

Για να καταλάβω δεν έγινε μάχη;;; duh

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μαρ 26, 2012 1:26 am

Πόσο πιο νωρίς πια; -.-

Τα μισεί, ε; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 13873 Χα! Feel our wrath, ΜΠΟΥΖΟΎΚΙΑ devil2

Δεν μπορώ όταν με λένε ''κυρία'' Κάτι παθαίνω. Μου έρχεται να τους πω ''Κεριά και λιβάνια'' -.- αλλά συγκρατούμαι :X :P

Πάντα, ΠΆΝΤΑΑΑ! Μούχαχααα! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 13873

Έγινε. Αλλά, έτσι όπως έγινε, ήταν σαν να μην έγινε -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μαρ 26, 2012 1:45 am

Ααα κατάλαβα βλακεία μάχη-.-

Νωρίς άσε καλύτερα..tongue

Ωω ναι πολύ...tongue

Σχεδόν όλοι μας το μισούμε το Κυρία, αλλά αυτό που παθαίνεις εσύ, είναι άλλο θέμα.. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 860197

Κρίμαα...Για τον Ντιν όμως δεν είπες τίποτα! Ντροπή σου Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 48542 girldevil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΔευ Μαρ 26, 2012 2:01 am

AЯianЯhod.ЬЩ.22 έγραψε:


Τα μισεί, ε; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 13873 Χα! Feel our wrath, ΜΠΟΥΖΟΎΚΙΑ devil2

Δεν είναι και πολύ περίεργο να μισεί κανείς τα μπουζούκια. Σημαίνει ότι έχει έστω και λίγο γούστο.tongue

Αυτό για το όνομα χωρίς προσφώνηση ακούγεται καλή ιδέα. Αλλά μην τους πεις να σε φωνάζουν "δεσποινίς". Για κάποιο λόγο αυτό μου ακούγεται ακόμα χειρότερο. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 860197

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Μαρ 27, 2012 12:08 am

Ναι έχεις και δίκιο για το δεσποινίς, Χριστίνα!tongue

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤρι Μαρ 27, 2012 1:27 am

Πάντα έχω δίκιο δεσποινίς Μαρία. devil2

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Μαρ 28, 2012 10:29 pm

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 13873

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Μαρ 28, 2012 10:48 pm

Μαρία: Αυτό που παθαίνω εγώ θα το πάθαινε οποιαδήποτε φυσιολογική κοπέλα στα 20 -.-

Μα τι να πω; Εφόσον τον λατρεύω ^.^ Και είναι τέλειος. Τέλος ^.^

Χριστίνα: Χιχιχιχι, καλά τα λες girldevil

Ναι, άσε, ούτε το δεσποινίς μπορώ. Όταν πιάσουμε το επάγγελμα, βλέπουμε Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 611715

Νέα ποστ, παίδες Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 220813

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 29, 2012 3:10 am

Φυσικά και καλά τα λέω Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 13873

Πωπω... Τώρα που το σκέφτομαι όλο και περισσότερο μου αρέσει η ιδέα να είμαι κλεισμένη σε ένα εργαστήριο με βακτήρια και μήκυτες που δεν πρόκειται ποτέ να με πουν κυρία, δεσποινίς ή να μου μιλήσουν στον πληθυντικό σαν να είμαι καμιά θείτσα! tongue

Σπόιλερ:

Όσο για τα καινούργια...
Για το γάμο συμφωνώ ΑΠΟΛΥΤΑ!!! devil2 Και νόμιζα ότι κάτι δεν πήγαινε καλά με μένα και τον μισούσα το γάμο και όλο το συγγενολόι που μαζεύεται και σχολιάζει τι δεν έκανες καλά. wtf1

Αυτή η ταινία λίγο βλακεία μου φάνηκε από την περιγραφή χωρίς τίποτα ιδιαίτερο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 29, 2012 3:49 am

Καλύτερα να κλειστώ και εγώ σε εργαστήρι >.< Από το να με φωνάζουν ''κυρία...'' (ή θα τα κλείσω αυτά και θα τα κάνω πειραματόζωα, μουχαχαααα girldevil :P

Πράγματι, η ταινία είναι τεράστια μετριότητα :P

Ο γάμος, αν γίνεται μόνο για το θεαθήναι, είναι ένα μεγάλο φιάσκο, κατ' εμέ. Το θέμα δεν είναι να αποδείξεις τίποτα και σε κανέναν. Ενώνεις την ζωή σου με έναν άνθρωπο. Αν ο άλλος δεν μπορεί να το εκτιμήσει αυτό ή την ώρα του μυστηρίου μιλάει συνεχώς στο κινητό ή στον διπλανό του, καλύτερα να μην έρθει καν. Έτσι κι αλλιώς, με αυτό τον τρόπο είναι σαν να είναι απών.

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 29, 2012 4:10 am

Δεν είναι κακή ιδέα αυτό... Εχμ... Ήθελα να πω... Ιιιιιιι σα δεντρέπεσαι! Να κάνεις τα μικρά αθώα παιδάκια πειραματόζωα!

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 430499 για το γάμο. Και αυτά τα σχόλια ρε παιδί μου... Δε φτάνει που τον κάλεσες τον άλλον, άμα δεν αποφασίσει να πει την ιστορία της ζωής του στο διπλανό του στην εκκλησία και δεν κάνει και τα κανεντρεχή σχόλια για το πόσο χοντρή είναι η κουμπάρα, πόσο κακής ποιότητας είναι ο ρύζι και το πώς το νυφικό δεν έχει ραμμένα πάνω του αρκετά διαμάντια δεν μπορεί!

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 29, 2012 4:13 am

Εεεε...Για να σκεφτώ...Όχι Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 611715 :P

Είναι γλωσσοφαγιά. Πολύ κακό αυτό. Ράφ' το καλύτερα και πες τα μετά την εκκλησία! Τόσο δύσκολο είναι; -.-'

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 29, 2012 4:20 am

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 414482

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 430499 +1000
Και είναι και τα άλλα τα σπαστικά το σογιού που όλες οι γιαγιές, θείες κλπ σου λένε το γνωστό "Και στα δικά σου" ή "Κουφέτα από σένα πότε θα φάμε;" Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 76656 Εκεί πραγματικά είναι που σου έρχεται να τις σκοτώσεις.

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 31, 2012 12:10 am

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 430499 Απόλυταααα για το γάμο! Καλά μόνο να τις σκοτώσεις; να τις πλακώσεις!-.-

Εμένα όταν μου το λένε, χαμογελάω ειρωνικά και λέω : Ναι,ναι στα σίγουραα -.-

Σόι κ καλά, πρέπει να παντρευτούμε! -.-'' Ηλίθιος κόσμος! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 76656

Και μένα λίγο βλακεία ( Μόνοο λίγοο;; λάθος μου ΠΑΡΑΑ ΠΟΛΥΥΥ) η ταινία... Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 860197

Εμένα όταν με φωνάζουν κάποιοι κυρία νομίζω ο,τι έχω γεράσει... duh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Απρ 04, 2012 9:58 pm

Χριστίνα: Συμφωνώ και επαυξάνω, καμάρι μου ^.^

Μαρία: Να τις παλουκώσεις και όλα τα σχετικά ^.^
(βλέπω ότι όλες έχουμε αγνά αισθήματα τη καρδία πάντως Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 860197 :P)

Εμένα, όταν μου λένε τέτοια, λέω πως είναι πολύ νωρίς και, αν έρθει κάτι τέτοιο, καλύτερα να αργήσει πάααρα πολύ να έρθει -.-

Τζάμπα τα λεφτά της Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 959103 Such a shame Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 959103

Εγώ πάλι θέλω να αυτοπυρποληθώ εκείνη την ώρα Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 13873

Και ΝΑΙ, αν και πέρασε ένας μήνας, ανέβασα καινούρια ποστ Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 13873 Αν προλάβω, μπορεί να ανεβάσω και τέταρτο ^.^
(Αν όχι, από Παρασκευή και ύστερα :P)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΤετ Απρ 04, 2012 11:27 pm

Καινούργια ποστ; Τρέεεεεχωωωω!!! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 611715

Αυτή η ταίνια της Disney πώς μου είχε ξεφύγει εμένα; Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 948708 Εντάξει, από υπόθεση βλέπω δε λέει και πολλά, αλλά μάλλον θα μου άρεσε αν την είχα δει καμιά δεκαριά χρόνια πιο πριν. tongue

Τέλεια τα ερωτήματα και ακόμα πιο τέλειες οι απαντήσεις. Συμφωνώ απόλυτα με τουε τύπους που κλαίγονται (έχω μια τέτοια φίλη που υπεραναλύει τα πράγματα και θέλει ΣΥΝΕΧΕΙΑ να την παρηγορούν Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 76656 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 6513 ), τα κουτσομπολίστικα, τα σκυλάδικα, αυτούς που κάνουν τους έξυπνους (σκάστε επιτέλους μην πάρω ανάποδες!) και αυτούς που παραλείπουν κομμάτια από βιβλία ή ταινίες. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 220813

Αν και δεν τα είχα πολυσκεφτεί αυτά για τους ιχθύες πρέπει να παραδεχτώ πως έχεις δίκιο. Ισχύουν! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 954599 dazzled

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Απρ 05, 2012 1:56 am

Και εγώ ήξερα ότι υπάρχει, αλλά δεν είχα την...τύχη, ας το πούμε, να την δω. Ναι, τώρα που το λες, μπορεί, αν την έβλεπα πιο μικρή, να μου άρεσε και περισσότερο.

Εννοείται πως έχω και άλλα ερωτήματα, έτσι; ^.^ Θα επανέλθω δριμύτερη, φυσικά, όταν συγκεντρώσω έναν ικανοποιητικό αριθμό Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 220813

Κοίτα, δεν είμαι η Πατέρα, αλλά, what the hell? Μπορώ να εκφέρω μια γνώμη εκ των έσω, έτσι;

Ναι, παίδες! Οι σχέσεις για μας τους Ιχθείς είναι κάτι τελείως περίπλοκο. Ακόμα και τα πιο μικρά πράγματα φαντάζουν βουνό. Αφήστε -.- :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΠεμ Απρ 05, 2012 3:42 am

Μπορεί. Όταν είσαι πιο μικξρός δε σκέφτεσαι αν είναι κλισέ η πλοκή και οι χαρακτήρες δε λένε και πολλά. Θες μόνο να νικήσουν οι καλοί, να γελάσεις με τις γκάφες του κακού και να παντρευτούν οι ήρωες. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 860197

Δεν αμφέβαλα ότι θα είχες κι άλλα! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 935979

Μα έχεις δίκιο, είναι αλήθεια, δυστυχώς σε πολλές περιπτώσεις. Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 860197
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΣαβ Απρ 07, 2012 10:06 pm

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 430499 και εγώ μαζί σας κορίτσιαα..!!! και εγώ αν το έβλεπα πριν από λίγα χρόνια παίζει να μου έκανε εντύπωση και να μου άρεσε πολύ. Αλλά και πάλι δεν λέω ο,τι δεν λατρεύω την Disney...Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 13873

Συμφφωνώ στα ερωτήματα, ειδικά εκεί που το παίζουν έξυπνοι-.- Εγώ ξέρω κάποια παιδιά που είναι έξυπνα και όταν γράφουν (π.χ. μαθηματικά, αρχαία κτλπ.) γκρινιάζουν στο ο,τι δεν πήρανε καλό βαθμό... ΚΑΙ το αποτέλεσμα είναι: πήρα 100% -.- Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 76656

Λοιπόν αυτό που είπες για τους Ιχθύς πόσο δίκιο;;; Μα πόσο δίκιο έχεις παιδάκι μου...;;;; Δεν είμαι Ιχθύς αλλά η καλή μου φίλη που είναι Ιχθύς, την ξέρω τόσο καλά που ταιριάζει σε όλα όσα είπες... Δηλαδή έχω μείνει.... Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 955178

Περιμένουμε και άλλα ποστ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 05, 2012 2:11 am

Συγνώμη που δεν έκανα ποστ και ψιλοπαράτησα το blog inlove Νέα ποστ θα ανεβάσω σύντομα (τώρα που πήρα φόρα xD)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι   Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 Icon_minitimeΚυρ Αυγ 05, 2012 4:57 am

Χαχα δεν πειράζει ανυπομονούμε! Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 13873 Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι - Σελίδα 13 32070
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το ημερολόγιο μιας τρελής στα Σουαχίλι
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 13 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Περί Ανέμων και Υδάτων-
Μετάβαση σε: