Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μαύρη Πανσέληνος

Πήγαινε κάτω 
+5
AЯianЯhod.ЬЩ.22
paramu8enia
Allison Argent
Favole
Raven
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14, 2012 12:14 am

λουσιφερ? ποιος ειναι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14, 2012 12:31 am

Μαρία: Αμαρτία είναι να σκοτώνουμε γενικώς (άσε που σε βάζουν και μέσα, δε συμφέρει). Αλλά σε αυτή την περίπτωση θα ήσουν δικαιολογημένη! :Ρ

Ειρήνη: Όχι, δεν έχει να κάνει με τον Λούσιφερ. Καμία σχέση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14, 2012 4:10 am

Το ξέρω ότι με συμφέρει! :Ρ Ποοιοςς είναι μαζί μου; :Ρ

Ο Λούσιφερ είναι ο σατανάς! Σωστά; :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14, 2012 4:20 am

Αν το κάνεις να φαίνεται σαν ατύχημα, τότε εντάξει! Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 935979

Ναι, αυτός είναι. Αλλά δεν έχει καμία σχέση με την ιστορία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Katerina Petrova
Dark Elf
Dark Elf
Katerina Petrova


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 5409
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : mystic fall

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: christian ozera, damon salvatore
Atittude: Noble

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14, 2012 5:49 am

τοτε τι στο καλο ειναι?

βρικολακες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14, 2012 2:41 pm

Θα δεις σύντομα! devil2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14, 2012 5:43 pm

φφφ τσουρουφλιζομαι να μαθωωω....την συνεχειααα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14, 2012 6:10 pm

Άντε να τη βάλω τώρα μη μου πάθεις κανένα έγκαυμα! :Ρ

Κεφάλαιο 4ο

Η επόμενη μέρα ήταν σίγουρα μια από τις χειρότερες της ζωής μου. Έπρεπε να ξυπνήσουμε από τις εφτά το πρωί για να προσευχηθούμε ως τις εφτάμιση που ήταν το πρωινό, το οποίο εγώ βέβαια, χάρη στην καλή μας Ηγουμένη, δε δικαιούμουν.
Και μετά, στις οχτώ άρχιζαν τα μαθήματα. Περίμενα ότι εκεί τουλάχιστον θα έβλεπα την Άμπερλυ και θα της μιλούσα, αλλά έκανα λάθος. Αν και ήμασταν γεννημένες την ίδια χρονιά, εκείνη ήταν μερικούς μήνες μεγαλύτερή μου και την είχαν βάλει στην επόμενη τάξη. Επίσης, ούτε στα διαλλείματα μπορούσαμε να μιλήσουμε γιατί πολύ απλά δεν επιτρεπόταν να βγούμε απ’ την τάξη. Περιμέναμε μέσα να έρθει η επόμενη καθηγήτρια.
Αρχίσαμε με Λατινικά με την Αδερφή Τερέζα. Συνεχίσαμε με Μαθηματικά με την Αδερφή Άντζελα, Αρχαία Ιστορία, τη μόνη Ιστορία που μαθαίναμε όλα τα χρόνια στο σχολείο με την Αδερφή Μαριάν και δίωρο Θρησκευτικών, που κανονικά θα έπρεπε να λέγεται “Κήρυγμα κατά των άλλων θρησκειών και της ελεύθερης βούλησης” με την Αδερφή Μπέατρις. Πραγματικά, δεν μπορούσα να αποφασίσω ποια απ’ όλες αυτές ήταν η χειρότερη. Όλες μας έβαλαν πολλά για να διαβάσουμε, δεν ανέχονταν τον παραμικρό ψίθυρο μες στην τάξη και φυσικά σου απαγόρευαν να πεις τη γνώμη σου. Τουλάχιστον είχα ήδη κάνει τα περισσότερα απ’ αυτά στο σχολείο και δε θα χρειαζόταν να διαβάσω τόσο.
Μετά από αυτές τις πέντε ώρες ήταν το διάλλειμα για το μεσημεριανό φαγητό, στο οποίο με πήραν για να βοηθήσω στην καθαριότητα της κουζίνας, πράγμα που με έκανε να πεινάω ακόμα πιο πολύ.
Μετά απ’ το μεσημεριανό είχαμε άλλες δύο ώρες μάθημα: Ηθική, το χειρότερο μάθημα απ’ όλα, με την Αδερφή Μάρθα που είχε βάλει στο μάτι από χτες και Αγγλικά με την Αδερφή Μάργκαρετ, τη μόνη από τις καλόγριες που δε μου φαινόταν να είναι ούτε σατανική ούτε τρελή.
Μετά είχαμε ελεύθερο χρόνο από τις τρεις μέχρι τις έξι για να διαβάσουμε στη βιβλιοθήκη τα μαθήματα της επομένης. Εγώ βέβαια έπρεπε να πάω πάλι για την τιμωρία μου στις κουζίνες, όπου με έβαλαν να βοηθήσω στο μαγείρεμα. Ήμουν σίγουρη πως υπήρχαν πολλές δουλείες που θα μπορούσα να κάνω, αλλά φυσικά, η Ηγουμένη είχε διαλέξει αυτήν για να τιμωρηθώ ακόμα περισσότερο. Φυσικά, ούτε που τολμούσα να αγγίξω τίποτα γιατί με παρακολουθούσαν συνέχεια.
Μετά απ’ αυτό, με έβαλαν να καθαρίσω την κουζίνα και μια αποθήκη πίσω απ’ το κτίριο με τις αίθουσες των μαθημάτων και την τραπεζαρία. Αυτή η αποθήκη φαινόταν να έχει να χρησιμοποιηθεί χρόνια κι έτσι μου πήρε πολύ ώρα μέχρι να την καθαρίσω.
Ήταν περασμένες έντεκα όταν επιτέλους με άφησαν να φύγω. Ήμουν πτώμα και ακόμα δεν είχα διαβάσει τίποτα για την άλλη μέρα. Σίγουρα θα κοιμόμουν με το που ξάπλωνα, αλλά δεν υπήρχε περίπτωση να πάω αδιάβαστη την άλλη μέρα. Θα έτρωγα κι άλλη τιμωρία!
Ευτυχώς, τα μαθήματα δεν ήταν δύσκολα αλλά ήταν σχεδόν δύο όταν τελικά τέλειωσα και έπεσα για ύπνο.

Ξύπνησα κουρασμένη στις εφτά το πρωί και στις πρωινές προσευχές μισοκοιμόμουν, όπως άλλωστε και οι περισσότερες μαθήτριες. Ευτυχώς όμως σήμερα δεν ήμουν τιμωρημένη και ήξερα τι να περιμένω απ’ τα μαθήματα και τις καθηγήτριες. Δεν τα είχα πάει και τόσο καλά με τις εργασίες μου όμως, πράγμα που τους έδινε το δικαίωμα να μου βάλουν περισσότερα, αλλά ήμουν σίγουρη πως θα τα κατάφερνα καλύτερα αφού θα είχα πιο πολύ χρόνο.
Και το καλύτερο απ’ όλα ήταν ότι μπόρεσα επιτέλους να δω την Άμπερλυ στη βιβλιοθήκη, όπου έκατσα στο ίδιο τραπέζι μαζί της. Δεν μπορούσαμε να μιλήσουμε εκείνη την ώρα, αλλά θα μπορούσαμε εύκολα να το κανονίσουμε για αργότερα.
«Δώσε μου το στυλό σου», ψιθύρισα όταν ήμουν σίγουρη πως κανένας δε μας άκουγε. Η Άμπερλυ υπάκουσε. Έσκισα ένα κομμάτι χαρτί και έγραψα:

Συνάντησέ με στις 5.30 στην αποθήκη πίσω απ’ το κτίριο που γίνονται τα μαθήματα.

Τύλιξα το χαρτί στο στυλό και της το έδωσα πίσω. Εκείνη διάβασε το σημείωμα, χαμογέλασε και ένευσε. Χαμογέλασα κι εγώ και γύρισα ικανοποιημένη στις εργασίες μου. Τέλειωσα πιο γρήγορα απ’ ό,τι η Άμπερλυ και έφυγα. Πήγα τα βιβλία στο δωμάτιό μου και ξεγλίστρησα ως την αποθήκη. Η Άμπερλυ με περίμενε εκεί. Πήρα το κλειδί για να μας κλειδώσω μέσα. Δεν ήθελα να μας βρουν οι καλόγριες.
«Πώς πάει;» ρώτησα σιγανά καθώς έκλεινα. Το φως ήταν πολύ λίγο και μπορούσα μετά βίας να ξεχωρίσω πού καθόταν η Άμπερλυ.
«Καλά», απάντησε. «Τουλάχιστον, σήμερα που δεν είμαι τιμωρία είναι καλύτερα».
«Σίγουρα! Τι σου έβαλαν;»
«Α, να γράψω εκατό φορές “Δε θα ξαναζωγραφίσω” και δε μου επιτρέπουν να έχω χαρτιά και μολύβια στο δωμάτιό μου. Εσένα άκουσα τι σου έβαλαν… Από την τιμωρία ανακάλυψες αυτό το μέρος;»
«Ναι. Έχει να χρησιμοποιηθεί χρόνια και σκέφτηκα ότι είναι ένα καλό μέρος συνάντησης».
«Μια χαρά! Δεν νομίζω να μας βρούνε εδώ. Θα νομίζουν ότι προσευχόμαστε στα δωμάτιά μας ή διαβάζουμε στη βιβλιοθήκη».
«Ναι. Ίσως μπορούμε να ερχόμαστε εδώ κάθε μέρα για να μιλάμε. Δεν νομίζω να αντέξω να μιλάω μόνο όταν προσεύχομαι ή λέω μάθημα!»
Η Άμπερλυ γέλασε. «Σε καταλαβαίνω. Και θέλω κι εγώ να μιλάω με κάποιον. Όλες οι άλλες με αποφεύγουν».
«Κι εσένα; Νόμιζα ότι αντιπαθούσαν μόνο εμένα για κάποιο λόγο».
«Όχι», αποκρίθηκε. «Δεν ξέρω γιατί, αλλά όταν τις πλησιάζω κάνουν σαν να είμαι αηδιαστική».
Αναστέναξα. «Κι εμένα. Μακάρι να ήξερα το λόγο… Λες να τους είπαν οι καλόγριες να μας αποφεύγουν επειδή είμαστε κακή επιρροή;»
«Μπορεί, τι να σου πω; Το σίγουρο είναι πάντως πως και οι καλόγριες και οι συμμαθήτριές μας, μας έχουν βάλει στο μάτι για κάποιο παράξενο λόγο».
«Ίσως επειδή καταφέραμε να μπούμε τιμωρία πριν καν αρχίσουν τα μαθήματα», έκανα κοίταξα το ρολόι μου. Τα μάτια μου είχαν προσαρμοστεί στο σκοτάδι και τώρα μπορούσα να διακρίνω τους δείκτες. «Πρέπει να πηγαίνουμε. Σε λίγη ώρα συγκεντρωνόμαστε για τις απογευματινές προσευχές και αν λείψουμε θα μας βάλουν πάλι τιμωρία».
«Αν μας δουν όμως…» έκανε διστακτικά η Άμπερλυ.
«Αν προσέχουμε δε θα μας δουν! Φύγε εσύ πρώτη και πρόσεχε να μη σε καταλάβουν. Σε λίγο θα έρθω κι εγώ». Ξεκλείδωσα και άφησα την Άμπερλυ να βγει. Περίμενα δέκα λεπτά και μετά έφυγα κι εγώ κλειδώνοντας πίσω μου.
Πήγα κατ’ ευθείαν στο παρεκκλήσι για την προσευχή. Συνάντησα τυχαία την Άμπερλυ στην είσοδο. Εκείνη μου χαμογέλασε και πρόφερε σιωπηλά: «Αύριο».
Ευτυχώς, δεν την είχαν πιάσει. Ίσως και να μην την έπιαναν καμία άλλη μέρα. Ίσως να είχαμε βρει έναν τρόπο να ξεφύγουμε απ’ τις καταπιεστικές καλόγριες και τους κανόνες τους για να περάσουμε λίγο καλά. Χαμογέλασα κρυφά και πήγα πίσω πίσω για να μη βλέπουν να μην προσεύχομαι.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Raven στις Σαβ Σεπ 15, 2012 12:39 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Allison Argent
Lycan
Lycan
Allison Argent


Αιγόκερως Αριθμός μηνυμάτων : 1182
Ημερομηνία εγγραφής : 21/06/2012
Ηλικία : 677
Τόπος : Νεκροταφιο

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Damon salvatore, Jacob Black, Allison Argent, Klodin, Franki
Atittude: Scary

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 14, 2012 11:34 pm

θέλω να μάθω επιτέλους γιατί τις αποφεύγουν αυτές τις δύο, πεθαίνω απο την αγωνία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 12:27 am

Καλα μια χαρα βρηκαν ενα μυστικο μερος...^_^


Οι μαθητριες και οι καλογριες ουφ να μην τις σχολιασω τι πρικοχολες ξινες, κακες και ιδιοτροπες που ειναι...να πανε να γα.......ργαλιστουνε....!!!!!!! duh Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 76656

Αλλα αυτη η αποθηκη γιατι εχει χρονια να την χρησιμοποιεισει καποιος κρυβετε κατι μεσααααδλδ αν εχουν κανεναν μυστικο η κατι τετιο.... Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 168324

Αχχχχχχ πεθαινω για την συνεχειαααα.....το λατρευωω...1!!!! Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 913911 Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 913911 Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 913911 Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 913911 Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 913911 Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 986460
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 12:37 am

Ωωωω τι ωραία η συνέχεια!!!^^
Μου άρεσε πολύ αυτό με τα κορίτσιαααα!!!!!

Προβλέπω να γεννιέται μια σπουδαία φιλία! tongue

Και η Αδερφή Μάργκαρετ μου φαίνεται ότι στο μέλλον θα βοηθήσει τα δυο κορίτσια! Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 935979 Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 860197

Νομίζω ότι έχω καταλάβει τι είναι!tongue Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 120947

Φυσικά Χριστίνα θα φαίνεται ως ατύχημα!tongue Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 120947

Άντεεε περιμένουμε την συνέχειααααααα!!!! cheer
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 12:45 am

Σας ευχαριστώ!!! Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 71070 Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 32070

Μάνια: νομίζω πως συμφωνούμε όλοι ότι ένα γα...ργάλημα τους χρειάζεται! Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 935979
Ναι, υπάρχει κάτι μυστικό στην αποθήκη. Αλλά δεν είναι κάποιος που κρύβεται μέσα. Είναι πράγματα.

Μαρία: Για πες μου τη θεωρία σου; Τι είναι; Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 120947

Εντάξει, αφού θα φαίνεται σαν ατύχημα, τότε να το κάνεις!

Η συνέχεια σύντομα... νομίζω. Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 12:48 am

ναι ε...?χμ για πραγαμα ηθελα να πππω αλλα αλλιως το εθεσα.....
εμ κανα βιβλιο θα ειναι η κανα φυλακτο ετσι?

ναι θελουμε την συνεχειααααα...!^_^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 12:58 am

Θα το βάλω σε σπόιλερ για τυχόν αν κάποιος δεν θέλει να το δει...:Ρ

Ωραία έτσι να κάνουμε και όποιος θέλει ας συμμετάσχει...:Ρ

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 1:00 am

Μάνια: ναι, καλά τα πας! Βιβλία είναι Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 220813

Μαρία:
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 1:02 am

χα το ηξερα και αν δεις πως μεσα απο αυτα τα βιβλια θα αρχισουν πολλες περιπετεις...γιανα ανακαλυψουν τι ειναι...!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 1:13 am

Σπόιλερ:

Εμμ εγώ θέλω να βγουν αδερφές στο τέλος οι κοπελούδεςtongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 1:15 am

Θα ανακαλύψουν κάποια πράγματα, αλλά όχι ακριβώς τι είναι.

Και δε θα βγουν αδερφές. Δε γράφω μεξικάνικο! :Ρ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Favole
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Favole


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 2741
Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Into the Dark

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella,Batman,draculaura
Atittude: Scary

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 1:16 am

αα ε κοντα επεσα...:P

Περιμενωω την συνεχεια....^_^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://thecryptofdarkness.blogspot.gr/
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 1:19 am

Δεν είπα να γίνει μεξικάνικο! Απλά θα ήτανε ωραίο να είχανε συγγένεια! :Ρ

Χαχα μ άρεσε όπως το έγραψες πάντως!:Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 3:36 pm

Δεν είχα σκεφτεί να βάλω συγγένεια μέσα και δεν νομίζω να κάνει τίποτα για την υπόθεση.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 5:34 pm

Δεν πειράζει και έτσι ωραία είναι!tongue
(Μην κάνεις ότι σου λένε!tongue )

Για πότε η συνέχεια; tongue angel
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 5:42 pm

Δεν κάνω ό,τι μου λένε... Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 220813

Η συνέχεια σύντομα. Από Δευτέρα ή Τρίτη ίσως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paramu8enia
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
paramu8enia


Δίδυμος Αριθμός μηνυμάτων : 4651
Ημερομηνία εγγραφής : 10/07/2011
Ηλικία : 27
Τόπος : Memories

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean! Kaneki-kun
Atittude: Kind

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 15, 2012 6:44 pm

Έτσι μπράβο! tongue

Ωωω ωραία περιμένουμε!! Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 32070
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μαύρη Πανσέληνος   Μαύρη Πανσέληνος - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 16, 2012 6:30 pm

Σπόιλερ:

Άντε να δούμε τι υπάρχει μες στην αποθήκη πριν γεννήσουμε όλες τρίδυμα και τετράδυμα xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μαύρη Πανσέληνος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Μαύρη Μαγεία => Ιστορίες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Δημιουργίες των Μελών μας :: Η βιβλιοθήκη μας-
Μετάβαση σε: