Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Τρομακτικές Ιστορίες

Πήγαινε κάτω 
+15
FoxyTheFox
Αιώνια
baby vampire
gerstavros
iVi
Allison Argent
DeathCaller
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Alexandra scary
Dark Knight
paramu8enia
Κρίστεν
Lillith
edwardcullenz
[Killer]HumanKiller
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Albert Archibald
Lycan
Lycan
Albert Archibald


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 455
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Ηλικία : 234
Τόπος : The Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Helena
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 29, 2013 5:20 pm

Wow πλ τυχερο το παιδακι υποθετω :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scarystories.gr
baby vampire
Vampire
Vampire
baby vampire


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 263
Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2013
Ηλικία : 570
Τόπος : Στον οίκο της νύχτας.......

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen, Stefan,Damon, κόμης δράκουλας. ......
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 29, 2013 5:33 pm

Πραγματι, πολυ τυχερο ! :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikos-Winchester
Spirit
Spirit
Nikos-Winchester


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 09/08/2013

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Dean Winchester
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Αυγ 12, 2013 5:46 pm

γεια σας ειμαι καινουριος ελπιζω να περασω καλα αν και ειμαι σχεδον σιγουρος οτι θα γινει αυτο..Για αρχη θα ξεκινησω με μια ιστορια που ειχε συμβει σε εναν φιλο μου... ειχε παει για φαγητο με τους γονεις του πριν απο αρκετα χρονια και μολις γυρισε σπιτι μπηκε στο δωματιο του και ειδε ενα σκυλι κοκκινο με κοκκινα ματια και πηγε να το χαιδεψει αλλα το χερι του δεν μπορουσε να το αγγιξει...μετα απο λιγο καιρο μαθαμε οτι ειναι απεικονιση σκυλιου της κολασεως και το ειχε δει αρκετες φορες ενω μετα απο λιγο καιρο ειδε και τον ιδιο τον διαβολο... Κατι ακομα για τα ονειρα που βλεπεις και μετα συμβαινουν τι αποψη εχετε?? γτ μου συνεβει κατι τετοιο πριν απο λιγο καιρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
iVi
Spirit
Spirit
iVi


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 48
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2013
Ηλικία : 912
Τόπος : εμενα ρωτας?

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella Swan,Edward Cullen,Jacob Black,Damon_Stefan,Shrek,Fiona
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 01, 2013 11:44 pm

Λοιπον μια μερα μου συνεβη κατι παρομοιο ομως με μαυρη γατα και λατρευω τις γατες. Μπανω μεσα στο σπιτι μου και βλεπω αυτη τη μαυρη γατα μαλλον γατο να με κοιταει με ματια βαθυ πορτοκαλι κοκκινο ανοιχτο κατι τετοιο αλλα εγω δεν εκατσα να τον/ην ακουμπησω νομισα πως συνεβη μονο σε μενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexandra scary
Spirit
Spirit
Alexandra scary


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2012
Ηλικία : 357
Τόπος : εμενα ρωτας?

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella Swan,Edward Cullen,Jacob Black,Damon_Stefan,Shrek,Fiona
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02, 2013 9:29 pm

Εμενα Ηβη μου δεν μου συνεβη τιποτα τετοιο



Mην ανοίξεις την πόρτα: "Αυτή είναι αληθινή ιστορία που έγινε πριν αρκετά χρόνια. Μία γυναίκα ήταν μόνη στο σπίτι γιατί ο άντρας της είχε φύγει το απόγευμα για δουλειές. Γύρω στα μεσάνυχτα και αφού είχε κλείσει την τηλεόραση για να πάει για ύπνο άκουσε κλάματα μωρού στην εξώπορτα της. Παραξενεύτηκε και το πρώτο πράγμα που έκανε ήταν να πάρει τηλέφωνο την αστυνομία. Μόλις τους είπε τι συνέβαινε, εκείνοι της είπαν «ό,τι και αν συμβεί ΜΗΝ ανοίξεις την πόρτα.» αυτή τους είπε πως φοβάται μήπως ο σκύλος της οικογένειας δαγκώσει το μωρό, αλλά οι αστυνομικοί της απάντησαν: «κυρία φύγετε μακριά από την πόρτα και κρυφτείτε στο πιο ασφαλές δωμάτιο. Στέλνουμε ήδη δύο περιπολικά για να σας βοηθήσουν. Μην ανοίξετε σε κανέναν.» Οι αστυνομικοί έφτασαν μετά από 10 λεπτά αλλά δεν βρήκαν κανέναν ούτε και το μωρό. Όταν η γυναίκα τους άνοιξε τελικά, της είπαν ότι ψάχνουν έναν μανιακό δολοφόνο, που βάζει μία κασέτα με ένα μωρό που κλαίει για να του ανοίξουν την πόρτα. Όλα του τα θύματα είναι γυναίκες μόνες στο σπίτι, τις οποίες βιάζει και έπειτα σκοτώνει. Δεν έχει συλληφθεί από τότε...Ολοι ελπιζοΟν να βρουν επιτελους αυτο το μανιακο δολοφονο........!





Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
baby vampire
Vampire
Vampire
baby vampire


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 263
Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2013
Ηλικία : 570
Τόπος : Στον οίκο της νύχτας.......

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Edward Cullen, Stefan,Damon, κόμης δράκουλας. ......
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 05, 2013 2:42 am

Ήταν μια οικογένεια που αποτελούνταν από μια μητέρα και ένα
γιό. Ήταν φτωχοί και αυτή εργαζόταν σκληρά. Ο γιός βοηθούσε κι αυτός την μητέρα όσο μπορούσε, είχε καλές επιδόσεις στο σχολείο και γενικά
ήταν κι αυτός πολύ καλός.
Έπασχε όμως από κάποια ανίατη ασθένεια και κάποια στιγμή η κατάστασή
του επιδεινώθηκε. Ήταν στο κρεβάττι και οι γιατροί τον είχαν ξεγράψει. Η μητέρα του είχε απελπιστεί μιας και ήταν το μοναδικό της παιδί και δεν
μπορούσε να το πάρει απόφαση ότι ο γιός της θα πέθαινε.
Δυστυχώς το παιδί πράγματι μετά από λίγες ημέρες υπέκυψε. Η κηδεία έγινε την επόμενη, με κλειστό φέρετρο. Κανείς δεν απόρησε γι' αυτό,
αφού όλοι σκέφτηκαν ότι η ασθένεια μάλλον θα είχε παραμορφώσει το παιδί και γι' αυτό το φέρετρο ήταν κλειστό.
Η μητέρα μετά το θάνατο του παιδιού της αποσύρθηκε από τη ζωή. Σπάνια έβγαινε από το σπίτι για να πάει κάπου κι ακόμα πιο σπάνια δεχόταν κάποιον στο σπίτι. Όταν συνέβαινε αυτό, ένα δωμάτιο του σπιτιού ήταν μονίμως κλειδωμένο και κανείς δεν μπορούσε να μπει εκεί.
Τελικά, όχι πολλά χρόνια μετά το θάνατο του παιδιού, η μητέρα πέθανε κι αυτή. Την βρήκαν νεκρή στο σπίτι οι γείτονες λίγες μέρες μετά. Τότε ήταν που άνοιξαν και το κλειδωμένο δωμάτιο και βρέθηκαν μπροστά σε ένα μακάβριο και σπαραχτικό θέαμα. Σ' ένα κρεβάττι επάνω βρισκόταν το βαλσαμωμένο σώμα του γιού! Πού και πώς και με την βοήθεια ποιού το είχε βαλσαμώσει για να έχει την ψευδαίσθηση ότι είναι ακόμα κοντά της, δεν το ξέρει κανείς.

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 380326 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexandra scary
Spirit
Spirit
Alexandra scary


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 179
Ημερομηνία εγγραφής : 07/09/2012
Ηλικία : 357
Τόπος : εμενα ρωτας?

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Bella Swan,Edward Cullen,Jacob Black,Damon_Stefan,Shrek,Fiona
Atittude: Mean

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 12, 2013 7:39 pm



Μια ιστορία που δεν θα ξεχάσει ποτέ, πραγματικά βγαλμένη μέσα από μυθιστόρημα… Κι όμως, ο ηθοποιός Σταμάτης Γαρδέλης την έζησε και τη διηγείται στο περιοδικό «Nitro».

«Καλοκαίρι του ’86. Ήμουν στην Κρήτη, έπειτα από παράσταση, και πήγα με την κοπέλα μου στο πατρικό ενός φίλου μου από την Αθήνα, που με είχε καλέσει, έξω από τα Χανιά.

Ήταν μοναχογιός, οι δικοί του μας υποδέχτηκαν εγκάρδια, ''φάτε, πιείτε'' μας έλεγαν συνεχώς. Μας σέρβιραν ένα πράσινο χυλό κι ένα θαμπό δύσοσμο κρασί. Στην παρέα τους βρισκόταν και η γυναίκα του παπά του χωριού, η οποία έμοιαζε με διάβολο, τα μάτια της ήταν κίτρινα και μιλούσε συνεχώς με έναν ψηλό ξερακιανό, ο οποίος της έλεγε κάτι με νόημα.

Ο πατέρας του φίλου μου είχε ένα γυάλινο μάτι, έλεγε κάτι παράξενες ιστορίες σαν να μονολογούσε, η δε μάνα του στεκόταν πάνω απ’ την κατσαρόλα και ανακάτευε συνεχώς το χυλό. Ο φίλος μας τελικά μέθυσε, δεν καταλάβαινε τίποτα και προσπαθούσε να χαϊδευτεί με την κοπέλα μου. Εγώ θύμωσα, αλλά δεν το έδειξα. Ύστερα μας σέρβιραν το χυλό στο τραπέζι και είπα στην κοπέλα μου μέσα απ’ τα δόντια μου: ''Μη φας, μην πιεις''. Κάποια στιγμή της ψιθύρισα ''Νιώθω τρόμο!''. ''Κι εγώ'' μου απάντησε. Τελικά, η κοπέλα μου και έφαγε και ήπιε. Εγώ ένιωθα ότι μου είχε φύγει όλο το αίμα. Όταν σηκωθήκαμε να φύγουμε, οι οικοδεσπότες, με τεντωμένα χέρια, μας φώναζαν απ’ την εξώπορτα: ''Πού πάτε; Μη φύγετε, ελάτε πίσω''. Εκεί που περπατούσαμε, είπα στην κοπέλα μου ''Τι ήταν αυτό που ζήσαμε;'', αλλά εκείνη δεν θυμόταν απολύτως τίποτα! Ύστερα από λίγο καιρό χωρίσαμε.

Την ξανασυνάντησα έπειτα από χρόνια στο ''Dancing with the Stars''. Ξαφνιάστηκα μόλις την αντίκρισα και θυμηθήκαμε μαζί αυτή την ιστορία μυστηρίου, αφού ποτέ δε μάθαμε τι ήταν αυτός ο χυλός»…

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AngelMoon
Spirit
Spirit
AngelMoon


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2014
Ηλικία : 357
Τόπος : Outer space

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Σεπ 01, 2014 8:42 pm

δειτε τωρα και 2 συντομες αλλα τρομακτικες κατα τη δικη μου γνωμη

1)''Δεν ξερω γιατι καθε βραδυ η κορη μου βαζει τις φωνες και μας ξυπναει ολους τοσο οργισμενη...μα καθε μερα παω λουλουδια στον ταφο της !!''




2) ''Προσφατα βρηκα μια φωτογραφια στο κινητο μου που δειχνει εμενα να κοιμαμαι...Ζω μονη...''

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Albert Archibald
Lycan
Lycan
Albert Archibald


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 455
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Ηλικία : 234
Τόπος : The Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Helena
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Σεπ 02, 2014 5:09 pm

Μου εφτιαξες την μερα κακουργα tongue Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 168324
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scarystories.gr
AngelMoon
Spirit
Spirit
AngelMoon


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2014
Ηλικία : 357
Τόπος : Outer space

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Σεπ 02, 2014 9:25 pm

πατα στο youtube ''The Most Creepy Song You Will Ever Hear'' και βαλε το πρωτο που θα δεις. περιμενω εντυπωσεις.
(δε με αφηνει να βαλω λινκ για 7 μερες παναθεμα το)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Albert Archibald
Lycan
Lycan
Albert Archibald


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 455
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2012
Ηλικία : 234
Τόπος : The Night Castle

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Helena
Atittude: Kind

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Σεπ 02, 2014 11:58 pm

οκπ θα το πατησω Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 611715
(σου εχω στηλει πμ..Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 611715 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.scarystories.gr
AngelMoon
Spirit
Spirit
AngelMoon


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2014
Ηλικία : 357
Τόπος : Outer space

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας:
Atittude:

Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τρομακτικές Ιστορίες   Τρομακτικές Ιστορίες - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 06, 2014 9:06 pm

Τι εγινε τελικα με το βιντεο ? Περιεργο δεν ειναι ; εκ πρωτης οψεως δεν ειναι τρομακτικο αλλα αν το ειχα ηχο κλησης και 3 τα μεσανυχτα χτυπαγε το κινητο μου και το ακουγα θα τα κανα πανω μου !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τρομακτικές Ιστορίες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Παρόμοια θέματα
-
» Glad Dracula Μικρές Ιστορίες! ! !
» Μικρές ιστορίες
» Ιστορίες με βρυκόλακες.
» Ιστορίες της νύχτας
» Μαύρη Μαγεία => Ιστορίες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Η Κρύπτη...-
Μετάβαση σε: