Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;

Πήγαινε κάτω 
+51
DeepBlue
Rebecca.
baby vampire
Allison Argent
Κρίστεν
Reika
N.ever give U.p
skailer
Pearl
Favole
KingOfDarkness
lily modgomery
Maraki Death
Interview_With_A_Vampire
Nephelim
Lillith
marina forever
paramu8enia
haroyla
Broken Angel
blood darkness
Rose_ELen@.Ever
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Amaranth
Μικρό νταμπίρ
blackcatgirl
Selena Night
Princess of darkness
Vampire of Fidelity
Night Princess♥
Sensitive Vampire
Nightmare
ClaireReno
Celestyn
Dark Princess.
Katerina Petrova
Roza di
Raven
Christian Ozera
Pandora
Cathy Ames
Somnium
Dracula's Daughter
~Nightfairy~
rockfreak
Nathaniel
Winter Shade
Queen maeve
eilin
Natalia
Ophelia
55 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12, 2011 9:12 am

χμμ φαινεται πολυ καλο αυτο το One day!οταν το διαβασεις ολο πες μας εντιπωσεις και αν ηταν ωραιο και αξιζει να το παρουμε και εμεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12, 2011 3:10 pm

Εννοείται πως θα σας πω Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΔευ Σεπ 12, 2011 8:59 pm

Καλό ακούγεται πράγματι! Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 13873
Πες μας αν είναι καλό για να δω αν θα ψάξωνα το βρω. Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Σεπ 13, 2011 3:32 am

και εμενα μου ακουγετα πολυ καλο...

εγω διαβαζω το γαλαζοαιματοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Σεπ 13, 2011 3:33 am

Ωχ...Το έχω διαβάσει. Πως σου φαίνεται;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Σεπ 13, 2011 3:33 am

ειμαι στο πρωτο κεφαλαιο ακομα. οταν το διαβασω θα σας πω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Σεπ 13, 2011 3:35 am

Κουράγιο, μόνο αυτό σου λέω -.-
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Σεπ 13, 2011 4:12 am

γιατι καλε? δεν ειναι καλο? η φιλη μου που μου το εδωσε ειπε οτι την πειραξε που αυτος εμεινε με την αδερφη του? ή κατι τετοιο τελοσπαντων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Σεπ 13, 2011 4:13 am

Εμένα με πείραξαν όλα, λίγο πολύ -.- Δεν μου άρεσε καθόλου.

Όταν το τελειώσεις, θα σου πω το γιατί Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Σεπ 13, 2011 4:14 am

οκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Σεπ 13, 2011 6:55 am

αυτο το ''Γαλαζοαιματοι'' το ειχα βαλει στο ματι και αυτο(οπως και πολλα που δεν εχω διαβασει ακομα:P:P) δεν ειναι καθολου καλο?μη μου πειτε οτι εχει αργη πλοκη κ αυτο!!θα σκασω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Σεπ 13, 2011 6:54 pm

εγω δεν ξερω ακομα. δεν εχω προλαβει να το συνεχισω. μαλλον θα διαβασω σημερα το βραδυ λιγακι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21, 2011 2:35 am

το διαβασα το γαλαζοαιματη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21, 2011 2:36 am

Εντυπώσεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21, 2011 2:40 am

μου αρεσε αρκετα. απλα δεν καταλαβα τι δεν αρεσε σε εσενα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Σεπ 21, 2011 3:23 am

Από που να αρχίσω και που να τελειώσω;

Η πολλαπλή εστίαση που είχε ως αποτέλεσμα να λειτουργούν οι χαρακτήρες περισσότερο σαν αφηγητές και λιγότερο σαν πρωταγωνιστικά πρόσωπα;

Το ότι το ''θέμα'' των βρικολάκων (και δη καθαρόαιμων) ήταν από ελάχιστο έως ανύπαρκτο; Άσε δε οι συνεχείς αναφορές στην μόδα.

Αυτό που με ενόχλησε πιο πολύ απ' όλα ήταν το εξής:
Οι πρωταγωνιστές που ήταν με έφηβοι, αλλά αντί να φοράνε All Star, πχ, φοράνε Prada γιατί το φυσάνε πολύ το χρήμα, πίνουν μοχίτο και Cosmopolitan; Δεν μπορούν να φοράνε απλά ρούχα, πρέπει να φοράνε τα πιο μοδάτα ρούχα ever αλλιώς δεν δικαιούνται να υπάρξουν, κάτι που βρήκα πολύ δήθεν (και διαβάζω ότι η συγγραφέας έχει πάρει πτυχίο στην μόδα, ναι, bite me -.- ) Δεν λέω ότι δεν μου αρέσει η περιγραφή των ρούχων, αλλά δεν μπορώ να διαβάζω ΣΕ ΚΆΘΕ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ''Φορούσε ένα Gucci φόρεμα, παπούτσια Escada, άρωμα Shannel No5 κλπ''

Σκασίλα μου στο κάτω-κάτω της γραφής για την μάρκα των ρούχων! Εγώ για τους βρικόλακες θέλω να μάθω -.-

Αρχικά, είχα στο νου μου ότι θα είναι σαν το Vampire Knight όσων αφορά τους καθαρόαιμους βρικόλακες, αλλά απογοητεύτηκα οικτρά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22, 2011 2:13 am

ααα... αυτο! εγω νομιζα οτι δεν σου αρεσε η υποθεση.

για να πω την αληθεια μου, το θεμα με τα πλουτη και τις μαρκες μου εσπασε αφανταστα τα νευρα. ειχα φτασει σε σημειο να λεω ''αμαν πια''. ασε που ο καθενας με το που εβλεπε το ρουχο καποιου, αναγνωριζε την μαρκα. ελεος!!!

αλλα το θεμα της δημιουργιας των βρικολακων ηταν καπως πρωτοτυπο. ενας συνδυασμος βρικολακων και εκπτωτων αγγελων. στην αρχη μου ξινησε, αλλα μετα το πηρα σαν μια αλλαγη απο τα συνηθισμενα...

αν και για να πω την αληθεια, εκανα μεγαλες προσπαθειες να καταλαβω την ιστορια που τους περιβαλλει. και ακομα εχω αμφιβολιες. πολλα γεγονοτα και σε μπερδευουν. ακομα δεν μπορω να καταλαβω πως ακριβως γεννιουνται. βαζουν στην μητερα το αιμα του παιδιου που θα γεννησει???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22, 2011 2:42 am

Εγώ διάβασα το Passion και θέλω ΤΩΡΑ ΑΜΕΣΩΣ τη συνέχεια! Αλλά δεν κατάλαβα ακριβώς ένα πράγμα:
Σπόιλερ:
Διάβασα και το Ημερολόγιο Ενός Ερωτευμένου Βρικόλακα που είχε πλάκα. (Είναι ένας βρικόλακας που είναι τελειώς κακομοίρης)
Τώρα διαβάζω το Ένα Άλλοθι Για Τρία Εγκλήματα της Agatha Christie.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22, 2011 4:31 pm

Εύα: Αυτό κυρίως δεν μου άρεσε. Δεν ξέρω αν οι πλούσιοι συνηθίζουν να το κάνουν αυτό ή αυτοί που ασχολούνται με την μόδα, αν το κάνουν όμως, θεωρώ ότι είναι κάτι ρηχό και ανούσιο. Να κρίνεις έναν άνθρωπο από την μάρκα ρούχων που φοράει duh

Αν είναι, δεν μας άφησε να το ''χαρούμε'' καθόλου, λες και το πήγε σε fast forward. Το είπε με τέτοιο τρόπο που φαινόταν πιο σημαντικό τα ΡΟΎΧΑ των πρωταγωνιστών παρά η ίδια η ΠΛΟΚΉ duh

Η ιστορία, με αυτή την πολλαπλή εστίαση, λογικό είναι να σε μπέρδεψε. Αυτό το σημείο για την γέννηση, ας πούμε, δεν το θυμάμαι καλά (και έχω δώσει και το βιβλίο και δεν μπορώ να το ξαναδιαβάσω, πάνω στα νεύρα μου για τον χρόνο που έχασα διαβάζοντας το -.- ) Έτσι όπως το περιέγραψε, μάλλον ήθελε να δείξει ότι οι καθαρόαιμοι βρικόλακες γεννιούνται, δεν γίνονται, αλλά το έδειξε με τέτοιο τρόπο που ούτε η ίδια θα κατάλαβε τι ακριβώς έγραφε εκείνη την ώρα που το έγραφε duh

Χριστίνα: Και εγώ Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 668320
Σπόιλερ:

Και εγώ όπου να' ναι τελειώνω το One Day και θα αρχίσω μάλλον το Blood and Ice (Αίμα και Πάγος)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22, 2011 7:02 pm

εγω παντως θελω να διαβασω την συνεχεια μπας και καταλαβω καλυτερα τι γινεται. νομιζω οτι τωρα που εχουν να αντιμετωπισουν τους ασημοαιματους, θα σταματησουν να ασχολουνται με μαρκες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22, 2011 7:05 pm

Το ελπίζω. Άμα το διαβάσεις, ενημέρωσε με κι εμένα γιατί το πρώτο βιβλίο με ξενέρωσε τόσο πολύ που δεν το σκέφτομαι καν να συνεχίσω την σειρά duh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22, 2011 7:08 pm

θα σου πω αν γινεται καλυτερο στο δευτερο. αλλα αργω ακομα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22, 2011 7:11 pm

Ναι καλέ, με το πάσο σου Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 13873 Όποτε τύχει να το διαβάσεις, εγώ εδώ θα είμαι Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22, 2011 7:20 pm

AЯianЯhod.ЬЩ.22 έγραψε:

Χριστίνα: Και εγώ Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 668320
Σπόιλερ:

Και εγώ όπου να' ναι τελειώνω το One Day και θα αρχίσω μάλλον το Blood and Ice (Αίμα και Πάγος)

Εμένα να σου πω την αλήθεια μου άρεσε η αναδρομική αφήγηση Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 860197 Δε λέω, δεν ήταν και ό,τι πιο πρωτότυπο, αλλά και πάλι, εμένα μου φάνηκε ενδιαφέρον.
Σπόιλερ:

Το Blood and Ice τι υπόθεση έχει?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;   Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 22, 2011 7:32 pm

Και εμένα μου άρεσε...Πριν αρχίσει να αντιγράφει τον Ερωτευμένο Σαίξπηρ Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 76656 (σοβαρά, όποιος έχει δει την ταινία, είναι, αν όχι ίδια η ''σκηνή'' σχεδόν ίδια Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 76656 (μιλάω για την αναδρομική αφήγηση στην Αγγλία, γύρω στο 1600 περίπου)

Σπόιλερ:


http://platypusbooks.blogspot.com/2011/05/robert-masello-24511.html για να δεις περί τίνος πρόκειται Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό; - Σελίδα 21 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 21 από 37Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Με τι έχετε κολλήσει αυτόν τον καιρό;
» Ποιο βιβλιο περιμενετε να βγει?
» Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;
» Το αγαπημένο σας βιβλίο
» Ποιό είναι το αγαπημένο σας θρίλερ;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Γενική Λογοτεχνία-
Μετάβαση σε: