Night Castle
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Night Castle

Το καλύτερο forum τρόμου στην Ελλάδα!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;

Πήγαινε κάτω 
+20
haroyla
Rose_ELen@.Ever
Princess of darkness
Amaranth
Μικρό νταμπίρ
blackcatgirl
Selena Night
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Raven
Dark Princess.
Sensitive Vampire
Night Princess♥
Nathaniel
Nightmare
Cathy Ames
Katerina Petrova
Pandora
eilin
Dracula's Daughter
Christian Ozera
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 05, 2011 5:23 am

για Torment θα πουμε γνωμες Argy μου αφου το τελειωσω ειμαι στα τελευταια κεφαλαια ειναι και αρκετες σελιδες αλλα νομιζω εχει αγωνια δεν καταλαβαινεις ποτε τελειωνει το καθε κεφαλαιο!εχει το ντρακουλα στα metropolis??τελεια θα παω να ψαξω τοτε!βρε το εξωφυλλο δεν μας απασχολει η ιστορια αμα ειναι καλη μας ενδιαφερει!στα public εχει και τα βιβλια με το lestat κλπ αλλα ολα στα αγγλικα κ δεν ειδα κατι για Bram Stoker θα ξαναδω βεβαια αλλα θα παω και εκει που ειπες εφοσον λες οτι τα εχει στα metropolis.και favole θα ηθελα παω καθε φορα στα public και χαζευω τα βιβλια μου αρεσουν πολυ οι εικονες ελπιζω να ειναι καλες και οι ιστοριες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 05, 2011 4:13 pm

Εγώ στο public του mall είδα ότι είχε το Dracula. Αλλά εσύ νομίζω δεν είσαι Αθήνα οπότε και που στο λέω μάλλον δεν έχει μεγάλη σημασία.
Στο Favole αξίζει η ιστορία αλλά καύτερα να τη βρεις αγγλικά γιατί ελληνικά δε λέει καθόλου με τη μετάφραση που έχουν αυτοί οι ηλίθιοι εχμ, αυτοί οι πανέξυπνοι άνθρωποι. Αλλά και μόνο για τις εικόνες να το πάρεις και πάλι αξίζει! Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 06, 2011 12:09 am

μενω θεσσαλονικη οποτε καμια σχεση το public του mall εμεις δεν εχουμε τετοια αλλα θα ψαξω και στα metropolis και public που εχουμε εδω φερνουν ποικιλια απο βιβλια ευτυχως..θα παρω favole βασικα δεν μ'αρεσει να διαβαζω βιβλια στα αγγλικα αλλα αμα ειναι καλο στα αγγλικα ισως το παρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 06, 2011 4:22 pm

Εσύ αν θυμάμαι καλά δεν είσαι γαλλική φιλολογία? Αν είσαι και έχει βγει στα γαλλικά το favole και η μετάφραση δεν είναι όπως είναι στα ελληνικά, τότε πάρτο γαλλικά. Έτσι κι αλλιώς η πρωτότυπη γλώσσα είναι τα ισπανικά, άρα σε οποιαδήποτε άλλη γλώσσα και να το πάρεις και πάλι δε θα είναι η πρωτότυπη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess of darkness
Fallen
Fallen
Princess of darkness


Παρθένος Αριθμός μηνυμάτων : 2094
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2011
Ηλικία : 31

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Lestat
Atittude: Noble

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 07, 2011 2:00 am

δεν ειναι τοσο απλο πρεπει να το παραγγειλω στα γαλλικα..ναι εγω ειμαι της γαλλικης τεσπα θα δω τι θα κανω θα τα παρω τα βιβλια..τωρα σε ποια γλωσσα θα δουμε:P ευχαριστω παντως για τις info! Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 611715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 07, 2011 4:39 am

Τίποτα!!! Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 13873
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rose_ELen@.Ever
Dark Elf
Dark Elf
Rose_ELen@.Ever


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : padou!!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 07, 2011 7:02 am

παιδια. εγώ θέλω να αγοράσω το "Συνέντευξη με ένα βρικόλακα", είναι καλό?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 07, 2011 4:29 pm

Ναι, εμένα μου άρεσε! Αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει ελληνικά.
Εγώ πάντως που το διάβασα πέρσι το βρήκα καλό και μου άρεσε πολύ η ατμόσφαιρα και η εποχή που διαδραματίζεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rose_ELen@.Ever
Dark Elf
Dark Elf
Rose_ELen@.Ever


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : padou!!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 07, 2011 5:23 pm

δηλαδη εσυ δεν το διαβασες στα ελληνικα?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 07, 2011 10:29 pm

η χριστινα σπανια να διαβασει κατι στα ελληνικα Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 935979
αυτο δεν εχει και συνεχεια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rose_ELen@.Ever
Dark Elf
Dark Elf
Rose_ELen@.Ever


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : padou!!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 07, 2011 10:49 pm

νομίζω πως έχει συνέχεια, αλλά δεν είμαι και σίγουρη...:/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 08, 2011 12:06 am

Ναι, έχει. Είναι το Vampire Lestat και το Queen of the Damned, αλλά δεν ξέρω ποια είναιη σειρά. Κι εγώ θέλω να πάρω τις συνέχειες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rose_ELen@.Ever
Dark Elf
Dark Elf
Rose_ELen@.Ever


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : padou!!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 08, 2011 12:06 am

το Μαρτυριο είναι καλο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 08, 2011 12:12 am

Ναι καλό είναι κι αυτό! Αλλά το Άγγελοι ήταν καλύτερο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rose_ELen@.Ever
Dark Elf
Dark Elf
Rose_ELen@.Ever


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : padou!!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 08, 2011 12:16 am

α οκ, ευχαριστω πάντως. κανα αλλο βιβλιο εχεις να μου προτεινεις?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
haroyla
Fallen
Fallen
haroyla


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2011

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Andrian, Christian
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 08, 2011 6:18 pm

Εγώ θέλω να πάρω το Mortal Instruments: City of Ashes (το πρώτο μου άρεσε αρκετά)
και τα όμορφα πλάσματα (έχω ακούσει καλά λόγια)
Και να συμπληρώσω κάποια από το vampire academy που μου λείπουν παρόλο που τα έχω διαβάσει θέλω να τα έχω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 09, 2011 9:19 pm

Θέλω να πάρω το Κρεσέντο (Το δεύτερο της Αγγελικής Σιωπής) και το ''Φρουρός της Πύλης'' (το δεύτερο μετά την Προδοσία των αδερφών)

Σου προτείνω επίσης την Κληρονομιά του Κρίστοφερ Παολίνι από φανταστικά, το Vampires and Succubus από υπερφυσικά και το ''Αναμνήσεις μιας Γκέισας'' Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 220813
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10, 2011 4:50 am

και εγω θελω να παρω το δευτερο απο την αγγελικη σιωπη, και το τεταρτο απο την κληρονομια (οταν αποφασισει να βγει Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 76656)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10, 2011 6:56 am

Συγχωρέστε με για τα κεφαλαία, αλλά...ΠΟΤΕ; ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ;;; Ο Παολίνι μας έχει κάνει τα νεύρα ελατήρια τόσο καιρό με αυτή την αναμονή! Άντε να βγει επιτέλους το τέταρτο! Χρυσό αυγό να ήταν, δεν θα αργούσε τόσο να βγει! :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rose_ELen@.Ever
Dark Elf
Dark Elf
Rose_ELen@.Ever


Καρκίνος Αριθμός μηνυμάτων : 354
Ημερομηνία εγγραφής : 26/05/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : padou!!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Rose Hathaway
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10, 2011 7:03 am

ναι και εγω πως και πως το περιμενω...παντως τον Νοεμβρη βγαινει μονο που θα ναι στα αγγλικα :Ρ
http://en.wikipedia.org/wiki/Inheritance_(book)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sensitive Vampire
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Sensitive Vampire


Τοξότης Αριθμός μηνυμάτων : 11982
Ημερομηνία εγγραφής : 14/09/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : it's a secret!!!

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: damon salvatore, edward cullen, kristian ozera, adrian ivashkof
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 10, 2011 3:18 pm

παιδια ακουστε και το αλλο... επειδη απο εμαθα το τεταρτο θα ειναι περιπου 1500 σελιδες και βιβλιο ανω των 100 δεν τυπωνεται θα το κανουν 2 βιβλια... Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 860197
και νομιζω οτι ως το καλοκαιρι του χρονου θα εχουν βγει και τα 2. θα ρωτησω για σιγουρια ποτε και θα σας πω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 2:30 pm

Θα τον σκοτώσω έτσι και μας κάνει να περιμένουμε κι άλλο! Δύο χρόνια τώρα περιμένουμε να βγάλει αυτό το 4ο και τώρα μας λέει ότι θα είναι 2??? Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 76656
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 3:44 pm

Θα χωριστεί σε δυο βιβλία επειδή είναι τεράστιο, γι' αυτό...Δεν πειράζει. Και δυο και τρία, αρκεί να εκδοθούν, να φτάσουν στα χέρια μας να ησυχάσουμε! Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 76656
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Raven
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
Raven


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 12430
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2010
Ηλικία : 30
Τόπος : Fairytale

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Eric Northman
Atittude: Kind

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 4:41 pm

Ναι, είναι κι αυτό αλλά και πάλι, πόσο να περιμένουμε πια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AЯianЯhod.ЬЩ.22
Vampire Eli†e
Vampire Eli†e
AЯianЯhod.ЬЩ.22


Ιχθύς Αριθμός μηνυμάτων : 5273
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2011
Ηλικία : 32
Τόπος : Lying in my coffin...Buried in a distant tomb of a distant place...away from unwanted eyes...

Character sheet
Αγαπημένος Ήρωας: Louis, Lestat and Dracula
Atittude: Mean

Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;   Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 11, 2011 4:43 pm

Πλάκα κάνεις; Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε; - Σελίδα 3 955178 Σμπαράλια τα νεύρα μας από την αναμονή! duh
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποιό βιβλίο που έχει εκδοθεί και δεν το έχετε θέλετε να αγοράσετε;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ποιο βιβλιο περιμενετε να βγει?
» Ποιό βιβλίο διαβάζετε αυτόν τον καιρό;
» Ποιό είναι το καλύτερο βιβλίο της σειράς Λυκόφως; (Γενική Συζήτηση)
» Με τι έχετε κολλήσει αυτόν τον καιρό;
» Ένα βιβλίο για τον απο πάνω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Night Castle :: Γενική Θεματολογία :: Γενική Λογοτεχνία-
Μετάβαση σε: